hlmod.hu

Magyar Half-Life Mód közösség!
Pontos idő: 2024.05.09. 20:57



Jelenlévő felhasználók

Jelenleg 556 felhasználó van jelen :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 556 vendég

A legtöbb felhasználó (1565 fő) 2020.11.21. 11:26-kor tartózkodott itt.

Regisztrált felhasználók: nincs regisztrált felhasználó az elmúlt 5 percben aktív felhasználók alapján

Utoljára aktív
Ahhoz hogy lásd ki volt utoljára aktív, be kell jelentkezned.



Az oldal teljeskörű
használatához regisztrálj.

Regisztráció

Kereső


Új téma nyitása  Hozzászólás a témához  [ 39252 hozzászólás ]  Oldal Előző 13511 3512 3513 3514 35153926 Következő
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája: Re: Írj! - Chat
HozzászólásElküldve: 2017.07.28. 15:14 
Offline
Fanatikus
Avatar

Csatlakozott: 2017.06.28. 23:08
Hozzászólások: 155
The Peace írta:
qkly írta:
Ezt most kifogom ide posztolni.

Scammer: https://www.facebook.com/profile.php?id=100008281171845&fref=ts

A srác 5000FT-al lopott meg. A történet túl hosszú. Valakinek valami ötlet, hogy mit tudok tenni? PayPal-al fizettem. Igényeltem visszafizetést de hát tudjuk, hogy annak mennyi az esélye. 14 éves kis takony a srác, még messengeren is felhívott. Letiltott. Képeket nem fogok ide felrakni akit nagyon érdekel az privátba. Köszönöm előre is a tippeket. :) Úgyvolt, hogy Steam Accot ad 5000Ft-ért, mert GTA V-öt akar venni. Hát azt meg is veszi. Magyar közösség. Persze máshol is megy ez de nem ennyire durván. :D Egymást lopja a magyar nemzet undorító. Főleg, hogy ilyen taknyos kutyák 14 évesen már lopnak. :D Sajnos ismerőseit sem tudom megnézni sem senki más, pedig biztos vagyok benne, hogy a szülei ismerősei.
Zala megyei annyit tudok. Ismerőseire közös képek alapján rákerestem, és írtam nekik. Hátha kapok pontos címet. Köszönöm előre is a segítséget. :D
Edit: Ennyit a srácról. Ráírtam pár ismerősére, hogy feljelentettem. Azonnal visszajelölt és most könyörög, hogy fogadjam el az accot XD
Kép



Szerintem meg érdemelted :P , és most ezzel hogy most erőszakoskodsz vele és becsapod hogy 'Feljelented' ez neked most nagy tévhit? (szegény kissrác, kellet neki 1 kis pénz cukorkára)


U.i: szerintem neked kellet volna először gondolkodni.


5000FT nálam nem kis pénz. :) Mostis csak kötekedni jössz. Te vagy az eggyetlen ember aki feltud úgy agyilag baszni az ilyen retardált hozzászólásaival. :D Megérdemeltem azt, hogy lehúztak pénzel? Senki sem érdemel ilyet. Nem becsapni akartam, telefonáltam is a rendőrségre, hogy mit tudok ezzel tenni, és mondták, hogy 3000FT-ól indul eljárás. Nagy tévhit bazdmeg mert így kaptam meg a jussom. Miben kelett volna gondolkodnom? Beszéltem a sráccal utólag. Azt mondta, hogy az elején nem akartam meglopni, ha ismernéd az egész sztorit más lenne a véleményed. A PayPal címén emailt váltott és az 1. nek elküldött 4000FT eltűnt. Vártunk 1 hónapot beszélgettünk a PayPal supportal de semmit nem tudtak tenni. Aztán mondta, hogy küldök neki még 1000-et és oda adja. Elküldtem, beszéltem vele még és letiltott. Gondolkodni bazdmeg.
Halálra késelsz valakit pesten, és a rendőrségen azt fogod mondani, hogy gondolkodnia kelett volna az illetőnek, hogy este ki-e megy pesten sétálni. Óriási logika. Miben gondolkodjak ha meg akarok venni valamit? Szopjam ki a kisujjamból, hogy a srác mege-e akar lopni vagy sem? Tescoba is megkérdezed a pénztárost, hogy miután fizettél meg-e kapod az árut. Agyhalált okozol basszus. Megkérlek az elkövetkezendő időszakokban ne idézz be sehova, remélem erre képes vagy, vagy csak jönnek az XD-k. -.-"

_________________
Túl sokan akarnak túl sok mindenről beszélni, és közben semmit sem tudnak.
Minek komolyan venni az életet, ha az élet egy képzelt kaland, amiből sosem kerülünk ki élve.


