hlmod.hu

Magyar Half-Life Mód közösség!
Pontos idő: 2024.03.29. 16:10



Jelenlévő felhasználók

Jelenleg 341 felhasználó van jelen :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 341 vendég

A legtöbb felhasználó (1565 fő) 2020.11.21. 11:26-kor tartózkodott itt.

Regisztrált felhasználók: nincs regisztrált felhasználó az elmúlt 5 percben aktív felhasználók alapján

Utoljára aktív
Ahhoz hogy lásd ki volt utoljára aktív, be kell jelentkezned.



Az oldal teljeskörű
használatához regisztrálj.

Regisztráció

Kereső


Új téma nyitása  Hozzászólás a témához  [ 16 hozzászólás ]  Oldal 1 2 Következő
Szerző Üzenet
HozzászólásElküldve: 2018.12.12. 10:53 
Offline
Tiszteletbeli
Avatar

Csatlakozott: 2015.03.11. 20:11
Hozzászólások: 915
Megköszönt másnak: 52 alkalommal
Megköszönték neki: 317 alkalommal
Üdv, hellóka.

Nem gondoltam, hogy még én itt fogok kérni segítséget de most csak hozzáértők válaszát várom.
Munkában kaptam egy üzenetet, hogy egy 1.6 szerver leállt ami az én VPS-emről fut, azonban most gép előtt ülve tudtam belépni az OGP kezelőfelületbe de rendkívüli problémára akadtam. A CPU-k 100%-os fogyasztást mutattak, a szabad hely pedig folyamatosan nőtt és nőtt.. Odáig jutottam, hogy 30 GB-ból maradt egész pontosan 204.00KB..

Mif*sz?! VPS (egyben Agent) restartnál alig akartak elindulni a szerverek, azt írták az Agent offline de végül csak elindultak..

Kép

Jelenleg a következő folyamatok futnak, ebből jelzem hogy a perl /usr/share/ogp_agent/ogp_agent.pl-el sosem találkoztam, sosem láttam háttérfolyamatoknál illetve a legutolsó SCREEN-es dolgot sem.
Valakinek valami ötlet?
Debian 8 64bit, és igen még mindig PHP 5.6-ot használok.
Kép

_________________
viewtopic.php?f=101&t=25611#p184899
viewtopic.php?f=114&t=29544&p=209471#p209431


Hozzászólás jelentése
Vissza a tetejére
   
HozzászólásElküldve: 2018.12.12. 11:04 
Offline
Senior Tag

Csatlakozott: 2017.04.30. 17:21
Hozzászólások: 286
Megköszönt másnak: 49 alkalommal
Megköszönték neki: 66 alkalommal
SmaCk írta:
Üdv, hellóka.

Nem gondoltam, hogy még én itt fogok kérni segítséget de most csak hozzáértők válaszát várom.
Munkában kaptam egy üzenetet, hogy egy 1.6 szerver leállt ami az én VPS-emről fut, azonban most gép előtt ülve tudtam belépni az OGP kezelőfelületbe de rendkívüli problémára akadtam. A CPU-k 100%-os fogyasztást mutattak, a szabad hely pedig folyamatosan nőtt és nőtt.. Odáig jutottam, hogy 30 GB-ból maradt egész pontosan 204.00KB..

Mif*sz?! VPS (egyben Agent) restartnál alig akartak elindulni a szerverek, azt írták az Agent offline de végül csak elindultak..

