hlmod.hu

Magyar Half-Life Mód közösség!
Pontos idő: 2024.03.29. 11:51



Jelenlévő felhasználók

Jelenleg 334 felhasználó van jelen :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 334 vendég

A legtöbb felhasználó (1565 fő) 2020.11.21. 11:26-kor tartózkodott itt.

Regisztrált felhasználók: nincs regisztrált felhasználó az elmúlt 5 percben aktív felhasználók alapján

Utoljára aktív
Ahhoz hogy lásd ki volt utoljára aktív, be kell jelentkezned.



Az oldal teljeskörű
használatához regisztrálj.

Regisztráció

Kereső


Új téma nyitása  Hozzászólás a témához  [ 16 hozzászólás ]  Oldal 1 2 Következő
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája: Rechecker 2.5 nem megy.
HozzászólásElküldve: 2018.05.20. 12:41 
Offline
Tag

Csatlakozott: 2018.01.31. 14:33
Hozzászólások: 47
Sziasztok. Olyan gondom lenne hogy nem fut a rechecker 2.5 ős verziója. Meta list szerint fút. Viszont még se bannolja ki a játékosokat. Mi lehet a hiba?


Hozzászólás jelentése
Vissza a tetejére
   
 Hozzászólás témája: Re: Rechecker 2.5 nem megy.
HozzászólásElküldve: 2018.05.22. 08:30 
Offline
Jómunkásember

Csatlakozott: 2014.10.30. 10:18
Hozzászólások: 468
Megköszönt másnak: 235 alkalommal
Megköszönték neki: 34 alkalommal
forcecraft írta:
Sziasztok. Olyan gondom lenne hogy nem fut a rechecker 2.5 ős verziója. Meta list szerint fút. Viszont még se bannolja ki a játékosokat. Mi lehet a hiba?

Ha a meta listben látod h fut akkor biztos h megy. Másolj be egy meta listet, és egy verziót is a cs-ből. Az ini fájlokban jó a ban szintaktika?


Hozzászólás jelentése
Vissza a tetejére
   
 Hozzászólás témája: Re: Rechecker 2.5 nem megy.
HozzászólásElküldve: 2018.05.22. 10:55 
Offline
Tag

Csatlakozott: 2018.01.31. 14:33
Hozzászólások: 47
jokypapa írta:
forcecraft írta:
Sziasztok. Olyan gondom lenne hogy nem fut a rechecker 2.5 ős verziója. Meta list szerint fút. Viszont még se bannolja ki a játékosokat. Mi lehet a hiba?

Ha a meta listben látod h fut akkor biztos h megy. Másolj be egy meta listet, és egy verziót is a cs-ből. Az ini fájlokban jó a ban szintaktika?



A 2.3 as recheckernél is használtam de akkor hlds en futott a szerver. Jelenleg rehlds van feltelepitve vissza raktam a 2.3 as recheckert de így se bannol senkit.

  1. vers      src   load  unlod
  2.  [ 1] Reunion          RUN   -    reunion_mm_i386.  v0.1.75   ini   Start Never
  3.  [ 2] ReAuthCheck      RUN   -    reauthcheck_mm_i  v0.1.6    ini   Start Never
  4.  [ 3] Revoice          RUN   -    revoice_mm_i386.  v0.1.0.3  ini   Start Never
  5.  [ 4] SafeNameAndChat  RUN   -    SafeNameAndChat.  v1.1      ini   ANY   ANY  
  6.  [ 5] Rechecker        RUN   -    rechecker_mm_i38  v2.3      ini   Chlvl ANY  
  7.  [ 6] AMX Mod X        RUN   -    amxmodx_mm_i386.  v1.8.2    ini   Start ANY  
  8.  [ 7] WHBlocker        RUN   -    whblocker_mm_i38  v1.5.692  ini   Chlvl ANY  
  9.  [ 8] Fun              RUN   -    fun_amxx_i386.so  v1.8.2    pl6   ANY   ANY  
  10.  [ 9] CStrike          RUN   -    cstrike_amxx_i38  v1.8.2-d  pl6   ANY   ANY  
  11.  [10] CSX              RUN   -    csx_amxx_i386.so  v1.8.2    pl6   ANY   ANY  
  12.  [11] Engine           RUN   -    engine_amxx_i386  v1.8.2    pl6   ANY   ANY  
  13.  [12] FakeMeta         RUN   -    fakemeta_amxx_i3  v1.8.2    pl6   ANY   ANY  
  14.  [13] Ham Sandwich     RUN   -    hamsandwich_amxx  v1.8.2    pl6   ANY   ANY  
  15.  [14] MySQL            RUN   -    mysql_amxx_i386.  v1.8.2    pl6   ANY   ANY  
  16. 14 plugins, 14 running


