hlmod.hu

Magyar Half-Life Mód közösség!
Pontos idő: 2024.05.08. 06:59



Jelenlévő felhasználók

Jelenleg 361 felhasználó van jelen :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 361 vendég

A legtöbb felhasználó (1565 fő) 2020.11.21. 11:26-kor tartózkodott itt.

Regisztrált felhasználók: nincs regisztrált felhasználó az elmúlt 5 percben aktív felhasználók alapján

Utoljára aktív
Ahhoz hogy lásd ki volt utoljára aktív, be kell jelentkezned.



Az oldal teljeskörű
használatához regisztrálj.

Regisztráció

Kereső


Új téma nyitása  Hozzászólás a témához  [ 39251 hozzászólás ]  Oldal Előző 13554 3555 3556 3557 35583926 Következő
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája: Re: Írj! - Chat
HozzászólásElküldve: 2018.01.02. 19:03 
Offline
Tiszteletbeli
Avatar

Csatlakozott: 2011.09.18. 13:01
Hozzászólások: 4270
Megköszönt másnak: 55 alkalommal
Megköszönték neki: 514 alkalommal
BeepBeep írta:
lada xp írta:
Igazából én nem nagyon találtam egyet sem, de kezdetben egy olyanra gondoltam, ami ráhuzható bármilyen szerverre, játékmodtól függetlenül..! És természetesen egyszerüen bővithető változat.


Már nincs, megcsináltuk/megcsináltam. :P

Meghekkelek osztan lecsorom es eladom.

_________________
Idk. Csak ugy funbooo.
Kép


Hozzászólás jelentése
Vissza a tetejére
   
 Hozzászólás témája: Re: Írj! - Chat
HozzászólásElküldve: 2018.01.02. 19:18 
Offline
Tiszteletbeli
Avatar

Csatlakozott: 2012.10.09. 13:48
Hozzászólások: 1439
Megköszönték neki: 174 alkalommal
Privát üzeneten kívül is csak ezt tudom rá mondani:

Ezek egyedi modok, az oldalon egyetlen egy részlete sem található meg (kivéve a függvényneveket és azok használatához kapcsolódó dolgokat, leírásokat). És remélem nem is lesz megtalálható.

Mivel egyediek, nincs még ilyen publikálva, így nem található meg mindenhol. És így a legjobb. Aki amit létrehozott, legyen rá büszke. Én elismerem mások munkáit, amennyiben az teljesen a saját keze által létrehozott és van egy konkrét elképzelés és tervezés a projekt alatt és örülök, ha sikerült egyáltalán nekiállnia. És itt nem azt értem, hogy elkezdte a kódot, van 100 sor készen. Hanem ha van egy 2-3 oldalas A4-es dokumentuma a működéséről és a felhasználó általi kinézetről.

Neked és mindenkinek ezt kívánom: sok sikert. Gondold ki, mit szeretnél, mit akarsz megvalósítani, mi legyen a célja. Én nem örülnék, ha a nagy nehézségek árán létrehozott kódot kipublikálnád, vagy eladd. Nyilván, úgy rendelkezel vele, ahogy akarsz, de ennek így van értéke. ;)

Deci: sok sikert, de szerintem azonnal rájönnének, hogy ez bizony lopva van és remélem tudnák is a játékosok, hogy honnan. ;) :P
És ez a lényeg. :)

Személy szerint: ha ellopnának valamit tőlem (amihez rettentően nagy balfasznak kéne lennem, hogy ne ügyeljek erre, de bármikor megeshet), akkor inkább publikálnám a kód egy olyan változatát, ami a réginél jobb és nyitnék egy szabad fejlesztési projektet a modhoz. ;) De nem hagynám, hogy csak úgy valaki trollkodjon vele. :P

_________________
Minden jót! :)


Hozzászólás jelentése
Vissza a tetejére
   
 Hozzászólás témája: Re: Írj! - Chat
HozzászólásElküldve: 2018.01.02. 19:30 
Offline
Tiszteletbeli
Avatar

