hlmod.hu

Magyar Half-Life Mód közösség!
Pontos idő: 2024.03.28. 16:12



Jelenlévő felhasználók

Jelenleg 232 felhasználó van jelen :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 232 vendég

A legtöbb felhasználó (1565 fő) 2020.11.21. 11:26-kor tartózkodott itt.

Regisztrált felhasználók: nincs regisztrált felhasználó az elmúlt 5 percben aktív felhasználók alapján

Utoljára aktív
Ahhoz hogy lásd ki volt utoljára aktív, be kell jelentkezned.



Az oldal teljeskörű
használatához regisztrálj.

Regisztráció

Kereső


Új téma nyitása  Hozzászólás a témához  [ 39236 hozzászólás ]  Oldal Előző 13829 3830 3831 3832 38333924 Következő
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája: Re: Írj! - Chat
HozzászólásElküldve: 2020.10.14. 10:53 
Offline
Őstag
Avatar

Csatlakozott: 2017.08.21. 15:51
Hozzászólások: 1109
Megköszönt másnak: 36 alkalommal
Megköszönték neki: 195 alkalommal
Metál régóta nem adminisztrátor már, maxi az fel jár, de neki nincs FTP hozzáférése, meg ha lenne sem érdekelné. Kiki az egyetlen jah, de kíváncsi lennék rajta kívül ingyen ki vállalná még be így. Valószínűleg senki, ezért nincs senki aki megcsinálja.


Hozzászólás jelentése
Vissza a tetejére
   
 Hozzászólás témája: Re: Írj! - Chat
HozzászólásElküldve: 2020.10.14. 11:27 
Offline
Őskövület
Avatar

Csatlakozott: 2012.03.22. 18:22
Hozzászólások: 2978
Megköszönt másnak: 115 alkalommal
Megköszönték neki: 368 alkalommal
Metál benne van admin csoportban,csak sima felhasználó az elsődleges csoportja.
Egyedül crb-nél tévedtem,mert nem tudtam hogy nem admin már. (Vagyis láthatólag,vágom hogy az)

Kikinek van ftp = metalnak is


Ha senki nem vállalja be ingyen akkor takarítsák ki a csoportokat.
Adminban egyedül Crys maradhatna meg Dave.
Egyedüli aktív admin aki elvileg nem is admin az Norbi és több dolgot csinál mint az összes többi együttvéve.

_________________
Blasenkampfwagen

https://discord.gg/uBYnNnZP
GTA:PURSUIT MTA


Hozzászólás jelentése
Vissza a tetejére
   
 Hozzászólás témája: Re: Írj! - Chat
HozzászólásElküldve: 2020.10.14. 13:40 
Offline
Jómunkásember
Avatar

Csatlakozott: 2019.07.12. 13:47
Hozzászólások: 305
Megköszönt másnak: 15 alkalommal
Megköszönték neki: 48 alkalommal
DaffikiD írta:
norbee.16 írta:
DaffikiD írta:
nektek sem enged letölteni semmit smat és .rar mappát sem?


Átirányít, de nem történik semmi. Majd jelzem egy illetékesnek.


Ez sem lesz megoldva ebben az évben mit is vártam kellene felvenni pár moderátort vagy panel kezelőt

Nem tudom. Olyan könnyen beszélsz, leírta regener lehet máshonnan plugint szerezni és leforditod magadnak. Bár kétséges ha minden szar apró hibával új témát nyittok, mert nem tudjátok értelmezni a hibát amit már 3000x megoldottak legalább. Nem működik nem működik. Ennyi. Megcsinálja majd az illetékes.

_________________
Munkáim / Segítkezésem
Serial BanSystem v3
Serial BanSystem v4
HerBoy - Avatár MultiMod


Avatár: 37.221.209.130:27350
HerBoy: 37.221.209.130:27295


Hozzászólás jelentése
Vissza a tetejére
   
 Hozzászólás témája: Re: Írj! - Chat
HozzászólásElküldve: 2020.10.14. 14:20 
Offline
Minden6ó
Avatar

Csatlakozott: 2011.01.19. 12:14
Hozzászólások: 4280
Megköszönt másnak: 218 alkalommal
Megköszönték neki: 285 alkalommal
DaffikiD írta:
Ez sem lesz megoldva ebben az évben mit is vártam kellene felvenni pár moderátort vagy panel kezelőt


Moderátor csak a fórumon tart rendet. Panel kezelő, az milyen jogosultság?

ultraibolya írta:
Itt szerintem sem lesz semmi. Ezzel nem vagy egyedül.
Megértem valahol mert mindenki admin meg fejlesztő és konkrétan egy ember csinál valamit (kiki) akinek már kivan a harmadik lába. Én megértem őt.
Ki kellene baszni az összes embert aki inaktív és szart sem csinál pl metal,crazyboy meg ilyenek,de nem lehet mert ohohoho metal az metal nagy programozó igaz szart sem csinál de program program.
Moderátorokat sem választanak manapság. Én meg pika még jelentkeztünk aztán maxi beköpte hogy na mostantól johanncorn moderátor úgy hogy nem is jelentkezett XD
Persze annó még a csapatot is megkérdezték mostmár le van szarva. Én ricsit választom adminnak valaki adja oda neki a jogokat,most!
Bár nincs már beleszólásom szólva pls most!


