hlmod.hu

Magyar Half-Life Mód közösség!
Pontos idő: 2026.06.24. 02:19



Jelenlévő felhasználók

Jelenleg 39 felhasználó van jelen :: 2 regisztrált, 0 rejtett és 37 vendég

A legtöbb felhasználó (4359 fő) 2026.06.07. 02:13-kor tartózkodott itt.

Regisztrált felhasználók: Baidu [Spider], Google [Bot]az elmúlt 5 percben aktív felhasználók alapján

Utoljára aktív
Ahhoz hogy lásd ki volt utoljára aktív, be kell jelentkezned.



Az oldal teljeskörű
használatához regisztrálj.

Regisztráció

13 találat
Keresés a találatokban:

Szerző Üzenet

 Forum: Jóváhagyott pluginok  Téma: [ZP] Kiegészítő: Raj módba újraéledés

Elküldve:2012.06.28. 21:30 

Válaszok: 10
Megtekintve: 4333


te hallod nekem olyan kell amibe normál fertőzés módba ujraélednek a zombik , :'(

 Forum: Jóváhagyott pluginok  Téma: Ugrás Hang Blokkoló

 Hozzászólás témája: Re: Ugrás Hang Blokkoló | Mind | 10
Elküldve:2012.06.28. 13:15 

Válaszok: 2
Megtekintve: 2367


ez igen kiki , bárcsak egyszer énis ilyen okos lennék amxmodx terén xD

 Forum: Jóváhagyott pluginok  Téma: Élethű Ugrás v1.3

 Hozzászólás témája: Re: Halálos ugrás | Mind | Szórakoztató
Elküldve:2012.06.19. 21:46 

Válaszok: 8
Megtekintve: 3309


Nem is akkor hülyeség :D , De ez jó akkor is ha pl: Crazyjumpon a magasból ugrasz le egy ember fejére?:D Szóval akkor aki ugrott a magasból az is megdöglik?:D

 Forum: Jóváhagyott pluginok  Téma: Kor Kezdőpénz

 Hozzászólás témája: Re: Kor Kezdőpénz | Mind | Játékmenet
Elküldve:2012.06.16. 23:22 

Válaszok: 9
Megtekintve: 4982


Lehet de értelme akkor se sok ^^

 Forum: Jóváhagyott pluginok  Téma: Kor Kezdőpénz

 Hozzászólás témája: Re: Kor Kezdőpénz | Mind | Játékmenet
Elküldve:2012.06.15. 22:24 

Válaszok: 9
Megtekintve: 4982


Ennek semmi értelme , ott a végtelen pénz xD

 Forum: Jóváhagyott pluginok  Téma: [ZP]Extra cucc:Usas 12

Elküldve:2012.06.15. 15:07 

Válaszok: 14
Megtekintve: 5155


A hang nem jó hozzá!:D

 Forum: Jóváhagyott pluginok  Téma: [ZP]Szerotol Penz

 Hozzászólás témája: Re: [ZP]Szerotol Penz | Mind | Ismeretlen
Elküldve:2012.06.07. 22:54 

Válaszok: 3
Megtekintve: 2844


játszottál 2c vel pff Xd -.-

 Forum: Jóváhagyott pluginok  Téma: [ZP]Szerotol Penz

 Hozzászólás témája: Re: [ZP]Szerotol Penz | Mind | Ismeretlen
Elküldve:2012.06.07. 22:53 

Válaszok: 3
Megtekintve: 2844


nyelvtanból hanyas vagy?

 Forum: Kuka  Téma: AMX Szuper 4.2 + Menü | Mind | Ismeretlen

Elküldve:2012.05.31. 22:21 

Válaszok: 51
Megtekintve: 9342


A menü magyar, a szervered nem a nyelvbe állisd Hungary ra a szerver nyelvet és süti lesz

 Forum: Kuka  Téma: wtf?!

 Hozzászólás témája: wtf?!
Elküldve:2012.05.23. 01:01 

Válaszok: 1
Megtekintve: 799


CSucsi fiuk!

Még Soha nem tálloztam .inc fájlt a compiler-be [sma forditóba ].
Szal betálóztam meg minden rányomtam hogy mehet és nem csinált semmit
pls help :roll: :mrgreen: :geek: :ugeek: :oops:
Rendezés: 
Oldal: 1 / 2 [13 találat ]



Ugrás:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség
Portal: Kiss Portal Extension © Michael O'Toole