hlmod.hu

Magyar Half-Life Mód közösség!
Pontos idő: 2024.03.29. 03:27



Jelenlévő felhasználók

Jelenleg 207 felhasználó van jelen :: 1 regisztrált, 0 rejtett és 206 vendég

A legtöbb felhasználó (1565 fő) 2020.11.21. 11:26-kor tartózkodott itt.

Regisztrált felhasználók: Bing [Bot] az elmúlt 5 percben aktív felhasználók alapján

Utoljára aktív
Ahhoz hogy lásd ki volt utoljára aktív, be kell jelentkezned.



Az oldal teljeskörű
használatához regisztrálj.

Regisztráció

Kereső


Új téma nyitása  Hozzászólás a témához  [ 12 hozzászólás ]  Oldal Előző 1 2
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája: Re: Van még normális szerver?
HozzászólásElküldve: 2018.07.12. 18:32 
Offline
Tud valamit
Avatar

Csatlakozott: 2017.11.11. 23:38
Hozzászólások: 116
Megköszönt másnak: 29 alkalommal
Megköszönték neki: 11 alkalommal
Sziasztok!

Teljesen mértékben egyet értek Johannal! Én is az újulás híve vagyok. Régebben nem voltam az, régebben azt állítottam hogy a skines meg az agyon pluginozott szerverek nem jókn, kerültem azokat a szervereket. Egy idő után rájöttem, hogy jobb és érdekesebb az olyan szerver ami tele van érdekességgel és új élvezhető pluginokkal. Meguntam az alap játék menetet. Eleget játszottam olyan szervereken ahol az alap pluginok voltak.
Úgy gondolom az a jó szerver, ahol jó a védelem, közösség, adminok, tulajdonosok, konfig. Ha ez mind meg van egy szerveren akkor szerintem van értelme játszani is. Szeretem ha a valamit kapok a játék teljesítményemért a szerveren. Pl itt gondolok a skinkenekre, előnyökre stb. Én is a saját szerveremet úgy fejlesztem, hogy legyen benne egy kicsi egyediség. Legalább kinézetre is, de mindenképpen próbálok olyan dolgokat belecsempészni ahol máshol nagyon nincs olyan ami nálam van, pl dekoráció és egyéb.
Beebnek is igazat adok. Előszőr a hibákat kell kiküszöbölni, hogy legyen élvezhetőbb a játék. Például ha én konfigolok és lezárom a szevert, soha de soha nem indítom el úgy a szervert, hogy mikor feljössz a szerverre és mindenhol azt írja, hogy "hamarosan", "fejlesztés alatt". Én mindig előszőr tesztelem, megnézem jó-e és akkor ha megvan s okés minden akkor elindítom a szervert illetve le veszem róla a lakatot:) Ennek az oldalnak is köszönhetem, hogy ügyesen betudtam konfigolni a szerverem és sok sok segítséget kaptam itt, ezt nagyon de nagyon szépen köszönöm. :)

Tehát a lényeg az számomra, hogy egy szerveren legyen kicsi egyediség és új dolog, megbízhatóság, egy jó közösség, adminok, tulajok, jó konfig és komolyság. Ha ez megvan akkor számomra megfelelő a szerver:)

_________________
Kép

:)


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára [K]eNu* 2018.07.15. 23:48-kor.

Hozzászólás jelentése
Vissza a tetejére
   
 Hozzászólás témája: Re: Van még normális szerver?
HozzászólásElküldve: 2018.07.12. 19:15 
Offline
Jómunkásember
Avatar

Csatlakozott: 2016.02.10. 12:46
Hozzászólások: 429
Megköszönt másnak: 61 alkalommal
Megköszönték neki: 157 alkalommal
Benne vagyok egy pár szerver hírdető csoportba és szomorú azt látni, hogy majdnem mindenki egy sablon szöveggel hírdeti a szerverét.. "Gyere fel, only d2, sok skin, jó hitbox.. stb". Szánalmas, hogy hova jutottak a mai szerverek (Tisztelet a kivétel).. főleg amikor jönnek a szavazások a csoportokba, hogy "Milyen szerverre lenne igény? CSGO, OnlyD2, Fun". Hát igen.. csak ezeket ismerik.

Talán azért is van ennyi sablon szerver, mert ezeket a legkönnyebb összerakni.. fél óra sem kell.. letöltesz 4-5 plugint és hopp, kész is. Ezért is nincs annyi Zombie Plague, Furien vagy hasonló módú szerver, mivel ezek túl bonyolultak a mai "konfigosok" számára, pedig egy kis logika kell és megérted a dolgokat.. Csak az emberek lusták tanulni. Inkább ha valami nem megy, akkor nem nézik meg, hogy miért nem megy és, hogy próbálják meg javítani a hibát, hanem inkább abbahagyják azt és másba kezdenek.

Én személy szerint az egyediséget szeretem. Jó látni, hogy van még egy-két olyan szerver, amely törekszik az egyediségre és olyant tud felmutatni, amilyen máshol nincs.

Sajnos nekem már nincs annyi időm, hogy esetleg valami egyedire törekedjek.. na meg persze ötletem sincs. :roll:


Hozzászólás jelentése
Vissza a tetejére
   
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása  Hozzászólás a témához  [ 12 hozzászólás ]  Oldal Előző 1 2


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 9 vendég


Nyithatsz új témákat ebben a fórumban.
Válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség
Portal: Kiss Portal Extension © Michael O'Toole