hlmod.hu

Magyar Half-Life Mód közösség!
Pontos idő: 2026.06.26. 12:17



Jelenlévő felhasználók

Jelenleg 81 felhasználó van jelen :: 3 regisztrált, 0 rejtett és 78 vendég

A legtöbb felhasználó (4359 fő) 2026.06.07. 02:13-kor tartózkodott itt.

Regisztrált felhasználók: Baidu [Spider], Bing [Bot], Google [Bot]az elmúlt 5 percben aktív felhasználók alapján

Utoljára aktív
Ahhoz hogy lásd ki volt utoljára aktív, be kell jelentkezned.



Az oldal teljeskörű
használatához regisztrálj.

Regisztráció

1 találat
Keresés a találatokban:

Szerző Üzenet

 Forum: Kérdések  Téma: ReApi Version (Telepítés)

 Hozzászólás témája: ReApi Version (Telepítés)
Elküldve:2017.05.20. 20:25 

Válaszok: 1
Megtekintve: 1350


Sziasztok, valaki elmagyaráza hogyan tudok feltelepíteni reapi verziót a játékszerveremre hogy, amik a fórumon található pluginok működjönek, mármint csak a reapi verziók és sima pluginok is működjenek.

Gondolom van régi és új verziójais.

Előreis köszönöm a választ!
Rendezés: 
Oldal: 1 / 1 [1 találat ]



Ugrás:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség
Portal: Kiss Portal Extension © Michael O'Toole