hlmod.hu

Magyar Half-Life Mód közösség!
Pontos idő: 2024.05.24. 01:01



Jelenlévő felhasználók

Jelenleg 121 felhasználó van jelen :: 2 regisztrált, 0 rejtett és 119 vendég

A legtöbb felhasználó (1565 fő) 2020.11.21. 11:26-kor tartózkodott itt.

Regisztrált felhasználók: ASDD, Bing [Bot] az elmúlt 5 percben aktív felhasználók alapján

Utoljára aktív
Ahhoz hogy lásd ki volt utoljára aktív, be kell jelentkezned.



Az oldal teljeskörű
használatához regisztrálj.

Regisztráció

Kereső


Új téma nyitása  Hozzászólás a témához  [ 39273 hozzászólás ]  Oldal Előző 13507 3508 3509 3510 35113928 Következő
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája: Re: Írj! - Chat
HozzászólásElküldve: 2017.07.11. 13:23 
Offline
Fanatikus
Avatar

Csatlakozott: 2017.06.28. 23:08
Hozzászólások: 155
ultraibolya írta:
Csgon te csináltad a vacot,hogy írok supportnak,ha én hibám,hogy oda adtam az accom?
Te csalsz minden egyes játékban,nem én.


Minden egyes játék az egyedül a CS:GO. És minek hozod fel? Mi értelme? Senki nem kiváncsi rá, hogy ki mire kapott VAC-ot, ha ezzel próbálsz lejáratni, azt nem itt ezen az oldalon kell tenni, és nem ilyen formában.

_________________
Túl sokan akarnak túl sok mindenről beszélni, és közben semmit sem tudnak.
Minek komolyan venni az életet, ha az élet egy képzelt kaland, amiből sosem kerülünk ki élve.


Hozzászólás jelentése
Vissza a tetejére
   
 Hozzászólás témája: Re: Írj! - Chat
HozzászólásElküldve: 2017.07.11. 15:13 
Offline
Őstag
Avatar

Csatlakozott: 2015.07.27. 22:56
Hozzászólások: 1367
Megköszönt másnak: 28 alkalommal
Megköszönték neki: 351 alkalommal
Eddig nem figyeltem hogy van patchlog is, de ma frissített 10,8MB-ot amire nincs, viszont azóta a chatpluginok nem mennek a stemeseknek.
http://steamcommunity.com/games/10/announcements/detail/1423551455081754809

Idézet:
] version
Protocol version 48
Exe version 1.1.2.7/Stdio (cstrike)
Exe build: 09:10:05 Jul 7 2017 (7561)


Hozzászólás jelentése
Vissza a tetejére
   
 Hozzászólás témája: Re: Írj! - Chat
HozzászólásElküldve: 2017.07.11. 17:06 
Offline
Őskövület
Avatar

Csatlakozott: 2012.03.22. 18:22
Hozzászólások: 2978
Megköszönt másnak: 115 alkalommal
Megköszönték neki: 368 alkalommal
Erre jelenti a hsz-em,és úgy beszél rólam mintha nem látnám. Kiégek.

A vacot a videóra mondtam ami nagyon viccesre sikerült,és bepillantást nyertünk a beszélgetésetekbe (deci + te)
És vacrol beszéltetek. Innen jött a téma,ha be akarnálak égetni máshogy tenném.

_________________
Blasenkampfwagen

https://discord.gg/uBYnNnZP
GTA:PURSUIT MTA


Hozzászólás jelentése
Vissza a tetejére
   
 Hozzászólás témája: Re: Írj! - Chat
HozzászólásElküldve: 2017.07.11. 17:37 
Offline
Fanatikus
Avatar

Csatlakozott: 2017.06.28. 23:08
Hozzászólások: 155
ultraibolya írta:
Erre jelenti a hsz-em,és úgy beszél rólam mintha nem látnám. Kiégek.

A vacot a videóra mondtam ami nagyon viccesre sikerült,és bepillantást nyertünk a beszélgetésetekbe (deci + te)
És vacrol beszéltetek. Innen jött a téma,ha be akarnálak égetni máshogy tenném.


:D

_________________
Túl sokan akarnak túl sok mindenről beszélni, és közben semmit sem tudnak.
Minek komolyan venni az életet, ha az élet egy képzelt kaland, amiből sosem kerülünk ki élve.