Kép

Jelenleg a következő folyamatok futnak, ebből jelzem hogy a perl /usr/share/ogp_agent/ogp_agent.pl-el sosem találkoztam, sosem láttam háttérfolyamatoknál illetve a legutolsó SCREEN-es dolgot sem.
Valakinek valami ötlet?
Debian 8 64bit, és igen még mindig PHP 5.6-ot használok.
Kép

Nem vagyok nagyon hozzáértő de nálam hostolt szerveren volt ilyen. Csak én időben észrevettem mindíg és csak pár gigás log készült, azokat töröld és viewtopic.php?f=9&t=29209&p=207159#p207159 remélem tudtam segíteni :xicon_e_biggrin:


Hozzászólás jelentése
Vissza a tetejére
   
HozzászólásElküldve: 2018.12.12. 11:28 
Offline
Őstag
Avatar

Csatlakozott: 2015.07.27. 22:56
Hozzászólások: 1367
Megköszönt másnak: 28 alkalommal
Megköszönték neki: 351 alkalommal
Nekem a multkor az advanced bans listája buggolt be és egy sor tördelve de vagy 66ezerszer szerepelt benne, hasonlóképp 100+ MB hibalog volt minden mapváltáskor.


Hozzászólás jelentése
Vissza a tetejére
   
HozzászólásElküldve: 2018.12.12. 15:22 
Offline
Tiszteletbeli
Avatar

Csatlakozott: 2012.10.09. 13:48
Hozzászólások: 1439
Megköszönték neki: 174 alkalommal
A csatolmányból semmi nem derül ki. A folyamatokkal nem kell foglalkozz, azért van, hogy fusson. PL. screenben levő utasítást is ki mutatni fogja a folyamatok között.
Valószínűsítem, hogy egy hiba miatt végtelen ciklusban ragadt egy logolás. Keresd meg a nagy méretű fájlokat, mi akadhatott be. De ez édes kevés információ ehhez.

_________________
Minden jót! :)


Hozzászólás jelentése
Vissza a tetejére
   
HozzászólásElküldve: 2018.12.12. 16:23 
Offline
Beavatott
Avatar

Csatlakozott: 2018.12.09. 10:07
Hozzászólások: 84
Megköszönt másnak: 23 alkalommal
Megköszönték neki: 5 alkalommal
SmaCk írta:
Üdv, hellóka.

Nem gondoltam, hogy még én itt fogok kérni segítséget de most csak hozzáértők válaszát várom.
Munkában kaptam egy üzenetet, hogy egy 1.6 szerver leállt ami az én VPS-emről fut, azonban most gép előtt ülve tudtam belépni az OGP kezelőfelületbe de rendkívüli problémára akadtam. A CPU-k 100%-os fogyasztást mutattak, a szabad hely pedig folyamatosan nőtt és nőtt.. Odáig jutottam, hogy 30 GB-ból maradt egész pontosan 204.00KB..

Mif*sz?! VPS (egyben Agent) restartnál alig akartak elindulni a szerverek, azt írták az Agent offline de végül csak elindultak..

Kép

Jelenleg a következő folyamatok futnak, ebből jelzem hogy a perl /usr/share/ogp_agent/ogp_agent.pl-el sosem találkoztam, sosem láttam háttérfolyamatoknál illetve a legutolsó SCREEN-es dolgot sem.
Valakinek valami ötlet?
Debian 8 64bit, és igen még mindig PHP 5.6-ot használok.
Kép

Sokmindentől növekedhet, temp fájlok, frissítések, levelezés adatbázis ha van. Szűkítsd le jobban hogy melyik mappa mérete növekszik. Mennyire növekszik?

_________________
[steam]steamcommunity.com/id/XaHuReW-NEW/[/steam]


Hozzászólás jelentése
Vissza a tetejére
   
HozzászólásElküldve: 2018.12.12. 17:47 
Offline
Tiszteletbeli
Avatar

Csatlakozott: 2015.03.11. 20:11
Hozzászólások: 915
Megköszönt másnak: 52 alkalommal
Megköszönték neki: 317 alkalommal
Köszönöm a segítségeket.
Először is a szervereknél (2) generált magának egy hatalmas méretű backupot, egész pontosan 8,5 Gb-ot amire eléggé nagyot néztem.. :D Átnéztem még pár helyet de sehol máshol nem találtam nagyobb méretű fájlokat, ha lesz időm még jobban szétnézek. :)

