hlmod.hu

Magyar Half-Life Mód közösség!
Pontos idő: 2024.04.27. 10:28



Jelenlévő felhasználók

Jelenleg 559 felhasználó van jelen :: 2 regisztrált, 0 rejtett és 557 vendég

A legtöbb felhasználó (1565 fő) 2020.11.21. 11:26-kor tartózkodott itt.

Regisztrált felhasználók: Bing [Bot], Majestic-12 [Bot] az elmúlt 5 percben aktív felhasználók alapján

Utoljára aktív
Ahhoz hogy lásd ki volt utoljára aktív, be kell jelentkezned.



Az oldal teljeskörű
használatához regisztrálj.

Regisztráció

Kereső


Új téma nyitása  Hozzászólás a témához  [ 39242 hozzászólás ]  Oldal Előző 13490 3491 3492 3493 34943925 Következő
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája: Re: Írj! - Chat
HozzászólásElküldve: 2017.06.15. 01:58 
Offline
Tiszteletbeli
Avatar

Csatlakozott: 2011.09.18. 13:01
Hozzászólások: 4270
Megköszönt másnak: 55 alkalommal
Megköszönték neki: 513 alkalommal
Hazzelehet de csak hetvegen :D azutan megkell vedd.

_________________
Idk. Csak ugy funbooo.
Kép


Hozzászólás jelentése
Vissza a tetejére
   
 Hozzászólás témája: Re: Írj! - Chat
HozzászólásElküldve: 2017.06.15. 02:00 
Offline
Félisten
Avatar

Csatlakozott: 2015.03.12. 18:30
Hozzászólások: 975
Megköszönt másnak: 67 alkalommal
Megköszönték neki: 136 alkalommal
DeteCT0R írta:
Hazzelehet de csak hetvegen :D azutan megkell vedd.

Felejtős. :lol: :lol: :lol:

_________________
Fórumi aktivitásom véget ért: 2017.09.07.
Innentől esetleg steamen vagyok elérhető.


Hozzászólás jelentése
Vissza a tetejére
   
 Hozzászólás témája: Re: Írj! - Chat
HozzászólásElküldve: 2017.06.15. 05:08 
Offline
Újonc

Csatlakozott: 2017.02.05. 11:49
Hozzászólások: 8
Megköszönt másnak: 2 alkalommal
ultraibolya írta:
Nem csak viccesnek találtam (felhívták a figyelmem,hogy lopják a nevünket), felmentem a klánunk nevén (kT) és kaptam a bannt,hogy névlopó :lol:
Ts-en körbenevettük az egészet és le lett szarva,de akkor te ne magyarázz,hogy milyen rendszer van máshol. Te itt nem vagy konkurencia. Te csak becsöppentél,és másokból lettél elfogadott. Ez meg az én véleményem.
Max a kis 8 éves játékos körben néznek konfigos istennek,a megváltónak,a teremtőnek,itt nem.
Amit más felépít,te azt koppintod. (Magyar-Portugál meccs,szóval max a tempót tudod tartani)

Bocsánat a nyers kifejezésért.


Zárásként: Nincs "nagyarca" tevepatanak,csak szinplán én se,meg gondolom ő se érti,hogy mi alapján kritizálsz te egy másik rendszert? Nem tudom ki csinálta,viszont ebbe időt fektetett,és elég nagy figyelmet fordít a reklámra,szóval szerintem tökéletes. Miért végezne ő több munkát? Bekonfigolta,tulajdonos,amellett,hogy fizeti a szervert (v. Vps-t) kiosztja a munkát,és másra bízza azt a bizonyos részt,egyszóval főnök típus,emelem kalapom.
Te meg megvettél egy nem is tudom mit,és annyi dolgod volt,hogy reklámozd. Ennyit erről.


Azt kell hogy mondjam, nekem előtte is volt szerverem és jó pár helyen megfordultam.
És most hogy itt ti mire tartotok sajna nem érint meg igazán.
De biztosan jó lesz majd 40 év után elmondani:
"Unokám.. ne feleselj mert én CS1.6 konfigos és plugin író vagyok, aki nagyon egy keresett személy volt annó".
Unoka: Leszarom.... :lol: :lol: :lol: :lol:


Hozzászólás jelentése
Vissza a tetejére
   
 Hozzászólás témája: Re: Írj! - Chat
HozzászólásElküldve: 2017.06.15. 08:24 
Offline
Fórum Moderátor
Avatar

Csatlakozott: 2012.07.02. 17:41
Hozzászólások: 1641
Megköszönt másnak: 121 alkalommal
Megköszönték neki: 247 alkalommal
Majorfly123 írta:
ultraibolya írta:
Nem csak viccesnek találtam (felhívták a figyelmem,hogy lopják a nevünket), felmentem a klánunk nevén (kT) és kaptam a bannt,hogy névlopó :lol:
Ts-en körbenevettük az egészet és le lett szarva,de akkor te ne magyarázz,hogy milyen rendszer van máshol. Te itt nem vagy konkurencia. Te csak becsöppentél,és másokból lettél elfogadott. Ez meg az én véleményem.
Max a kis 8 éves játékos körben néznek konfigos istennek,a megváltónak,a teremtőnek,itt nem.
Amit más felépít,te azt koppintod. (Magyar-Portugál meccs,szóval max a tempót tudod tartani)

Bocsánat a nyers kifejezésért.


