hlmod.hu

Magyar Half-Life Mód közösség!
Pontos idő: 2024.03.29. 15:21



Jelenlévő felhasználók

Jelenleg 339 felhasználó van jelen :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 339 vendég

A legtöbb felhasználó (1565 fő) 2020.11.21. 11:26-kor tartózkodott itt.

Regisztrált felhasználók: nincs regisztrált felhasználó az elmúlt 5 percben aktív felhasználók alapján

Utoljára aktív
Ahhoz hogy lásd ki volt utoljára aktív, be kell jelentkezned.



Az oldal teljeskörű
használatához regisztrálj.

Regisztráció

Kereső


Új téma nyitása  Hozzászólás a témához  [ 12 hozzászólás ]  Oldal 1 2 Következő
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája: Van még normális szerver?
HozzászólásElküldve: 2018.07.11. 18:05 
Offline
Újonc
Avatar

Csatlakozott: 2018.07.11. 17:58
Hozzászólások: 3
Hali.
Fut még olyan szerver, ami nincs telepakolva minden hülyeséggel? Gondolok itt az ernyőre, fegyvermenüre, a két ugrásra (mondjuk az még határeset).
Lehetőleg olyat keresek, amin nem csak d2 van és normális a létszám. Nem értem miért jó amikor 32en vannak egy szerveren. Teljesen felborul tőle a játék..
A csgo modoktól meg már hányingert kapok. Miért van olyan sok belőlük? Már nincs igény normális szerverre?


Hozzászólás jelentése
Vissza a tetejére
   
 Hozzászólás témája: Re: Van még normális szerver?
HozzászólásElküldve: 2018.07.11. 18:53 
Offline
Tiszteletbeli
Avatar

Csatlakozott: 2011.09.18. 13:01
Hozzászólások: 4270
Megköszönt másnak: 55 alkalommal
Megköszönték neki: 513 alkalommal
Ernyo,fegyvermenu 2 ugras ezek alap dolgok mostmar. Ha ezek nincsnek a kutya se megy fel.
Nekunk az onlyd2-on ezek fentvannak de csak ennyi + rushalo tenyleg csak alap dolgok vannak semmi mas specko extra. Viszont azert is van kihalva csak azok gamelnek rajta akik regota jatszanak a szerokon es azok is csak ejjel 2 oratol.

Egy szervertulajdonosnak az eri meg hogy legyen jatekos.

A tobbi csak profitra megy tuti az ilyen CSGO szerok meg ilyesmik.
Persze van kivetel vannak itt olyan szervercsoportok akik regota futnak viszont azok mar bizonyitottak hogy fentudnak maradni :D es nem szunnek meg 1 honap mulva.

_________________
Idk. Csak ugy funbooo.
Kép


Hozzászólás jelentése
Vissza a tetejére
   
 Hozzászólás témája: Re: Van még normális szerver?
HozzászólásElküldve: 2018.07.11. 19:27 
Offline
Jómunkásember
Avatar

Csatlakozott: 2017.10.14. 00:48
Hozzászólások: 304
Megköszönt másnak: 10 alkalommal
Megköszönték neki: 16 alkalommal
Hamarosan veszek VPS-t vagy Dedikált szervert, és nyitok egyet, de ha nyitok is steameseknek tartom fent, de ezt még átgondolom.
DeteCT0R írta:
Ernyo,fegyvermenu 2 ugras ezek alap dolgok mostmar. Ha ezek nincsnek a kutya se megy fel.
Nekunk az onlyd2-on ezek fentvannak de csak ennyi + rushalo tenyleg csak alap dolgok vannak semmi mas specko extra. Viszont azert is van kihalva csak azok gamelnek rajta akik regota jatszanak a szerokon es azok is csak ejjel 2 oratol.

Egy szervertulajdonosnak az eri meg hogy legyen jatekos.

A tobbi csak profitra megy tuti az ilyen CSGO szerok meg ilyesmik.
Persze van kivetel vannak itt olyan szervercsoportok akik regota futnak viszont azok mar bizonyitottak hogy fentudnak maradni :D es nem szunnek meg 1 honap mulva.


Tévedsz, a legtöbb CSGO szerver nem a profitra megy, mi se a profitra mentünk, mi arra mentünk hogy normális közösség, rendes team, és mód.
Megtörtént.
És abban igazad van hogy a d2-z elvárhatatlan a dupla ugrás, rushháló, ejtőernyő, ha én a globál szerveremből kivettem volna ezt az alap 3 koncepciót, akkor egyből azt vágták volna a fejemhez, "szar, fúj". Ez az alap 3 koncepció már minden szerverbe kell.

