hlmod.hu

Magyar Half-Life Mód közösség!
Pontos idő: 2024.06.16. 12:38



Jelenlévő felhasználók

Jelenleg 325 felhasználó van jelen :: 2 regisztrált, 0 rejtett és 323 vendég

A legtöbb felhasználó (1565 fő) 2020.11.21. 11:26-kor tartózkodott itt.

Regisztrált felhasználók: Bing [Bot], Google [Bot] az elmúlt 5 percben aktív felhasználók alapján

Utoljára aktív
Ahhoz hogy lásd ki volt utoljára aktív, be kell jelentkezned.



Az oldal teljeskörű
használatához regisztrálj.

Regisztráció

Kereső


Új téma nyitása  Hozzászólás a témához  [ 39275 hozzászólás ]  Oldal Előző 12534 2535 2536 2537 25383928 Következő
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája: Re: Írj! - Chat
HozzászólásElküldve: 2014.05.05. 13:56 
Offline
Újonc

Csatlakozott: 2014.05.05. 13:01
Hozzászólások: 0
Megköszönt másnak: 1 alkalommal
Én egyet sem találtam...


Hozzászólás jelentése
Vissza a tetejére
   
 Hozzászólás témája: Re: Írj! - Chat
HozzászólásElküldve: 2014.05.05. 16:51 
Offline
Veterán

Csatlakozott: 2012.11.01. 20:49
Hozzászólások: 1837
Megköszönt másnak: 25 alkalommal
Megköszönték neki: 78 alkalommal
rericsi8 írta:
Megmondom én mi itt a baj. Magyar viszonylatban túl sok a 10-12 éves gyerek akik konfigolni akarnak. Még nem tudnak rendesen írni, olvasni, kifejezni magukat, de megtalálják ezt az oldalt és ők úgy vannak vele hogy nekik interneten keresztül úgy sem mondhatja meg senki hogy mi a jó meg a helyes. Adhatsz neki figyelmeztetést hogy rossz a téma név meg nem jól fogalmaztad meg mit akarsz de érteni nem fogja mert az ilyenek úgy vannak vele hogy ők a tökéletesek és más hülye. Én már csak tudom a sok skype-s tapasztalatból.

na ez a másik szöveg amit pont azok nyomnak be, akik a 12 évet nyomják...
az a 12 éves is tud normálisan irni, mintha te olyan öreg lennél


Hozzászólás jelentése
Vissza a tetejére
   
 Hozzászólás témája: Re: Írj! - Chat
HozzászólásElküldve: 2014.05.05. 17:29 
Offline
Minden6ó
Avatar

Csatlakozott: 2011.01.19. 12:14
Hozzászólások: 4292
Megköszönt másnak: 219 alkalommal
Megköszönték neki: 287 alkalommal
nos'chez írta:
Így van!
Hogy demonstráljam,most épp nyitottak egy témát,azzal a kérdéssel,amivel már a kuka első lapján van 6 ilyen. CS 1.6 Szerver nyitás

Az ilyen témákra válasz se kéne írni... Egyből kuka azt annyi.

_________________
<<eb@>>Team Website - Közösség
17Buddies - Általam készített pályák.
GameBanana - Általam készített pályák/vágott hangok.

Kép
Kép


Hozzászólás jelentése
Vissza a tetejére
   
 Hozzászólás témája: Re: Írj! - Chat
HozzászólásElküldve: 2014.05.05. 17:32 
Offline
Minden6ó
Avatar

Csatlakozott: 2011.01.19. 12:14
Hozzászólások: 4292
Megköszönt másnak: 219 alkalommal
Megköszönték neki: 287 alkalommal
m0csy652 írta:
rericsi8 írta:
Megmondom én mi itt a baj. Magyar viszonylatban túl sok a 10-12 éves gyerek akik konfigolni akarnak. Még nem tudnak rendesen írni, olvasni, kifejezni magukat, de megtalálják ezt az oldalt és ők úgy vannak vele hogy nekik interneten keresztül úgy sem mondhatja meg senki hogy mi a jó meg a helyes. Adhatsz neki figyelmeztetést hogy rossz a téma név meg nem jól fogalmaztad meg mit akarsz de érteni nem fogja mert az ilyenek úgy vannak vele hogy ők a tökéletesek és más hülye. Én már csak tudom a sok skype-s tapasztalatból.

na ez a másik szöveg amit pont azok nyomnak be, akik a 12 évet nyomják...
az a 12 éves is tud normálisan irni, mintha te olyan öreg lennél

Félig medig igaza van ricsinek. 10-12 évesek nagy része már nem tud rendesen írni. akor, ijen, ojan, stb.. Ez szerintem nagy szégyen, régen engem se izgatót annyira, de rájöttem hogy igenis számít nagyon.

