hlmod.hu

Magyar Half-Life Mód közösség!
Pontos idő: 2024.05.20. 01:53



Jelenlévő felhasználók

Jelenleg 67 felhasználó van jelen :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 67 vendég

A legtöbb felhasználó (1565 fő) 2020.11.21. 11:26-kor tartózkodott itt.

Regisztrált felhasználók: nincs regisztrált felhasználó az elmúlt 5 percben aktív felhasználók alapján

Utoljára aktív
Ahhoz hogy lásd ki volt utoljára aktív, be kell jelentkezned.



Az oldal teljeskörű
használatához regisztrálj.

Regisztráció

Kereső


Új téma nyitása  Hozzászólás a témához  [ 39265 hozzászólás ]  Oldal Előző 13923 3924 3925 3926 3927 Következő
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája: Re: Írj! - Chat
HozzászólásElküldve: 2024.05.07. 22:36 
Offline
Minden6ó
Avatar

Csatlakozott: 2011.01.19. 12:14
Hozzászólások: 4288
Megköszönt másnak: 219 alkalommal
Megköszönték neki: 287 alkalommal
The Peace írta:
Le a kalappal előttetek srácok, de tényleg!

Na én ezeket se tudtam Norbee amit leírtál, és tisztelem hogy azóta is futtatod a szervered.

Én 2014 -ben vagy 2013 végén lettem így az 1.6 közelébe, de fogalmam sem volt , hogy az Eb@ ilyen régi:o

És igen sokaknak már nincs rá idejük mint játszani mint szervert futtatni .

Respect a régi szép időkre! ^^

---------

Egyébként más szerveretek nincs(vagy nem is volt?) pl: CS2? MTA? GTA5? Vagy bármi? Only 1.6? ... Én mintha valahol még láttam volna ezt az Eb@-t és a név az honnan jött? Mostmár kezd érdekelni!!!


Köszönöm mindenki nevében, ez a 18 év alatt sok ember megfordult eb@nál és mindenki sokat tett a közösséghez. Sok jó élmény volt szerintem ebben az időben, mint játék, mint közösség téren és sok jó élménye, sok jó emberrel tudtam én is össze ismerkedni akikkel még néha néha beszélek pár szót, de sok jó emlék jutt eszembe mindig, milyen is volt régen a sok közös game és ténykedés.

Elég nagy eb@nak a story-ja mert sok ember fordult meg és sok szerverre volt és mind ment szinte még az utóbbi években is. De ugye amit írtam sajnos már már nincs annyi játékos, nem hogy cs1.6ban más más játékban sem amihez lett közösségi szervert csinálni. Akik pedig játszanak magyarok már valami külföldi szerverre be fészkelték magukat nagy többségben. Egy nagyon jó példa amit láttam, csgo zombie escape szerver nem volt magyaroknál, sokat a top1 csgo ze szerverre jártak és láttam jó pár magyart a szerveren.

Az eb@ 2006 óta megy, mindig ment valami szerver, de amióta én vezetem a ts3 és a cs1.6hoz a zm2 megy folyamatosan ilyen 1-2 napos leállás volt csak amikor ip váltás volt vagy valami gebasz volt szervergéppel, de én maga erre hobbiként tekintek ha van időm és kedvem szívesen ténykedek vele és ha látom játszanak szervereken annak én csak örülök, igen van vásárlási opció, de ez nem kötelező, az vesz aki akar és nem is megy a vip sem drágán. Maga ez egy támogatási opció arra, hogy esetleg engem segítsenek, hogy kevesebb legyen a kötlségem, de amióta szervergép van ez teljes mértékben őn erőből megy, és akkor is amikor nem játszott senki 1.6 szervereken vagy épp sehol.

Left 4 dead 2 hoz van szerver meg No More Room In Hell-hez. Lesz később cs2höz is, lehet rust, dayz meg nem tudom még milyen jó gamek vannak amihez érdemes volna nyitni.
Detector írt a névről és a régi szerverekről más gameba.

Igen meg ott van amit írt Detector is, sok játékhoz volt szerverünk amiből valami ment valami nem, de azért is mondtam, hogy van történet bőven, valamiről például én magam sem tudok mert nem voltam tagja még akkor a közösségnek csak külső szemmel láttam 1-2 szervert, de egyszer ha nagyon unatkozok és rá érek megpróbálom megírni a történetét, már amit én tudok meg össze tudok szedni a régi tagoktól akiket el lehet még érni.

