hlmod.hu

Magyar Half-Life Mód közösség!
Pontos idő: 2024.04.20. 17:08



Jelenlévő felhasználók

Jelenleg 147 felhasználó van jelen :: 1 regisztrált, 0 rejtett és 146 vendég

A legtöbb felhasználó (1565 fő) 2020.11.21. 11:26-kor tartózkodott itt.

Regisztrált felhasználók: Bing [Bot] az elmúlt 5 percben aktív felhasználók alapján

Utoljára aktív
Ahhoz hogy lásd ki volt utoljára aktív, be kell jelentkezned.



Az oldal teljeskörű
használatához regisztrálj.

Regisztráció

Kereső


Új téma nyitása  Hozzászólás a témához  [ 39240 hozzászólás ]  Oldal Előző 13671 3672 3673 3674 36753924 Következő
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája: Re: Írj! - Chat
HozzászólásElküldve: 2018.12.15. 18:19 
Offline
Beavatott
Avatar

Csatlakozott: 2018.12.09. 10:07
Hozzászólások: 84
Megköszönt másnak: 23 alkalommal
Megköszönték neki: 5 alkalommal
elit, amit irtam neked a multkor akkor miert van hasznalatban vagy te hasznalo?

_________________
[steam]steamcommunity.com/id/XaHuReW-NEW/[/steam]


Hozzászólás jelentése
Vissza a tetejére
   
 Hozzászólás témája: Re: Írj! - Chat
HozzászólásElküldve: 2018.12.15. 18:27 
Offline
Őstag
Avatar

Csatlakozott: 2015.07.27. 22:56
Hozzászólások: 1367
Megköszönt másnak: 28 alkalommal
Megköszönték neki: 351 alkalommal
✪ BeNiCh' írta:
elit, amit irtam neked a multkor akkor miert van hasznalatban vagy te hasznalo?

Ha nem publikus a téma akkor miért itt kérdezed tőle?


Hozzászólás jelentése
Vissza a tetejére
   
 Hozzászólás témája: Re: Írj! - Chat
HozzászólásElküldve: 2018.12.15. 18:30 
Offline
Tiszteletbeli
Avatar

Csatlakozott: 2011.09.18. 13:01
Hozzászólások: 4270
Megköszönt másnak: 55 alkalommal
Megköszönték neki: 513 alkalommal
Dooz írta:
theglorious írta:
Kép
A csgo azért lett ingyenes, hogy megszűnjenek az 1.6 csgo módos szerverek?!


Reméljük. De most jönnek majd a CsGo Battle Royal szerverek.. Legalább ebből nem lesz annyi, mivel a sok "konfigos" nem tudja majd megcsinálni.

Indito sort kell atirni es kessz a battleroyal szero. (ha 1.6-ra gondoltal ott mar alapbol szar a battleroyal mod map miatt.)


Vacnet miatt lett elsosorban ingyenes tobb csalo okosabb anticsit :D

Nem is banom ingyenes lett legalabb atternek emberek csgora es nemkell NS-ek miatt szopni.

_________________
Idk. Csak ugy funbooo.
Kép


Hozzászólás jelentése
Vissza a tetejére
   
 Hozzászólás témája: Re: Írj! - Chat
HozzászólásElküldve: 2018.12.15. 18:44 
Offline
Tiszteletbeli
Avatar

Csatlakozott: 2012.10.09. 13:48
Hozzászólások: 1439
Megköszönték neki: 174 alkalommal
Dooz írta:
Reméljük. De most jönnek majd a CsGo Battle Royal szerverek.. Legalább ebből nem lesz annyi, mivel a sok "konfigos" nem tudja majd megcsinálni.


Várjál, majd valaki ír egy hibás modot és azzal lesz tele a téma.

És battle royale != PUBG. Felvilágosításképp, annak, aki pubg buzi és ha már nincs ejtőernyő és "dropp", az már nem battle royale: a battle royale egy játéktípus (mind demolution[DE_]). A játék célja az, hogy csak egy győztes van: az utolsó élő játékos. A játékot úgy teszik izgalmassá, hogy egy szűkülő "biztonságos területet" adnak meg, amin kívül a játékosok meghalnak, így szűkítve a területet és kényszerítve a játékosokat egyre közelebb egymáshoz. Lásd itt: https://en.wikipedia.org/wiki/Battle_royale_game
A PUBG egy battle royale típusú játék. Csak hozzátettek még pár élvezeti faktort.
CS:GO-ban ugyan ez jelen van, mert rákényszerültek majmolni a másik játékot... Mondom ezt úgy, hogy még nem játszottam vele, csak átolvastam pár forrást a játékmenetről. De ne adj isten tévedtem ha leülök játszani a csalók ellen.
Én is BR módot fejlesztek jelenleg, de DetecT0R kolléga már kb. halálra ítélte, mert nem lesz benne ejtőernyő. Kapásból szar lesz, tudom én is, csak szeretném tisztázni, mielőtt itt kitörne a háború... :)

_________________
Minden jót! :)


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára BeepBeep 2018.12.15. 18:49-kor.

