hlmod.hu

Magyar Half-Life Mód közösség!
Pontos idő: 2024.05.07. 22:43



Jelenlévő felhasználók

Jelenleg 371 felhasználó van jelen :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 371 vendég

A legtöbb felhasználó (1565 fő) 2020.11.21. 11:26-kor tartózkodott itt.

Regisztrált felhasználók: nincs regisztrált felhasználó az elmúlt 5 percben aktív felhasználók alapján

Utoljára aktív
Ahhoz hogy lásd ki volt utoljára aktív, be kell jelentkezned.



Az oldal teljeskörű
használatához regisztrálj.

Regisztráció

Kereső


Új téma nyitása  Hozzászólás a témához  [ 39251 hozzászólás ]  Oldal Előző 13922 3923 3924 3925 3926 Következő
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája: Re: Írj! - Chat
HozzászólásElküldve: 2024.04.21. 22:14 
Offline
Tud valamit
Avatar

Csatlakozott: 2020.05.14. 11:32
Hozzászólások: 144
Megköszönt másnak: 13 alkalommal
Megköszönték neki: 57 alkalommal
The Peace írta:
Dooz-ra(imádom szeretem, voltak közös élmények.),

+1, példamutató egy ember.

_________________
[ExTasY] Furien Hero [CRAFT SYSTEM]
213.181.206.21:27140

[ExTasY] OnlyDust2 [CLAN SYSTEM]
213.181.206.28:27111

[ExTasY] Zombie Mutation [ZOMBIE NPC]
213.181.206.28:27057
Facebook
Discord

Kép


Hozzászólás jelentése
Vissza a tetejére
   
 Hozzászólás témája: Re: Írj! - Chat
HozzászólásElküldve: 2024.04.23. 23:07 
Offline
Jómunkásember
Avatar

Csatlakozott: 2013.12.15. 19:13
Hozzászólások: 495
Megköszönt másnak: 289 alkalommal
Megköszönték neki: 14 alkalommal
The Peace írta:
Sok sikert kívánok neked, bár szerintem bukott dolog már az 1.6 , de ez lehet csak az én véleményem.

2014-2016-7 ig még azért volt rajta rengeteg játékos, személy szerint imádtam a SuBBaSS(maybe) korszakot, meg emlékszem akkor volt nekünk is a *Peace , meg a Stunt* , valamint voltak még az rwT* (azthiszem) na én addig az időszakig toltam így rendesen napi szinten. Mert tetszett a sok egyediség a sok update meg volt miért játszani voltak op cuccok stb...

Nekem tetszene ha ezt vissza lehetne hozni, vagy akár ha valaki csinálna egy ilyesmi gamet csak baszóbb graphics-al és ugyanúgy lehetne mapolni, skinelni, pluginolni stb...

Én boldog szívvel gondolok:

Kiki,Metal,Crb(nagyszerűen megalkották az egészet!)
DeRoiD-ra(kreativitás, jó munkák),
JohanCorn-ra(Nagyon okos és gyönyörű Kódszerkezet), Akosch:.-ra(hatalmas tisztelet neki, rengeteg közös élmény!) ,
Dooz-ra(imádom szeretem, voltak közös élmények.),
Maxi(ő is hatalmas tag!),
norbee(jó csapat, jól mappolt!),
Lylechriss(asszem ő dani, de lehet keverem, jó arc nagyon, ha a Dani az xD)


Hálásan köszönöm, hogy kis szarosként itt nevelkedhettem és tanultam az PAWN-t és kérdeztem ész nélkül minden faszságot csak mert nem akart lefutni a scriptemxD
De azóta halisten változtam énis a világ is és szerintem mindenki más itt közülünk!

Szívesen hallanék tőletek(régiektől) hasonló jó történéseket amit boldogan elmesélnétek! <3



Szerintem eddig minden itt felsorolt elvárásodat hozni fogjuk. :)


Hozzászólás jelentése
Vissza a tetejére
   
 Hozzászólás témája: Re: Írj! - Chat
HozzászólásElküldve: 2024.05.05. 13:14 
Offline
Félisten
Avatar

Csatlakozott: 2016.03.06. 14:20
Hozzászólások: 966
Megköszönt másnak: 107 alkalommal
Megköszönték neki: 134 alkalommal
Egyébként egy te már nem akarsz újra RWT*-t nyitni? olyan jó lenne...