Ki az a mindenki, el tudod mesélni? Fejlesztőbe amúgy is mindig csak kiki és iron volt.(de iron már régóta nem foglalkozott vele így kapta meg a tiszteletbeli tagságot)
Metal nagyon sokat tett az oldalhoz amiről nem igen tud senki semmit és kiki helyezte át neki elsődlegesre a sima felhasználó ragot, hogy ne zargassa senki mert jó ideje inaktív. Crazyboy admin volt jogok nélkül is mert szimplán bele írta magát az oldalba.(bár nem is tudom, hogy kiírta belőle kiki vagy sem. Én mondtam nem fogok felvenni moderátorokat sem senkit, ahhoz képest vettem fel egy pluginjóváhagyót aki bár nem igen tevékenykedik. Ennek a nem veszek fel dolognak is van elő története.

ultraibolya írta:
Metál benne van admin csoportban,csak sima felhasználó az elsődleges csoportja.
Egyedül crb-nél tévedtem,mert nem tudtam hogy nem admin már. (Vagyis láthatólag,vágom hogy az)

Kikinek van ftp = metalnak is


Ha senki nem vállalja be ingyen akkor takarítsák ki a csoportokat.
Adminban egyedül Crys maradhatna meg Dave.
Egyedüli aktív admin aki elvileg nem is admin az Norbi és több dolgot csinál mint az összes többi együttvéve.


Matalnak sincs ftpje. Nem tudom ki az aki ezt mondta neked, de szerintem már a csillagokat is lehazudta az égről. Én csak egy dísz admin vagyok, aki ha van és rá ér tevékenykedik, de tehetnék többet is csak ugye mint a moderátorok tudják volt ennek is oka, hogy miért nem akarok én többet csinálni itt ennél.

Szóval szerintem ezeket a dolgokat érdemes elengedni, írtam kikinek facebookon privátba, ma megnézte javította, ezelőtt meg nem ért rá, ha nem tűnt fel mindenkinek van neki is egy magán élete és nem ér rá 0-24-ben itt lenni az oldalon vagy épp a gépet verni és játszani, van fontosabb dolga is mint az oldal. Eddig sem mondta azt, hogy nem fogja javítani csak várni kell egy kisebb időintervallumot.

Zárom ezt a témát, részemről mint ha meg sem történt volna ez a beszélgetés.

_________________
<<eb@>>Team Website - Közösség
17Buddies - Általam készített pályák.
GameBanana - Általam készített pályák/vágott hangok.

Kép
Kép


Hozzászólás jelentése
Vissza a tetejére
   
 Hozzászólás témája: Re: Írj! - Chat
HozzászólásElküldve: 2020.10.14. 15:18 
Offline
Őskövület
Avatar

Csatlakozott: 2012.03.22. 18:22
Hozzászólások: 2978
Megköszönt másnak: 115 alkalommal
Megköszönték neki: 368 alkalommal
Nézz már bele Norbi admin csoportba. Ember több van ott bent mint itt kint felhasználó...
Silentet is említsd meg ne csak iront akkor.
Silent írta a plugin funckiókat kb a semmiért mert már sehol nem lehet elérni őket magyarul.
Ha Metal bent maradhat akkor legyen bent örökké Silent is meg Iron is adminisztrátor mert zsír tettek valamit az asztalra. Köszönjük szépen,de ez az ajándék?
Soha nem dobunk ki titeket az admincsoportból? Igaz hogy már 3 éve be sem jelentkeztetek de idc bent maradtok,mert király a vörös név.

_________________
Blasenkampfwagen

https://discord.gg/uBYnNnZP
GTA:PURSUIT MTA


Hozzászólás jelentése
Vissza a tetejére
   
 Hozzászólás témája: Re: Írj! - Chat
HozzászólásElküldve: 2020.10.14. 16:09 
Offline
Jómunkásember
Avatar

Csatlakozott: 2016.02.10. 12:46
Hozzászólások: 429
Megköszönt másnak: 61 alkalommal
Megköszönték neki: 157 alkalommal
norbee.16 írta:
...ahhoz képest vettem fel egy pluginjóváhagyót aki bár nem igen tevékenykedik


Az emberek már nem igazán töltenek fel dolgok, nincs mit jóváhagyni. Egy plugin vár jóváhagyásra jelenleg, amelyet a napokban átnézek és elfogadom ha úgy van.
Mást nagyon nincs mit csinálni ezzel a rangal. Nem fogok neki most átnézni minden szemét plugint, mert időpocsékolás és senkinek sem kellenek már.


