hlmod.hu

Magyar Half-Life Mód közösség!
Pontos idő: 2024.05.01. 01:51



Jelenlévő felhasználók

Jelenleg 307 felhasználó van jelen :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 307 vendég

A legtöbb felhasználó (1565 fő) 2020.11.21. 11:26-kor tartózkodott itt.

Regisztrált felhasználók: nincs regisztrált felhasználó az elmúlt 5 percben aktív felhasználók alapján

Utoljára aktív
Ahhoz hogy lásd ki volt utoljára aktív, be kell jelentkezned.



Az oldal teljeskörű
használatához regisztrálj.

Regisztráció

Kereső


Új téma nyitása  Hozzászólás a témához  [ 50 hozzászólás ]  Oldal Előző 1 2 3 4 5
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája: Re: [ZP]Macska Zombi | Mind | Ismeretlen
HozzászólásElküldve: 2011.02.21. 18:34 
Vagy 10.0 mint egyes szervereken nem? És abba mi van? Semmi


Hozzászólás jelentése
Vissza a tetejére
   
 Hozzászólás témája: Re: [ZP]Macska Zombi | Mind | Ismeretlen
HozzászólásElküldve: 2011.02.21. 18:45 
Offline
Imperátor
Avatar

Csatlakozott: 2009.04.21. 09:33
Hozzászólások: 3991
Megköszönt másnak: 5 alkalommal
Megköszönték neki: 135 alkalommal
Az egy dolog, hogy valaki hoyg tölti fel magának, és az még 1 dolog, hogyan van "publikálva".

_________________
Kód:
I'm back

Kép


Hozzászólás jelentése
Vissza a tetejére
   
 Hozzászólás témája: Re: [ZP]Macska Zombi | Mind | Ismeretlen
HozzászólásElküldve: 2011.02.21. 18:46 
Szánalmas vagy. :) Sárga vagy az irigységtől, mert neked még annyi kreativitásod sincs h a 4.3mat fejleszd. Ezen az oldalon mióta van kiirva at Átalakítónál, hogy hamarosan? Nekem már rég fenn van az oldalamon, Tudatlan beképzelt barmok, csoda h le tudtátok másolni az eredeti oldalt. Neked annyi eszed van hogy ha reggel meegdöglenél sem vennéd észre :), te elfuserált degenerált. Csak a pofád nagy bazdmeg, mit tudsz felmutatni, a dagadt testű pattanásos, egész nap gép előtt képet :). Anyád büszke lehet rád, bár sztem szocpol. gyerek vagy. Lektorálj még pár dolgot h felmutass vmit, nem nehéz plugint irni hidd el :(. Nem tudom mért van de ha a nevedre nézek már elkap a hányinger.Pfff. Ui: Töröld nyugottan, irj vissza, nem fogom megnézni, de utolsó üzenetem DÖGLÖTTÉL MEG VOLNA AMIKORANYÁD VILÁGRA HOZOTT, ÉS ANYÁD MEG MENT VOLNA UTÁNAD FÁJDALMÁBA. ÉS APÁD MEG LENNE EGY ALKESZ SENKI AKI MÁJRÁKBAN DÖGLENE MEG TE ANTISZOCIÁLIS FÉREG! :)


Hozzászólás jelentése
Vissza a tetejére
   
 Hozzászólás témája: Re: [ZP]Macska Zombi | Mind | Ismeretlen
HozzászólásElküldve: 2011.02.21. 18:48 
Szánalmas vagy. :) Sárga vagy az irigységtől, mert neked még annyi kreativitásod sincs h a 4.3mat fejleszd. Ezen az oldalon mióta van kiirva at Átalakítónál, hogy hamarosan? Nekem már rég fenn van az oldalamon, Tudatlan beképzelt barmok, csoda h le tudtátok másolni az eredeti oldalt. Neked annyi eszed van hogy ha reggel meegdöglenél sem vennéd észre :), te elfuserált degenerált. Csak a pofád nagy bazdmeg, mit tudsz felmutatni, a dagadt testű pattanásos, egész nap gép előtt képet :). Anyád büszke lehet rád, bár sztem szocpol. gyerek vagy. Lektorálj még pár dolgot h felmutass vmit, nem nehéz plugint irni hidd el :(. Nem tudom mért van de ha a nevedre nézek már elkap a hányinger.Pfff. Ui: Töröld nyugottan, irj vissza, nem fogom megnézni, de utolsó üzenetem DÖGLÖTTÉL MEG VOLNA AMIKORANYÁD VILÁGRA HOZOTT, ÉS ANYÁD MEG MENT VOLNA UTÁNAD FÁJDALMÁBA. ÉS APÁD MEG LENNE EGY ALKESZ SENKI AKI MÁJRÁKBAN DÖGLENE MEG TE ANTISZOCIÁLIS FÉREG! :):)


