hlmod.hu

Magyar Half-Life Mód közösség!
Pontos idő: 2024.05.03. 09:44



Jelenlévő felhasználók

Jelenleg 523 felhasználó van jelen :: 1 regisztrált, 0 rejtett és 522 vendég

A legtöbb felhasználó (1565 fő) 2020.11.21. 11:26-kor tartózkodott itt.

Regisztrált felhasználók: Majestic-12 [Bot] az elmúlt 5 percben aktív felhasználók alapján

Utoljára aktív
Ahhoz hogy lásd ki volt utoljára aktív, be kell jelentkezned.



Az oldal teljeskörű
használatához regisztrálj.

Regisztráció

Kereső


Új téma nyitása  Hozzászólás a témához  [ 31 hozzászólás ]  Oldal Előző 1 2 3 4 Következő
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája: Re: Te hogyan kezted?
HozzászólásElküldve: 2012.01.05. 17:36 
Offline
Beavatott

Csatlakozott: 2011.07.10. 00:27
Hozzászólások: 67
És esetleg Silverrs? leírnád annak a folyamatát hogy-hogyan kerültél az xjx-hez?? ilyen kis apró részletekkel ha letudod. Köszi előre is.

[mozgo]White#Angel[/mozgo]

_________________
[mozgo=44]White#Angel[/mozgo]

[steam]angel-white[/steam]


Hozzászólás jelentése
Vissza a tetejére
   
 Hozzászólás témája: Re: Te hogyan kezted?
HozzászólásElküldve: 2012.01.05. 18:10 
Én még az 1.5-ös korszakból kezdtem, ott is inkább csak haverokkal 1-1 privát meccs.
Aztán rákukkantottam az 1.6-ra, pontosabban a Diwat[#26]Pub szerverre, és ott is ragadtam...


Hozzászólás jelentése
Vissza a tetejére
   
 Hozzászólás témája: Re: Te hogyan kezted?
HozzászólásElküldve: 2012.03.07. 16:45 
Offline
Őskövület
Avatar

Csatlakozott: 2012.02.07. 23:34
Hozzászólások: 2192
Megköszönt másnak: 27 alkalommal
Megköszönték neki: 55 alkalommal
Én úgy kezdtem ,hogy régen nem volt nálunk ,net és azért a haveromnál játszottam ,meg a suliban és ő mutatta meg a játékot ,persze egy zombie szervert. Aztán teltek a napok és sokat játszottunk aztán otthon erősködtem ,hogy legyen net és nyár végére lett is.
Leszedtem a játékot és játszogattam a pub szervereken az elején volt egy szerver ahol sokat segítettek nekem. az egyik admin engem át vert egy placebó val. azt mondta ,hogy írjam be ezt a konsolba és jobban fogok játszani. a kód-ra nem emlékszem valami célkeresztel kapcsolatos. De működött és tényleg jobban ment. Később annyira jól ment ,hogy már be se írtam.
Aztán így játszogattam kb fél évig mikor úgy döntöttem ,hogy rendelek egy szerot. Az a szerver a sunwell.hu -tól volt a webadminból szépen fel is konfigoltam amit tudtam xd ,mert nem tudtam rendesen konfigolni csak a gombokat nyomkodtam webadminból. De a szerver megszünt pénz és grab gondok miatt. A szerver neve: [*Skull*] volt. Aztán később még lett néhány klánom,szerverem. Emlékszem régen egy be kerültem egy klánba aztán az egyik admint meg győztem és nekem adta az adminját. De a klán megszűnt (nem miattam xd). Aztán a régi 1. szerverem-re felmentem amiről az egykori segítő admin kiutált ,mert már jobb voltam ,mint ő. Aztán egy félévre abba hagytam a Cs-t egy Esemény miatt: A haverommal béreltünk szervert , én konfigoltam ,de a haverom rá szedett és más konfigosra bízta ami feldühített ,mert az adminomat is elvette. (akkor már valamennyire tudtam konfigolni) . Aztán most féléve újra kezdtem ( igen 2 és féléve játszok) ,és megtanultam teljesen egyedül konfigolni. Majd lett egy új szerverem: [*Skull*] Only winter szerver (nyár végén) az is megszűnt. Majd megláttam a fórum -ot és olvasgattam. Majd regisztráltam én is És én lettem a legnagyobb offoló. Most kb: 2-3 hónapja van egy zombie szerverem amit nincsen szándékomban megszüntetni. Ez alatt a Fél év alatt rengeteg dolgot megtanultam (1-2 dolgot a konfigolásról, modelt készíteni,mapot kreálni már ezelőtt is tudtam ,de 1-2 dologban segítettetek, Plugin írásba is kostólgatok, stb..)
Most 14 éves vagyok és van egy szerverem 1 fél kész mappom. néhány kezdetleges pluginom és 1-2 Modellem. És Kb ennyi lenne. :lol:

_________________
[sma]CMD:fear(playerid, params[]){ new str[5]; if(!sscanf(params, "s[5]", str)){ if(egyezik(str, "find")) Msg(playerid, "A-a!");}  return 1;}[/sma]


Hozzászólás jelentése
Vissza a tetejére
   
 Hozzászólás témája: Re: Te hogyan kezted?
HozzászólásElküldve: 2012.03.07. 18:34 
Offline
Signore Senior
Avatar

Csatlakozott: 2011.09.09. 17:39
Hozzászólások: 4020
Megköszönt másnak: 12 alkalommal
Megköszönték neki: 139 alkalommal
Na írok énismár. xd
Hát..Suliban egyszer le kellett mennem infóterembe, mert otthagytam vmimet. Bekopogtam, alig mertem bemenni mert hallottam nagy ordítozásokat. Belépek, látom ott játszák a cst, bár akk még nem tudtam h az cs. Már nem is foglalkoztam avval h miért mentem be, csak h énis játszhassak. Leültem, és bár nem értettem mit h kell, élveztem. Mikor hazamentem, próbáltam beírni gépembe az infós gép jelszavát, hátha lesz rajta cs. Hát nem lett. Próbáltam letölteni és találtam egy olyat h CS2D. Ez a jól ismert felülnézetes játék. Felbosszantottam magam, és a gépemet tönkretettem. Mikor kaptam újat, anyám meg nagybátyám megleptek, és rárakatták a cst. Évekig játszottam botokkal és szerveren egyaránt. Egyszer felmentem egy kés szerverre. És ott adig nyaggattam a clt míg adott egy admint. Utána haverommal [profil]my05[/profil] csináltunk egy gyenge háziszerót és ott gameltünk.
Utána páran sourceozni mentek, my05 letörölte a szervert és különváltak útjaink, bár attól suliba még találkoztunk xD. Aztán rendeltem egy szervert, deathrun konfigot raktam rá webadminból. Jó sorom volt, full volt mindig a srv, sokan tejeltek adminért. Aranyélet. Ekkor lépett be újra a képbe my05. Aztmondta írjunk egy módot. Nagyot néztem, de mondom miért ne. Akkor már pawn alapokkal tisztába vtam, na de egy módot? Elkezdtük írni a bb extrát. 10percenként váltogattuk az írást, teamvieweren. Mókás volt és elô is rukkoltunk egy fajin szerverrel. Rengeteg cuccal kibôvítettük, még fizetôeszközt is raktunk bele. Bár nem mentette le, mivel egy 32elemes változóba tároltuk az egyenleget, ami elég vicces volt. Aztán lejárt szerver, my05 elment tf2zni én meg itt ragadtam ezen az átokverte fórumon :D röviden ennyi xd


Hozzászólás jelentése
Vissza a tetejére
   
 Hozzászólás témája: Re: Te hogyan kezted?
HozzászólásElküldve: 2012.03.07. 18:56 
Offline
Tiszteletbeli

Csatlakozott: 2010.02.04. 19:12
Hozzászólások: 3528
Megköszönt másnak: 26 alkalommal
Megköszönték neki: 180 alkalommal
na én is írok...
na szóval úgy volt, hogy nem emlékszem mert már rég volt(5-6 éve)