Hozzászólás jelentése
Vissza a tetejére
   
 Hozzászólás témája: Re: Írj! - Chat
HozzászólásElküldve: 2020.10.14. 16:19 
Offline
Minden6ó
Avatar

Csatlakozott: 2011.01.19. 12:14
Hozzászólások: 4280
Megköszönt másnak: 218 alkalommal
Megköszönték neki: 285 alkalommal
ultraibolya írta:
Nézz már bele Norbi admin csoportba. Ember több van ott bent mint itt kint felhasználó...
Silentet is említsd meg ne csak iront akkor.
Silent írta a plugin funckiókat kb a semmiért mert már sehol nem lehet elérni őket magyarul.
Ha Metal bent maradhat akkor legyen bent örökké Silent is meg Iron is adminisztrátor mert zsír tettek valamit az asztalra. Köszönjük szépen,de ez az ajándék?
Soha nem dobunk ki titeket az admincsoportból? Igaz hogy már 3 éve be sem jelentkeztetek de idc bent maradtok,mert király a vörös név.


Egyet kérdeznék, szerinted ez befolyásol bármit is, hogy most azok akik régen csináltak valamit az oldalon azoknak lesz joguk vagy sem? Ha most lenne 1 ember aki fejlesztené 0-24 az oldalt és ott maradnának a régi emberek joggal valami nem működne úgy vagy mi a próbléma? Ha ennyire zavar téged/titeket akkor írjatok davenak vagy kikinek aki fullos joggal vannak és majd ők eldöntik, hogy maradjanak-e meg a jogok, mert én nem tudok elvenni adminisztrátori jogot meg nem is vennék el. Én itt csak egy olyan személy vagyok aki kért egy nagyobb rangot még régebben, hogy ha valami baj van akkor tudjak valamit csinálni ha persze elérhető vagyok.(Mindenki inaktív volt a nagyobb rangúk közül akkoriban.)

_________________
<<eb@>>Team Website - Közösség
17Buddies - Általam készített pályák.
GameBanana - Általam készített pályák/vágott hangok.

Kép
Kép


Hozzászólás jelentése
Vissza a tetejére
   
 Hozzászólás témája: Re: Írj! - Chat
HozzászólásElküldve: 2020.10.14. 17:51 
Offline
Developer
Avatar

Csatlakozott: 2011.06.01. 21:11
Hozzászólások: 7962
Megköszönt másnak: 295 alkalommal
Megköszönték neki: 535 alkalommal
ultraibolya írta:
Nézz már bele Norbi admin csoportba. Ember több van ott bent mint itt kint felhasználó...
Silentet is említsd meg ne csak iront akkor.
Silent írta a plugin funckiókat kb a semmiért mert már sehol nem lehet elérni őket magyarul.
Ha Metal bent maradhat akkor legyen bent örökké Silent is meg Iron is adminisztrátor mert zsír tettek valamit az asztalra. Köszönjük szépen,de ez az ajándék?
Soha nem dobunk ki titeket az admincsoportból? Igaz hogy már 3 éve be sem jelentkeztetek de idc bent maradtok,mert király a vörös név.



Mit írt Silent?

_________________
http://www.easyrankup.eu


Hozzászólás jelentése
Vissza a tetejére
   
 Hozzászólás témája: Re: Írj! - Chat
HozzászólásElküldve: 2020.10.14. 20:04 
Offline
Senior Tag
Avatar

Csatlakozott: 2018.02.01. 16:27
Hozzászólások: 225
Megköszönt másnak: 14 alkalommal
Megköszönték neki: 18 alkalommal
Hmm, mi lett itt? Hirtelen feltámadtak az ősrégi tagok?


Hozzászólás jelentése
Vissza a tetejére
   
 Hozzászólás témája: Re: Írj! - Chat
HozzászólásElküldve: 2020.10.14. 21:22 
Offline
Jómunkásember
Avatar

Csatlakozott: 2016.03.03. 15:51
Hozzászólások: 453
Megköszönt másnak: 106 alkalommal
Megköszönték neki: 7 alkalommal
regener írta:
DaffikiD írta:
Ez sem lesz megoldva ebben az évben mit is vártam kellene felvenni pár moderátort vagy panel kezelőt

Rakd már magad takarékra, ha annyira kell valami ottvan Allieden és lefordítod magadnak.



HOHO. Nem rosszból írtam de ami igaz az igaz senki nem támadt le senkit,de van vagy 20 moderátor stb és abból 1-2 aktív
Azzal,hogy új moderátorokat kellene szerezni semmi rosszat nem írtam én úgy gondolom
Nem nekem kell a plugin de ha feljön egy új tag és le szeretne tölteni bármit is hopp nem tud mert nem jó a hlmod

Én csak ennyit szerettem volna nem kell letámadni egyből :D

_________________
Kép


Hozzászólás jelentése
Vissza a tetejére
   
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása  Hozzászólás a témához  [ 39236 hozzászólás ]  Oldal Előző 13829 3830 3831 3832 38333924 Következő


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 13 vendég


Nyithatsz új témákat ebben a fórumban.
Válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség
Portal: Kiss Portal Extension © Michael O'Toole