hlmod.hu

Magyar Half-Life Mód közösség!
Pontos idő: 2024.03.28. 11:35



Jelenlévő felhasználók

Jelenleg 230 felhasználó van jelen :: 2 regisztrált, 0 rejtett és 228 vendég

A legtöbb felhasználó (1565 fő) 2020.11.21. 11:26-kor tartózkodott itt.

Regisztrált felhasználók: Bing [Bot], Google [Bot] az elmúlt 5 percben aktív felhasználók alapján

Utoljára aktív
Ahhoz hogy lásd ki volt utoljára aktív, be kell jelentkezned.



Az oldal teljeskörű
használatához regisztrálj.

Regisztráció

Kereső


Új téma nyitása  Hozzászólás a témához  [ 3 hozzászólás ] 
Szerző Üzenet
HozzászólásElküldve: 2018.07.16. 00:56 
Offline
Félisten
Avatar

Csatlakozott: 2016.03.06. 14:20
Hozzászólások: 964
Megköszönt másnak: 102 alkalommal
Megköszönték neki: 134 alkalommal
Üdvözletem!

Először is leszegezném hogy megnéztem a JohanCorn álltal készített weboldalt és onnan jött az ötlet, további kérdéseim: Még milyen menüpontokat rakjak bele? mitől lehetne még jobb? mitől lehetne még egyedibb?

És most jöhettek nekem azzal hogy Copy-s meg minden, pedig nekem csak megtetszett és bele kezdtem 1 ilyen projectbe (és nem is ugyanúgy néz ki, csak hasonló).


Csatolmányok:
cuccccccweb.png
cuccccccweb.png [ 64.33 KiB | Megtekintve 1040 alkalommal ]

_________________
 ! Moderátori megjegyzés (kiki):
Kérlek csekkold az aláírásra vonatkozó szabályokat!
Hozzászólás jelentése
Vissza a tetejére
   
HozzászólásElküldve: 2018.07.16. 02:26 
Offline
Tiszteletbeli
Avatar

Csatlakozott: 2011.09.18. 13:01
Hozzászólások: 4270
Megköszönt másnak: 55 alkalommal
Megköszönték neki: 513 alkalommal
Nem hiszem ebbe belefog kotni hogy copy vagy nem :D ha minden copy lenne akkor nemtudnank eldonteni most melyik ki honnan copyzott mert johancorn weboldal felepitese is hasonlo mint akar a diwat/eba weboldal tobbnyire ugyan azokkal a dolgokkal (Kreditfeltoltes, szerverinfok, banlista stb)

En elsosorban szeretem a modularis dolgokat hogy ne keljen 200 fajlt atirni ha valamit hozza akarsz rakni vagy eltavolitani igy erdemes modulokra bontani minel egyszerubben de praktikusan.
Az hogy mi legyen benne az mar csak a te kreativitasodon mulik rakhatsz bele UCP-t es Admin reszt is ahol kezelhetsz mindent es mindenkit.
Vasarlast is belerakhatod termeszetesen automatizalva emberei beavatkozas nelkul meg hasonlo dolgok.

UI:
Azt a copyrightot vedd le alulrol nagyon gamat.(Szebben is meglehet csinalni hivatalosabban )

_________________
Idk. Csak ugy funbooo.
Kép


Hozzászólás jelentése
Vissza a tetejére
   
HozzászólásElküldve: 2018.07.16. 05:59 
Offline
Fórum Moderátor
Avatar

Csatlakozott: 2014.05.01. 13:18
Hozzászólások: 627
Megköszönt másnak: 61 alkalommal
Megköszönték neki: 104 alkalommal
DeteCT0R írta:
Nem hiszem ebbe belefog kotni hogy copy vagy nem :D ha minden copy lenne akkor nemtudnank eldonteni most melyik ki honnan copyzott mert johancorn weboldal felepitese is hasonlo mint akar a diwat/eba weboldal tobbnyire ugyan azokkal a dolgokkal (Kreditfeltoltes, szerverinfok, banlista stb)

En elsosorban szeretem a modularis dolgokat hogy ne keljen 200 fajlt atirni ha valamit hozza akarsz rakni vagy eltavolitani igy erdemes modulokra bontani minel egyszerubben de praktikusan.
Az hogy mi legyen benne az mar csak a te kreativitasodon mulik rakhatsz bele UCP-t es Admin reszt is ahol kezelhetsz mindent es mindenkit.
Vasarlast is belerakhatod termeszetesen automatizalva emberei beavatkozas nelkul meg hasonlo dolgok.

UI:
Azt a copyrightot vedd le alulrol nagyon gamat.(Szebben is meglehet csinalni hivatalosabban )


Szerintem az nem Cright, csak egy kis egyéb információ. Nem mentegetőzésképpen, de szerintem sem mondható Copy-nak egy-egy funkció másolása. Esetleg, ha ugyan azt a témát hívod meg már inkább nevezhető annak. Ja és ha már témákat is nézegetsz találni fogsz jó ötleteket, hogy mit lehetne még kihelyezne rá.


Hozzászólás jelentése
Vissza a tetejére
   
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása  Hozzászólás a témához  [ 3 hozzászólás ] 


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 5 vendég


Nyithatsz új témákat ebben a fórumban.
Válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség
Portal: Kiss Portal Extension © Michael O'Toole