hlmod.hu

Magyar Half-Life Mód közösség!
Pontos idő: 2024.03.28. 20:32



Jelenlévő felhasználók

Jelenleg 226 felhasználó van jelen :: 1 regisztrált, 0 rejtett és 225 vendég

A legtöbb felhasználó (1565 fő) 2020.11.21. 11:26-kor tartózkodott itt.

Regisztrált felhasználók: Bing [Bot] az elmúlt 5 percben aktív felhasználók alapján

Utoljára aktív
Ahhoz hogy lásd ki volt utoljára aktív, be kell jelentkezned.



Az oldal teljeskörű
használatához regisztrálj.

Regisztráció

Kereső


Lezárt fórum  A témát lezárták, nem szerkesztheted a hozzászólásaid, és nem küldhetsz új hozzászólást.  [ 1 hozzászólás ] 
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája: #RtD* Only Dust2
HozzászólásElküldve: 2021.02.28. 22:25 
Offline
Jómunkásember
Avatar

Csatlakozott: 2019.07.12. 13:47
Hozzászólások: 305
Megköszönt másnak: 15 alkalommal
Megköszönték neki: 48 alkalommal
Kép
#RtD* OnlyDust2


Tulajdonosok:
- Shedi (Fejlesztő + Tulajdonos)
- Nova (Tulajdonos)

Szerver IP cím:
45.67.158.199:27575

TeamSpeak3 IP cím:
ts.darkangelsteam.hu

Facebook Csoport:
Facebook szervercsoport (katt)


Leírás:
A szerver 2019.12.29-én alapúlt meg, régebbi nevével a Black*.*Night-al, ekkor én még nem voltam a csapatnál, én Augusztusban csatlakoztam be, egy szép támadás után, és vettem kezembe a konfigolást.
Akkoriban is volt egy névváltásunk, azóta a mai napig Dark*.*Angel'S néven futottunk, de újabb támadás ért minket, ezért rankunkat veszítettük, ami a társamnak volt fontos. Így hát így lyukadtunk ki ide.


Módról:
A mód teljesen az én kezem által lett készítve, felépítve.
A raktár és a piac egy arrayos rendszer alatt fut, hibamentesen. Ebben a segítséget köszönöm Kovának.
A módban jelenleg 232 skin van, ebből 20 egyedileg készített Tron skin(átlátszó), illetve 6 ember skin, és 36 zenekészlet lapul benne.


Képek:
Raktár részleg
Kép
A raktárban minden fegyver külön van értelmezve, ergó nem fognak a stattrakos fegyverek összeolvadni, és a sima fegyverek sem.
Kép
A raktár menüjében eltudunk navigálni az összes fegyverskineinkhez, illetve itt tudjuk kiválasztani a zenekészletünket, vagy éppen a Felszerelés menüt.
Kép
A kukába belépve több fajta törlési módot választhatunk, van az egy fegyver, ami a kiválasztott fegyvert törli, és van a Hasonló ami az összes olyan típusú fegyvert törli amit kiválasztottál, kivétel a Névcédula, vagy a StatTrak*, és legutolsósorban van az Összes Ilyen, ami minden ilyen kiválasztott fegyvert töröl. Ide is köszönöm a kukának a megírását kovának.
Kép
Kiegészítő menübe lépve, kiválasztjuk azt a fegyvert amire szeretnénk valami kiegészítőt rakni, és utána itt kilistázza a fegyverünk adatait, ha nincs rajta semmi akkor feltudunk szerelni bármit rá, vagy éppen újranevezni, vagy törölni a killjeit.
Kép
Ebbe a menübe az összes játékos skint kilistázza a szerver, viszont csak az tudja felszerelni akinek Prémium VIP, vagy Prémium VIP++-ja van.
Piac és Áruház részleg
Kép
Eladásnál kilistáz minden adatot a fegyverről a szerver, viszont ha az a fegyver nem tradelhető, akkor eladni és küldeni sem lehet, és törölni sem.
Kép
Ez egy offline piac, keresőt nem csináltam, mert feleslegesnek tartottam. Itt kilistáz minden olyan fegyvert, amit az elmúlt 3 napban helyeztek ki, illetve innen ha megvásároljuk akkor megkapja az eladó akkor is a pénzt, ha ő nincs fent.
Kép
Itt megkapunk minden információt a kirakott fegyverről, itt azt is látjuk, hogy mikor kerül le a piacról, ergó vissza kerül az eladóhoz.
Kép
Áruház menübe belépve, megtudunk magunknak vásárolni pár finomságot, amitől jobb vagy élménnyel telibb lehet a játékbenet, akár egy kis funos prefix feldobhatja bárki napját :D
Kép
A prémium vip vásárlásnál, és a sima vipvásárlásnál is megtudjuk magunknak szabni annak hosszát, és ezzel együtt kiszámolja a szerver a végösszegét Prémium Pontban, vagy Dollárban. Természetesen ez Offline is tellik.

Szerencsejáték részleg
Kép
Mai nap bekerült ez az újdonság is, a TippKulcs, ez teljesen egyedi ötleten alapúlt, a kulcs elhasználatakor megjelenik nekünk 6 Kulcs, amiből választanunk kell egyet a megérzéseink szerint, ha eltaláltuk a kulcsot akkor kapunk 20.00 - 50.00$ között jutalmat, ha nem akkor a rá költött $ ment a levesbe. Vigyázni kell vele mert huncut, és lehet nincs benne egyetlen egy nyerőkulcs sem.
Banner:
Kép

A szerveren folyamatosan tartunk nyereményjátékot, ezzel a játékosoknak kedveskedve, legyen az füles, és billentyűzet, de néha komplett pack, de sokszor eredeti játékot is szoktunk ajándékozni.

Bármilyen épitő jellegű kritikát meghallgatok! Köszönöm, hogy elolvastad!

_________________
Munkáim / Segítkezésem
Serial BanSystem v3
Serial BanSystem v4
HerBoy - Avatár MultiMod


Avatár: 37.221.209.130:27350
HerBoy: 37.221.209.130:27295


Hozzászólás jelentése
Vissza a tetejére
   
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Lezárt fórum  A témát lezárták, nem szerkesztheted a hozzászólásaid, és nem küldhetsz új hozzászólást.  [ 1 hozzászólás ] 


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 4 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség
Portal: Kiss Portal Extension © Michael O'Toole