hlmod.hu

Magyar Half-Life Mód közösség!
Pontos idő: 2024.03.28. 20:22



Jelenlévő felhasználók

Jelenleg 234 felhasználó van jelen :: 1 regisztrált, 0 rejtett és 233 vendég

A legtöbb felhasználó (1565 fő) 2020.11.21. 11:26-kor tartózkodott itt.

Regisztrált felhasználók: Google [Bot] az elmúlt 5 percben aktív felhasználók alapján

Utoljára aktív
Ahhoz hogy lásd ki volt utoljára aktív, be kell jelentkezned.



Az oldal teljeskörű
használatához regisztrálj.

Regisztráció

Kereső


Új téma nyitása  Hozzászólás a témához  [ 10 hozzászólás ] 
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája: CSGO - Nyitott kérdések
HozzászólásElküldve: 2018.12.20. 04:32 
Offline
Tud valamit
Avatar

Csatlakozott: 2018.11.02. 12:23
Hozzászólások: 148
Megköszönt másnak: 2 alkalommal
Megköszönték neki: 19 alkalommal
Sziasztok!
Ugye azt mindenki tudja, hogy a CSGO ingyenes. Engem nem is nagyon zavar, viszont az hogy haver ingyen kapott prime státuszt, az picit fusztrál. 21-es szint + Egy telefonszám, és velem együtt versengőzik, holott én 14 eurót fizettem még annó. A Valve azt mondta, hogy kaptunk egy Prime státuszt, ami 13,xx euró, tehát a pénzünk nem veszett el. De ezek szerint még is. Official Website Questions: https://support.steampowered.com/kb_art ... -QYCN-3295
21 es szint, max 1 nap, eldobhatos kártya 500 Ft, és akkor van egy olyan accountom, amivel mehetek ICL-re, LAN-ra, bárhová. Tudom hogy azért ingyenes hogy a VAC tanuljon, ezzel nincs baj, de én aki megvette a játékot annó, mit kapott most hogy ingyenes lett?!

_________________
****


Hozzászólás jelentése
Vissza a tetejére
   
 Hozzászólás témája: Re: CSGO - Nyitott kérdések
HozzászólásElküldve: 2018.12.20. 09:34 
Offline
Tiszteletbeli
Avatar

Csatlakozott: 2012.10.09. 13:48
Hozzászólások: 1439
Megköszönték neki: 174 alkalommal
Engem azóta nem érdekel a csgo, amióta a rankok léteznek.
Aki ritkábban játszik vele, mint pl én, az nem tud játszani az ismerősével, mert túl nagy a különbség a rankban.
Én már akkor megbántam, hogy beszereztem a játékot. Értem, hogy mi volt a célja a Valvenak ezzel a döntéssel és nem is reklamálok miatta, egyszerűen nem is játszottam inkább vele.

Így ebben az ingyenessé tételben sem akarok állást foglalni, aki csalni akart, az ígyis úgyis megoldotta és megvette ismét a játékot ráadásul kiki csalásért is fizet, szóval nem ez tartotta fel.
A VAC legakább hatékonyabb lesz. Nehezen gondolom, hogy a 21 szintig el lejet majd jutni csalással. Ez egy átállás, időszak, aminek le kell telnie, hogy érezhető hatása legyen. Csak az reklamál emiatt, akinek számít a 20 euró.

Ez egy játék. Te is megvetted ezek szerint, mert játszani akartál. A csaló is megveszi a csalást, hogy játszon. Az átlag alkoholista, akit nem érdekli a játék, az is megveszi a sörét. Ha akarja. Ha megteheti.

_________________
Minden jót! :)


Hozzászólás jelentése
Vissza a tetejére
   
 Hozzászólás témája: Re: CSGO - Nyitott kérdések
HozzászólásElküldve: 2018.12.20. 11:20 
Offline
Tiszteletbeli
Avatar

Csatlakozott: 2011.09.18. 13:01
Hozzászólások: 4270
Megköszönt másnak: 55 alkalommal
Megköszönték neki: 513 alkalommal
Nem csak prime statust kaptal azert mert regebb fizettel erte. Kaptal egy Kituzot is.
Mellesleg ez nekem se tetszik hogy anno megvettem es most azert a penzert kapok egy kituzot meg prime statust :D ami nekem nemkell mert nem MM-ezek privat szerverekre pedig fellehet menni prime nelkul is meg kituzot senki se nezi.

Azt nem banom hogy ingyenes lett viszont adhattak volna "ertekesebb" dolgot is azert a penzert amiert megvettem.

ICL/Lan-on pedig senkit se erdekel hogy prime accountod van mert ott vannak adminok es nemhiszem hogy csak ugy fognak csalni ott.