Hozzászólás jelentése
Vissza a tetejére
   
 Hozzászólás témája: Re: Írj! - Chat
HozzászólásElküldve: 2017.07.28. 20:55 
Offline
Fórum Moderátor
Avatar

Csatlakozott: 2012.07.02. 17:41
Hozzászólások: 1641
Megköszönt másnak: 121 alkalommal
Megköszönték neki: 247 alkalommal
Én csak ennyit szólnék hozzá:
Idézet:
6. Tilos a fórumon mások személyes adatainak közzététele az illető jóváhagyása nélkül. Személyes adatnak minősül minden olyan adat, amely segítségével az illetőt közvetve vagy közvetlenül azonosítani lehet (különösen: név, fénykép, stb.). A személyes adatok védelméhez fűződő jogok megsértéséért a Fórum tulajdonosa, üzemeltetője és a moderátorok semmilyen felelősséget nem vállalnak, az abból eredő polgári és büntetőjogi felelősség kizárólag a jogsértő felhasználót terheli.

Az egyéb problémádat próbáld meg egy hozzáértővel megbeszélni. Muszáj leírjam, hogy nem a vitát akarom folytatni, sőt, el sem kellett volna kezdődnie, de qkly uraság mindenben csak a rosszat látja. The Peace-nek igazat adok, mégpedig, a te hibád az eseted.

_________________
Kép


Hozzászólás jelentése
Vissza a tetejére
   
 Hozzászólás témája: Re: Írj! - Chat
HozzászólásElküldve: 2017.07.28. 21:29 
Offline
Fanatikus
Avatar

Csatlakozott: 2017.06.28. 23:08
Hozzászólások: 155
theglorious írta:
Én csak ennyit szólnék hozzá:
Idézet:
6. Tilos a fórumon mások személyes adatainak közzététele az illető jóváhagyása nélkül. Személyes adatnak minősül minden olyan adat, amely segítségével az illetőt közvetve vagy közvetlenül azonosítani lehet (különösen: név, fénykép, stb.). A személyes adatok védelméhez fűződő jogok megsértéséért a Fórum tulajdonosa, üzemeltetője és a moderátorok semmilyen felelősséget nem vállalnak, az abból eredő polgári és büntetőjogi felelősség kizárólag a jogsértő felhasználót terheli.

Az egyéb problémádat próbáld meg egy hozzáértővel megbeszélni. Muszáj leírjam, hogy nem a vitát akarom folytatni, sőt, el sem kellett volna kezdődnie, de qkly uraság mindenben csak a rosszat látja. The Peace-nek igazat adok, mégpedig, a te hibád az eseted.


Tudom, hogy megsértettem ezzel a szabályzatot. Aznap mikor kiraktam nem voltam éppen olyan jó kedvemben. :) Majd ha valamelyik hírportál kiposztolja egy gyilkosnak a fotóját, kérlek másold már be oda, ezt, valamint fűzd hozzá, hogy az áldozat hibája volt mert rosszkor volt rossz helyen. Nem az én hibám mert átvágtak. Persze tudtam, hogy online vásárolgatni így nem biztonságos, de vannak még normális emberek a mai világban. :)

u.i: Ez az uraság kifejezés undorító dolog manapság. Gondolom ezzel kiszerettél volna fejezni valamit, amit nem nyersen közölsz velem hanem inkább ilyen célozgatós formában teszed! Grat.
Én sosem vitáztam itt senkivel bárki bárminek is vette. Én vagyok a fórum csicskája mert kimerem mondani azt amit gondolok, mégha ezzel szabályzatot is sértek. A multkor "beszólásom" az "aarpi" nevű topicja alá sem vicc volt. Ő is megtette ezt hasonlóképpen csak steam accal. De ahogy deci leírta előzőekben azzal a módszerrel visszaszereztem az accot. Én megadtam neki az enyémet, ő meg adott egy locked accot. :D Na m1. Vannak itt emberek akik elvannak nagyon szálva, és nem tisztelik a másikat, azért mert ők 20xx-ben regisztráltak és erre verik, ezért lenézik azt aki hibázik/új. Ez a legviccesebb. Régen jobban idegesített manapság ebbe már inkább nem szólók bele ha tehetem csak jót nevetek rajta, hogy valaki itt próbál érvényesülni. Meg szitén a te beszólásod volt, hogy középpontban akarok lenni. Igen. Ha középpontban akarok lenni felregisztrálok egy ilyen fórumra baszki. :D Ehez is ész kelett, hogy ilyet kitalálj. Fogom magam facebookon rengeteg csoport van. Ott produkálom magam. Részemről ennyi, és többet nem is akarok erről beszélni, hogy miért vagyok ilyen "NAGYKÉPŰ". Ettől függetlenül hozzáfűzöm, hogy amikor én 2015 vagy 14-ben regisztráltam senkivel nem volt bajom. Ottvan béke levente. Velem sem volt semmi, habár őt már 2012-ben is ismertem egy másik játékról, és akkor még mondhatom azt is, hogy nagy haverok voltunk. Énis ugyanolyan újonc regisztrált voltam mint itt az újak, és velem is szenyóztak ám rendesen. Mióta úgymond tag ként vagyok itt, azóta olvasom a topicocat, és szinte minden 2. h.sz belekötés/beszólás. Ezek a h.sz-ek váltsák ki azt, hogy én most odaírjak. Továbbra is ezt fogom tenni amúgy tehát ezek, hogy itt minősítgetsz engem közben azt sem tudod ki a fasz vagyok, nem nagyon érdekel. :D. Annyi a bajod nekedis, hogy van itt 1 ember aki ellent mond neked ergó nem nyal be.