Hozzászólás jelentése
Vissza a tetejére
   
 Hozzászólás témája: Re: Írj! - Chat
HozzászólásElküldve: 2017.07.11. 17:39 
Offline
SM Fejlesztő
Avatar

Csatlakozott: 2012.10.18. 15:58
Hozzászólások: 2486
Megköszönt másnak: 28 alkalommal
Megköszönték neki: 132 alkalommal
Valve Anti-Cheat egy önszolgáló autómata rendszer. Felismer hookolási methódusokat, és tanul, frissül. FalseVAC-nak hívjuk azt, ha valaki a játékot nem módosítva, előnyt nem szerezve kap egy ilyen eltiltást(hozzáteszem ez autómatán 1-2 nap után törlődik [nagyon ritka az ilyen{csgo-ban volt egy ilyen wave a gpu monsync miatt. Az összes ilyen eltiltás oldva lett.}]).
2016 decembere óta, semmilyen Anti-Cheat(lásd.:vac,gb) által kitiltott személynek nem elérhető az ezzel kapcsolatos support. Bármennyire tudja bizonyítani, hogy az apja csalt, sőt még fel is olvastatja vele. :lol:
"A Steam Támogatás nem tudja eltávolítani a VAC- és játék-kitiltásokat, még ha úgy is érzed, hogy a kitiltás tévesen került alkalmazásra. Te felelsz Steam fiókod biztonságáért."

Csak egy kis helyretaszíó, konstatáció.
Továbbá szerintem megengedhetem magamnak azt, hogy kijelentsem az oldal nem arra való, még a chat sem, hogy bizonyítsd ki csalt- s ki nem. Aztán jön a felháborodás, ha figyelmeztet, kitilt- jogosan. (Mindkettőtöknek)

m.
qkly írta:
ultraibolya írta:
Mindenki tudja hogy nem jatszok goval :D ki rakta ra a vacot akkor ha nem te? :D


Nemtudom. De azt sem értem ezt mi a fasznak kell itt hl-en felhozni és miköze itt a KF2-nek a szar VAC-hoz? 1.6-os VAC-odat is én csináltam gondolom. Senkinek semmi köze hozzá, hogy ki lett vacolva ki nem. Megvettem a játékot azt teszek vele amit akarok...
Ha esetleg a VAC-od ok nélkül kaptad ide lehet írni: https://help.steampowered.com/hu/

_________________
www.akosvagyok.hu


Hozzászólás jelentése
Vissza a tetejére
   
 Hozzászólás témája: Re: Írj! - Chat
HozzászólásElküldve: 2017.07.11. 17:52 
Offline
Fanatikus
Avatar

Csatlakozott: 2017.06.28. 23:08
Hozzászólások: 155
Maxi írta:
Valve Anti-Cheat egy önszolgáló autómata rendszer. Felismer hookolási methódusokat, és tanul, frissül. FalseVAC-nak hívjuk azt, ha valaki a játékot nem módosítva, előnyt nem szerezve kap egy ilyen eltiltást(hozzáteszem ez autómatán 1-2 nap után törlődik [nagyon ritka az ilyen{csgo-ban volt egy ilyen wave a gpu monsync miatt. Az összes ilyen eltiltás oldva lett.}]).
2016 decembere óta, semmilyen Anti-Cheat(lásd.:vac,gb) által kitiltott személynek nem elérhető az ezzel kapcsolatos support. Bármennyire tudja bizonyítani, hogy az apja csalt, sőt még fel is olvastatja vele. :lol:
"A Steam Támogatás nem tudja eltávolítani a VAC- és játék-kitiltásokat, még ha úgy is érzed, hogy a kitiltás tévesen került alkalmazásra. Te felelsz Steam fiókod biztonságáért."

Csak egy kis helyretaszíó, konstatáció.
Továbbá szerintem megengedhetem magamnak azt, hogy kijelentsem az oldal nem arra való, még a chat sem, hogy bizonyítsd ki csalt- s ki nem. Aztán jön a felháborodás, ha figyelmeztet, kitilt- jogosan. (Mindkettőtöknek)

m.
qkly írta:
ultraibolya írta:
Mindenki tudja hogy nem jatszok goval :D ki rakta ra a vacot akkor ha nem te? :D


