hlmod.hu

Magyar Half-Life Mód közösség!
Pontos idő: 2024.04.27. 15:27



Jelenlévő felhasználók

Jelenleg 535 felhasználó van jelen :: 1 regisztrált, 0 rejtett és 534 vendég

A legtöbb felhasználó (1565 fő) 2020.11.21. 11:26-kor tartózkodott itt.

Regisztrált felhasználók: Majestic-12 [Bot] az elmúlt 5 percben aktív felhasználók alapján

Utoljára aktív
Ahhoz hogy lásd ki volt utoljára aktív, be kell jelentkezned.



Az oldal teljeskörű
használatához regisztrálj.

Regisztráció

Kereső


Új téma nyitása  Hozzászólás a témához  [ 39242 hozzászólás ]  Oldal Előző 12533 2534 2535 2536 25373925 Következő
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája: Re: Írj! - Chat
HozzászólásElküldve: 2014.05.04. 22:05 
Offline
Tud valamit
Avatar

Csatlakozott: 2011.10.28. 13:32
Hozzászólások: 148
Megköszönt másnak: 8 alkalommal
Megköszönték neki: 26 alkalommal
Én nekem tetszett :D talán ő végezte munkáját jól,és azért halt ki majdnem a fórum,mert nem mertek már semmit sem kirakni,pedig csak egy kis odafigyelés kellett volna.

rericsi8 írta:
kukába került a témája akinek 1 helyesírási hibája volt

Ezért is imádom őt.Az ilyenek hogy:akor,ojan,mit tegyek témanév elbújhattak előle,mert tudták hogy mi lesz a vége.
Mielőtt felregisztrálok és elolvasom a szabályzatot,mélyen átolvasom a magyar helyesírási szótárat.
Az,hogy román,szerb,horvát,szlovén,amerikai meg még isten tudja hogy mi vagyok,nem hatalmaz fel arra hogy egy magyar fórumon ne írj helyesen.Ha már magyar fórumon vagy,akkor tiszteld meg a többit hogy érthetően,és helyesen írsz.Ő lett volna az,aki egyedül is elég lett volna.
A legszigorúbban a témanevekre kellene odafigyelni,mert az kezdett el kanászosodni,mondván hogy:
-Mi legye a témanév? Áh,írjunk be hibát,úgyis majd a moderátor átírja ha nem tetszik neki.
A második az,hogyha már kérdést teszel fel,akkor írd azt érthetően,hogy ne keljen 6x belekezdenem hogy megértsem,és sajnos nem az értelmi szintemmel van a gond.
Ezt a fogadásos dolgot én sem tudtam,de akkor se szegte kedvem hogy viszont lássam őt.
Csak ennyit szerettem volna,és nem muszáj végigolvasnod,mivel ez csak az én véleménykifejtésem.

_________________
Következő pluginok várhatóak:
  • Emoticon of message


Hozzászólás jelentése
Vissza a tetejére
   
 Hozzászólás témája: Re: Írj! - Chat
HozzászólásElküldve: 2014.05.05. 08:43 
Offline
Őskövület
Avatar

Csatlakozott: 2012.02.27. 09:42
Hozzászólások: 2588
Megköszönt másnak: 25 alkalommal
Megköszönték neki: 418 alkalommal
Szerintem itt nem a moderátorok létszámával, aktivitásával van a probléma hanem azzal, hogy a felhasználók nagy része nem jelenti a témát, hanem HSZ ben leírja, hogy mi a baj vele és ha már oroszrulettet hoztuk fel őt veszem példának szerintem ő se nézte végig 1 sével a témákat és kereste a hibát kivétel az alól ha már a téma neve is arra utal h vmi nagy gond van a témában.

Természetesen akinek nem inge ne vegye magára.

_________________
Kép


Hozzászólás jelentése
Vissza a tetejére
   
 Hozzászólás témája: Re: Írj! - Chat
HozzászólásElküldve: 2014.05.05. 08:46 
Offline
Tud valamit
Avatar

Csatlakozott: 2011.10.28. 13:32
Hozzászólások: 148
Megköszönt másnak: 8 alkalommal
Megköszönték neki: 26 alkalommal
Jelentettem sokat,és láttam is hogy valaki reagált rá,de viszont az illető nem kapott semmiféle figyelmeztetést.És így nem fogják megtanulni.Nem azzal van a gond,hogy nem csinálnak semmit,mert attól is lehet aktív lenni,hogy nem ír mindenhova hsz-t,de fel kellene hívni a figyelmét az illetőnek,hogy hibázott,máskor ne.