_________________
 ! Moderátori megjegyzés (kiki):
Kérlek csekkold az aláírásra vonatkozó szabályokat!


Hozzászólás jelentése
Vissza a tetejére
   
 Hozzászólás témája: Re: Írj! - Chat
HozzászólásElküldve: Tegnap, 21:35 
Offline
Tiszteletbeli
Avatar

Csatlakozott: 2011.09.18. 13:01
Hozzászólások: 4270
Megköszönt másnak: 55 alkalommal
Megköszönték neki: 514 alkalommal
The Peace írta:
Egyébként egy te már nem akarsz újra RWT*-t nyitni? olyan jó lenne...

Nekem is mondtak ezt 2014 fele. Aztan amiko ujra volt szerver nemvolt senki rajta :lol: Ahoz kepest hogy azelott fullos volt pedig ugyan ugy eb@ hoz csinaltam :lol:

_________________
Idk. Csak ugy funbooo.
Kép


Hozzászólás jelentése
Vissza a tetejére
   
 Hozzászólás témája: Re: Írj! - Chat
HozzászólásElküldve: Tegnap, 22:16 
Offline
Félisten
Avatar

Csatlakozott: 2016.03.06. 14:20
Hozzászólások: 966
Megköszönt másnak: 107 alkalommal
Megköszönték neki: 134 alkalommal
DeteCT0R írta:
The Peace írta:
Egyébként egy te már nem akarsz újra RWT*-t nyitni? olyan jó lenne...

Nekem is mondtak ezt 2014 fele. Aztan amiko ujra volt szerver nemvolt senki rajta :lol: Ahoz kepest hogy azelott fullos volt pedig ugyan ugy eb@ hoz csinaltam :lol:


Hát azért az elég befutós volt az rwT* (szerintem lenne elég játékos egy ilyen tipusú szerveren[PL: Furien, CSGO, DeathRun, stb...])

- sok sok extra,
- sok sok update,
- egyediség,
- jó közösség.


Ezzel ellentétben az eb@ szerintem annyira nem volt befutva, vagyis még a BaseBuilder arra emlékszem , hogy az nagyot ment, de viszont az nem arról szólt hogy milyen extrák vannak meg stb...(kivéve a zombison , mert ott GG azis nagyot ment)... javítsatok ki , ha tévedek.. és ezt nem úgy mondom, hanem ez az én szemszögöm valaki meg lehet pont fordítva élte át a dolgokat.. ^-^

_________________
 ! Moderátori megjegyzés (kiki):
Kérlek csekkold az aláírásra vonatkozó szabályokat!


Hozzászólás jelentése
Vissza a tetejére
   
 Hozzászólás témája: Re: Írj! - Chat
HozzászólásElküldve: Ma, 11:57 
Offline
Tiszteletbeli
Avatar

Csatlakozott: 2011.09.18. 13:01
Hozzászólások: 4270
Megköszönt másnak: 55 alkalommal
Megköszönték neki: 514 alkalommal
Tele volt regebb minden szerver. Akkori idobe meg nemvolt igeny skinekre meg minden csgos fosra.

Bar nem egy idobe volt minden szerver de tobbnyire fullos volt osszes mindig. ( Sott eleg sok hlmod felhasznalo csapatta szervereken )
Attol fuggetlenul rwt is kihalt ha lett volva igeny ra es jatekos akkor valszeg most is futna de nincs.

