hlmod.hu

Magyar Half-Life Mód közösség!
Pontos idő: 2024.03.29. 07:21



Jelenlévő felhasználók

Jelenleg 360 felhasználó van jelen :: 1 regisztrált, 0 rejtett és 359 vendég

A legtöbb felhasználó (1565 fő) 2020.11.21. 11:26-kor tartózkodott itt.

Regisztrált felhasználók: Bing [Bot] az elmúlt 5 percben aktív felhasználók alapján

Utoljára aktív
Ahhoz hogy lásd ki volt utoljára aktív, be kell jelentkezned.



Az oldal teljeskörű
használatához regisztrálj.

Regisztráció

Kereső


Új téma nyitása  Hozzászólás a témához  [ 12 hozzászólás ]  Oldal Előző 1 2
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája: Re: Fejlesztő kerestetik
HozzászólásElküldve: 2018.01.10. 10:41 
Offline
Tiszteletbeli
Avatar

Csatlakozott: 2011.09.18. 13:01
Hozzászólások: 4270
Megköszönt másnak: 55 alkalommal
Megköszönték neki: 513 alkalommal
Amikor valaki ilyen hirdetest ad fel hogy "Fejleszto" kell akkor illik odairni hogy nem ingyen van a munka ezt megteszik mashol is (alliedmods-on is kiirjak hogy fizetett munka vagy nem ha ilyent keresnek.

Vannak akik ingyen valaljak az ilyen munkat mert meg vagy nem tapasztaltak es igy lehetoseguk van "tanulni" mivel masik fizeti en tudok az o vps-en tanulni.
Vagy csak sokszor unatkoznak mint en. Termeszetesen a penz engem is boldogit es szivesebben valalok el dolgokat penzert amikor idom/energiam engedi.

Amit Gyalogkakuk baratunk leirt az igaz jo utanakerdezni mennyire ert az illeto a dolgokhoz mert ha nem ert hozza ugy soha se lessz stabil szervered.

A masik hogy vannak kessz megoldasok (Kessz webadmin stb) ezek tobbnyire ingyenesek es hasznalhatoak is de meg ez sem 100% megoldas mert kozbe belekell nezz a VPS-be hogyha kifagynak a dolgok. Egy VPS tobbnyire 24/h oraban fut amikozbe te konfigokat modositasz vps-re telepitesz/torlesz ezekbol kijohet egy gubasz es csak azt fogod eszrevenni hogy amikor resized a VPS-ed akkor nemfog elindulni mert valami gubasz van a rendszerben. Jobb hosztingoknal biztositanak ilyen esetekre egy "karbantartasi" opciot amivel kitudod javitani az eredeti rendszered gubaszat.

_________________
Idk. Csak ugy funbooo.
Kép


Hozzászólás jelentése
Vissza a tetejére
   
 Hozzászólás témája: Re: Fejlesztő kerestetik
HozzászólásElküldve: 2018.01.13. 20:27 
Offline
Újonc

Csatlakozott: 2018.01.08. 08:26
Hozzászólások: 1
Mondta a srác akivel elkezdtük a configolást, hogy elég nagy bombát telepítettem ezzel a topikkal, illetve az a hsz ahol vitatták, hogy hozzá senki nem jelentkezett, nekem pedig sokan írtak. Egyébként szeretném megköszönni ismét, hogy így kiveséztük ezt a témát és kaptam sok építő jellegű hozzászólást. A VPS már fut, a FastDL valóban egy minimális fejfájást okozott, de hálistennek' mivel más játékszervereim is voltak az egyik (imo) legjobb hostingtól nagyon jó árban kiváló VPS-t teljesen segítséggel bérelhető. Bár az utóbbi inkább a személyes ismertségnek köszönhető, hogy bármit kértem eddig összerakta igazán minőségin.

Igazából a pluginokat én is fel tudom rakosgatni, nem egy nagy hóbort, igazából egy hozzáértő segítsége mindig jó. Még van munka bőven a szerveren és semmi nem végleges, mivel csak most tudtam neki feküdni, de a signaturem már tartalmazza a szervert. Egy laza pub-ot rakok össze, ahova igazából nagyon sok pluginra nincs is szükség, igyekszem megtalálni azt, hogy mi az ami talán tényleg szükséges vagy hozzátesz a szerverhez, aztán majd bereklámozzuk, hátha ellepik a játékosok. Talán picit már off a téma ezen része, de aki még viszonylag aktívan 1.6-ozik és régi motoros várom Steamen a jelölést. :)


Hozzászólás jelentése
Vissza a tetejére
   
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása  Hozzászólás a témához  [ 12 hozzászólás ]  Oldal Előző 1 2


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 20 vendég


Nyithatsz új témákat ebben a fórumban.
Válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség
Portal: Kiss Portal Extension © Michael O'Toole