_________________
Következő pluginok várhatóak:
  • Emoticon of message


Hozzászólás jelentése
Vissza a tetejére
   
 Hozzászólás témája: Re: Írj! - Chat
HozzászólásElküldve: 2014.05.05. 08:56 
Offline
Minden6ó
Avatar

Csatlakozott: 2011.01.19. 12:14
Hozzászólások: 4280
Megköszönt másnak: 218 alkalommal
Megköszönték neki: 285 alkalommal
crazyboy írta:
Szerintem itt nem a moderátorok létszámával, aktivitásával van a probléma hanem azzal, hogy a felhasználók nagy része nem jelenti a témát, hanem HSZ ben leírja, hogy mi a baj vele és ha már oroszrulettet hoztuk fel őt veszem példának szerintem ő se nézte végig 1 sével a témákat és kereste a hibát kivétel az alól ha már a téma neve is arra utal h vmi nagy gond van a témában.

Természetesen akinek nem inge ne vegye magára.

Én mostanság elég sok dolgot jelentek, de némelyik témánál semmi reakció nincs. Igen itt igazad van mert sokan csinálják ezt hogy, inkább hozzá szólnak mint hogy jelentenék. Azzal is tisztába vagyok hogy, a modi se fogaja mind a 100 témát végig nézni hogy na hol van off meg hol nincs, de akkor reagálni kéne a jelentésekre.

_________________
<<eb@>>Team Website - Közösség
17Buddies - Általam készített pályák.
GameBanana - Általam készített pályák/vágott hangok.

Kép
Kép


Hozzászólás jelentése
Vissza a tetejére
   
 Hozzászólás témája: Re: Írj! - Chat
HozzászólásElküldve: 2014.05.05. 09:02 
Offline
Őskövület
Avatar

Csatlakozott: 2012.02.27. 09:42
Hozzászólások: 2588
Megköszönt másnak: 25 alkalommal
Megköszönték neki: 418 alkalommal
Jelenleg 1 jelentett téma sincs tegnap lezártam az összeset. Attól hogy a jelentett hsz eddel 10 perc után nem történik változás nem kell azt hinni, hogy a moderátor nem foglalkozik vele :D Előfordulhat az is, hogy más dolga van valakinek vagy éppen a többi jelentéssel foglalkozik de az is előfordulhat hogy már lezárt kb 100 jelentést és a 101. hez semmi kedve, ereje nincs és akkor majd hnap megnézi azt is.

norbee.16 írta:
Én mostanság elég sok dolgot jelentek, de némelyik témánál semmi reakció nincs. Igen itt igazad van mert sokan csinálják ezt hogy, inkább hozzá szólnak mint hogy jelentenék. Azzal is tisztába vagyok hogy, a modi se fogaja mind a 100 témát végig nézni hogy na hol van off meg hol nincs, de akkor reagálni kéne a jelentésekre.

_________________
Kép


Hozzászólás jelentése
Vissza a tetejére
   
 Hozzászólás témája: Re: Írj! - Chat
HozzászólásElküldve: 2014.05.05. 09:08 
Offline
Minden6ó
Avatar

Csatlakozott: 2011.01.19. 12:14
Hozzászólások: 4280
Megköszönt másnak: 218 alkalommal
Megköszönték neki: 285 alkalommal
crazyboy írta:
Jelenleg 1 jelentett téma sincs tegnap lezártam az összeset. Attól hogy a jelentett hsz eddel 10 perc után nem történik változás nem kell azt hinni, hogy a moderátor nem foglalkozik vele :D Előfordulhat az is, hogy más dolga van valakinek vagy éppen a többi jelentéssel foglalkozik de az is előfordulhat hogy már lezárt kb 100 jelentést és a 101. hez semmi kedve, ereje nincs és akkor majd hnap megnézi azt is.

norbee.16 írta:
Én mostanság elég sok dolgot jelentek, de némelyik témánál semmi reakció nincs. Igen itt igazad van mert sokan csinálják ezt hogy, inkább hozzá szólnak mint hogy jelentenék. Azzal is tisztába vagyok hogy, a modi se fogaja mind a 100 témát végig nézni hogy na hol van off meg hol nincs, de akkor reagálni kéne a jelentésekre.

Itt nem arra gondoltam hogy, 10 perc utána legyen törölve vagy moderálva. Hanem még az nap azért legyen már törölve meg a felhasználó tulajdonosa kicsit megbüntetve. Persze ezt meg értem hogy nem olyan kellemes már a 20 hülye gyerek témáját moderálni meg a sok hülyeséget elolvasni. Én ezért se jelentkeznék mert ki idegelnének :D

_________________
<<eb@>>Team Website - Közösség
17Buddies - Általam készített pályák.
GameBanana - Általam készített pályák/vágott hangok.