Hozzászólás jelentése
Vissza a tetejére
   
 Hozzászólás témája: Re: [ZP]Macska Zombi | Mind | Ismeretlen
HozzászólásElküldve: 2011.02.21. 18:48 
Szánalmas vagy. :) Sárga vagy az irigységtől, mert neked még annyi kreativitásod sincs h a 4.3mat fejleszd. Ezen az oldalon mióta van kiirva at Átalakítónál, hogy hamarosan? Nekem már rég fenn van az oldalamon, Tudatlan beképzelt barmok, csoda h le tudtátok másolni az eredeti oldalt. Neked annyi eszed van hogy ha reggel meegdöglenél sem vennéd észre :), te elfuserált degenerált. Csak a pofád nagy bazdmeg, mit tudsz felmutatni, a dagadt testű pattanásos, egész nap gép előtt képet :). Anyád büszke lehet rád, bár sztem szocpol. gyerek vagy. Lektorálj még pár dolgot h felmutass vmit, nem nehéz plugint irni hidd el :(. Nem tudom mért van de ha a nevedre nézek már elkap a hányinger.Pfff. Ui: Töröld nyugottan, irj vissza, nem fogom megnézni, de utolsó üzenetem DÖGLÖTTÉL MEG VOLNA AMIKORANYÁD VILÁGRA HOZOTT, ÉS ANYÁD MEG MENT VOLNA UTÁNAD FÁJDALMÁBA. ÉS APÁD MEG LENNE EGY ALKESZ SENKI AKI MÁJRÁKBAN DÖGLENE MEG TE ANTISZOCIÁLIS FÉREG! :):):)


Hozzászólás jelentése
Vissza a tetejére
   
 Hozzászólás témája: Re: [ZP]Macska Zombi | Mind | Ismeretlen
HozzászólásElküldve: 2011.02.21. 18:48 
Szánalmas vagy. :) Sárga vagy az irigységtől, mert neked még annyi kreativitásod sincs h a 4.3mat fejleszd. Ezen az oldalon mióta van kiirva at Átalakítónál, hogy hamarosan? Nekem már rég fenn van az oldalamon, Tudatlan beképzelt barmok, csoda h le tudtátok másolni az eredeti oldalt. Neked annyi eszed van hogy ha reggel meegdöglenél sem vennéd észre :), te elfuserált degenerált. Csak a pofád nagy bazdmeg, mit tudsz felmutatni, a dagadt testű pattanásos, egész nap gép előtt képet :). Anyád büszke lehet rád, bár sztem szocpol. gyerek vagy. Lektorálj még pár dolgot h felmutass vmit, nem nehéz plugint irni hidd el :(. Nem tudom mért van de ha a nevedre nézek már elkap a hányinger.Pfff. Ui: Töröld nyugottan, irj vissza, nem fogom megnézni, de utolsó üzenetem DÖGLÖTTÉL MEG VOLNA AMIKORANYÁD VILÁGRA HOZOTT, ÉS ANYÁD MEG MENT VOLNA UTÁNAD FÁJDALMÁBA. ÉS APÁD MEG LENNE EGY ALKESZ SENKI AKI MÁJRÁKBAN DÖGLENE MEG TE ANTISZOCIÁLIS FÉREG! :):):):)


Hozzászólás jelentése
Vissza a tetejére
   
 Hozzászólás témája: Re: [ZP]Macska Zombi | Mind | Ismeretlen
HozzászólásElküldve: 2011.02.21. 19:00 
Offline
Imperátor
Avatar

Csatlakozott: 2009.04.21. 09:33
Hozzászólások: 3991
Megköszönt másnak: 5 alkalommal
Megköszönték neki: 135 alkalommal
Tudom, fáj az igaszság. Aki ismer, tudja miket mutatta, fel :)

_________________
Kód:
I'm back

Kép


Hozzászólás jelentése
Vissza a tetejére
   
 Hozzászólás témája: Re: [ZP]Macska Zombi | Mind | Ismeretlen
HozzászólásElküldve: 2011.02.21. 19:12 
Offline
Imperátor
Avatar

Csatlakozott: 2009.04.21. 09:33
Hozzászólások: 3991
Megköszönt másnak: 5 alkalommal
Megköszönték neki: 135 alkalommal
Azért reagálnék még egypár dologra:

Tudom, hogy elolvasod, mert amit felmutattál itt (modor, reakciók stb) arra következtett.
- 1, Még MINDIG csak moderátor vagyok, NEM én fejlesztem az oldalt. Már többször el lett mondva neked (régebben is)
- 2, Sokmindent fel tudtam mutatni, aról én NEM tehetek, hogy nem ismered őket. Attól h nem publikálok semmit, nem azt jelenti, hogy nem tudok semmit.
- 3, Hányinger ellen: Ne nézz rá.

