hlmod.hu

Magyar Half-Life Mód közösség!
Pontos idő: 2024.04.28. 14:10



Jelenlévő felhasználók

Jelenleg 538 felhasználó van jelen :: 1 regisztrált, 0 rejtett és 537 vendég

A legtöbb felhasználó (1565 fő) 2020.11.21. 11:26-kor tartózkodott itt.

Regisztrált felhasználók: Google [Bot] az elmúlt 5 percben aktív felhasználók alapján

Utoljára aktív
Ahhoz hogy lásd ki volt utoljára aktív, be kell jelentkezned.



Az oldal teljeskörű
használatához regisztrálj.

Regisztráció

Kereső


Új téma nyitása  Hozzászólás a témához  [ 39242 hozzászólás ]  Oldal Előző 12601 2602 2603 2604 26053925 Következő
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája: Re: Írj! - Chat
HozzászólásElküldve: 2014.08.20. 03:14 
Offline
Őskövület
Avatar

Csatlakozott: 2011.09.26. 20:33
Hozzászólások: 2105
Megköszönt másnak: 28 alkalommal
Megköszönték neki: 33 alkalommal
Én is kaptam sok mindent a fórumtól. Vissza is adtam 4 tutorialt. Amiből furcsa mód már csak 2 van. Sajnos scripting terén nem tudok semmit vissza nyújtani mivel hiába foglalkoztam 3 évig sma-val (nézegettem, értelmeztem, szerkesztgettem (illetve csak próbáltam)) semmi sem ragadt rám. Jelenleg ott tartok hogy mindig fizetek X összeget a Nandee-nak és ő megírja amit szeretnék. A kicsikről meg annyit hogy mivel manapság már nagyon egyszerű szerverhez jutni (vagy csak nagyon köztudott lett hogy lehet szerverhez jutni) ezért egyre fiatalabb és fiatalabb korosztály próbálja meg. Persze hogy egyből idejönnek mindenféle bisz-basszal mikor úgy vágnak bele hogy azt sem tudják merre hány óra. Főleg ha még egyes hostingok konfig segítséget sem nyújtanak (lásd: alma). Én mindent egy weboldalról tanultam meg egyfeszt (pluginolás, szerver készítése) így már úgy jöttem ide hogy kevesebb volt bennem a kérdés. És végezetül én nem azért szoktam el a fórumtól mert ide csődültek az anonymous félék, csupán minek jöjjek ide amikor egy szakember dolgozik a szerveremért (Nandee) és ő minden plugin gondot meg old. Én tényleg visszaadnám a segítséget de nem tudok scriptelni. Mikor először voltam itt, azt hittem, ilyenkorra már kútfőből megírok akármit. Hát sajna nem :D


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára CrB 2014.08.20. 10:43-kor.
hosting hirdetés :)


Hozzászólás jelentése
Vissza a tetejére
   
 Hozzászólás témája: Re: Írj! - Chat
HozzászólásElküldve: 2014.08.20. 06:28 
Offline
Tiszteletbeli
Avatar

Csatlakozott: 2011.09.18. 13:01
Hozzászólások: 4270
Megköszönt másnak: 55 alkalommal
Megköszönték neki: 513 alkalommal
Nem azért hogy vitázzak de lehet hamarabb kapna választ a kérdésére ha a keresőt használná.


*Edit
Vita lezárva.

_________________
Idk. Csak ugy funbooo.
Kép


Hozzászólás jelentése
Vissza a tetejére
   
 Hozzászólás témája: Re: Írj! - Chat
HozzászólásElküldve: 2014.08.20. 10:53 
Offline
Imperátor
Avatar

Csatlakozott: 2009.04.21. 09:33
Hozzászólások: 3991
Megköszönt másnak: 5 alkalommal
Megköszönték neki: 135 alkalommal
Nem azzal van a baj, h kérdést tesz fel, hanem azzal h képtelen előtte utánajárni.

_________________
Kód:
I'm back

Kép


Hozzászólás jelentése
Vissza a tetejére
   
 Hozzászólás témája: Re: Írj! - Chat
HozzászólásElküldve: 2014.08.20. 10:58 
Offline
Signore Senior
Avatar

Csatlakozott: 2011.09.09. 17:39
Hozzászólások: 4020
Megköszönt másnak: 12 alkalommal
Megköszönték neki: 139 alkalommal
Metal írta:
Nem azzal van a baj, h kérdést tesz fel, hanem azzal h képtelen előtte utánajárni.


