hlmod.hu

Magyar Half-Life Mód közösség!
Pontos idő: 2026.06.27. 06:32



Jelenlévő felhasználók

Jelenleg 57 felhasználó van jelen :: 2 regisztrált, 0 rejtett és 55 vendég

A legtöbb felhasználó (4359 fő) 2026.06.07. 02:13-kor tartózkodott itt.

Regisztrált felhasználók: Baidu [Spider], Google [Bot]az elmúlt 5 percben aktív felhasználók alapján

Utoljára aktív
Ahhoz hogy lásd ki volt utoljára aktív, be kell jelentkezned.



Az oldal teljeskörű
használatához regisztrálj.

Regisztráció

1 találat
Keresés a találatokban:

Szerző Üzenet

 Forum: Kuka  Téma: WTF ONLY D2-NAGYON JÓ KONFIG!

 Hozzászólás témája: Re: WTF ONLY D2-NAGYON JÓ KONFIG!
Elküldve:2014.04.18. 13:51 

Válaszok: 16
Megtekintve: 1994


Nekem nagyon tetszik a szerver,nagyon jók a pluginok,Golo van igazad is de különben ízlések és pofonok :D
Kipróbáltam,mindenkinek ajánlom!!!!
Rendezés: 
Oldal: 1 / 1 [1 találat ]



Ugrás:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség
Portal: Kiss Portal Extension © Michael O'Toole