hlmod.hu

Magyar Half-Life Mód közösség!
Pontos idő: 2024.05.07. 11:35



Jelenlévő felhasználók

Jelenleg 350 felhasználó van jelen :: 1 regisztrált, 0 rejtett és 349 vendég

A legtöbb felhasználó (1565 fő) 2020.11.21. 11:26-kor tartózkodott itt.

Regisztrált felhasználók: Bing [Bot] az elmúlt 5 percben aktív felhasználók alapján

Utoljára aktív
Ahhoz hogy lásd ki volt utoljára aktív, be kell jelentkezned.



Az oldal teljeskörű
használatához regisztrálj.

Regisztráció

Kereső


Lezárt fórum  A témát lezárták, nem szerkesztheted a hozzászólásaid, és nem küldhetsz új hozzászólást.  [ 21 hozzászólás ]  Oldal 1 2 3 Következő
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája: Telepi Trógerek Public [RELOADED]
HozzászólásElküldve: 2012.09.10. 23:22 
Offline
Beavatott
Avatar

Csatlakozott: 2012.04.27. 18:11
Hozzászólások: 79
Megköszönt másnak: 3 alkalommal
[kozep]Telepi Trógerek Public szerver IP: 91.82.84.189:27044

Kép
FaceBook: Telepi Trógerek Public RELOADED[/kozep]


Ha nem rabolom az értékes számítógépezéssel eltöltött időtöket, akkor bemutatnám a szerveremet.
A neve lehet, hogy ismerős számotokra, mivel 1 éve indult a szerver. nyáron nem működött, így most új erővel indult újra. Jó a szerverconfig, csak a játékosokra jár. Nem kérek mást, csak tegyétek be a szervert a Favoritesbe, ha úgyvan kedvetek akkor nézzetek fel...

[kozep]Kép[/kozep]
Szerver leírás:
- Nincs duplaugrás
- nincs körvégi zene
- nincs bunnyhop
- nincs sebzés jelzés...
- Nincs rush háló-
Az eddig felsorolt dolgok nagyban hozzájárulnak, a szerver színvonal romlásához ( lagg, különböző helyzetekben a lebukás, hitbox csúszás... )
- Átalakítottamaz amxmodx-et ékezetesre, javítottam a helyesírási hibákat.
- A pluginok 95%-ban Magyarosítva és ékezetesítve
- Tettem fel egy c4 managert, különböző hangokkal
- Say hangok Adminoknak
- Rate manager, 20 és 30k rate közötti értékekkel.
- High ping kicker, figyeli az alacsony fps-t is...
- c4 manager, 5ct alatt nem lehet letenni a bombát B-re
- Sniper limitáló plugint is tettem be, 4v4-től engedi, és az erősebb csapatnál tiltja az AWP-t.
- Kivettem a szerverről a Shieldet ( budiajtó ), az éjjellátót, a két magozót.
- Minden BAN-t normásilan megindokolnak az adminok amit a console-ban visszalehet olvasni.
- Nincs alltalk, a csapatok infózhatnak egymásnak zavartalanul, valamint az adminok sem látják a csapat üzeneteket amit az ellenfél ír.
- Nincs az adminoknak semmi előnyt képező parancsuk/scriptjük/pluginjuk, nem tudnak fegyvert adni maguknak sem pénzt, nincs hook és grab.


Az admin csapat még nem fix, de korrekt csapattal szeretnék helyt állni. A szervert bérli és configolja: Zé a Telepi, Szerver főadmin: Aranyember.