Hozzászólás jelentése
Vissza a tetejére
   
 Hozzászólás témája: Re: Rechecker 2.5 nem megy.
HozzászólásElküldve: 2018.05.22. 11:03 
Offline
Nagyúr
Avatar

Csatlakozott: 2013.09.14. 08:21
Hozzászólások: 547
Megköszönt másnak: 95 alkalommal
Megköszönték neki: 71 alkalommal
melyik ban plugin van fent? meg a resources.ini-böl is másolhatnál sort hogy hogyan vannak a ban részek lehet azért nem bannol

_________________
Kép


Hozzászólás jelentése
Vissza a tetejére
   
 Hozzászólás témája: Re: Rechecker 2.5 nem megy.
HozzászólásElküldve: 2018.05.22. 11:18 
Offline
Tag

Csatlakozott: 2018.01.31. 14:33
Hozzászólások: 47
elit írta:
melyik ban plugin van fent? meg a resources.ini-böl is másolhatnál sort hogy hogyan vannak a ban részek lehet azért nem bannol


Adcanced_ban van fent.

  1. "../Steam_api_m.dll"                                7a902098        "amx_ban [userid] 0 'SteamID Changer'" BREAK


Hozzászólás jelentése
Vissza a tetejére
   
 Hozzászólás témája: Re: Rechecker 2.5 nem megy.
HozzászólásElküldve: 2018.05.22. 11:31 
Offline
Nagyúr
Avatar

Csatlakozott: 2013.09.14. 08:21
Hozzászólások: 547
Megköszönt másnak: 95 alkalommal
Megköszönték neki: 71 alkalommal
forcecraft írta:
elit írta:
melyik ban plugin van fent? meg a resources.ini-böl is másolhatnál sort hogy hogyan vannak a ban részek lehet azért nem bannol


Adcanced_ban van fent.

  1. "../Steam_api_m.dll"                                7a902098        "amx_ban [userid] 0 'SteamID Changer'" BREAK


elméletileg ez így jó. max probáld meg kick-re reagál-e ha úgy működik akkor lehet plugin körül lesz valami hiba
(ha kick-et nézted akkor nem szóltam)

_________________
Kép


Hozzászólás jelentése
Vissza a tetejére
   
 Hozzászólás témája: Re: Rechecker 2.5 nem megy.
HozzászólásElküldve: 2018.05.22. 16:00 
Offline
Tag

Csatlakozott: 2018.01.31. 14:33
Hozzászólások: 47
elit írta:
forcecraft írta:
elit írta:
melyik ban plugin van fent? meg a resources.ini-böl is másolhatnál sort hogy hogyan vannak a ban részek lehet azért nem bannol


Adcanced_ban van fent.

  1. "../Steam_api_m.dll"                                7a902098        "amx_ban [userid] 0 'SteamID Changer'" BREAK


elméletileg ez így jó. max probáld meg kick-re reagál-e ha úgy működik akkor lehet plugin körül lesz valami hiba
(ha kick-et nézted akkor nem szóltam)


Átírtam kick-re De így se jó.


