hlmod.hu

Magyar Half-Life Mód közösség!
Pontos idő: 2024.03.28. 10:28



Jelenlévő felhasználók

Jelenleg 207 felhasználó van jelen :: 1 regisztrált, 0 rejtett és 206 vendég

A legtöbb felhasználó (1565 fő) 2020.11.21. 11:26-kor tartózkodott itt.

Regisztrált felhasználók: Bing [Bot] az elmúlt 5 percben aktív felhasználók alapján

Utoljára aktív
Ahhoz hogy lásd ki volt utoljára aktív, be kell jelentkezned.



Az oldal teljeskörű
használatához regisztrálj.

Regisztráció

Kereső


Új téma nyitása  A témát lezárták, nem szerkesztheted a hozzászólásaid, és nem küldhetsz új hozzászólást.  [ 2 hozzászólás ] 
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája: Troll a TS3-on
HozzászólásElküldve: 2018.05.12. 11:21 
Offline
Újonc
Avatar

Csatlakozott: 2016.09.10. 10:47
Hozzászólások: 5
Sziasztok.
Mai nap feljött 2 emberke, aki gyanús nekem.
Az első (Zsator) privátban megkérdezte, hogy kell-e konfigos a ts-re. Leírtam neki, hogy én is értek hozzá. (Gondolom szétt akarta rombolni a tst). Aztán feljött valaki egy francia szerverről (TS3 framework) "Server Hacker" néven. Egybő legyértelmű volt, hogy együtt vannak. Kicsit utánna néztem ennek a Zsotar gyereknek.
(Megvan a teljes, még a szolgálatató is stb).
Nekem az lenne a kérdésem, hogy tud e valaki valamit erről a nevű emberről? (Azért írok ide topicot, mert 1.6 ts (volt) amire feljöttek, szóval lehet valaki ismeri őket. Csak meg szeretném kérdezni tőlük, hogy mire jó ez az egész és miért próbálnak ts(eke)-t széttcseszni. Előre is köszönöm a válaszokat. (Privátba elküldhetem a 2 ipt illetve a többi adatot az ipkről) Remélem nem gond, hogy ezt kiraktam.

_________________
It's hard to hold a candle,
in a cold November Rain.

Kép


Hozzászólás jelentése
Vissza a tetejére
   
 
 Hozzászólás témája: Re: Troll a TS3-on
HozzászólásElküldve: 2018.05.12. 11:39 
Offline
Őstag
Avatar

Csatlakozott: 2017.08.21. 15:51
Hozzászólások: 1109
Megköszönt másnak: 36 alkalommal
Megköszönték neki: 195 alkalommal
Martino írta:
Sziasztok.
Mai nap feljött 2 emberke, aki gyanús nekem.
Az első (Zsator) privátban megkérdezte, hogy kell-e konfigos a ts-re. Leírtam neki, hogy én is értek hozzá. (Gondolom szétt akarta rombolni a tst). Aztán feljött valaki egy francia szerverről (TS3 framework) "Server Hacker" néven. Egybő legyértelmű volt, hogy együtt vannak. Kicsit utánna néztem ennek a Zsotar gyereknek.
person: Laszlo Zubor
address: Hungary, Dunakeszi, 2120, M***a utca **.
phone: +362096****0

(Megvan a teljes, még a szolgálatató is stb).
Nekem az lenne a kérdésem, hogy tud e valaki valamit erről a Zubor László nevű emberről? (Azért írok ide topicot, mert 1.6 ts (volt) amire feljöttek, szóval lehet valaki ismeri őket. Csak meg szeretném kérdezni tőlük, hogy mire jó ez az egész és miért próbálnak ts(eke)-t széttcseszni. Előre is köszönöm a válaszokat. (Privátba elküldhetem a 2 ipt illetve a többi adatot az ipkről) Remélem nem gond, hogy ezt kiraktam.


1. Elmondásod szerint, konfigolni szerettek volna, ezért te kikerested a személyes adatait, majd kiposztoltad egy fórumra. Már beleütköztünk egy szabálysértésbe.
2. Az aláírásod-ban szereplő kép, től nagy, ez szintén beleütközik a szabályzatba.


Hozzászólás jelentése
Vissza a tetejére
   
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása  A témát lezárták, nem szerkesztheted a hozzászólásaid, és nem küldhetsz új hozzászólást.  [ 2 hozzászólás ] 


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 13 vendég


Nyithatsz új témákat ebben a fórumban.
Válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség
Portal: Kiss Portal Extension © Michael O'Toole