Zárásként: Nincs "nagyarca" tevepatanak,csak szinplán én se,meg gondolom ő se érti,hogy mi alapján kritizálsz te egy másik rendszert? Nem tudom ki csinálta,viszont ebbe időt fektetett,és elég nagy figyelmet fordít a reklámra,szóval szerintem tökéletes. Miért végezne ő több munkát? Bekonfigolta,tulajdonos,amellett,hogy fizeti a szervert (v. Vps-t) kiosztja a munkát,és másra bízza azt a bizonyos részt,egyszóval főnök típus,emelem kalapom.
Te meg megvettél egy nem is tudom mit,és annyi dolgod volt,hogy reklámozd. Ennyit erről.


Azt kell hogy mondjam, nekem előtte is volt szerverem és jó pár helyen megfordultam.
És most hogy itt ti mire tartotok sajna nem érint meg igazán.
De biztosan jó lesz majd 40 év után elmondani:
"Unokám.. ne feleselj mert én CS1.6 konfigos és plugin író vagyok, aki nagyon egy keresett személy volt annó".
Unoka: Leszarom.... :lol: :lol: :lol: :lol:

A legnagyobb hibát követtem el amikor segítettem neked. A segítségem eladtad és erre vagy büszke... Grat.

_________________
Kép


Hozzászólás jelentése
Vissza a tetejére
   
 Hozzászólás témája: Re: Írj! - Chat
HozzászólásElküldve: 2017.06.15. 10:13 
Offline
Félisten
Avatar

Csatlakozott: 2015.03.12. 18:30
Hozzászólások: 975
Megköszönt másnak: 67 alkalommal
Megköszönték neki: 136 alkalommal
Nezegetem gmailt, mondom miez.. gametracker new blog post...
Ra nyomok azt latom, hogy az ak26 szerver gametrackeres profiljan, ott a SZERVERED HIRDETESE.
Picit nevettem, majd megneztem a tobbi szervert es ott is ott volt.

Szerintem jol bujj el es tobbet ne irogass a "szanalomrol/tisztessegrol".


A masik... senki nem veri a mellett magara.. Ezt te kepzeled be. Nem tudom, hol irta valaki melyik szervernrk volt a tulaja vagy mit tett lett.. Minket mar ez nem erdekely kinottunk belole..
Ez itt csak teged erdekel, te vagy gyerek!

_________________
Fórumi aktivitásom véget ért: 2017.09.07.
Innentől esetleg steamen vagyok elérhető.


Hozzászólás jelentése
Vissza a tetejére
   
 Hozzászólás témája: Re: Írj! - Chat
HozzászólásElküldve: 2017.06.15. 10:32 
Offline
Újonc

Csatlakozott: 2017.02.05. 11:49
Hozzászólások: 8
Megköszönt másnak: 2 alkalommal
theglorious írta:
Majorfly123 írta:
ultraibolya írta:
Nem csak viccesnek találtam (felhívták a figyelmem,hogy lopják a nevünket), felmentem a klánunk nevén (kT) és kaptam a bannt,hogy névlopó :lol:
Ts-en körbenevettük az egészet és le lett szarva,de akkor te ne magyarázz,hogy milyen rendszer van máshol. Te itt nem vagy konkurencia. Te csak becsöppentél,és másokból lettél elfogadott. Ez meg az én véleményem.
Max a kis 8 éves játékos körben néznek konfigos istennek,a megváltónak,a teremtőnek,itt nem.
Amit más felépít,te azt koppintod. (Magyar-Portugál meccs,szóval max a tempót tudod tartani)

Bocsánat a nyers kifejezésért.


Zárásként: Nincs "nagyarca" tevepatanak,csak szinplán én se,meg gondolom ő se érti,hogy mi alapján kritizálsz te egy másik rendszert? Nem tudom ki csinálta,viszont ebbe időt fektetett,és elég nagy figyelmet fordít a reklámra,szóval szerintem tökéletes. Miért végezne ő több munkát? Bekonfigolta,tulajdonos,amellett,hogy fizeti a szervert (v. Vps-t) kiosztja a munkát,és másra bízza azt a bizonyos részt,egyszóval főnök típus,emelem kalapom.
Te meg megvettél egy nem is tudom mit,és annyi dolgod volt,hogy reklámozd. Ennyit erről.


