hlmod.hu

Magyar Half-Life Mód közösség!
Pontos idő: 2024.06.17. 00:48



Jelenlévő felhasználók

Jelenleg 456 felhasználó van jelen :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 456 vendég

A legtöbb felhasználó (1565 fő) 2020.11.21. 11:26-kor tartózkodott itt.

Regisztrált felhasználók: nincs regisztrált felhasználó az elmúlt 5 percben aktív felhasználók alapján

Utoljára aktív
Ahhoz hogy lásd ki volt utoljára aktív, be kell jelentkezned.



Az oldal teljeskörű
használatához regisztrálj.

Regisztráció

Kereső


Új téma nyitása  Hozzászólás a témához  [ 75 hozzászólás ]  Oldal Előző 14 5 6 7 8 Következő
Szerző Üzenet
HozzászólásElküldve: 2011.04.19. 22:47 
Offline
Imperátor
Avatar

Csatlakozott: 2009.04.21. 09:33
Hozzászólások: 3991
Megköszönt másnak: 5 alkalommal
Megköszönték neki: 135 alkalommal
Látom feltűnési viszketegséged továbbra is megvan... nem csodálom, hogy Csongor kitette a szűrödet az xjx.hu-tól, mivel annyi eszed sincs, mint egy marék száraz lepkének... Ha egyszer leírod a panaszod, akkor látni fogom, nekem nem kell 100* elpostolni ugyanazt az értelmetlen szöveget... Hozzátok járni...egysze voltam fent, akkor is valami idióta destroyt adott nekem, igaz sokra nem ment vele, mivel rajtam nem nagyon hat... A 0 alatt nem tudom mit értesz, mivel jelenleg te vagy a 0, mivel ha te valóban felsőfokú programozó vagy, felnőtt ember, akkor egyáltalán nem így viselkednél...ez szánalmas. :)
A "Gyertek pénteken Vácra és mutassátok mit tudtok." izomszag típusú szöveget kérlek magyarázd meg: Mit kéne megmutatnuk, pontosabban kiknek??
Ikon távozásakor (pontosabban kirúgásakor) írt egy nagyon érdekes postot a cshura, ahol korábbi munkáltatóját elküldte a rákba, sőt, adatokat szivárogtatott ki a felhasználók adatairól. Sajnos nem tudtam reagálni a postjára, sőt, a moderátorok is cenzúrázták, de a válasz - amit küldtem - megmaradt, akit érdekel olvassa el, nagyon sok érdekes infó olvasható benne Ikon gyerekről :)
http://diwat26clan.oom.hu/ikon.txt

Have a Nice Day

u.i.: Mi a rák a VSZ?
u.i.2: Leírom még 1*: Elég 1* válaszolni, Én felfogom egyből amit írsz (lehet, hogy te nem O.o), csak a hülyeségeken rázom a fejem. Több szó mint száz: Kérlek kerüld már a szájkaratét, érvelj, ne csak értelmetlen szitkozódást írj, köszönöm :)

_________________
Kód:
I'm back

Kép


Hozzászólás jelentése
Vissza a tetejére
   
HozzászólásElküldve: 2011.04.19. 22:59 
Offline
Félisten
Avatar

Csatlakozott: 2008.04.28. 16:04
Hozzászólások: 872
Megköszönt másnak: 7 alkalommal
Megköszönték neki: 59 alkalommal
Továbbiakban tartsunk a témához!


Hozzászólás jelentése
Vissza a tetejére
   
HozzászólásElküldve: 2011.04.21. 19:00 
Na idefigyelj te **** kis ****. A **** életbe nem Csongor rúgott ki hanem én húztam el mert nem birtam a marhaságokat. Amikor te "configoltad" a szervert mi a **** ****ez volt a szerver neve végén: powered by synhosting.eu? Nagyszerű ember vagy aki a **** részletekre is odafigyel. <cenzúrázva>. SZÁNALMAS. Egy olyan ember vagy aki a társadalom peremén himbálózik a degenerált, beképzelt arcával. Mi a **** **** a mi szerverünkre jártok? Nem megy a **** divat vagy mi? Meg mi az a honlap kérlek oom. végződés OMG 2K nincs hu-ra vagy eu-ra??? Szépek vagytok, ennyit értek ****. játszani az okost. SENKIK. Pfff