Nyissunk kaput egy lehetőségnek a Counter Strike 1.6 Pub szerverek világában. Valljuk be, a legtöbb szerveren sok a plugin és főleg az olyan, ami előnyöket ad a játlkosoknak az ellenfelekkel szemben. Példának okáért megemlíteném a Bullet_damage plugint ( sebzés kiíró ), ami könnyen lebuktatja az ellenfeleket ha sebződnek. Szinteminden public szerveren van Alltalk ( mindenki hall mindenkit ) ami azért nem előnyös, mert egyrészt a halottak beleszólhatnak a járékba, másrészt nem lehet infózni egymásnak... A Telepi Trógerek Szerver úgy lett configolva, hogy a játékosok kényelmesen tudjanak játszani, mindenféle zavaró tényező nélkül. Sajnos még kevesen ismerik a szervert, nem használják ki az adottságait. Ezért arra szeretnélek buzdítani titeket, hogy gyertek fel a szerverre, kapcsoljátok be a mikrofonotokat és próbáljatok egy csapatban játszani, beszéljétek meg, ki hová megy, legyen végre egy összetartó szerver, mix/war hangulatú környezettel.

Felkerült a szerverre egy Achivement rendszer ( by: Iron ). Annak aki nem ismerné, ez egy pontrendszer. Küldetések vannak a szerveren, pl.: Ölj meg X embert és kapsz X pontot.
5000 pontot kell összegyűjtened, majd a pontokból VIP-t vehetsz a szerverre. A VIP játékosoknak 3 nagyfegyvere lesz és 16000$-ja minden kör elején.
A küldetéseket megtekintheted a http://trogerek.sunwell.hu/achi/ Oldalon. Az oldal használatához regisztrálni kell.
Regelhetsz a szerveren vagy a honlapon, az mindegy. a Weboldalon lejjebb találod a regisztrációs panelt, a szerveren pedig a /reg parancsal tudsz regelni, majd bejelentkezni is. Figyelj rá, hogy a szerveren legyél bejelentkezve, akkor adja a pontokat.

Kapcsolat: http://www.facebook.com/trogerek?ref=hl
Weboldal: http://trogerek.sunwell.hu/
Achivement rendszer: http://trogerek.sunwell.hu/achi/

Telepi Trógerek Public szerver IP: 91.82.84.189:27044

_________________
[kozep]Kép[/kozep]


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Zolie3e 2012.11.28. 13:43-kor.

Hozzászólás jelentése
Vissza a tetejére
   
 
 Hozzászólás témája: Re: Telepi Trógerek Public [RELOADED]
HozzászólásElküldve: 2012.09.11. 16:18 
Offline
Őskövület
Avatar

Csatlakozott: 2011.09.26. 20:33
Hozzászólások: 2105
Megköszönt másnak: 28 alkalommal
Megköszönték neki: 33 alkalommal
nem akarok beleszólni de az ilyen átlagos 12 slotos szerók már nincsenek divatban, szerintem vagy bérelj több slotot vagy dobj fel rá vmi módot
de legalább neve az van :) :D :lol:


Hozzászólás jelentése
Vissza a tetejére
   
 
 Hozzászólás témája: Re: Telepi Trógerek Public [RELOADED]
HozzászólásElküldve: 2012.09.11. 22:00 
Offline
Beavatott
Avatar

Csatlakozott: 2012.04.27. 18:11
Hozzászólások: 79
Megköszönt másnak: 3 alkalommal
Köszi a névre szóló dícséretet, de mivel kevés dolog van amihez ne tudnék vissszaszólni ezért csak anyit mondhatok, hogy bérelhetek én 32 slotos szervert is ha napi 4 játékos látogatja. Ennek van egy folyamata. 2 hete lett bérelve ez a szerver, ma már teli is volt, ezért 2 vagy esetleg 4 slot bővítés lesz jövőhónapban. Úgygondolom felesleges pénzpocsékolás kidobni 3* annyi lóvét, ha játékosokat nem kapsz rajta :D Módolt szerver van már Magyarországon egy halom, a legtöbb szerver ami a Gametrackeren a Magyar top15 szerver között van, az modolva van, vagy paintball, vagy fun, vagy gg, de ami pub az is televan pakolva felesleges pluginokkal ( bhop, duplaugrás, stb ). Kitartok amellett, hogy egy igényesen konfigolt és nem elnagyolt szervert hozzak össze egy normális társasággal :)