_________________
Túl sokan akarnak túl sok mindenről beszélni, és közben semmit sem tudnak.
Minek komolyan venni az életet, ha az élet egy képzelt kaland, amiből sosem kerülünk ki élve.


Hozzászólás jelentése
Vissza a tetejére
   
 Hozzászólás témája: Re: Írj! - Chat
HozzászólásElküldve: 2017.07.28. 21:45 
Offline
Fanatikus
Avatar

Csatlakozott: 2017.06.28. 23:08
Hozzászólások: 155
The Peace írta:
qkly írta:
Ezt most kifogom ide posztolni.

Scammer: https://www.facebook.com/profile.php?id=100008281171845&fref=ts

A srác 5000FT-al lopott meg. A történet túl hosszú. Valakinek valami ötlet, hogy mit tudok tenni? PayPal-al fizettem. Igényeltem visszafizetést de hát tudjuk, hogy annak mennyi az esélye. 14 éves kis takony a srác, még messengeren is felhívott. Letiltott. Képeket nem fogok ide felrakni akit nagyon érdekel az privátba. Köszönöm előre is a tippeket. :) Úgyvolt, hogy Steam Accot ad 5000Ft-ért, mert GTA V-öt akar venni. Hát azt meg is veszi. Magyar közösség. Persze máshol is megy ez de nem ennyire durván. :D Egymást lopja a magyar nemzet undorító. Főleg, hogy ilyen taknyos kutyák 14 évesen már lopnak. :D Sajnos ismerőseit sem tudom megnézni sem senki más, pedig biztos vagyok benne, hogy a szülei ismerősei.
Zala megyei annyit tudok. Ismerőseire közös képek alapján rákerestem, és írtam nekik. Hátha kapok pontos címet. Köszönöm előre is a segítséget. :D
Edit: Ennyit a srácról. Ráírtam pár ismerősére, hogy feljelentettem. Azonnal visszajelölt és most könyörög, hogy fogadjam el az accot XD
Kép



Szerintem meg érdemelted :P , és most ezzel hogy most erőszakoskodsz vele és becsapod hogy 'Feljelented' ez neked most nagy tévhit? (szegény kissrác, kellet neki 1 kis pénz cukorkára)


U.i: szerintem neked kellet volna először gondolkodni.


Kép

_________________
Túl sokan akarnak túl sok mindenről beszélni, és közben semmit sem tudnak.
Minek komolyan venni az életet, ha az élet egy képzelt kaland, amiből sosem kerülünk ki élve.


Hozzászólás jelentése
Vissza a tetejére
   
 Hozzászólás témája: Re: Írj! - Chat
HozzászólásElküldve: 2017.07.28. 21:50 
Offline
Fanatikus
Avatar

Csatlakozott: 2017.06.28. 23:08
Hozzászólások: 155
theglorious írta:
Én csak ennyit szólnék hozzá:
Idézet:
6. Tilos a fórumon mások személyes adatainak közzététele az illető jóváhagyása nélkül. Személyes adatnak minősül minden olyan adat, amely segítségével az illetőt közvetve vagy közvetlenül azonosítani lehet (különösen: név, fénykép, stb.). A személyes adatok védelméhez fűződő jogok megsértéséért a Fórum tulajdonosa, üzemeltetője és a moderátorok semmilyen felelősséget nem vállalnak, az abból eredő polgári és büntetőjogi felelősség kizárólag a jogsértő felhasználót terheli.