_________________
Idk. Csak ugy funbooo.
Kép


Hozzászólás jelentése
Vissza a tetejére
   
 Hozzászólás témája: Re: CSGO - Nyitott kérdések
HozzászólásElküldve: 2018.12.20. 12:13 
Offline
Tud valamit
Avatar

Csatlakozott: 2018.11.02. 12:23
Hozzászólások: 148
Megköszönt másnak: 2 alkalommal
Megköszönték neki: 19 alkalommal
Egyszerűbb dolgot találhatott volna ki a valve. A jelenlegi árát a CSGO-nak, egyszerűen egyenleghez adta volna, így te rendelkezhettel volna fölötte. ICL-re tudtommal kell Prime, mert mostmár csak az az egy dolog igazolja hogy megvetted a játékot. Tegnap pl fel se engedett faceitre, az ingyenes CSGO-val :D

DeteCT0R írta:
Nem csak prime statust kaptal azert mert regebb fizettel erte. Kaptal egy Kituzot is.
Mellesleg ez nekem se tetszik hogy anno megvettem es most azert a penzert kapok egy kituzot meg prime statust :D ami nekem nemkell mert nem MM-ezek privat szerverekre pedig fellehet menni prime nelkul is meg kituzot senki se nezi.

Azt nem banom hogy ingyenes lett viszont adhattak volna "ertekesebb" dolgot is azert a penzert amiert megvettem.

ICL/Lan-on pedig senkit se erdekel hogy prime accountod van mert ott vannak adminok es nemhiszem hogy csak ugy fognak csalni ott.

_________________
****


Hozzászólás jelentése
Vissza a tetejére
   
 Hozzászólás témája: Re: CSGO - Nyitott kérdések
HozzászólásElküldve: 2018.12.20. 12:18 
Offline
Tud valamit
Avatar

Csatlakozott: 2018.11.02. 12:23
Hozzászólások: 148
Megköszönt másnak: 2 alkalommal
Megköszönték neki: 19 alkalommal
Kiki nem fizet a csalásért, mert ő a "fejlesztő". Itt nem a 20 eurón van a hangsúly, hanem az emberségen. Lehettek volna emberségesek, hogy hozzá adják az accounthoz a pénzt. Lehet hogy most nem egy zsigerelő késsel mászkálnék :D

BeepBeep írta:
Engem azóta nem érdekel a csgo, amióta a rankok léteznek.
Aki ritkábban játszik vele, mint pl én, az nem tud játszani az ismerősével, mert túl nagy a különbség a rankban.
Én már akkor megbántam, hogy beszereztem a játékot. Értem, hogy mi volt a célja a Valvenak ezzel a döntéssel és nem is reklamálok miatta, egyszerűen nem is játszottam inkább vele.

Így ebben az ingyenessé tételben sem akarok állást foglalni, aki csalni akart, az ígyis úgyis megoldotta és megvette ismét a játékot ráadásul kiki csalásért is fizet, szóval nem ez tartotta fel.
A VAC legakább hatékonyabb lesz. Nehezen gondolom, hogy a 21 szintig el lejet majd jutni csalással. Ez egy átállás, időszak, aminek le kell telnie, hogy érezhető hatása legyen. Csak az reklamál emiatt, akinek számít a 20 euró.

Ez egy játék. Te is megvetted ezek szerint, mert játszani akartál. A csaló is megveszi a csalást, hogy játszon. Az átlag alkoholista, akit nem érdekli a játék, az is megveszi a sörét. Ha akarja. Ha megteheti.

_________________
****


Hozzászólás jelentése
Vissza a tetejére
   
 Hozzászólás témája: Re: CSGO - Nyitott kérdések
HozzászólásElküldve: 2018.12.20. 12:40 
Offline
Tiszteletbeli
Avatar

Csatlakozott: 2011.09.18. 13:01
Hozzászólások: 4270
Megköszönt másnak: 55 alkalommal
Megköszönték neki: 513 alkalommal
*tOrNaDo írta:
Egyszerűbb dolgot találhatott volna ki a valve. A jelenlegi árát a CSGO-nak, egyszerűen egyenleghez adta volna, így te rendelkezhettel volna fölötte. ICL-re tudtommal kell Prime, mert mostmár csak az az egy dolog igazolja hogy megvetted a játékot. Tegnap pl fel se engedett faceitre, az ingyenes CSGO-val :D

DeteCT0R írta:
Nem csak prime statust kaptal azert mert regebb fizettel erte. Kaptal egy Kituzot is.
Mellesleg ez nekem se tetszik hogy anno megvettem es most azert a penzert kapok egy kituzot meg prime statust :D ami nekem nemkell mert nem MM-ezek privat szerverekre pedig fellehet menni prime nelkul is meg kituzot senki se nezi.

Azt nem banom hogy ingyenes lett viszont adhattak volna "ertekesebb" dolgot is azert a penzert amiert megvettem.

ICL/Lan-on pedig senkit se erdekel hogy prime accountod van mert ott vannak adminok es nemhiszem hogy csak ugy fognak csalni ott.