Kép
Kép


Hozzászólás jelentése
Vissza a tetejére
   
 Hozzászólás témája: Re: Írj! - Chat
HozzászólásElküldve: 2014.05.05. 10:31 
Offline
Felfüggesztve
Avatar

Csatlakozott: 2013.06.09. 18:47
Hozzászólások: 2004
Megköszönt másnak: 1 alkalommal
Megköszönték neki: 220 alkalommal
Volt olyan időszakom, amikor naponta(Igen, jól olvasod NAPONTA) jelentettem 5-10db hozzászólást, de semmi. Honnan tudom? Be van állítva emailre hogy ha foglalkoznak bármilyen úton-módon, kapjak emailt. Nos ez nem történt meg. Az az igazság, bele is fáradtam jelentgetni, mert rájöttem semmi értelme. Jobb helyeken, gondolok most AlliedModdersra. Ott miért nincs hibás témanév címszóval a kukába helyezve? Ott miért nincs mocskos telepi trágár hangnem? A nagy kérdés: Ott miért van több felhasználó? Most jöhetünk azzal hogy: Külföldi oldal, Régebbi a Domain, valamint az oldal. stb..stb.. Nem! Amikor ott voltam Aktív tag, rájöttem hogy az emberek azért szeretik azt az oldalt, mert ott tényleg a Moderátorok, elég kemények, van rend, és ami kell egy fórumra. A fejemet rá, ennek a fórumnak a 98% a 1 hónapon át ott lenne, és nem bírná. Én 2006 -ban regisztráltam, és tudjátok mi tetszett meg az oldalba? | Rend, Tisztaság, Fegyelem | Ha egy fórumon megvan ez a 3 alap szabály, nincs probléma. Sokaknak ajánlanám az oldalt 1-2 hónapig, de nem úgy hogy csak regisztrál, hanem segít a társainak, és kérdez. Megnézném ki meddig bírná. Naponta: 5-10 hsz. Sokan kihullanának.

Ez a véleményem! Üdv.

_________________
Ha elnyerte valamelyik témában a hozzászólásom a tetszésedet melyet olvastál, akkor egy egyszerű gombnyomással kifejezheted, hogy tetszett.


Hozzászólás jelentése
Vissza a tetejére
   
 Hozzászólás témája: Re: Írj! - Chat
HozzászólásElküldve: 2014.05.05. 11:25 
Offline
Tud valamit
Avatar

Csatlakozott: 2011.10.28. 13:32
Hozzászólások: 148
Megköszönt másnak: 8 alkalommal
Megköszönték neki: 26 alkalommal
Ha kicsit jobban tudnék angolul,átmennék,de mivel alap fokú angolom van,ezért nem hiszem hogy lenne ott helyem.Nem hiszem hogy kihúznám magam 10x-re is a Sorry my bad english szöveggel.:)

_________________
Következő pluginok várhatóak:
  • Emoticon of message


Hozzászólás jelentése
Vissza a tetejére
   
 Hozzászólás témája: Re: Írj! - Chat
HozzászólásElküldve: 2014.05.05. 12:20 
Offline
Őskövület
Avatar

Csatlakozott: 2011.09.26. 20:33
Hozzászólások: 2105
Megköszönt másnak: 28 alkalommal
Megköszönték neki: 33 alkalommal
Megmondom én mi itt a baj. Magyar viszonylatban túl sok a 10-12 éves gyerek akik konfigolni akarnak. Még nem tudnak rendesen írni, olvasni, kifejezni magukat, de megtalálják ezt az oldalt és ők úgy vannak vele hogy nekik interneten keresztül úgy sem mondhatja meg senki hogy mi a jó meg a helyes. Adhatsz neki figyelmeztetést hogy rossz a téma név meg nem jól fogalmaztad meg mit akarsz de érteni nem fogja mert az ilyenek úgy vannak vele hogy ők a tökéletesek és más hülye. Én már csak tudom a sok skype-s tapasztalatból.


Hozzászólás jelentése
Vissza a tetejére
   
 Hozzászólás témája: Re: Írj! - Chat
HozzászólásElküldve: 2014.05.05. 13:12 
Offline
Tud valamit
Avatar

Csatlakozott: 2011.10.28. 13:32
Hozzászólások: 148
Megköszönt másnak: 8 alkalommal
Megköszönték neki: 26 alkalommal
Így van!
Hogy demonstráljam,most épp nyitottak egy témát,azzal a kérdéssel,amivel már a kuka első lapján van 6 ilyen. CS 1.6 Szerver nyitás

_________________
Következő pluginok várhatóak:
  • Emoticon of message


Hozzászólás jelentése
Vissza a tetejére
   
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása  Hozzászólás a témához  [ 39242 hozzászólás ]  Oldal Előző 12533 2534 2535 2536 25373925 Következő


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 59 vendég


Nyithatsz új témákat ebben a fórumban.
Válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség
Portal: Kiss Portal Extension © Michael O'Toole