Hozzászólás jelentése
Vissza a tetejére
   
 Hozzászólás témája: Re: Rechecker 2.5 nem megy.
HozzászólásElküldve: 2018.05.22. 17:20 
Offline
Fórum Moderátor
Avatar

Csatlakozott: 2012.07.02. 17:41
Hozzászólások: 1641
Megköszönt másnak: 121 alkalommal
Megköszönték neki: 247 alkalommal
A meta plugins.ini-ben írd legfelülre a rechecker-t. Valamint ha mforce által javított advanced ban-t használod, szintén a plugins.ini első sorába kell írd, és így biztos, hogy működnie kell.
theglorious @ ReChecker
Ezzel a listával használtam anno.

Idézet:
A 2.3 as recheckernél is használtam de akkor hlds en futott a szerver. Jelenleg rehlds van feltelepitve vissza raktam a 2.3 as recheckert de így se bannol senkit.

Hlds-en biztos nem fut. Rehlds-nél pedig használd a friss verziót.

_________________
Kép


Hozzászólás jelentése
Vissza a tetejére
   
 Hozzászólás témája: Re: Rechecker 2.5 nem megy.
HozzászólásElküldve: 2018.05.22. 19:38 
Offline
Tag

Csatlakozott: 2018.01.31. 14:33
Hozzászólások: 47
theglorious írta:
A meta plugins.ini-ben írd legfelülre a rechecker-t. Valamint ha mforce által javított advanced ban-t használod, szintén a plugins.ini első sorába kell írd, és így biztos, hogy működnie kell.
theglorious @ ReChecker
Ezzel a listával használtam anno.

Idézet:
A 2.3 as recheckernél is használtam de akkor hlds en futott a szerver. Jelenleg rehlds van feltelepitve vissza raktam a 2.3 as recheckert de így se bannol senkit.

Hlds-en biztos nem fut. Rehlds-nél pedig használd a friss verziót.


Érdekes mert úgy tudtam hogy nem fut az anticheat hlds-en. De tényleg ment 2.3 as verzióval. Köszi a segítséget megpróbáltam előre beírni a meta-ba is de úgy se jó. Az advanced_bans epdig legfelül van.


Hozzászólás jelentése
Vissza a tetejére
   
 Hozzászólás témája: Re: Rechecker 2.5 nem megy.
HozzászólásElküldve: 2018.05.23. 07:08 
Offline
Jómunkásember

Csatlakozott: 2014.10.30. 10:18
Hozzászólások: 468
Megköszönt másnak: 235 alkalommal
Megköszönték neki: 34 alkalommal
forcecraft írta:
theglorious írta:
A meta plugins.ini-ben írd legfelülre a rechecker-t. Valamint ha mforce által javított advanced ban-t használod, szintén a plugins.ini első sorába kell írd, és így biztos, hogy működnie kell.
theglorious @ ReChecker
Ezzel a listával használtam anno.

Idézet:
A 2.3 as recheckernél is használtam de akkor hlds en futott a szerver. Jelenleg rehlds van feltelepitve vissza raktam a 2.3 as recheckert de így se bannol senkit.

Hlds-en biztos nem fut. Rehlds-nél pedig használd a friss verziót.


Érdekes mert úgy tudtam hogy nem fut az anticheat hlds-en. De tényleg ment 2.3 as verzióval. Köszi a segítséget megpróbáltam előre beírni a meta-ba is de úgy se jó. Az advanced_bans epdig legfelül van.


Amúgy honnan tudod h nem bannol vagy kickel? Elvileg valóban úgy van h Rehlds-en fut a Rechecker, de a korábbi verzióknál illetve a korábbi Rehlds verzióknál volt egy ilyen "átmenet". Futott de nem biztos h jól. Konzolba nem látsz semmit, h nem találja az adatbázist vagy hasonló?


Hozzászólás jelentése
Vissza a tetejére
   
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása  Hozzászólás a témához  [ 16 hozzászólás ]  Oldal 1 2 Következő


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég


Nyithatsz új témákat ebben a fórumban.
Válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség
Portal: Kiss Portal Extension © Michael O'Toole