Csatlakozott: 2011.09.18. 13:01
Hozzászólások: 4270
Megköszönt másnak: 55 alkalommal
Megköszönték neki: 514 alkalommal
BeepBeep írta:
Deci: sok sikert, de szerintem azonnal rájönnének, hogy ez bizony lopva van és remélem tudnák is a játékosok, hogy honnan. ;) :P
És ez a lényeg. :)

Személy szerint: ha ellopnának valamit tőlem (amihez rettentően nagy balfasznak kéne lennem, hogy ne ügyeljek erre, de bármikor megeshet), akkor inkább publikálnám a kód egy olyan változatát, ami a réginél jobb és nyitnék egy szabad fejlesztési projektet a modhoz. ;) De nem hagynám, hogy csak úgy valaki trollkodjon vele. :P

Az rossz irany ha egy jobb verziot akarnal publikalni :D ha elcsorjak inkabb publikald azt amit elcsortak mert aki elcsorja az biztos nem ingyen fogja osztogatni hogy "Elcsortam beep rendszeret vigyetek egyetek beep teste ami ertetek szol"
Ez csak egy lehetoseg viszont barkival megeshetnek veletlenek.

_________________
Idk. Csak ugy funbooo.
Kép


Hozzászólás jelentése
Vissza a tetejére
   
 Hozzászólás témája: Re: Írj! - Chat
HozzászólásElküldve: 2018.01.02. 19:48 
Offline
Tiszteletbeli
Avatar

Csatlakozott: 2012.10.09. 13:48
Hozzászólások: 1439
Megköszönték neki: 174 alkalommal
DeteCT0R írta:
BeepBeep írta:
Deci: sok sikert, de szerintem azonnal rájönnének, hogy ez bizony lopva van és remélem tudnák is a játékosok, hogy honnan. ;) :P
És ez a lényeg. :)

Személy szerint: ha ellopnának valamit tőlem (amihez rettentően nagy balfasznak kéne lennem, hogy ne ügyeljek erre, de bármikor megeshet), akkor inkább publikálnám a kód egy olyan változatát, ami a réginél jobb és nyitnék egy szabad fejlesztési projektet a modhoz. ;) De nem hagynám, hogy csak úgy valaki trollkodjon vele. :P

Az rossz irany ha egy jobb verziot akarnal publikalni :D ha elcsorjak inkabb publikald azt amit elcsortak mert aki elcsorja az biztos nem ingyen fogja osztogatni hogy "Elcsortam beep rendszeret vigyetek egyetek beep teste ami ertetek szol"
Ez csak egy lehetoseg viszont barkival megeshetnek veletlenek.


Valamilyen szinten érthető és jogos is, amit írsz. De én azt szeretném ilyen esetben, hogy mindenki jól járjon, ne csak az, aki ellopta.
Ehhez pedig valami pluszt kell adni, hogy jobb legyen, mint az a verzió és biztosítani is akkor már, hogy más is fejleszthessen hozzá, hogy még jobb legyen az ellopottnál.

Én ezt így látom. Lehet hülyén, de számomra fontos a tiszta és egyenlő hozzáférés, ha már lopott kódról beszélünk.
Felhozhatnám a Half-Life 2-t. Lelopták a játékot, a Valve tovább fejlesztette, és nem bántuk/bánták meg. Csak az, aki lopott. 2 évre is. :D

_________________
Minden jót! :)


Hozzászólás jelentése
Vissza a tetejére
   
 Hozzászólás témája: Re: Írj! - Chat
HozzászólásElküldve: 2018.01.03. 13:38 
Offline
Fórum Moderátor
Avatar

Csatlakozott: 2014.05.01. 13:18
Hozzászólások: 628
Megköszönt másnak: 61 alkalommal
Megköszönték neki: 105 alkalommal
Új teljesítmény listám profilhoz kötve. http://counter16strike.hu/profile.php?ID=1


