hlmod.hu

Magyar Half-Life Mód közösség!
Pontos idő: 2024.03.28. 16:22



Jelenlévő felhasználók

Jelenleg 202 felhasználó van jelen :: 1 regisztrált, 0 rejtett és 201 vendég

A legtöbb felhasználó (1565 fő) 2020.11.21. 11:26-kor tartózkodott itt.

Regisztrált felhasználók: Majestic-12 [Bot] az elmúlt 5 percben aktív felhasználók alapján

Utoljára aktív
Ahhoz hogy lásd ki volt utoljára aktív, be kell jelentkezned.



Az oldal teljeskörű
használatához regisztrálj.

Regisztráció

Kereső


Új téma nyitása  Hozzászólás a témához  [ 9 hozzászólás ] 
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája: Többszörös Probléma
HozzászólásElküldve: 2018.11.11. 13:53 
Offline
Újonc

Csatlakozott: 2018.10.26. 00:18
Hozzászólások: 3
Megköszönt másnak: 6 alkalommal
Egyik ismerősömtől kaptam egy csgo modot amit hatalmasok írt de sehogy se akar menni a szerveren..
Egyszer Segmentation_fault ír egyszer Plugin invalid egyszer meg colorchat errort és nem tudom mit csináljak vele. :?:
Valaki esetleg tudna segíteni nagyon hálás lennék. :roll:


Hozzászólás jelentése
Vissza a tetejére
   
 Hozzászólás témája: Re: Többszörös Probléma
HozzászólásElküldve: 2018.11.11. 16:54 
Offline
Lelkes
Avatar

Csatlakozott: 2018.08.19. 16:38
Hozzászólások: 27
Megköszönt másnak: 4 alkalommal
Megköszönték neki: 2 alkalommal
persze 1.8.1 fordisd

_________________
Chhh: Ne törödj Más Dolgával!
Törödj a Magadéval!

Ők köszönték meg speedy123 nek ezt a hozzászólást: lacci69asdasd (2018.11.11. 20:30)
  Népszerűség: 2.27%


Hozzászólás jelentése
Vissza a tetejére
   
 Hozzászólás témája: Re: Többszörös Probléma
HozzászólásElküldve: 2018.11.11. 18:31 
Offline
Tiszteletbeli
Avatar

Csatlakozott: 2012.10.09. 13:48
Hozzászólások: 1439
Megköszönték neki: 174 alkalommal
Továbbra sem hiszem el azt, hogy nincs egy lelkes modder, aki az alapból hibás modot egy helyre feltöltené, mint saját, javított...
8 millió téma van a hibás CSGO, Skin, meg fegyvermenüs hibákról, amiknek 70%-a mind ugyan az: van egy szar mod, amit le lehet szedni és már ugyan kijavították lényegében a rengeteg nyitott témában, nincs egy helyre feltéve.

Vagy pont ez a cél, hogy lassítsuk a másik munkáját?
Ez az üzenet inkább a készítő(k)nek szólt!

_________________
Minden jót! :)

Ők köszönték meg BeepBeep nek ezt a hozzászólást: lacci69asdasd (2018.11.11. 21:08)
  Népszerűség: 2.27%


Hozzászólás jelentése
Vissza a tetejére
   
 Hozzászólás témája: Re: Többszörös Probléma
HozzászólásElküldve: 2018.11.11. 18:47 
Offline
Tiszteletbeli
Avatar

Csatlakozott: 2015.03.11. 20:11
Hozzászólások: 915
Megköszönt másnak: 52 alkalommal
Megköszönték neki: 317 alkalommal
+1. Ahogy telik az idő ez csak rosszabb lesz. A sok "fiatalkorú" eléri azt az életkort (átlag 14) hogy szervert nyisson és mivel a másik tömeg 14+-os player erre vevő, persze hogy ez a mód kell. A lelkes moddert pedig el lehet felejteni, senki sem olyan hülye hogy a másiknak jót csináljon, de ez így van rendjén. Miért? :)

Akinek nem inge...