És akkor már nem is lehet neki válaszolni, értem..
Ti se dolgozzatok soha vendéglátásba, nem sokáig bírnátok.


Hozzászólás jelentése
Vissza a tetejére
   
 Hozzászólás témája: Re: Írj! - Chat
HozzászólásElküldve: 2014.08.20. 11:24 
Offline
Imperátor
Avatar

Csatlakozott: 2009.04.21. 09:33
Hozzászólások: 3991
Megköszönt másnak: 5 alkalommal
Megköszönték neki: 135 alkalommal
A kettő nagyon nem ugyanaz Silent...

_________________
Kód:
I'm back

Kép


Hozzászólás jelentése
Vissza a tetejére
   
 Hozzászólás témája: Re: Írj! - Chat
HozzászólásElküldve: 2014.08.20. 13:47 
Offline
Signore Senior
Avatar

Csatlakozott: 2011.09.09. 17:39
Hozzászólások: 4020
Megköszönt másnak: 12 alkalommal
Megköszönték neki: 139 alkalommal
Metal írta:
A kettő nagyon nem ugyanaz Silent...


Az étterembe a vendég az első, itt meg a felhasználó.


Hozzászólás jelentése
Vissza a tetejére
   
 Hozzászólás témája: Re: Írj! - Chat
HozzászólásElküldve: 2014.08.20. 14:17 
Offline
Őskövület
Avatar

Csatlakozott: 2011.09.26. 20:33
Hozzászólások: 2105
Megköszönt másnak: 28 alkalommal
Megköszönték neki: 33 alkalommal
Én is pincérnek tanulok. Azért a kettő nem ugyanaz. Ott kötelező kedvesnek lenned a vendéggel mert a pénzét hagyja ott ha elégedett. Itt nem kaptok ezért semmit. Mindenki csupán szabadidőből segít a másiknak. Ezért már sokszor eszembe jutott hogy aki kamatoztatni akarná a tudását és valami nagyon jót és nagyon áttörőt ír annak lehetne itt egy ilyen eladásra szánt plugin részlege. Tudom hogy ez itt úgy sem lesz ezért nem vetettem még fel az ötletet.


Hozzászólás jelentése
Vissza a tetejére
   
 Hozzászólás témája: Re: Írj! - Chat
HozzászólásElküldve: 2014.08.20. 14:26 
Offline
Signore Senior
Avatar

Csatlakozott: 2011.09.09. 17:39
Hozzászólások: 4020
Megköszönt másnak: 12 alkalommal
Megköszönték neki: 139 alkalommal
rericsi8 írta:
Én is pincérnek tanulok. Azért a kettő nem ugyanaz. Ott kötelező kedvesnek lenned a vendéggel mert a pénzét hagyja ott ha elégedett. Itt nem kaptok ezért semmit. Mindenki csupán szabadidőből segít a másiknak. Ezért már sokszor eszembe jutott hogy aki kamatoztatni akarná a tudását és valami nagyon jót és nagyon áttörőt ír annak lehetne itt egy ilyen eladásra szánt plugin részlege. Tudom hogy ez itt úgy sem lesz ezért nem vetettem még fel az ötletet.


"szabadidőből segít"

Itt a lényege. Ezt nem értitek meg. Ameddig a saját szabadidődből segítesz, jogod nincs panaszkodni, hogy ez meg az már hatodjára kérdezte ugyanazt. Mert ha téged ezért fizetnének, vagy legalább ez lenne a dolgod, akkor megértem, hogy felidegesít az, hogy csinálja neked a pluszmunkát. De ameddig senki se várja el tőled ezt, addig a legegyszerűbb megoldás, ha otthagyod, vagy nagyon egyszerűen válaszolsz a kérdésére.


Hozzászólás jelentése
Vissza a tetejére
   
 Hozzászólás témája: Re: Írj! - Chat
HozzászólásElküldve: 2014.08.20. 15:58 
Offline
Minden6ó
Avatar

Csatlakozott: 2011.01.19. 12:14
Hozzászólások: 4280
Megköszönt másnak: 218 alkalommal
Megköszönték neki: 285 alkalommal
Silent írta:
rericsi8 írta:
Én is pincérnek tanulok. Azért a kettő nem ugyanaz. Ott kötelező kedvesnek lenned a vendéggel mert a pénzét hagyja ott ha elégedett. Itt nem kaptok ezért semmit. Mindenki csupán szabadidőből segít a másiknak. Ezért már sokszor eszembe jutott hogy aki kamatoztatni akarná a tudását és valami nagyon jót és nagyon áttörőt ír annak lehetne itt egy ilyen eladásra szánt plugin részlege. Tudom hogy ez itt úgy sem lesz ezért nem vetettem még fel az ötletet.