_________________
viewtopic.php?f=101&t=25611#p184899
viewtopic.php?f=114&t=29544&p=209471#p209431


Hozzászólás jelentése
Vissza a tetejére
   
HozzászólásElküldve: 2018.12.12. 19:41 
Offline
Beavatott
Avatar

Csatlakozott: 2018.12.09. 10:07
Hozzászólások: 84
Megköszönt másnak: 23 alkalommal
Megköszönték neki: 5 alkalommal
SmaCk írta:
Köszönöm a segítségeket.
Először is a szervereknél (2) generált magának egy hatalmas méretű backupot, egész pontosan 8,5 Gb-ot amire eléggé nagyot néztem.. :D Átnéztem még pár helyet de sehol máshol nem találtam nagyobb méretű fájlokat, ha lesz időm még jobban szétnézek. :)

Nálam is ezvólt a probléma azért szóltam neked is! :D

_________________
[steam]steamcommunity.com/id/XaHuReW-NEW/[/steam]


Hozzászólás jelentése
Vissza a tetejére
   
HozzászólásElküldve: 2018.12.12. 22:34 
Offline
Fanatikus

Csatlakozott: 2017.02.14. 23:05
Hozzászólások: 193
Megköszönt másnak: 6 alkalommal
Megköszönték neki: 18 alkalommal
Ez egyébként lehet szerver flood is... Tudom, nálunk is volt olyan, hogy floodolták, a rendszert... aztán fél óra alatt lett kb 1GB biztosan minimum...
Akkor szokott cpu 100%-on lenni, meg log növelődni... Vagy valami plugin beakadt, az is előfordulhat.


Hozzászólás jelentése
Vissza a tetejére
   
HozzászólásElküldve: 2018.12.13. 04:39 
Offline
Tud valamit
Avatar

Csatlakozott: 2018.11.02. 12:23
Hozzászólások: 148
Megköszönt másnak: 2 alkalommal
Megköszönték neki: 19 alkalommal
terminator100 írta:
Ez egyébként lehet szerver flood is... Tudom, nálunk is volt olyan, hogy floodolták, a rendszert... aztán fél óra alatt lett kb 1GB biztosan minimum...
Akkor szokott cpu 100%-on lenni, meg log növelődni... Vagy valami plugin beakadt, az is előfordulhat.

Van egy olyan plugin, ami ellenőrzi a .log fájlokat. Ha nagyobb x GB-nál, törli. Ennyi. Nem kell túl reagálni. Amúgy meg felejtsd az OGP panelt, nagyon rossz. Nem véletlen hogy ingyenes, és Open Source. Használj GameCP-t..

_________________
****


Hozzászólás jelentése
Vissza a tetejére
   
HozzászólásElküldve: 2018.12.13. 07:53 
Offline
Tiszteletbeli
Avatar

Csatlakozott: 2011.09.18. 13:01
Hozzászólások: 4270
Megköszönt másnak: 55 alkalommal
Megköszönték neki: 513 alkalommal
*tOrNaDo írta:
terminator100 írta:
Ez egyébként lehet szerver flood is... Tudom, nálunk is volt olyan, hogy floodolták, a rendszert... aztán fél óra alatt lett kb 1GB biztosan minimum...
Akkor szokott cpu 100%-on lenni, meg log növelődni... Vagy valami plugin beakadt, az is előfordulhat.

Van egy olyan plugin, ami ellenőrzi a .log fájlokat. Ha nagyobb x GB-nál, törli. Ennyi. Nem kell túl reagálni. Amúgy meg felejtsd az OGP panelt, nagyon rossz. Nem véletlen hogy ingyenes, és Open Source. Használj GameCP-t..

Nemrossz az OGP ingyenes verzioba ;) GameCP elavult.

_________________
Idk. Csak ugy funbooo.
Kép


Hozzászólás jelentése
Vissza a tetejére
   
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása  Hozzászólás a témához  [ 16 hozzászólás ]  Oldal 1 2 Következő


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég


Nyithatsz új témákat ebben a fórumban.
Válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség
Portal: Kiss Portal Extension © Michael O'Toole