Hozzászólás jelentése
Vissza a tetejére
   
 Hozzászólás témája: Re: Írj! - Chat
HozzászólásElküldve: 2018.12.15. 18:47 
Offline
Tiszteletbeli
Avatar

Csatlakozott: 2012.10.09. 13:48
Hozzászólások: 1439
Megköszönték neki: 174 alkalommal
theglorious írta:
Kép
A csgo azért lett ingyenes, hogy megszűnjenek az 1.6 csgo módos szerverek?!



Könnyen lehet, nem is bánnám, tűnjenek el a csalók és menjenek inkább CS:GO BR-ezni.
1.6-ra is hasonló megoldás jó lett volna: játszható ingyé, botok ellen, de multi már fizetős lett volna. :lol:

_________________
Minden jót! :)


Hozzászólás jelentése
Vissza a tetejére
   
 Hozzászólás témája: Re: Írj! - Chat
HozzászólásElküldve: 2018.12.15. 18:52 
Offline
Jómunkásember
Avatar

Csatlakozott: 2016.02.10. 12:46
Hozzászólások: 429
Megköszönt másnak: 61 alkalommal
Megköszönték neki: 157 alkalommal
DeteCT0R írta:
Indito sort kell atirni es kessz a battleroyal szero. (ha 1.6-ra gondoltal ott mar alapbol szar a battleroyal mod map miatt.)


Vacnet miatt lett elsosorban ingyenes tobb csalo okosabb anticsit :D

Nem is banom ingyenes lett legalabb atternek emberek csgora es nemkell NS-ek miatt szopni.


Igen, az 1.6-ra gondoltam. Szerintem nem kell 32 férőhelyes legyen a szerver. Elég egy 15, max 20 férőhelyes és így már talán elférnek a játékosok a pályán.


Hozzászólás jelentése
Vissza a tetejére
   
 Hozzászólás témája: Re: Írj! - Chat
HozzászólásElküldve: 2018.12.15. 18:53 
Offline
Tiszteletbeli
Avatar

Csatlakozott: 2011.09.18. 13:01
Hozzászólások: 4270
Megköszönt másnak: 55 alkalommal
Megköszönték neki: 513 alkalommal
Nem halalra iteltem de nincs koncepcio benne :D
Tollem belinkelheted minden jatekosnak aki felmegy majd a szerora a wikipediat hogy mi is az a BR.

De a 12 eves verpisitek nem azt akarja latni amit te keszitesz hanem azt amit mar lattak (Pubg/Fortnite) az pedig hidegen lekakiljak hogy te magadtol irtad.

Dayz-be mar kezdetek ota BR-van de ott a nagy mapon is tudjak az emberek hova kell menni mert kialakult egy PVP zona felszerelkeznek majd odamennek. Drop helyett pedig van Helicrash.

Nem megbantani akarlak es nemis roszbol szantam de tenyleg nemlatok sok jovot benne.

_________________
Idk. Csak ugy funbooo.
Kép


Hozzászólás jelentése
Vissza a tetejére
   
 Hozzászólás témája: Re: Írj! - Chat
HozzászólásElküldve: 2018.12.15. 18:57 
Offline
Tiszteletbeli
Avatar

Csatlakozott: 2011.09.18. 13:01
Hozzászólások: 4270
Megköszönt másnak: 55 alkalommal
Megköszönték neki: 513 alkalommal
BeepBeep írta:
theglorious írta:
Kép
A csgo azért lett ingyenes, hogy megszűnjenek az 1.6 csgo módos szerverek?!



Könnyen lehet, nem is bánnám, tűnjenek el a csalók és menjenek inkább CS:GO BR-ezni.
1.6-ra is hasonló megoldás jó lett volna: játszható ingyé, botok ellen, de multi már fizetős lett volna. :lol:

Kozossegi szervereken hamar tudnak reagalni a tobbit meg lekakilom engem speciel az sem erdekel ha szetcsaljak az MM-eket meg a valve szervereit.

_________________
Idk. Csak ugy funbooo.
Kép


Hozzászólás jelentése
Vissza a tetejére
   
 Hozzászólás témája: Re: Írj! - Chat
HozzászólásElküldve: 2018.12.15. 18:59 
Offline
Jómunkásember
Avatar

Csatlakozott: 2016.02.10. 12:46
Hozzászólások: 429
Megköszönt másnak: 61 alkalommal
Megköszönték neki: 157 alkalommal
BeepBeep írta:
Várjál, majd valaki ír egy hibás modot és azzal lesz tele a téma.