Ami most eszembe jutott eb@ról és hyperkockáról, ez nagyon érdekes story volt számomra annó amikor mesélte smallr. Annó sp@nyol és smallr csinálta meg eb@-t és a végén volt ott valami amit nem tudok én sem pontosan és a végén ketté váltak(évre nem emlékszem de 2010 előtt). Sp@nyol vitte tovább eb@-t smallr pedig meg alakította a hyperkockát. Teljes mértékben meg lepődtem amikor mesélte nekem és a végén még (2013 vagy 2018 között) vissza lépett az én vezetésem alatt a smallr eb@hoz és csinált egy zm szervert de akkor pont volt valami és nem futott be egyáltalán.

Van itt egy webarchive weboldal itt pl rá tudsz nézni anno milyen szerverek mentek és milyen játékos számmal, ha hajt a kíváncsiság.

2009 ápr, https://web.archive.org/web/20100602063021/https://www.gametracker.com/search/cs/HU/?&searchipp=50#search
2011 dec, https://web.archive.org/web/20101215012128/https://www.gametracker.com/search/cs/HU/?&searchipp=50#search

és tudnám még küldeni, de nem nagy bonyodalom maga a web, könnyen rátudsz nézni sok mindenre, csak kérdés volt-e valaki aki csináltatott az oldalra mentést pont arról a webről amit meg szeretnél nézni.

_________________
<<eb@>>Team Website - Közösség
17Buddies - Általam készített pályák.
GameBanana - Általam készített pályák/vágott hangok.

Kép
Kép


Hozzászólás jelentése
Vissza a tetejére
   
 Hozzászólás témája: Re: Írj! - Chat
HozzászólásElküldve: 2024.05.09. 14:52 
Offline
Tiszteletbeli
Avatar

Csatlakozott: 2011.09.18. 13:01
Hozzászólások: 4271
Megköszönt másnak: 55 alkalommal
Megköszönték neki: 514 alkalommal
Amugy meg ottvolt az MMORPG szerver meg Need for speed online szerver is. Bar ezeken tenyleg nemvoltak sokan szoval 1-2 jatekosert nem tartottam meg. :lol: igy ment a kukaba.

_________________
Idk. Csak ugy funbooo.
Kép


Hozzászólás jelentése
Vissza a tetejére
   
 Hozzászólás témája: Re: Írj! - Chat
HozzászólásElküldve: 2024.05.10. 07:14 
Offline
Minden6ó
Avatar

Csatlakozott: 2011.01.19. 12:14
Hozzászólások: 4288
Megköszönt másnak: 219 alkalommal
Megköszönték neki: 287 alkalommal
Sok minden volt decikém amibe bele kezdtünk és meg is lett csinálva csak nem volt akkor a lendület a végére, hogy érdemlegesen be is legyen fejezve teljesen és annyi erő legyen bele fektetve amennyi kellett volna a szerver beindításához. De megpróbáltuk, volt benne egy kis élmény. :roll: ;) :D :D

_________________
<<eb@>>Team Website - Közösség
17Buddies - Általam készített pályák.
GameBanana - Általam készített pályák/vágott hangok.

Kép
Kép


Hozzászólás jelentése
Vissza a tetejére
   
 Hozzászólás témája: Re: Írj! - Chat
HozzászólásElküldve: 2024.05.11. 18:09 
Offline
Félisten
Avatar

Csatlakozott: 2016.03.06. 14:20
Hozzászólások: 968
Megköszönt másnak: 109 alkalommal
Megköszönték neki: 135 alkalommal
Valakinek nincs 1 free 1.6 szervere 1 hónapra[DATABASE-val]? van pár tesztelni valóm ,de nem akarok rá költeni XD

_________________
 ! Moderátori megjegyzés (kiki):
Kérlek csekkold az aláírásra vonatkozó szabályokat!


Hozzászólás jelentése
Vissza a tetejére
   
 Hozzászólás témája: Re: Írj! - Chat
HozzászólásElküldve: 2024.05.11. 22:56 
Offline
Tud valamit
Avatar

Csatlakozott: 2020.05.14. 11:32
Hozzászólások: 144
Megköszönt másnak: 13 alkalommal
Megköszönték neki: 58 alkalommal
The Peace írta:
Valakinek nincs 1 free 1.6 szervere 1 hónapra[DATABASE-val]? van pár tesztelni valóm ,de nem akarok rá költeni XD

Ha bejelölsz Steamen (dexon36) tudok adni mindkettőt (határozatlan ideig egyelőre)

_________________
<<eb@>> szerverek hamarosan

-------------------------------------------------------

Kép

Ők köszönték meg DexoN nek ezt a hozzászólást: The Peace (2024.05.12. 02:51)
  Népszerűség: 2.27%