Az egyéb problémádat próbáld meg egy hozzáértővel megbeszélni. Muszáj leírjam, hogy nem a vitát akarom folytatni, sőt, el sem kellett volna kezdődnie, de qkly uraság mindenben csak a rosszat látja. The Peace-nek igazat adok, mégpedig, a te hibád az eseted.


Az másik fontos véleményem, hogy ez egy fórum basszus. Az a lényege, hogy legyen itt egy társaság és segítséget nyújtson embereknek. Erre baszki vita megy állandóan. Persze tudom, hogy általában én vitázok, de énsem kezdek csakúgy kötekedni.

_________________
Túl sokan akarnak túl sok mindenről beszélni, és közben semmit sem tudnak.
Minek komolyan venni az életet, ha az élet egy képzelt kaland, amiből sosem kerülünk ki élve.


Hozzászólás jelentése
Vissza a tetejére
   
 Hozzászólás témája: Re: Írj! - Chat
HozzászólásElküldve: 2017.07.28. 21:54 
Offline
Fórum Moderátor
Avatar

Csatlakozott: 2014.05.01. 13:18
Hozzászólások: 628
Megköszönt másnak: 61 alkalommal
Megköszönték neki: 105 alkalommal
qkly írta:
Az másik fontos véleményem, hogy ez egy fórum basszus. Az a lényege, hogy legyen itt egy társaság és segítséget nyújtson embereknek. Erre baszki vita megy állandóan. Persze tudom, hogy általában én vitázok, de én sem kezdek csakúgy kötekedni.


xD


Hozzászólás jelentése
Vissza a tetejére
   
 Hozzászólás témája: Re: Írj! - Chat
HozzászólásElküldve: 2017.07.28. 22:00 
Offline
Beavatott
Avatar

Csatlakozott: 2017.07.16. 10:56
Hozzászólások: 91
Megköszönt másnak: 1 alkalommal
Megköszönték neki: 4 alkalommal
Kimár ez a szerencsétlen!
https://www.youtube.com/results?search_query=lakatos+brendon

_________________
Kép


Hozzászólás jelentése
Vissza a tetejére
   
 Hozzászólás témája: Re: Írj! - Chat
HozzászólásElküldve: 2017.07.28. 22:00 
Offline
Fanatikus
Avatar

Csatlakozott: 2017.06.28. 23:08
Hozzászólások: 155
JohanCorn írta:
qkly írta:
Az másik fontos véleményem, hogy ez egy fórum basszus. Az a lényege, hogy legyen itt egy társaság és segítséget nyújtson embereknek. Erre baszki vita megy állandóan. Persze tudom, hogy általában én vitázok, de én sem kezdek csakúgy kötekedni.


xD


Mi olyan vicces? :(

_________________
Túl sokan akarnak túl sok mindenről beszélni, és közben semmit sem tudnak.
Minek komolyan venni az életet, ha az élet egy képzelt kaland, amiből sosem kerülünk ki élve.


Hozzászólás jelentése
Vissza a tetejére
   
 Hozzászólás témája: Re: Írj! - Chat
HozzászólásElküldve: 2017.07.28. 22:06 
Offline
Beavatott
Avatar

Csatlakozott: 2017.07.16. 10:56
Hozzászólások: 91
Megköszönt másnak: 1 alkalommal
Megköszönték neki: 4 alkalommal
Sziasztok!
Figyeljetek légyszíves!








Csak annyit akarok mondani, hogy
helló
mindenkinek!








Aztán további szép napot!












Remélem elolvastad.











Helló még egyszer!









► Spoiler mutatása



► Spoiler mutatása



► Spoiler mutatása



► Spoiler mutatása



► Spoiler mutatása



Helló!

_________________
Kép


Hozzászólás jelentése
Vissza a tetejére
   
 Hozzászólás témája: Re: Írj! - Chat
HozzászólásElküldve: 2017.07.28. 23:04 
Offline
Tiszteletbeli
Avatar

Csatlakozott: 2014.09.08. 22:21
Hozzászólások: 3014
Megköszönt másnak: 96 alkalommal
Megköszönték neki: 555 alkalommal
Lopott szöveg nem áll jól :lol:

_________________
GitHub - mforce


Hozzászólás jelentése
Vissza a tetejére
   
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása  Hozzászólás a témához  [ 39252 hozzászólás ]  Oldal Előző 13511 3512 3513 3514 35153926 Következő


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 100 vendég


Nyithatsz új témákat ebben a fórumban.
Válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség
Portal: Kiss Portal Extension © Michael O'Toole