_________________
[kozep]Kép[/kozep]


Hozzászólás jelentése
Vissza a tetejére
   
 
 Hozzászólás témája: Re: Telepi Trógerek Public [RELOADED]
HozzászólásElküldve: 2012.09.12. 00:27 
Offline
Tiszteletbeli
Avatar

Csatlakozott: 2011.09.18. 13:01
Hozzászólások: 4270
Megköszönt másnak: 55 alkalommal
Megköszönték neki: 513 alkalommal
Zolie3e írta:
Köszi a névre szóló dícséretet, de mivel kevés dolog van amihez ne tudnék vissszaszólni ezért csak anyit mondhatok, hogy bérelhetek én 32 slotos szervert is ha napi 4 játékos látogatja. Ennek van egy folyamata. 2 hete lett bérelve ez a szerver, ma már teli is volt, ezért 2 vagy esetleg 4 slot bővítés lesz jövőhónapban. Úgygondolom felesleges pénzpocsékolás kidobni 3* annyi lóvét, ha játékosokat nem kapsz rajta :D Módolt szerver van már Magyarországon egy halom, a legtöbb szerver ami a Gametrackeren a Magyar top15 szerver között van, az modolva van, vagy paintball, vagy fun, vagy gg, de ami pub az is televan pakolva felesleges pluginokkal ( bhop, duplaugrás, stb ). Kitartok amellett, hogy egy igényesen konfigolt és nem elnagyolt szervert hozzak össze egy normális társasággal :)

Szerintem ricsi arra gondolt hogy irj magadnak uj modot:)Ami meg nincs magyarorszagon.

_________________
Idk. Csak ugy funbooo.
Kép


Hozzászólás jelentése
Vissza a tetejére
   
 
 Hozzászólás témája: Re: Telepi Trógerek Public [RELOADED]
HozzászólásElküldve: 2012.09.12. 09:41 
Offline
Beavatott
Avatar

Csatlakozott: 2012.04.27. 18:11
Hozzászólások: 79
Megköszönt másnak: 3 alkalommal
DeteCT0R írta:
Szerintem ricsi arra gondolt hogy irj magadnak uj modot:)Ami meg nincs magyarorszagon.


Én nem tudom erre melyik szavából jöttél rá :)

_________________
[kozep]Kép[/kozep]


Hozzászólás jelentése
Vissza a tetejére
   
 
 Hozzászólás témája: Re: Telepi Trógerek Public [RELOADED]
HozzászólásElküldve: 2012.09.12. 15:25 
Offline
Őskövület
Avatar

Csatlakozott: 2011.09.26. 20:33
Hozzászólások: 2105
Megköszönt másnak: 28 alkalommal
Megköszönték neki: 33 alkalommal
DeteCT0R írta:
Zolie3e írta:
Köszi a névre szóló dícséretet, de mivel kevés dolog van amihez ne tudnék vissszaszólni ezért csak anyit mondhatok, hogy bérelhetek én 32 slotos szervert is ha napi 4 játékos látogatja. Ennek van egy folyamata. 2 hete lett bérelve ez a szerver, ma már teli is volt, ezért 2 vagy esetleg 4 slot bővítés lesz jövőhónapban. Úgygondolom felesleges pénzpocsékolás kidobni 3* annyi lóvét, ha játékosokat nem kapsz rajta :D Módolt szerver van már Magyarországon egy halom, a legtöbb szerver ami a Gametrackeren a Magyar top15 szerver között van, az modolva van, vagy paintball, vagy fun, vagy gg, de ami pub az is televan pakolva felesleges pluginokkal ( bhop, duplaugrás, stb ). Kitartok amellett, hogy egy igényesen konfigolt és nem elnagyolt szervert hozzak össze egy normális társasággal :)

Szerintem ricsi arra gondolt hogy irj magadnak uj modot:)Ami meg nincs magyarorszagon.

akár azt is de nem erre céloztam :)


Hozzászólás jelentése
Vissza a tetejére
   
 
 Hozzászólás témája: Re: Telepi Trógerek Public [RELOADED]
HozzászólásElküldve: 2012.09.16. 12:03 
Offline
Beavatott
Avatar

Csatlakozott: 2012.04.27. 18:11
Hozzászólások: 79
Megköszönt másnak: 3 alkalommal
1, maximum 2 embernek van admin tgf, feltételek:
Legyél tisztában azzal, hogy kevesen járnak még a szerverrre és akkor is fel kell menni ha nincs senki ( mert akkor mennek fel ha vannak rajta )
Legyen Steamed.
Legyen mikrofonod ( ts3 )
egyél legalább 15 éves.