Nemtudom. De azt sem értem ezt mi a fasznak kell itt hl-en felhozni és miköze itt a KF2-nek a szar VAC-hoz? 1.6-os VAC-odat is én csináltam gondolom. Senkinek semmi köze hozzá, hogy ki lett vacolva ki nem. Megvettem a játékot azt teszek vele amit akarok...
Ha esetleg a VAC-od ok nélkül kaptad ide lehet írni: https://help.steampowered.com/hu/


Játszottunk. Sima offtéma volt. Nem bizonyítani akartuk senkinek. Játszottunk és kész. Humor volt, csak nem mindenkinek esett le. :D Mi ketten tudjuk, hogyan lett tiltás stb.. Csak szóba jött. Viszont ezt a VAC-ról nem tudtam, hogy tanul magától. :D Köszi az infókat róla. :D

_________________
Túl sokan akarnak túl sok mindenről beszélni, és közben semmit sem tudnak.
Minek komolyan venni az életet, ha az élet egy képzelt kaland, amiből sosem kerülünk ki élve.


Hozzászólás jelentése
Vissza a tetejére
   
 Hozzászólás témája: Re: Írj! - Chat
HozzászólásElküldve: 2017.07.12. 11:38 
Offline
Fanatikus
Avatar

Csatlakozott: 2017.06.28. 23:08
Hozzászólások: 155
PRO Team [profil]DeteCT0R[/profil]

Kép

_________________
Túl sokan akarnak túl sok mindenről beszélni, és közben semmit sem tudnak.
Minek komolyan venni az életet, ha az élet egy képzelt kaland, amiből sosem kerülünk ki élve.


Hozzászólás jelentése
Vissza a tetejére
   
 Hozzászólás témája: Re: Írj! - Chat
HozzászólásElküldve: 2017.07.12. 17:25 
Offline
Minden6ó
Avatar

Csatlakozott: 2011.01.19. 12:14
Hozzászólások: 4292
Megköszönt másnak: 219 alkalommal
Megköszönték neki: 287 alkalommal
2016 óta? Szerintem az még elég régóta így megy valvenál, hogy a vacot nem oldják. Csak azokat amiket rosszul adtak ki :D

_________________
<<eb@>>Team Website - Közösség
17Buddies - Általam készített pályák.
GameBanana - Általam készített pályák/vágott hangok.

Kép
Kép


Hozzászólás jelentése
Vissza a tetejére
   
 Hozzászólás témája: Re: Írj! - Chat
HozzászólásElküldve: 2017.07.12. 18:06 
Offline
SM Fejlesztő
Avatar

Csatlakozott: 2012.10.18. 15:58
Hozzászólások: 2486
Megköszönt másnak: 28 alkalommal
Megköszönték neki: 132 alkalommal
Értelmezd amit írtam. 2016 óta nem fogadnak supportot, tehát már lehetőség sincs rá. Valóban eddig sem nagyon oldották.
norbee.16 írta:
2016 óta? Szerintem az még elég régóta így megy valvenál, hogy a vacot nem oldják. Csak azokat amiket rosszul adtak ki :D

_________________
www.akosvagyok.hu


Hozzászólás jelentése
Vissza a tetejére
   
 Hozzászólás témája: Re: Írj! - Chat
HozzászólásElküldve: 2017.07.12. 18:11 
Offline
Fanatikus
Avatar

Csatlakozott: 2017.06.28. 23:08
Hozzászólások: 155
Maxi írta:
Értelmezd amit írtam. 2016 óta nem fogadnak supportot, tehát már lehetőség sincs rá. Valóban eddig sem nagyon oldották.
norbee.16 írta:
2016 óta? Szerintem az még elég régóta így megy valvenál, hogy a vacot nem oldják. Csak azokat amiket rosszul adtak ki :D


De visszaírnak. Én írtam nekik, és válaszoltak. Valami olyasmit írta, hogy továbbítják a segítségkérésem a VAC csapatának. Azóta semmi. xd

_________________
Túl sokan akarnak túl sok mindenről beszélni, és közben semmit sem tudnak.
Minek komolyan venni az életet, ha az élet egy képzelt kaland, amiből sosem kerülünk ki élve.


Hozzászólás jelentése
Vissza a tetejére
   
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása  Hozzászólás a témához  [ 39273 hozzászólás ]  Oldal Előző 13507 3508 3509 3510 35113928 Következő


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 17 vendég


Nyithatsz új témákat ebben a fórumban.
Válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség
Portal: Kiss Portal Extension © Michael O'Toole