U.i.: Meg persze olyan dolgokat kérnek amit a pluginok közt meg találnak vagy a keresőbe is mégse teszik meg, inkább nyit egy témát is vár 10 percet míg ő 1 perc alatt meg találna.

_________________
<<eb@>>Team Website - Közösség
17Buddies - Általam készített pályák.
GameBanana - Általam készített pályák/vágott hangok.

Kép
Kép


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára norbee.16 2014.05.05. 17:38-kor.

Hozzászólás jelentése
Vissza a tetejére
   
 Hozzászólás témája: Re: Írj! - Chat
HozzászólásElküldve: 2014.05.05. 17:35 
Offline
Tud valamit
Avatar

Csatlakozott: 2011.10.28. 13:32
Hozzászólások: 148
Megköszönt másnak: 8 alkalommal
Megköszönték neki: 26 alkalommal
Én sokkal jobban állok egy kéréshez/kérdéshez ha az illetőnek látom hogy van egy kis értelmi szintje.

_________________
Következő pluginok várhatóak:
  • Emoticon of message


Hozzászólás jelentése
Vissza a tetejére
   
 Hozzászólás témája: Re: Írj! - Chat
HozzászólásElküldve: 2014.05.05. 17:42 
Offline
Minden6ó
Avatar

Csatlakozott: 2011.01.19. 12:14
Hozzászólások: 4292
Megköszönt másnak: 219 alkalommal
Megköszönték neki: 287 alkalommal
Anonymous1337 írta:
Volt olyan időszakom, amikor naponta(Igen, jól olvasod NAPONTA) jelentettem 5-10db hozzászólást, de semmi. Honnan tudom? Be van állítva emailre hogy ha foglalkoznak bármilyen úton-módon, kapjak emailt. Nos ez nem történt meg. Az az igazság, bele is fáradtam jelentgetni, mert rájöttem semmi értelme. Jobb helyeken, gondolok most AlliedModdersra. Ott miért nincs hibás témanév címszóval a kukába helyezve? Ott miért nincs mocskos telepi trágár hangnem? A nagy kérdés: Ott miért van több felhasználó? Most jöhetünk azzal hogy: Külföldi oldal, Régebbi a Domain, valamint az oldal. stb..stb.. Nem! Amikor ott voltam Aktív tag, rájöttem hogy az emberek azért szeretik azt az oldalt, mert ott tényleg a Moderátorok, elég kemények, van rend, és ami kell egy fórumra. A fejemet rá, ennek a fórumnak a 98% a 1 hónapon át ott lenne, és nem bírná. Én 2006 -ban regisztráltam, és tudjátok mi tetszett meg az oldalba? | Rend, Tisztaság, Fegyelem | Ha egy fórumon megvan ez a 3 alap szabály, nincs probléma. Sokaknak ajánlanám az oldalt 1-2 hónapig, de nem úgy hogy csak regisztrál, hanem segít a társainak, és kérdez. Megnézném ki meddig bírná. Naponta: 5-10 hsz. Sokan kihullanának.

Ez a véleményem! Üdv.

Én vagyok regelve is néha szoktam ott is kérni dolgokat, de mivel nem vagyok nagy angolos így nem megyek át. Ha tudnék rendesen angolul akkor tuti ott lenék egy pár hetet.

_________________
<<eb@>>Team Website - Közösség
17Buddies - Általam készített pályák.
GameBanana - Általam készített pályák/vágott hangok.

Kép
Kép


Hozzászólás jelentése
Vissza a tetejére
   
 Hozzászólás témája: Re: Írj! - Chat
HozzászólásElküldve: 2014.05.06. 10:12 
Offline
Signore Senior
Avatar

Csatlakozott: 2011.09.09. 17:39
Hozzászólások: 4020
Megköszönt másnak: 12 alkalommal
Megköszönték neki: 139 alkalommal
Anonymous1337 írta:
Az az igazság, nem szeretem Vayn -t. :) De helyette van más ínyencségem a számodra :)

Silent írta:
Anonymous nincs véletlen egy Vayne gifted? :D Refundoltam, hogy vegyek mást, de már megbántam xd