Minden szervertulajdonos eldontheti hogy felengedi az ingyenes accountokat vagy csak primos accal jatszhatnak a szerveren valve rakott be cvart erre.

Kód:
sv_prime_accounts_only

_________________
Idk. Csak ugy funbooo.
Kép


Hozzászólás jelentése
Vissza a tetejére
   
 Hozzászólás témája: Re: CSGO - Nyitott kérdések
HozzászólásElküldve: 2018.12.20. 14:38 
Offline
Őstag
Avatar

Csatlakozott: 2015.07.27. 22:56
Hozzászólások: 1367
Megköszönt másnak: 28 alkalommal
Megköszönték neki: 351 alkalommal
DeteCT0R írta:
Minden szervertulajdonos eldontheti hogy felengedi az ingyenes accountokat vagy csak primos accal jatszhatnak a szerveren valve rakott be cvart erre.

Kód:
sv_prime_accounts_only

Csak ha az ingyenes felfejlődik 21es szintre és beírja a telószámát akkor ő is prime lesz, így semmi értelme a Prime rendszernek :D


Hozzászólás jelentése
Vissza a tetejére
   
 Hozzászólás témája: Re: CSGO - Nyitott kérdések
HozzászólásElküldve: 2018.12.20. 14:56 
Offline
Tiszteletbeli
Avatar

Csatlakozott: 2011.09.18. 13:01
Hozzászólások: 4270
Megköszönt másnak: 55 alkalommal
Megköszönték neki: 513 alkalommal
regener írta:
DeteCT0R írta:
Minden szervertulajdonos eldontheti hogy felengedi az ingyenes accountokat vagy csak primos accal jatszhatnak a szerveren valve rakott be cvart erre.

Kód:
sv_prime_accounts_only

Csak ha az ingyenes felfejlődik 21es szintre és beírja a telószámát akkor ő is prime lesz, így semmi értelme a Prime rendszernek :D

Logikus de kozossegi szervereken van admin meg faceiten is tudjak tiltani utolag ha akarjak. Mindig nemfog uj telo szamot keresni meg 5 perc alatt felhuzni 21 szintre. Szoval egyszer megunja.

_________________
Idk. Csak ugy funbooo.
Kép


Hozzászólás jelentése
Vissza a tetejére
   
 Hozzászólás témája: Re: CSGO - Nyitott kérdések
HozzászólásElküldve: 2018.12.20. 18:51 
Offline
Tud valamit
Avatar

Csatlakozott: 2018.11.02. 12:23
Hozzászólások: 148
Megköszönt másnak: 2 alkalommal
Megköszönték neki: 19 alkalommal
KODIAK-ot idézve: 9 millió játékos van. Nagyon kevés az esélye annak, hogy a csalók egyszer csak megunják. Az is kizárt, hogy a Valve banolni fogja az összes csalót. 2 féle módszer van erre. Vagy megszoksz, vagy megszöksz. Hidd el, a legit player hamarabb megunja a sok csalót, mint a csalást használó. Most az arány, 70% - 30%. De ez még változhat. Tehát, 10 MM -ből, 3x belefuthatsz csaló(k)ba.

DeteCT0R írta:
regener írta:
DeteCT0R írta:
Minden szervertulajdonos eldontheti hogy felengedi az ingyenes accountokat vagy csak primos accal jatszhatnak a szerveren valve rakott be cvart erre.

Kód:
sv_prime_accounts_only

Csak ha az ingyenes felfejlődik 21es szintre és beírja a telószámát akkor ő is prime lesz, így semmi értelme a Prime rendszernek :D

Logikus de kozossegi szervereken van admin meg faceiten is tudjak tiltani utolag ha akarjak. Mindig nemfog uj telo szamot keresni meg 5 perc alatt felhuzni 21 szintre. Szoval egyszer megunja.

_________________
****


Hozzászólás jelentése
Vissza a tetejére
   
 Hozzászólás témája: Re: CSGO - Nyitott kérdések
HozzászólásElküldve: 2018.12.20. 20:34 
Offline
Tud valamit
Avatar

Csatlakozott: 2018.11.02. 12:23
Hozzászólások: 148
Megköszönt másnak: 2 alkalommal
Megköszönték neki: 19 alkalommal
sv_addlife 1 :lol: :lol:
Csatolmány:
Screenshot_2018-12-20-20-31-46-274_com.android.chrome.png
Screenshot_2018-12-20-20-31-46-274_com.android.chrome.png [ 429.73 KiB | Megtekintve 2185 alkalommal ]

_________________
****


Hozzászólás jelentése
Vissza a tetejére
   
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása  Hozzászólás a témához  [ 10 hozzászólás ] 


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 13 vendég


Nyithatsz új témákat ebben a fórumban.
Válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség
Portal: Kiss Portal Extension © Michael O'Toole