_________________
http://www.ebateam.eu/


Hozzászólás jelentése
Vissza a tetejére
   
 Hozzászólás témája: Re: Te hogyan kezted?
HozzászólásElküldve: 2012.03.07. 20:25 
Offline
Imperátor
Avatar

Csatlakozott: 2009.04.21. 09:33
Hozzászólások: 3991
Megköszönt másnak: 5 alkalommal
Megköszönték neki: 135 alkalommal
Én valahol réges régen, egy messzi messzi galaxisban...
(:
IrOn123 írta:
na én is írok...
na szóval úgy volt, hogy nem emlékszem mert már rég volt(5-6 éve)

_________________
Kód:
I'm back

Kép


Hozzászólás jelentése
Vissza a tetejére
   
 Hozzászólás témája: Re: Te hogyan kezted?
HozzászólásElküldve: 2012.03.10. 23:43 
Offline
Őstag
Avatar

Csatlakozott: 2012.02.14. 15:09
Hozzászólások: 1423
Megköszönték neki: 2 alkalommal
Először is elolvastam egy helyesírási szótárat.
[spoiler]kezted -> kezdted[/spoiler]

_________________
Kép


Hozzászólás jelentése
Vissza a tetejére
   
 Hozzászólás témája: Re: Te hogyan kezted?
HozzászólásElküldve: 2013.11.29. 01:10 
Offline
Tiszteletbeli
Avatar

Csatlakozott: 2011.08.15. 14:42
Hozzászólások: 1345
Megköszönt másnak: 10 alkalommal
Megköszönték neki: 277 alkalommal
Én meg inkább nem is írom le, mert nagyon hosszú lenne. :)

_________________
Üdvözlettel: BBk
[AmxModX] Általam fordított pluginok
Death of Legend Fun Server History
NetMozi.com - Filmes fórum Badboy.killer
foximaxi


Hozzászólás jelentése
Vissza a tetejére
   
 Hozzászólás témája: Re: Te hogyan kezted?
HozzászólásElküldve: 2013.11.29. 12:36 
Offline
A Scripter

Csatlakozott: 2013.11.19. 19:08
Hozzászólások: 827
Megköszönt másnak: 8 alkalommal
Megköszönték neki: 315 alkalommal
Én már régóta halottam a cséröl de nem próbáltam ki.
10 évesen kezdtem a csét és 6 éve tolom. Konfigolást én igazából pár hónapja kezdtem, értem igaz de nem anyira tudom a szavak jelentését benne ott 1 boltot tudok már csinálni benne. :)


Hozzászólás jelentése
Vissza a tetejére
   
 Hozzászólás témája: Re: Te hogyan kezted?
HozzászólásElküldve: 2013.11.29. 13:22 
Offline
Őskövület
Avatar

Csatlakozott: 2011.09.26. 20:33
Hozzászólások: 2105
Megköszönt másnak: 28 alkalommal
Megköszönték neki: 33 alkalommal
Ez feltétlenül fontos volt tudatni velünk hogy nem akarod leírni.

Badboy.killer írta:
Én meg inkább nem is írom le, mert nagyon hosszú lenne. :)


DeR0iD írta:
Én már régóta halottam a cséröl de nem próbáltam ki.
10 évesen kezdtem a csét és 6 éve tolom. Konfigolást én igazából pár hónapja kezdtem, értem igaz de nem anyira tudom a szavak jelentését benne ott 1 boltot tudok már csinálni benne. :)


3 éve értek HL1 motor alapú játékok szerverének a konfigolásához. Azért fogalmaztam így mert már volt dolgom HL1, CS és CZ szerverrel is. De azóta se kezdtem bele a amxx scripting mély világába.


Hozzászólás jelentése
Vissza a tetejére
   
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása  Hozzászólás a témához  [ 31 hozzászólás ]  Oldal Előző 1 2 3 4 Következő


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 66 vendég


Nyithatsz új témákat ebben a fórumban.
Válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség
Portal: Kiss Portal Extension © Michael O'Toole