"szabadidőből segít"

Itt a lényege. Ezt nem értitek meg. Ameddig a saját szabadidődből segítesz, jogod nincs panaszkodni, hogy ez meg az már hatodjára kérdezte ugyanazt. Mert ha téged ezért fizetnének, vagy legalább ez lenne a dolgod, akkor megértem, hogy felidegesít az, hogy csinálja neked a pluszmunkát. De ameddig senki se várja el tőled ezt, addig a legegyszerűbb megoldás, ha otthagyod, vagy nagyon egyszerűen válaszolsz a kérdésére.

Silent te nagy kevered a szezont a fazonal. Ha fizetnének akkor 100000x is meg írnám ugyan arra a kérdésre a választ vagy belinkelném neki az a témát ahol segítetem. A pénz szinte mindenkit jobban ösztönöz. Pincérnek meg az a dolga hogy meg kérdeze mit kér meg hogy 1-2 spec kajat ajáljon a vendégnek és utána ki vigye és hó elején kapja érte a fizetést és nem szabad időből csinalja.

_________________
<<eb@>>Team Website - Közösség
17Buddies - Általam készített pályák.
GameBanana - Általam készített pályák/vágott hangok.

Kép
Kép


Hozzászólás jelentése
Vissza a tetejére
   
 Hozzászólás témája: Re: Írj! - Chat
HozzászólásElküldve: 2014.08.20. 18:39 
Offline
Signore Senior
Avatar

Csatlakozott: 2011.09.09. 17:39
Hozzászólások: 4020
Megköszönt másnak: 12 alkalommal
Megköszönték neki: 139 alkalommal
norbee.16 írta:
Silent írta:
rericsi8 írta:
Én is pincérnek tanulok. Azért a kettő nem ugyanaz. Ott kötelező kedvesnek lenned a vendéggel mert a pénzét hagyja ott ha elégedett. Itt nem kaptok ezért semmit. Mindenki csupán szabadidőből segít a másiknak. Ezért már sokszor eszembe jutott hogy aki kamatoztatni akarná a tudását és valami nagyon jót és nagyon áttörőt ír annak lehetne itt egy ilyen eladásra szánt plugin részlege. Tudom hogy ez itt úgy sem lesz ezért nem vetettem még fel az ötletet.


"szabadidőből segít"

Itt a lényege. Ezt nem értitek meg. Ameddig a saját szabadidődből segítesz, jogod nincs panaszkodni, hogy ez meg az már hatodjára kérdezte ugyanazt. Mert ha téged ezért fizetnének, vagy legalább ez lenne a dolgod, akkor megértem, hogy felidegesít az, hogy csinálja neked a pluszmunkát. De ameddig senki se várja el tőled ezt, addig a legegyszerűbb megoldás, ha otthagyod, vagy nagyon egyszerűen válaszolsz a kérdésére.

Silent te nagy kevered a szezont a fazonal. Ha fizetnének akkor 100000x is meg írnám ugyan arra a kérdésre a választ vagy belinkelném neki az a témát ahol segítetem. A pénz szinte mindenkit jobban ösztönöz. Pincérnek meg az a dolga hogy meg kérdeze mit kér meg hogy 1-2 spec kajat ajáljon a vendégnek és utána ki vigye és hó elején kapja érte a fizetést és nem szabad időből csinalja.


De nem érted? Ha szabadidődből, ÖNKÉNTESEN csinálsz valamit, akkor NE panaszkodj már. Mert ha megkérnek valamire, vagy köteleznek, akkor oké hogy panaszkodsz, de ameddig TE DÖNTESZ addig nincs értelme. Remélem VILÁGOSAN fogalmaztam, nincs kedvem többet ezzel foglalkozni.


Hozzászólás jelentése
Vissza a tetejére
   
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása  Hozzászólás a témához  [ 39242 hozzászólás ]  Oldal Előző 12601 2602 2603 2604 26053925 Következő


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 53 vendég


Nyithatsz új témákat ebben a fórumban.
Válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség
Portal: Kiss Portal Extension © Michael O'Toole