BeepBeep írta:
Továbbra sem hiszem el azt, hogy nincs egy lelkes modder, aki az alapból hibás modot egy helyre feltöltené, mint saját, javított...
8 millió téma van a hibás CSGO, Skin, meg fegyvermenüs hibákról, amiknek 70%-a mind ugyan az: van egy szar mod, amit le lehet szedni és már ugyan kijavították lényegében a rengeteg nyitott témában, nincs egy helyre feltéve.

Vagy pont ez a cél, hogy lassítsuk a másik munkáját?
Ez az üzenet inkább a készítő(k)nek szólt!

_________________
viewtopic.php?f=101&t=25611#p184899
viewtopic.php?f=114&t=29544&p=209471#p209431

Ők köszönték meg SmaCk nek ezt a hozzászólást: lacci69asdasd (2018.11.11. 20:34)
  Népszerűség: 2.27%


Hozzászólás jelentése
Vissza a tetejére
   
 Hozzászólás témája: Re: Többszörös Probléma
HozzászólásElküldve: 2018.11.11. 18:55 
Offline
Jómunkásember
Avatar

Csatlakozott: 2016.02.10. 12:46
Hozzászólások: 429
Megköszönt másnak: 61 alkalommal
Megköszönték neki: 157 alkalommal
BeepBeep írta:
Továbbra sem hiszem el azt, hogy nincs egy lelkes modder, aki az alapból hibás modot egy helyre feltöltené, mint saját, javított...
8 millió téma van a hibás CSGO, Skin, meg fegyvermenüs hibákról, amiknek 70%-a mind ugyan az: van egy szar mod, amit le lehet szedni és már ugyan kijavították lényegében a rengeteg nyitott témában, nincs egy helyre feltéve.

Vagy pont ez a cél, hogy lassítsuk a másik munkáját?
Ez az üzenet inkább a készítő(k)nek szólt!


Itt az a gond, hogy olyan módokat osztanak meg mások, amelyekben minden kis hülyeség buggos (az optimalizálásról ne is beszéljünk).. Ez nem is lenne gond, ha a visszajelzések alapján javítaná az illető, de nem teszi.. Így keletkezik több száz téma, amely kb ugyan arról szól.

Én személy szerint neki kezdtem egy csgo mód megírásába, de félbe hagytam mivel rájöttem, hogy nincs értelme.. Csak idő és energia pazarlás.. Amondó vagyok, hogy mindenki csinálja meg magának amit szeretne és ne csak letöltse és hopp, kész is a szerver.. (Ezért olyanok a mai szerverek amilyenek. Persze, van kivétel).

Ők köszönték meg Dooz nek ezt a hozzászólást: lacci69asdasd (2018.11.11. 20:30)
  Népszerűség: 2.27%


Hozzászólás jelentése
Vissza a tetejére
   
 Hozzászólás témája: Re: Többszörös Probléma
HozzászólásElküldve: 2018.11.11. 20:39 
Offline
Újonc

Csatlakozott: 2018.10.26. 00:18
Hozzászólások: 3
Megköszönt másnak: 6 alkalommal
speedy123 írta:
persze 1.8.1 fordisd


Probáltam az összes forditóval még valamilyen oroszal is de egyik se volt jo.. Volt olyan hogy a skineket direkt nem tettem fel a szervere de a plugint igen és elindult a szerver... Lehet hogy a hostingal van a baj??


Hozzászólás jelentése
Vissza a tetejére
   
 Hozzászólás témája: Re: Többszörös Probléma
HozzászólásElküldve: 2018.11.13. 18:58 
Offline
Tiszteletbeli
Avatar

Csatlakozott: 2012.10.09. 13:48
Hozzászólások: 1439
Megköszönték neki: 174 alkalommal
SmaCk írta:
+1. Ahogy telik az idő ez csak rosszabb lesz. A sok "fiatalkorú" eléri azt az életkort (átlag 14) hogy szervert nyisson és mivel a másik tömeg 14+-os player erre vevő, persze hogy ez a mód kell. A lelkes moddert pedig el lehet felejteni, senki sem olyan hülye hogy a másiknak jót csináljon, de ez így van rendjén. Miért? :)

Akinek nem inge...