Na? :D


Hozzászólás jelentése
Vissza a tetejére
   
 Hozzászólás témája: Re: Írj! - Chat
HozzászólásElküldve: 2014.05.06. 10:17 
Offline
Signore Senior
Avatar

Csatlakozott: 2011.09.09. 17:39
Hozzászólások: 4020
Megköszönt másnak: 12 alkalommal
Megköszönték neki: 139 alkalommal
A többi hozzászólásra csak annyit reagálnék, hogy ezt nem értem miért az Offtopicban beszélitek meg. Ha valamit tenni akartok az ügy érdekében, írsz egy szépen megfogalmazott levelet Kikinek, Metálnak vagy tudjam is én már ki itt a főfőfő, amiben leírod a bajodat, hogyan tudnál rajta változtatni és biztos reagálni fognak rá. Attól, hogy ide írsz egy hozzászólást és összegyűjtesz vele 10 köszönömöt, semmivel sem lesz jobb a helyzet, csak a morált fogod rontani. Arról nem is beszélve, ha netalántán egy újonc felnéz a fórumra, akkor miért azt kell látnia, hogy itt szívjátok egymás (vagy éppen a fórum) vérét? Gratulálok.


Hozzászólás jelentése
Vissza a tetejére
   
 Hozzászólás témája: Re: Írj! - Chat
HozzászólásElküldve: 2014.05.06. 13:31 
Offline
Tud valamit
Avatar

Csatlakozott: 2011.10.28. 13:32
Hozzászólások: 148
Megköszönt másnak: 8 alkalommal
Megköszönték neki: 26 alkalommal
1.Nézd meg kérlek hogy kiki mikor volt fent utoljára.
2.Metál? Én az igazamért állok ki,és ő is olyan típus.Ha ketten nem értenénk egyet,akkor csak egy öröké tartó körforgás lenne.
3.Nem azért írtam én ki személy szerint,hogy több legyen a 'köszi' gomb.Az,hogy ez a hsz valakinek tetszett,és megköszönte,az már legyen az ő dolga.
4.Egy újonc először a szabályzatot olvassa,ne az offtopicot.
5.Látod? megint csak egy vitát kezdeményeztél,és megint fog jönni erre egy re,amire (mivel önfejű vagyok) megint csak válaszolni fogok.-Ilyen vagyok,ez van-

_________________
Következő pluginok várhatóak:
  • Emoticon of message


Hozzászólás jelentése
Vissza a tetejére
   
 Hozzászólás témája: Re: Írj! - Chat
HozzászólásElküldve: 2014.05.06. 16:16 
Offline
Minden6ó
Avatar

Csatlakozott: 2011.01.19. 12:14
Hozzászólások: 4292
Megköszönt másnak: 219 alkalommal
Megköszönték neki: 287 alkalommal
Silent írta:
A többi hozzászólásra csak annyit reagálnék, hogy ezt nem értem miért az Offtopicban beszélitek meg. Ha valamit tenni akartok az ügy érdekében, írsz egy szépen megfogalmazott levelet Kikinek, Metálnak vagy tudjam is én már ki itt a főfőfő, amiben leírod a bajodat, hogyan tudnál rajta változtatni és biztos reagálni fognak rá. Attól, hogy ide írsz egy hozzászólást és összegyűjtesz vele 10 köszönömöt, semmivel sem lesz jobb a helyzet, csak a morált fogod rontani. Arról nem is beszélve, ha netalántán egy újonc felnéz a fórumra, akkor miért azt kell látnia, hogy itt szívjátok egymás (vagy éppen a fórum) vérét? Gratulálok.

Kiki jelen esetbe nem foglalkozik az oldalal. Metal nem tudom hogy van ezzel a dologal, de ahogy észre vettem ő sem foglalkozik a dologal. Daveval nem tudom mi van. Más igazán nincs, de ha jó lesz a gépem(1-2 nap, is ha addig nem ír senki) írók egy levelet valakinek.

_________________
<<eb@>>Team Website - Közösség
17Buddies - Általam készített pályák.
GameBanana - Általam készített pályák/vágott hangok.

Kép
Kép


Hozzászólás jelentése
Vissza a tetejére
   
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása  Hozzászólás a témához  [ 39275 hozzászólás ]  Oldal Előző 12534 2535 2536 2537 25383928 Következő


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 39 vendég


Nyithatsz új témákat ebben a fórumban.
Válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség
Portal: Kiss Portal Extension © Michael O'Toole