Ha valóban felnőtt vagy, és esetleg valóban tudsz 4-5 nyelven (webfordítók nem érdekelnek), sőt, "felsőfokú" végzettséged is van programozásból, akkor sajnos....nem írnál néha észveszelytő hülyeségeket.
Ui: Sajnos nem tudom teljesíteni kívnságodat, de bízok benne, hogy azért boldogulsz így valahogy az életben..
Jótanács: Próbáld meg használni az agyad...arra lett kitalálva.

További szép napo(ka)t, hete(ke)t, éve(ke)t, életet.

(u.i.2: Heavy itt röhög TSen, hogy katona vagy :D Most akkor mivan, okostojás? :)

_________________
Kód:
I'm back

Kép


Hozzászólás jelentése
Vissza a tetejére
   
 Hozzászólás témája: Re: [ZP]Macska Zombi | Mind | Ismeretlen
HozzászólásElküldve: 2011.02.21. 19:13 
Offline
Imperátor
Avatar

Csatlakozott: 2009.04.21. 09:33
Hozzászólások: 3991
Megköszönt másnak: 5 alkalommal
Megköszönték neki: 135 alkalommal
zért reagálnék még egypár dologra:

Tudom, hogy elolvasod, mert amit felmutattál itt (modor, reakciók stb) arra következtett.
- 1, Még MINDIG csak moderátor vagyok, NEM én fejlesztem az oldalt. Már többször el lett mondva neked (régebben is)
- 2, Sokmindent fel tudtam mutatni, aról én NEM tehetek, hogy nem ismered őket. Attól h nem publikálok semmit, nem azt jelenti, hogy nem tudok semmit.
- 3, Hányinger ellen: Ne nézz rá.

Ha valóban felnőtt vagy, és esetleg valóban tudsz 4-5 nyelven (webfordítók nem érdekelnek), sőt, "felsőfokú" végzettséged is van programozásból, akkor sajnos....nem írnál néha észveszelytő hülyeségeket.
Ui: Sajnos nem tudom teljesíteni kívnságodat, de bízok benne, hogy azért boldogulsz így valahogy az életben..
Jótanács: Próbáld meg használni az agyad...arra lett kitalálva.

További szép napo(ka)t, hete(ke)t, éve(ke)t, életet.

_________________
Kód:
I'm back

Kép


Hozzászólás jelentése
Vissza a tetejére
   
 Hozzászólás témája: Re: [ZP]Macska Zombi | Mind | Ismeretlen
HozzászólásElküldve: 2011.02.21. 19:13 
Offline
Imperátor
Avatar

Csatlakozott: 2009.04.21. 09:33
Hozzászólások: 3991
Megköszönt másnak: 5 alkalommal
Megköszönték neki: 135 alkalommal
Azért reagálnék még egypár dologra:

Tudom, hogy elolvasod, mert amit felmutattál itt (modor, reakciók stb) arra következtett.
- 1, Még MINDIG csak moderátor vagyok, NEM én fejlesztem az oldalt. Már többször el lett mondva neked (régebben is)
- 2, Sokmindent fel tudtam mutatni, aról én NEM tehetek, hogy nem ismered őket. Attól h nem publikálok semmit, nem azt jelenti, hogy nem tudok semmit.
- 3, Hányinger ellen: Ne nézz rá.

Ha valóban felnőtt vagy, és esetleg valóban tudsz 4-5 nyelven (webfordítók nem érdekelnek), sőt, "felsőfokú" végzettséged is van programozásból, akkor sajnos....nem írnál néha észveszelytő hülyeségeket.
Ui: Sajnos nem tudom teljesíteni kívnságodat, de bízok benne, hogy azért boldogulsz így valahogy az életben..
Jótanács: Próbáld meg használni az agyad...arra lett kitalálva.

Azért további szép napo(ka)t, hete(ke)t, éve(ke)t, életet.


_________________
Kód:
I'm back

Kép


Hozzászólás jelentése
Vissza a tetejére
   
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása  Hozzászólás a témához  [ 50 hozzászólás ]  Oldal Előző 1 2 3 4 5


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 30 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség
Portal: Kiss Portal Extension © Michael O'Toole