BeepBeep írta:
Továbbra sem hiszem el azt, hogy nincs egy lelkes modder, aki az alapból hibás modot egy helyre feltöltené, mint saját, javított...
8 millió téma van a hibás CSGO, Skin, meg fegyvermenüs hibákról, amiknek 70%-a mind ugyan az: van egy szar mod, amit le lehet szedni és már ugyan kijavították lényegében a rengeteg nyitott témában, nincs egy helyre feltéve.

Vagy pont ez a cél, hogy lassítsuk a másik munkáját?
Ez az üzenet inkább a készítő(k)nek szólt!


Dooz írta:
BeepBeep írta:
Továbbra sem hiszem el azt, hogy nincs egy lelkes modder, aki az alapból hibás modot egy helyre feltöltené, mint saját, javított...
8 millió téma van a hibás CSGO, Skin, meg fegyvermenüs hibákról, amiknek 70%-a mind ugyan az: van egy szar mod, amit le lehet szedni és már ugyan kijavították lényegében a rengeteg nyitott témában, nincs egy helyre feltéve.

Vagy pont ez a cél, hogy lassítsuk a másik munkáját?
Ez az üzenet inkább a készítő(k)nek szólt!


Itt az a gond, hogy olyan módokat osztanak meg mások, amelyekben minden kis hülyeség buggos (az optimalizálásról ne is beszéljünk).. Ez nem is lenne gond, ha a visszajelzések alapján javítaná az illető, de nem teszi.. Így keletkezik több száz téma, amely kb ugyan arról szól.

Én személy szerint neki kezdtem egy csgo mód megírásába, de félbe hagytam mivel rájöttem, hogy nincs értelme.. Csak idő és energia pazarlás.. Amondó vagyok, hogy mindenki csinálja meg magának amit szeretne és ne csak letöltse és hopp, kész is a szerver.. (Ezért olyanok a mai szerverek amilyenek. Persze, van kivétel).



Akkor tegyen a hlmod közösség érte. Mivel elég nagy modot lefed a téma, ezért csoportosíthatná alfórumba, mint pl. a zombie plague-t.
Az alfórumon belül is mehetne a különböző csgo modok és azzal kapcsolatos kérdések, hibák, javítások. Amiket a modi egy témában össze is szedne szépen.

_________________
Minden jót! :)

Ők köszönték meg BeepBeep nek ezt a hozzászólást: lacci69asdasd (2018.11.14. 13:56)
  Népszerűség: 2.27%


Hozzászólás jelentése
Vissza a tetejére
   
 Hozzászólás témája: Re: Többszörös Probléma
HozzászólásElküldve: 2018.11.13. 19:15 
Offline
Fórum Moderátor
Avatar

Csatlakozott: 2012.07.02. 17:41
Hozzászólások: 1641
Megköszönt másnak: 121 alkalommal
Megköszönték neki: 247 alkalommal
BeepBeep írta:
Akkor tegyen a hlmod közösség érte. Mivel elég nagy modot lefed a téma, ezért csoportosíthatná alfórumba, mint pl. a zombie plague-t.
Az alfórumon belül is mehetne a különböző csgo modok és azzal kapcsolatos kérdések, hibák, javítások. Amiket a modi egy témában össze is szedne szépen.

Zp részlegen találsz rossz plugint? Mert itt csgo-ból csak rossz van :lol: :lol: Ha valóban lenne egy alap mód, amihez lennének külön pluginból álló kiegészítők, talán lenne is értelme. Több ezer témából összekukázni, 1 modi se fogja.

_________________
Kép


Hozzászólás jelentése
Vissza a tetejére
   
 Hozzászólás témája: Re: Többszörös Probléma
HozzászólásElküldve: 2018.11.13. 21:27 
Offline
Tud valamit
Avatar

Csatlakozott: 2018.02.07. 01:13
Hozzászólások: 127
Megköszönt másnak: 7 alkalommal
Megköszönték neki: 25 alkalommal
Mikor kapnank 1 smat tudnak mi a baja :d


Hozzászólás jelentése
Vissza a tetejére
   
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása  Hozzászólás a témához  [ 9 hozzászólás ] 


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 12 vendég


Nyithatsz új témákat ebben a fórumban.
Válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség
Portal: Kiss Portal Extension © Michael O'Toole