Hozzászólás jelentése
Vissza a tetejére
   
 Hozzászólás témája: Re: Írj! - Chat
HozzászólásElküldve: 2024.05.12. 02:51 
Offline
Félisten
Avatar

Csatlakozott: 2016.03.06. 14:20
Hozzászólások: 968
Megköszönt másnak: 109 alkalommal
Megköszönték neki: 135 alkalommal
DexoN írta:
The Peace írta:
Valakinek nincs 1 free 1.6 szervere 1 hónapra[DATABASE-val]? van pár tesztelni valóm ,de nem akarok rá költeni XD

Ha bejelölsz Steamen (dexon36) tudok adni mindkettőt (határozatlan ideig egyelőre)


De rendes vagy! Bejelöltelek és hálásan köszönöm! *-*

_________________
 ! Moderátori megjegyzés (kiki):
Kérlek csekkold az aláírásra vonatkozó szabályokat!


Hozzászólás jelentése
Vissza a tetejére
   
 Hozzászólás témája: Re: Írj! - Chat
HozzászólásElküldve: 2024.05.14. 22:43 
Offline
Félisten
Avatar

Csatlakozott: 2016.03.06. 14:20
Hozzászólások: 968
Megköszönt másnak: 109 alkalommal
Megköszönték neki: 135 alkalommal
Egy DARK módot nem lehetne az oldalhoz adni? C: meg akár mobil témát?

_________________
 ! Moderátori megjegyzés (kiki):
Kérlek csekkold az aláírásra vonatkozó szabályokat!


Hozzászólás jelentése
Vissza a tetejére
   
 Hozzászólás témája: Re: Írj! - Chat
HozzászólásElküldve: 2024.05.15. 00:17 
Offline
Tiszteletbeli
Avatar

Csatlakozott: 2011.09.18. 13:01
Hozzászólások: 4271
Megköszönt másnak: 55 alkalommal
Megköszönték neki: 514 alkalommal
The Peace írta:
Egy DARK módot nem lehetne az oldalhoz adni? C: meg akár mobil témát?

Nemkell annak a kemeny 3 embernek. Kihalt amugy az oldal mostmar kitudja meg meddig fog futni

_________________
Idk. Csak ugy funbooo.
Kép


Hozzászólás jelentése
Vissza a tetejére
   
 Hozzászólás témája: Re: Írj! - Chat
HozzászólásElküldve: 2024.05.15. 00:26 
Offline
Minden6ó
Avatar

Csatlakozott: 2011.01.19. 12:14
Hozzászólások: 4288
Megköszönt másnak: 219 alkalommal
Megköszönték neki: 287 alkalommal
Senki nem fejleszti már hlmodot. Ahogy írta detector is, annak a pár embernek nem sok értelme van. Ha meg maradna ez az egész és esetleg elkezdene valami újjal foglalkozni talán lenne pár új ember, de elnézve már mindenki aki kicsit ért hozzá(más játékban is), az külföldi fórumon keres és kérdez. De be lehetne próbálni egy cs2-t idővel meg bár az még sok idő míg lesz abból is valami meg mennyire lesz érdeklődés magyarok terén. Bár akinek volt csgoba szervere az már megcsinálta cs2höz is.

_________________
<<eb@>>Team Website - Közösség
17Buddies - Általam készített pályák.
GameBanana - Általam készített pályák/vágott hangok.

Kép
Kép


Hozzászólás jelentése
Vissza a tetejére
   
 Hozzászólás témája: Re: Írj! - Chat
HozzászólásElküldve: 2024.05.15. 11:50 
Offline
Félisten
Avatar

Csatlakozott: 2016.03.06. 14:20
Hozzászólások: 968
Megköszönt másnak: 109 alkalommal
Megköszönték neki: 135 alkalommal
De remélem azért közlitek az emberek felé, mielőtt vége! ^^

Azért ez nem kis létszámmal bíró oldal volt.. meg az a sok topic(fogalmam sincs hány GB lehet az egész oldal)...



A CS2-t támogatom!(Valamint a GTA 5-öt XD)

_________________
 ! Moderátori megjegyzés (kiki):
Kérlek csekkold az aláírásra vonatkozó szabályokat!


Hozzászólás jelentése
Vissza a tetejére
   
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása  Hozzászólás a témához  [ 39265 hozzászólás ]  Oldal Előző 13923 3924 3925 3926 3927 Következő


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 5 vendég


Nyithatsz új témákat ebben a fórumban.
Válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség
Portal: Kiss Portal Extension © Michael O'Toole