_________________
2015.07.11 Konfigolás kezdete
2017.09.27 Első nagy játékosbázissal rendelkező szerver | RtD
2018.08.24 Második nagy játékosbázissal rendelkező szerver | Black Night
2018.11.16 Konfigolás befejezése


Hozzászólás jelentése
Vissza a tetejére
   
 Hozzászólás témája: Re: Van még normális szerver?
HozzászólásElküldve: 2018.07.11. 21:48 
Offline
Tiszteletbeli
Avatar

Csatlakozott: 2011.09.18. 13:01
Hozzászólások: 4270
Megköszönt másnak: 55 alkalommal
Megköszönték neki: 513 alkalommal
Es ahogy latom alairasodban megis szunt :P :P :lol: :lol:

_________________
Idk. Csak ugy funbooo.
Kép


Hozzászólás jelentése
Vissza a tetejére
   
 Hozzászólás témája: Re: Van még normális szerver?
HozzászólásElküldve: 2018.07.11. 21:56 
Offline
Minden6ó
Avatar

Csatlakozott: 2011.01.19. 12:14
Hozzászólások: 4280
Megköszönt másnak: 218 alkalommal
Megköszönték neki: 285 alkalommal
kreestyahn írta:
Hali.
Fut még olyan szerver, ami nincs telepakolva minden hülyeséggel? Gondolok itt az ernyőre, fegyvermenüre, a két ugrásra (mondjuk az még határeset).
Lehetőleg olyat keresek, amin nem csak d2 van és normális a létszám. Nem értem miért jó amikor 32en vannak egy szerveren. Teljesen felborul tőle a játék..
A csgo modoktól meg már hányingert kapok. Miért van olyan sok belőlük? Már nincs igény normális szerverre?


Nincs és nem is lesz, ha csak nem tervezel külföldi szerveren játszani. Magyaroknál nincs igény már erre a játékra. Értelme nem igazán van új szerverekkel próbálkozni, esetleg egy nagyon egyedi nem létező mód még befutna, de ezek a mogszokott témák minden szerveren megvannak és logikusan akkor oda megy az ember ahol több a játékos.

_________________
<<eb@>>Team Website - Közösség
17Buddies - Általam készített pályák.
GameBanana - Általam készített pályák/vágott hangok.

Kép
Kép


Hozzászólás jelentése
Vissza a tetejére
   
 Hozzászólás témája: Re: Van még normális szerver?
HozzászólásElküldve: 2018.07.12. 12:19 
Offline
Újonc
Avatar

Csatlakozott: 2018.07.11. 17:58
Hozzászólások: 3
Szomorú azt olvasni, hogy tényleg ezekre van igény.
Viszont amikor valaki feldob egy ilyen témát, akkor szinte minden második játékos azt állítja, hogy ő szívesen játszana egy régimódi szerveren, csak sajnos azt gondolják, hogy ezzel egyedül vannak és épp emiatt nem mozdul semerre a dolog.


Hozzászólás jelentése
Vissza a tetejére
   
 Hozzászólás témája: Re: Van még normális szerver?
HozzászólásElküldve: 2018.07.12. 12:59 
Offline
Jómunkásember
Avatar

Csatlakozott: 2017.10.14. 00:48
Hozzászólások: 304
Megköszönt másnak: 10 alkalommal
Megköszönték neki: 16 alkalommal
DeteCT0R írta:
Es ahogy latom alairasodban megis szunt :P :P :lol: :lol:


Nem én miattam :) Én csak másodlagos tulaj voltam :D Aki szokta fizetni nem fizette tovább.

_________________
2015.07.11 Konfigolás kezdete
2017.09.27 Első nagy játékosbázissal rendelkező szerver | RtD
2018.08.24 Második nagy játékosbázissal rendelkező szerver | Black Night
2018.11.16 Konfigolás befejezése


Hozzászólás jelentése
Vissza a tetejére
   
 Hozzászólás témája: Re: Van még normális szerver?
HozzászólásElküldve: 2018.07.12. 14:30 
Offline
Tiszteletbeli
Avatar

Csatlakozott: 2011.09.18. 13:01
Hozzászólások: 4270
Megköszönt másnak: 55 alkalommal
Megköszönték neki: 513 alkalommal
kreestyahn írta:
Szomorú azt olvasni, hogy tényleg ezekre van igény.
Viszont amikor valaki feldob egy ilyen témát, akkor szinte minden második játékos azt állítja, hogy ő szívesen játszana egy régimódi szerveren, csak sajnos azt gondolják, hogy ezzel egyedül vannak és épp emiatt nem mozdul semerre a dolog.