AMIT MI KÍNÁLUNK:
Admin a szerverre: kick/ban jogokkal együtt ( normális admin )
ts3 channel a szerverünkön ( igény szerint )

_________________
[kozep]Kép[/kozep]


Hozzászólás jelentése
Vissza a tetejére
   
 
 Hozzászólás témája: Re: Telepi Trógerek Public [RELOADED]
HozzászólásElküldve: 2012.10.17. 10:55 
Offline
Imperátor
Avatar

Csatlakozott: 2009.04.21. 09:33
Hozzászólások: 3991
Megköszönt másnak: 5 alkalommal
Megköszönték neki: 135 alkalommal
Sokan keverik azt, hogy mi az a publik....
ha már duplaugrás/buny van a szerveren, az már FUN. A PUB lényege, hogy warszerű szerveren ügyködjenek a játékosok.

Modot írni ami nem volt MMMMMagyarországon... érdemes lehet megpróbálni, bár egy szerver nem azért lesz vonzó mert ömlesztve van rajta minden melléktermék, amiket sokan csak összeollóznak, aztán ha hibás nem törődnek vele.

A körvégi tényleg akkora laggot s hitbox csúszást okoz, hogy hihetetlen :) Mióta fent vannak a szerveren mindig 1 km-rel arrébb kell lőni :)

_________________
Kód:
I'm back

Kép


Hozzászólás jelentése
Vissza a tetejére
   
 
 Hozzászólás témája: Re: Telepi Trógerek Public [RELOADED]
HozzászólásElküldve: 2012.10.19. 01:22 
Offline
Beavatott
Avatar

Csatlakozott: 2012.04.27. 18:11
Hozzászólások: 79
Megköszönt másnak: 3 alkalommal
Én a duplaugrással még megtudtam volna békélni, de ez a bunnyhop kikészít. és azt veszem észre, a nagyonhíres magyar szerverek telivannak rakva ilyen fun pluginokkal, persze van kivétel. Én úgy szeretném felfuttatni ezt, hogy már a warosabb környezetet szokják, viszont van aki még így is aztmondja, hogy túlpluginolt a szerver. Azért mivel pubszerver, egykét dolog mégiscsak elférhetne szerintem... de mindenki maga dönti el, hogy tetszik e neki vagy nem. Csak az olyan negatív kijelentésektől mászok a falra, hogy "mi ez a szar szerver?"

amúgy szívesen fogadom a tanácsokat a szerverrel kapcsolatban. pl multkor egy srác szólt, hogy fps laggol a hud reklámos plugintól. kivettem.

Na mindegy látogassatok fel a szerverre nyugodtan :)

_________________
[kozep]Kép[/kozep]


Hozzászólás jelentése
Vissza a tetejére
   
 
 Hozzászólás témája: Re: Telepi Trógerek Public [RELOADED]
HozzászólásElküldve: 2012.11.28. 13:44 
Offline
Beavatott
Avatar

Csatlakozott: 2012.04.27. 18:11
Hozzászólások: 79
Megköszönt másnak: 3 alkalommal
Főpost frissítve!

_________________
[kozep]Kép[/kozep]


Hozzászólás jelentése
Vissza a tetejére
   
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Lezárt fórum  A témát lezárták, nem szerkesztheted a hozzászólásaid, és nem küldhetsz új hozzászólást.  [ 21 hozzászólás ]  Oldal 1 2 3 Következő


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 24 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség
Portal: Kiss Portal Extension © Michael O'Toole