Hozzászólás jelentése
Vissza a tetejére
   
 Hozzászólás témája: Re: Írj! - Chat
HozzászólásElküldve: 2018.01.03. 14:25 
Offline
Tiszteletbeli
Avatar

Csatlakozott: 2011.09.18. 13:01
Hozzászólások: 4270
Megköszönt másnak: 55 alkalommal
Megköszönték neki: 514 alkalommal
JohanCorn írta:
Új teljesítmény listám profilhoz kötve. http://counter16strike.hu/profile.php?ID=1

Nem trollsagbol de ez a design stilus valami undorito. Sok helyen lattam ezt hogy csinaljunk designet tegyunk hatteret neki oszt tobbit oda.

Egy kicsi boostrap-al meg ha nemis ertesz hozza szebben eltudod kesziteni :D otthagyva a hatteret is.

Persze ha keszites alatt van akkor nemszoltam semmit.

_________________
Idk. Csak ugy funbooo.
Kép


Hozzászólás jelentése
Vissza a tetejére
   
 Hozzászólás témája: Re: Írj! - Chat
HozzászólásElküldve: 2018.01.03. 23:18 
Offline
Őskövület
Avatar

Csatlakozott: 2012.03.22. 18:22
Hozzászólások: 2978
Megköszönt másnak: 115 alkalommal
Megköszönték neki: 368 alkalommal
Valaki hétvégén ráér annyira,hogy feljön a szerveremre steamid váltással? Csak egy bannig,hogy visszatud-e jönni.

_________________
Blasenkampfwagen

https://discord.gg/uBYnNnZP
GTA:PURSUIT MTA


Hozzászólás jelentése
Vissza a tetejére
   
 Hozzászólás témája: Re: Írj! - Chat
HozzászólásElküldve: 2018.01.04. 00:37 
Offline
Őstag
Avatar

Csatlakozott: 2015.07.27. 22:56
Hozzászólások: 1367
Megköszönt másnak: 28 alkalommal
Megköszönték neki: 351 alkalommal
ultraibolya írta:
Valaki hétvégén ráér annyira,hogy feljön a szerveremre steamid váltással? Csak egy bannig,hogy visszatud-e jönni.

Virtualbox + XP vagy Win7x86 (nem foglalnak sok helyet) + NS CS?


Hozzászólás jelentése
Vissza a tetejére
   
 Hozzászólás témája: Re: Írj! - Chat
HozzászólásElküldve: 2018.01.04. 11:43 
Offline
Őskövület
Avatar

Csatlakozott: 2012.03.22. 18:22
Hozzászólások: 2978
Megköszönt másnak: 115 alkalommal
Megköszönték neki: 368 alkalommal
Soha nem használtam id váltót,azt se tudom honnan kell letölteni,és ilyen noname oldalakról nem is fogom,de már van aki segít.

_________________
Blasenkampfwagen

https://discord.gg/uBYnNnZP
GTA:PURSUIT MTA


Hozzászólás jelentése
Vissza a tetejére
   
 Hozzászólás témája: Re: Írj! - Chat
HozzászólásElküldve: 2018.01.04. 12:37 
Offline
Tud valamit
Avatar

Csatlakozott: 2017.12.04. 09:15
Hozzászólások: 116
Megköszönt másnak: 58 alkalommal
Megköszönték neki: 2 alkalommal
TŐTÖTTCIGI gyerek híres! :D : D

https://www.youtube.com/channel/UCVIzK8aKZTwCtGaKBPxxEbw


Hozzászólás jelentése
Vissza a tetejére
   
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása  Hozzászólás a témához  [ 39251 hozzászólás ]  Oldal Előző 13554 3555 3556 3557 35583926 Következő


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 62 vendég


Nyithatsz új témákat ebben a fórumban.
Válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség
Portal: Kiss Portal Extension © Michael O'Toole