hlmod.hu

Magyar Half-Life Mód közösség!
Pontos idő: 2024.05.02. 16:39



Jelenlévő felhasználók

Jelenleg 534 felhasználó van jelen :: 1 regisztrált, 0 rejtett és 533 vendég

A legtöbb felhasználó (1565 fő) 2020.11.21. 11:26-kor tartózkodott itt.

Regisztrált felhasználók: Majestic-12 [Bot] az elmúlt 5 percben aktív felhasználók alapján

Utoljára aktív
Ahhoz hogy lásd ki volt utoljára aktív, be kell jelentkezned.



Az oldal teljeskörű
használatához regisztrálj.

Regisztráció

Kereső


Új téma nyitása  Hozzászólás a témához  [ 17 hozzászólás ]  Oldal 1 2 Következő
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája: Fiók lopás :D
HozzászólásElküldve: 2013.09.28. 21:27 
Hali

Hogyan tundék irni steam-nek, hogy ellopták a fiókomat?

Segítsetek pls, nem akarom hugomét használni, kell neki is xD


Hozzászólás jelentése
Vissza a tetejére
   
 Hozzászólás témája: Re: Fiók lopás :D
HozzászólásElküldve: 2013.09.28. 21:50 
Offline
Felfüggesztve
Avatar

Csatlakozott: 2013.06.09. 18:47
Hozzászólások: 2004
Megköszönt másnak: 1 alkalommal
Megköszönték neki: 220 alkalommal
hungary írta:
Hali

Hogyan tundék irni steam-nek, hogy ellopták a fiókomat?

Segítsetek pls, nem akarom hugomét használni, kell neki is xD


Ha beirod google keresobe hogy steam account lopas bejelentese, akkor ott megtalalod.. Kulonben nem fogod visszakapni, ha nincs eredeti KEY ed.. Nekem is loptak mar el, es nem tudtam visszaszerezni.. Esetleg annyit lehet, hogy amikor vetted a jatekot steamre, vagy kaptal GIFT et, akkor jott egy email, hogy kitol, miert kaptad a jatekot.. Azt az emailt csatold majd a levelhez, vagy ha van CD key, amit beirtal steamen, akkor ird egy lapra a mai datumot(amikor elkuldod), es azzal eggyut fenykepezd le a cd keyt.

Van magyar supportja is a steamnek, de azok olyanok, hogy ha leirnam, bannolna egy admin innen.. Azokat NEM AJANLOM... ORIGINAL SUPPORTnak irj :D Azok korrektek, max 3 munkanap, es kapsz valaszt.. Nekem 2 nap mulva jott az email, de sajnos rossz hirrel..


Ha esetleg valamit meg nem tudnal, vagy nem ertenel, irj..


UI.: Ki lehet valasztani, amikor irod a levelet, a steam weboldalan, hogy CDKY el kuldod az emailt, vagy elloptak, vagy CDKEY lopott acc bejelentese stb..stb

Eredeti Angol support: https://support.steampowered.com/kb_art ... -OAFV-8478 = Kattints a Contact Steam Supportra!

Magyar "Support": Itt leirjak hogy mit kell tenni, ha elloptak az accodat: http://www.steampowered.hu/faq/Ellopott ... a_Steamnek

_________________
Ha elnyerte valamelyik témában a hozzászólásom a tetszésedet melyet olvastál, akkor egy egyszerű gombnyomással kifejezheted, hogy tetszett.


Hozzászólás jelentése
Vissza a tetejére
   
 Hozzászólás témája: Re: Fiók lopás :D
HozzászólásElküldve: 2013.09.28. 22:27 
Offline
Őskövület
Avatar

Csatlakozott: 2011.09.26. 20:33
Hozzászólások: 2105
Megköszönt másnak: 28 alkalommal
Megköszönték neki: 33 alkalommal
aha, egy nagy sz*r, nekem 6 hét után adták vissza, még egy ilyen és küldhetik vissza a pénzem


Hozzászólás jelentése
Vissza a tetejére
   
 Hozzászólás témája: Re: Fiók lopás :D
HozzászólásElküldve: 2013.09.28. 22:30 
Offline
Felfüggesztve
Avatar

Csatlakozott: 2013.06.09. 18:47
Hozzászólások: 2004
Megköszönt másnak: 1 alkalommal
Megköszönték neki: 220 alkalommal
rericsi8 írta:
aha, egy nagy sz*r, nekem 6 hét után adták vissza, még egy ilyen és küldhetik vissza a pénzem

A Steam tortenetebe meg SOHA NEM volt olyan, hogy vissza kuldtek volna 1 centet is a sertettnek.. Nem tudom hogy ez szabvany e vagy sem, de en akar hanyszor irtam nekik, 2-3 nap, max egy het, es kaptam valaszt. :)

_________________
Ha elnyerte valamelyik témában a hozzászólásom a tetszésedet melyet olvastál, akkor egy egyszerű gombnyomással kifejezheted, hogy tetszett.


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Anonymous1337 2013.09.28. 22:31-kor.

Hozzászólás jelentése
Vissza a tetejére
   
 Hozzászólás témája: Re: Fiók lopás :D
HozzászólásElküldve: 2013.09.28. 22:30 
Offline
Őskövület
Avatar

Csatlakozott: 2011.09.26. 20:33
Hozzászólások: 2105
Megköszönt másnak: 28 alkalommal
Megköszönték neki: 33 alkalommal
Nem tehetik meg hogy nem.


