hlmod.hu

Magyar Half-Life Mód közösség!
Pontos idő: 2026.06.28. 23:18



Jelenlévő felhasználók

Jelenleg 47 felhasználó van jelen :: 1 regisztrált, 0 rejtett és 46 vendég

A legtöbb felhasználó (4359 fő) 2026.06.07. 02:13-kor tartózkodott itt.

Regisztrált felhasználók: Google [Bot]az elmúlt 5 percben aktív felhasználók alapján

Utoljára aktív
Ahhoz hogy lásd ki volt utoljára aktív, be kell jelentkezned.



Az oldal teljeskörű
használatához regisztrálj.

Regisztráció

1 találat
Keresés a találatokban:

Szerző Üzenet

 Forum: Chat  Téma: Írj! - Chat

 Hozzászólás témája: Re: Írj! - Chat
Elküldve:2015.03.01. 12:14 

Válaszok: 39392
Megtekintve: 8184941


Az miért van, hogy ha a szerveremre akarnak csatlakozni az ns-ek favoritból akkor kifagy a kliensük. A szerveren a 391-es dproto van. Kipróbáltam már a többit is, de ez bizonyult a legstabilabbnak. Konzolból simán tudnak csatlakozni.
Köszönöm előre is a válaszokat.
Rendezés: 
Oldal: 1 / 1 [1 találat ]



Ugrás:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség
Portal: Kiss Portal Extension © Michael O'Toole