És battle royale != PUBG. Felvilágosításképp, annak, aki pubg buzi és ha már nincs ejtőernyő és "dropp", az már nem battle royale: a battle royale egy játéktípus (mind demolution[DE_]). A játék célja az, hogy csak egy győztes van: az utolsó élő játékos. A játékot úgy teszik izgalmassá, hogy egy szűkülő "biztonságos területet" adnak meg, amin kívül a játékosok meghalnak, így szűkítve a területet és kényszerítve a játékosokat egyre közelebb egymáshoz. Lásd itt: https://en.wikipedia.org/wiki/Battle_royale_game
A PUBG egy battle royale típusú játék. Csak hozzátettek még pár élvezeti faktort.
CS:GO-ban ugyan ez jelen van, mert rákényszerültek majmolni a másik játékot... Mondom ezt úgy, hogy még nem játszottam vele, csak átolvastam pár forrást a játékmenetről. De ne adj isten tévedtem ha leülök játszani a csalók ellen.
Én is BR módot fejlesztek jelenleg, de DetecT0R kolléga már kb. halálra ítélte, mert nem lesz benne ejtőernyő. Kapásból szar lesz, tudom én is, csak szeretném tisztázni, mielőtt itt kitörne a háború... :)


Én is szórakozgattam egy-két dologgal a BR móddal kapcsolatban, de bele untam a map készítés részénél. Nincs türelmem, se kreativitásom hozzá. :lol:


Hozzászólás jelentése
Vissza a tetejére
   
 Hozzászólás témája: Re: Írj! - Chat
HozzászólásElküldve: 2018.12.15. 19:20 
Offline
Tiszteletbeli
Avatar

Csatlakozott: 2012.10.09. 13:48
Hozzászólások: 1439
Megköszönték neki: 174 alkalommal
DeteCT0R írta:
Nem halalra iteltem de nincs koncepcio benne :D
Tollem belinkelheted minden jatekosnak aki felmegy majd a szerora a wikipediat hogy mi is az a BR.

De a 12 eves verpisitek nem azt akarja latni amit te keszitesz hanem azt amit mar lattak (Pubg/Fortnite) az pedig hidegen lekakiljak hogy te magadtol irtad.

Dayz-be mar kezdetek ota BR-van de ott a nagy mapon is tudjak az emberek hova kell menni mert kialakult egy PVP zona felszerelkeznek majd odamennek. Drop helyett pedig van Helicrash.

Nem megbantani akarlak es nemis roszbol szantam de tenyleg nemlatok sok jovot benne.


A koncepció nem is magában a br modban, hanem a pályában van. Nem mindegy, hogy egyenesen odarohan, vagy kerülgetni kell pár dolgot, főleg ha minden körben máshogy, mivel minden pályaelemet tudok dinamikusan kezelni. Igazából olyan pályát úgy építenék fel, ahogy az nekem tetszik. Minden körben. :)
A PUBG féle dropban nem látok lehetőséget 8192x8192 egységen belül. Más megoldáson nem is gondolkodtam.

Dooz írta:
Én is szórakozgattam egy-két dologgal a BR móddal kapcsolatban, de bele untam a map készítés részénél. Nincs türelmem, se kreativitásom hozzá. :lol:

Pedig jó móka, kiélheted a kreativitásod. Kevés olyan játékmód van, amire azt mondom, hogy "szerintem ezzel meg lehet mutatni, ki mit tud". Ez közéjük tartozik, rengeteg lehetőség van. :)
És emiatt van Deci az, hogy a vérpistikék azt mondják, ez szar, mert nincs benne heli, meg drop. Mert más nem tud úgy bemutatni valamit, hogy az felvegye a versenyt. Nem attól jó egy BR, hogy ez nincs benne, hanem hogy mi az, amitől más és miért jó? A fortnite fel tudta venni, ott lehet építkezni is. És az is BR.
Mondhatom a CSGO modok közti különbséget is. Miért jó Johancorn kolléga modja, miért jó az Exodusé? Johan faszán megcsinálta, Exodusé pedig elérhető. És majdnem ég és föld. És mindkettő CSGO.
Remélem értitek, hogy mire akarok kilyukadni.

_________________
Minden jót! :)


Hozzászólás jelentése
Vissza a tetejére
   
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása  Hozzászólás a témához  [ 39240 hozzászólás ]  Oldal Előző 13671 3672 3673 3674 36753924 Következő


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 18 vendég


Nyithatsz új témákat ebben a fórumban.
Válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség
Portal: Kiss Portal Extension © Michael O'Toole