Hozzászólás jelentése
Vissza a tetejére
   
 Hozzászólás témája: Re: Fiók lopás :D
HozzászólásElküldve: 2013.09.28. 22:38 
Offline
Felfüggesztve
Avatar

Csatlakozott: 2013.06.09. 18:47
Hozzászólások: 2004
Megköszönt másnak: 1 alkalommal
Megköszönték neki: 220 alkalommal
rericsi8 írta:
Nem tehetik meg hogy nem.


Dehogynem! olvasd el a szabalyzatot, hogy NEM UTALNAK VISSZA PENZT! Te mehet rendorsegre, barhova, ez fel van tuntetve a weboldalukon, es ha te nem olvastad el figyelmesen, magadra vess!

Egy kerdes: Amikor megtortent a PONTOS KITOLTES(banki adatok a vasarlashoz) levonta a bank az osszeget, es magkaptad utanna a jatekot?

NEM FOGNAK VISSZA UTALNI PENZT, EBBE BIZTOS VAGYOK!

Minden jog fenntartva! Oda is van irva..

_________________
Ha elnyerte valamelyik témában a hozzászólásom a tetszésedet melyet olvastál, akkor egy egyszerű gombnyomással kifejezheted, hogy tetszett.


Hozzászólás jelentése
Vissza a tetejére
   
 Hozzászólás témája: Re: Fiók lopás :D
HozzászólásElküldve: 2013.09.28. 22:41 
Offline
Őskövület
Avatar

Csatlakozott: 2011.09.26. 20:33
Hozzászólások: 2105
Megköszönt másnak: 28 alkalommal
Megköszönték neki: 33 alkalommal
na igen jó kis marketing, ilyen erővel el lopják az accountod mert nem tehetsz semmit, majd megveszed újra.


Hozzászólás jelentése
Vissza a tetejére
   
 Hozzászólás témája: Re: Fiók lopás :D
HozzászólásElküldve: 2013.09.28. 23:18 
Offline
Felfüggesztve
Avatar

Csatlakozott: 2013.06.09. 18:47
Hozzászólások: 2004
Megköszönt másnak: 1 alkalommal
Megköszönték neki: 220 alkalommal
rericsi8 írta:
na igen jó kis marketing, ilyen erővel el lopják az accountod mert nem tehetsz semmit, majd megveszed újra.


Jo, te tudod, en csak felhivtam a figyelmedet, hogy ne erjen varatlan meglepetes.. :)

_________________
Ha elnyerte valamelyik témában a hozzászólásom a tetszésedet melyet olvastál, akkor egy egyszerű gombnyomással kifejezheted, hogy tetszett.


Hozzászólás jelentése
Vissza a tetejére
   
 Hozzászólás témája: Re: Fiók lopás :D
HozzászólásElküldve: 2013.09.28. 23:32 
Offline
Őskövület
Avatar

Csatlakozott: 2011.09.26. 20:33
Hozzászólások: 2105
Megköszönt másnak: 28 alkalommal
Megköszönték neki: 33 alkalommal
téged se értelek anonymous, ellopják az első accod és megveszed újra? ezeknek? tudod van az a mondás ha egyszer átvernek az az ő szégyenük, ha másodszor akkor az már a tiéd. de szerintem te nyolcadik alkalom után is újra megvennéd :D


Hozzászólás jelentése
Vissza a tetejére
   
 Hozzászólás témája: Re: Fiók lopás :D
HozzászólásElküldve: 2013.09.28. 23:42 
Offline
Felfüggesztve
Avatar

Csatlakozott: 2013.06.09. 18:47
Hozzászólások: 2004
Megköszönt másnak: 1 alkalommal
Megköszönték neki: 220 alkalommal
rericsi8 írta:
téged se értelek anonymous, ellopják az első accod és megveszed újra? ezeknek? tudod van az a mondás ha egyszer átvernek az az ő szégyenük, ha másodszor akkor az már a tiéd. de szerintem te nyolcadik alkalom után is újra megvennéd :D


Kezdjuk ott, hogy nekem meg SOHA nem loptak el az accomat... Masodszor ha ellopnak, nem pattognek, mert nem erdekelne az a 50-60Euro, amit beleoltottem.. Nem er annyi faradozast, utannajarast ez a penzosszeg..

Tobbet nem lenne steamem, es ilyen egyszeru! Nem vagyok fuggo, de ezt tobszor nem mondom el... CS 1.6 oraszamaim: 2 ora.. CS:GO: 0.. Source: 0

20 evig meg voltam steam nelkul, most is megvagyok.. Chatelni jarok fel, es ennyi.. Azert vettem ra jatekot, mert nem tudtam ismeroskent jelolni senkit.. Volt egy akcio, amikor tizen par euro volt a GO, Source, meg az 1.6.. meg ha jol tudom az 1.6 hoz jart a Condition Zero is..

Ennyire nem erdekel, mint ahogy lathatod..


UI.: A Dirt 2 is meg van, az volt 28 euro, azota ott rohad giftbe, a giftes accomon.. Source is van giftbe.. Day of Defeat, GTA IV Complet edition...stb..stb..
Szoktam neha ocsemnek szulinapjara venni dolgokat steamre, azert van ennyi gift.. Nagy jatekos egy gyerek :)


Udv!

_________________
Ha elnyerte valamelyik témában a hozzászólásom a tetszésedet melyet olvastál, akkor egy egyszerű gombnyomással kifejezheted, hogy tetszett.


Hozzászólás jelentése
Vissza a tetejére
   
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása  Hozzászólás a témához  [ 17 hozzászólás ]  Oldal 1 2 Következő


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 67 vendég


Nyithatsz új témákat ebben a fórumban.
Válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség
Portal: Kiss Portal Extension © Michael O'Toole