_________________
Idk. Csak ugy funbooo.
Kép

Ők köszönték meg DeteCT0R nek ezt a hozzászólást: The Peace (Ma, 12:44)
  Népszerűség: 2.27%


Hozzászólás jelentése
Vissza a tetejére
   
 Hozzászólás témája: Re: Írj! - Chat
HozzászólásElküldve: Ma, 12:27 
Offline
Minden6ó
Avatar

Csatlakozott: 2011.01.19. 12:14
Hozzászólások: 4283
Megköszönt másnak: 218 alkalommal
Megköszönték neki: 287 alkalommal
Ment eb@ elég szépen sok szerverrel. 2008ban kezdtem el eb@-t akkor 4 szerverrel ment, zm1, zm2, easy deathrun és jail akkoriban alap volt a szerver(akkor meg annyira nem ment ez az egyediség) és elég szépen mentek aztán az akkori tulaj "sp@nyol", de ő kezdett inaktív lenni és kezdtek szép sorban leállni a szerverek, de kiki(ha jól emlékszem 2010ben) megcsinálta easy dr-t és ment 2012ig. Tele volt egésznap, aztán 2012ben írt rá ilyen játék módokat és le csapant játékos szám és azt mondta nincs jövője cs1.6-nak. Én előtte kerültem vagy 3 hónappal eb@hoz zm szerveremmel.Detector meg kapta vezetést, de állítás szerint a eb@ halott volt így az ment hyperkockához. Ezután 2013 vagy 2014ben vissza jött eb@hoz iron és elkezdtünk szeverekkel bővülni. Egy Hard Dr ami nagyon szépen tele volt. Később lettek újabb és újabb szerverek amik szépet mentek. Only D2, surf sky2, jailbreak, globál unison és mellé a teljesen egyedi cod mód ami topos volt nagyon sokáig. Volt még knfie az ment ment egy darabig de arra nem volt már akkor annyira igény és basebuldier akkoriban jött be mikor már inkább csak külföldi szerok mentek nagyon, de az is csak egy ilyen semmilyen próbálkozás volt ironnal meg keseynél, nem volt bele feketeve sok energia és az hamar le is állt. Azóta pedig pár szerver megy még mindig eb@-tól. Hard Deathrun-t 3 hete nyitottuk újra és járnak rá, zombi meg beindult. De van még jó pár szerver amit nem írtam bele ebbe a kis regényben 2009-2011 közöttről.

Rwt pedig jó volt, johan jól össze rakta, volt hozzá értés és ötlet gazdagon. Az pedig, hogy melyik milyen volt ez embertől függő, kinek mi tetszik inkább vagy hogy, úgy én eszem a majonézt, te nem és csak a mustárt és így nem eszed(szóval nem jársz fel arra a szerverre).

U.i: eszembe jutott, hogy anno "sp@nyol"nak volt basebuldier szerveren viszont akkor még mindenki az alap módot használta és nem volt szét scriptelve.

Szóval ment nagyon is eb@ csak voltak mély pontok, mivel nem tudta mindenki a játéknak áldozni az idejét, hogy foglalkozzon vele. Munka/egyetem mellett, és ez által voltak problémák amik nem lettek meg oldva és megunták a játékosok is.De ezeket leszámítva szerintem az 2014-től 2018-ig szépen mentek azok a szerverek amibe picit több idő lett fektetve egyszer. De még mindig megy eb@ és szerintem még egy jó darabig fog is, aztán lesznek-e játékosok ez már más kérdés, de most dren és zmen is régi játékosok nyomják nagyrészt, mert már magán élet kicsit jobban engedi meg megunták azt a játékot amivel játszottak, után kérdeztem direkt mert érdekelt mi történt mindenkivel is.

_________________
<<eb@>>Team Website - Közösség
17Buddies - Általam készített pályák.
GameBanana - Általam készített pályák/vágott hangok.

Kép
Kép

Ők köszönték meg norbee.16 nek ezt a hozzászólást: The Peace (Ma, 12:44)
  Népszerűség: 2.27%


Hozzászólás jelentése
Vissza a tetejére
   
 Hozzászólás témája: Re: Írj! - Chat
HozzászólásElküldve: Ma, 12:31 
Offline
Minden6ó
Avatar

Csatlakozott: 2011.01.19. 12:14
Hozzászólások: 4283
Megköszönt másnak: 218 alkalommal
Megköszönték neki: 287 alkalommal
De amúgy sok ilyen közösség volt ami ment régen és aztán elhalt egy idő után, easypro, diwat, M A G Y A R(crys szerverei), és van még jó pár, mindnél bejött egy mély pont ahol valami elment és üresek lettek szerverek vagy maga valami okból megszűnt pedig jól ment. Maga a játékra nincs úgy igény már mint régen, akkoriban akárki csinált akármilyen szervert akárhogy arra jártak és nem voltak nagy egyéniségek.