Voltak probalkozasok only steam meg full alap de a kutya se nezett fel oda speco mar nem 1.6-ozok de amikor kezdtem a jatekot meg csak betarcsazos net volt amit nem engedett meg maganak mindenki szoval maradt a jo oreg lan.

Sajnos errol a dologrol tehetnek a tulajdonosok is :D hogy erre van igeny. Akinek pedig regota van szervere keptelen egyutt haladni a korral hogy fentartsa a szervereket mert uress szervert senki se futtat jo szivvel :D
Specko engem is idegesit a sok telepakolt szerver de ha nincs igeny alap nem telepakolt szerverre akkor nemfogok feltelepiteni egy alap pub szerot mert nincs igeny ra pedig lenne ra lehetosegem.

_________________
Idk. Csak ugy funbooo.
Kép


Hozzászólás jelentése
Vissza a tetejére
   
 Hozzászólás témája: Re: Van még normális szerver?
HozzászólásElküldve: 2018.07.12. 15:04 
Offline
Fórum Moderátor
Avatar

Csatlakozott: 2014.05.01. 13:18
Hozzászólások: 627
Megköszönt másnak: 61 alkalommal
Megköszönték neki: 104 alkalommal
Valóban. Haladni kell a korral. Ha már ennyire véleménykifejtős a dolog, akkor megírom, hogy speciel az összes játékidőm, ha 2%-át töltöttem olyan szerveren ahol az addonok száma nem érte el a 10-et sem. Engem soha nem fogott meg még egy rendes közösségben sem egy alap játékmenet.

Őszintén nem is értem ki mit lát még benne, de egy kis odafigyeléssel és kreativitással roppantul érdekes dolgokat lehet még így is kihozni a játékból. (Ennyi év után is.)


Hozzászólás jelentése
Vissza a tetejére
   
 Hozzászólás témája: Re: Van még normális szerver?
HozzászólásElküldve: 2018.07.12. 15:11 
Offline
Tiszteletbeli
Avatar

Csatlakozott: 2012.10.09. 13:48
Hozzászólások: 1439
Megköszönték neki: 174 alkalommal
Egyetértek Johannal és osztom véleményét.

Speciel én olyan emberke vagyok, aki ha felmegy, azonnal kritizál, hogy javítsák, változtassanak rajta. Emiatt sok tiltást is kaptam már. :D Nem érdekel a játékmenet, az maga nem köt le.

Vannak nagyon jól kidolgozott munkák. Vannak kombinációk is, amikor több jól kidolgozó munkát egybefűznek. Csak más kérdés, hogy ha szar lesz, nem kell csodálkozni, hogy büdös. :P

A normális szerver emiatt nem pontos kifejezés. Minden normális, ami hibamentesen működik, részemről. ;)

Sajnos a Counter-Strike-nak ma már annyi játékos létszám szempontjából és sosem lesz a mainál jobb sem, csak rosszabb, kevesebb.
És amiről senki sem szeret beszélni: nagyon jól kell helyezkedni, jó kapcsolatokat kell kiépíteni, ha nem akarsz a süllyesztőbe kerülni. Vagy a támadások, vagy az érdektelenség, vagy a negatív kritika miatt, de ez már nem az a világ, hogy rendelsz vps-t, indítasz szervert, meghirdeted és már tele is van... Sosem voltam senkiben sem rosszal, ennek az lett az eredménye, hogy a mai napig ITT NEVES felhasználók felkeresnek egy-egy ügyben. És szívesen segítek is, ha tudok. :) Azonban a negatív visszhang nagyobb. :D

_________________
Minden jót! :)


Hozzászólás jelentése
Vissza a tetejére
   
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása  Hozzászólás a témához  [ 12 hozzászólás ]  Oldal 1 2 Következő


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 11 vendég


Nyithatsz új témákat ebben a fórumban.
Válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség
Portal: Kiss Portal Extension © Michael O'Toole