Hozzászólás jelentése
Vissza a tetejére
   
HozzászólásElküldve: 2011.04.21. 20:57 
Offline
Imperátor
Avatar

Csatlakozott: 2009.04.21. 09:33
Hozzászólások: 3991
Megköszönt másnak: 5 alkalommal
Megköszönték neki: 135 alkalommal
Elveszhetünk a részletekbe, ha akarod, mivel látom nem jut el a tudatodig az infó... Nem tudom milyen szerverről beszélsz, mostanában az Alient csapatjuk (igen diwatos, most is tele van) :) A végződés .hu, nincs olyan TDL hogy oom... az hogy oom a weblap, az azért van, mert ingyen adja nekünk a tárhelyet. Nem vagyunk nagy klán, inkább haveri társaság, ezért nem is vesződünk ilyenekkel (.tkval sem, isten mentsen tőle :) )

Kaptál még egy bant, ha lehet a továbbiakban privátban, esetleg steamen, ha feloldod a tiltást :)

_________________
Kód:
I'm back

Kép


Hozzászólás jelentése
Vissza a tetejére
   
HozzászólásElküldve: 2011.04.24. 18:21 
Offline
Nagyúr

Csatlakozott: 2009.11.17. 19:57
Hozzászólások: 752
Megköszönt másnak: 5 alkalommal
Megköszönték neki: 19 alkalommal
Ha annyira szidod az ingyenes doméneket akkor miért használsz te is azt Ikon?

_________________
█░░█ █░░ █▀▄▀█ █▀▀█ █▀▀▄ ░ █░░█ █░░█
█▀▀█ █░░ █░▀░█ █░░█ █░░█ ▄ █▀▀█ █░░█
▀░░▀ ▀▀▀ ▀░░░▀ ▀▀▀▀ ▀▀▀░ █ ▀░░▀ ░▀▀▀

[steam]Silverss[/steam]
https://www.youtube.com/BennySLR


Hozzászólás jelentése
Vissza a tetejére
   
HozzászólásElküldve: 2011.04.26. 12:17 
"Haver" már elnézést de ki használ más tdl-t, nekem www.viharsziget.eu . Soha nem volt más, már bocs.


Hozzászólás jelentése
Vissza a tetejére
   
HozzászólásElküldve: 2011.04.26. 12:20 
Meg ha annyira tárhelyet vesztek, szereztek , akkor olyantól akitől a későbbiekben lehet domain nevet is vásárolni, bocs. Am. az alien mód 1 nagy rakás ****.


Hozzászólás jelentése
Vissza a tetejére
   
HozzászólásElküldve: 2011.10.20. 15:22 
Offline
Lelkes

Csatlakozott: 2011.10.05. 14:07
Hozzászólások: 16
Nem megy:(
Ezt csináltam:
.amxx---plugins
.sma---scripting
ghost.amxx-et beírtam a plugins.ini-be és semmi...:(

"L 10/20/2011 - 15:02:44: [AMXX] Plugin "ghost.amxx" failed to load: Module/Library "cstrike" required for plugin. Check modules.ini." -Ezt írja a konzolban.


Hozzászólás jelentése
Vissza a tetejére
   
HozzászólásElküldve: 2011.10.20. 16:06 
Offline
Developer
Avatar

Csatlakozott: 2011.06.01. 21:11
Hozzászólások: 7965
Megköszönt másnak: 295 alkalommal
Megköszönték neki: 537 alkalommal
"L 10/20/2011 - 15:02:44: [AMXX] Plugin "ghost.amxx" failed to load: Module/Library "cstrike" required for plugin. Check modules.ini." -Ezt írja a konzolban.

Ezt nemérted?:D

_________________
http://www.easyrankup.eu


Hozzászólás jelentése
Vissza a tetejére
   
HozzászólásElküldve: 2011.10.22. 19:20 
Offline
Lelkes

Csatlakozott: 2011.10.05. 14:07
Hozzászólások: 16
Kezdő szintű angol tudással...:( Legalább is nem tudom mit kell a modulesben nézni.


Hozzászólás jelentése
Vissza a tetejére
   
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása  Hozzászólás a témához  [ 75 hozzászólás ]  Oldal Előző 14 5 6 7 8 Következő


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 52 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség
Portal: Kiss Portal Extension © Michael O'Toole