Azt el felejtettem, hogy én nem azért nyitottam most újra Hard Deathrun-t, mert maga abba voltam van esély beindítani egy szervert mert sok a játékos, csak szimplán sok régi játékos kereset fel, hogy esetleg nem-e lenne újra, mondtam legyen ha ennyire igény van rá, játszik néha néha 1-2-3 ember, él ugrálgat magának és ezzel vége is. Úgy voltam időm pont van össze rakni és ha nem is használja senki egyáltalán akkor sem befolyásol semmit, hogy megy üresen egy szerver vagy sem, mivel szerver gép úgyis úgyis megy ha van játékos ha nincs.

_________________
<<eb@>>Team Website - Közösség
17Buddies - Általam készített pályák.
GameBanana - Általam készített pályák/vágott hangok.

Kép
Kép

Ők köszönték meg norbee.16 nek ezt a hozzászólást: The Peace (Ma, 12:44)
  Népszerűség: 2.27%


Hozzászólás jelentése
Vissza a tetejére
   
 Hozzászólás témája: Re: Írj! - Chat
HozzászólásElküldve: Ma, 12:50 
Offline
Félisten
Avatar

Csatlakozott: 2016.03.06. 14:20
Hozzászólások: 966
Megköszönt másnak: 107 alkalommal
Megköszönték neki: 134 alkalommal
Le a kalappal előttetek srácok, de tényleg!

Na én ezeket se tudtam Norbee amit leírtál, és tisztelem hogy azóta is futtatod a szervered.

Én 2014 -ben vagy 2013 végén lettem így az 1.6 közelébe, de fogalmam sem volt , hogy az Eb@ ilyen régi:o

És igen sokaknak már nincs rá idejük mint játszani mint szervert futtatni .

Respect a régi szép időkre! ^^

---------

Egyébként más szerveretek nincs(vagy nem is volt?) pl: CS2? MTA? GTA5? Vagy bármi? Only 1.6? ... Én mintha valahol még láttam volna ezt az Eb@-t és a név az honnan jött? Mostmár kezd érdekelni!!!

_________________
 ! Moderátori megjegyzés (kiki):
Kérlek csekkold az aláírásra vonatkozó szabályokat!


Hozzászólás jelentése
Vissza a tetejére
   
 Hozzászólás témája: Re: Írj! - Chat
HozzászólásElküldve: Ma, 20:50 
Offline
Tiszteletbeli
Avatar

Csatlakozott: 2011.09.18. 13:01
Hozzászólások: 4270
Megköszönt másnak: 55 alkalommal
Megköszönték neki: 514 alkalommal
Elindultunk tobb iranyba. Volt minecraft szero is azt meg en csinaltam MTA is kepben volt bar ember nemkerult hozza. Par eve csinaltam csgo szervert (1v1) viszont nemtudom Norbee frissitette-e utanam.
En specko csgo iranyba akartam elmenni dehat ido se volt nagyon.

Sp@nyol talan tobbet tudna mondani a nevrol de o nincs itt hlmodon.

UI:
Nem igazan azert mondtam le a eb@ rol anno mert nem lattam jovot benne hanem HFG megszunt es mivel onnet kaptam a szerokat ezert azok is megszuntek. Aztan hagytam Norbee ervenyesuljon mert neki ott volt a zm2.

UI2:
Facebookon sok regi kep van 2012 tol. Lehet ott meg latni par szerot (csdm/surf/d2) meg kf meg amit regebb volt. Meg regi tagok funolasa.

_________________
Idk. Csak ugy funbooo.
Kép


Hozzászólás jelentése
Vissza a tetejére
   
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása  Hozzászólás a témához  [ 39251 hozzászólás ]  Oldal Előző 13922 3923 3924 3925 3926 Következő


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 62 vendég


Nyithatsz új témákat ebben a fórumban.
Válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség
Portal: Kiss Portal Extension © Michael O'Toole