Azt kell hogy mondjam, nekem előtte is volt szerverem és jó pár helyen megfordultam.
És most hogy itt ti mire tartotok sajna nem érint meg igazán.
De biztosan jó lesz majd 40 év után elmondani:
"Unokám.. ne feleselj mert én CS1.6 konfigos és plugin író vagyok, aki nagyon egy keresett személy volt annó".
Unoka: Leszarom.... :lol: :lol: :lol: :lol:

A legnagyobb hibát követtem el amikor segítettem neked. A segítségem eladtad és erre vagy büszke... Grat.


Ezzel van egy kis probléma. Nem adtam el senkinek és ezt már megbeszéltük de te leragadtál.
Szét lopták az agyukat olyan emberek akiknek volt egy kis eszük mert nem voltatok elég óvatosak.
Közlöm hogy amire te azt hiszed eladtam, többen felkínálták hogy vegyem meg...
De mikor lebannoltál tsről szerintem érezted az igazam :)
De nem kellene beleszóéj még úgy érzed hogy ha van egy szervered diktatúrát vezethetsz. Mert ami ott volt egy katasztrófa.
Többen ismerhetik a fizikai munkát meky következtén az ember nem szellemileg fárad el mint egyesek a gép előtt, hanem testileg.
De ha dolga van néha és nem hírdet kutyaként bántok az illetővel. ("Bántatok"). Mindenkit kinevettek, mert ti vagytok a valakik. Akkor most elmondom amit Stoner barátomnak, egy cs...cska mindenki addig a másik szemében még csak internetről ismeri és úgy "rajoskodik"' . Addig ugyan így állok hozzád és valószínű ez kölcsönös is.
És a gyerekes részről meg annyit hogy 18 évesen el tudom magam tartani és rendbe van körülöttem a ház és a jogsi úton van. Szóval ezzel annyit mondok hogy ha itt ezeket mondom az nem azt jelenti hogy valaki gyerekes. Csak unja a kis "kockákat" ;)
És ezzel ha már megebgeditek be is fejeztem a mondandómat, remélem tükörbe néztek és felismeritek magatokat barátaim.
(Kacsa és Philip) :D
Lehet hisztizni, oltani, anyázni és szídni, de amíg nem áll elém egyik sem azt úgy is annak tekintem amit leírtam.


Hozzászólás jelentése
Vissza a tetejére
   
 Hozzászólás témája: Re: Írj! - Chat
HozzászólásElküldve: 2017.06.15. 10:46 
Offline
Őstag
Avatar

Csatlakozott: 2015.07.27. 22:56
Hozzászólások: 1367
Megköszönt másnak: 28 alkalommal
Megköszönték neki: 351 alkalommal
E3 után... Ki és milyen játékot vár?


Hozzászólás jelentése
Vissza a tetejére
   
 Hozzászólás témája: Re: Írj! - Chat
HozzászólásElküldve: 2017.06.15. 11:05 
Offline
Félisten
Avatar

Csatlakozott: 2015.03.12. 18:30
Hozzászólások: 975
Megköszönt másnak: 67 alkalommal
Megköszönték neki: 136 alkalommal
Te valamelyik vicces műsorba vagy a TV-ben nem?! :D

Ezek után amit leírtál, más nem esett le nekem csak, hogy ZAVAR TÉGED, HOGY NEM LEHETTÉL ADMIN. :\ :roll: :lol:

_________________
Fórumi aktivitásom véget ért: 2017.09.07.
Innentől esetleg steamen vagyok elérhető.


Hozzászólás jelentése
Vissza a tetejére
   
 Hozzászólás témája: Re: Írj! - Chat
HozzászólásElküldve: 2017.06.15. 11:12 
Offline
Újonc

Csatlakozott: 2017.02.05. 11:49
Hozzászólások: 8
Megköszönt másnak: 2 alkalommal
kengurumancs írta:
Te valamelyik vicces műsorba vagy a TV-ben nem?! :D

Ezek után amit leírtál, más nem esett le nekem csak, hogy ZAVAR TÉGED, HOGY NEM LEHETTÉL ADMIN. :\ :roll: :lol:


Az voltam :D XD
Jóideig :D míg Dongó ki nem baszott mert nem hírdettem aztán megkaptátok a képeket :D xd


Hozzászólás jelentése
Vissza a tetejére
   
 Hozzászólás témája: Re: Írj! - Chat
HozzászólásElküldve: 2017.06.15. 11:42 
Offline
Tiszteletbeli
Avatar

Csatlakozott: 2011.09.18. 13:01
Hozzászólások: 4270
Megköszönt másnak: 55 alkalommal
Megköszönték neki: 513 alkalommal
Megint gyerekes vita :D Olyanon veszekedtek aminek semmi ertelme.

(18 evesen mar konyvem volt levagy maradva.)

_________________
Idk. Csak ugy funbooo.
Kép


Hozzászólás jelentése
Vissza a tetejére
   
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása  Hozzászólás a témához  [ 39242 hozzászólás ]  Oldal Előző 13490 3491 3492 3493 34943925 Következő


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 71 vendég


Nyithatsz új témákat ebben a fórumban.
Válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség
Portal: Kiss Portal Extension © Michael O'Toole