hlmod.hu

Magyar Half-Life Mód közösség!
Pontos idő: 2024.05.02. 01:47



Jelenlévő felhasználók

Jelenleg 550 felhasználó van jelen :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 550 vendég

A legtöbb felhasználó (1565 fő) 2020.11.21. 11:26-kor tartózkodott itt.

Regisztrált felhasználók: nincs regisztrált felhasználó az elmúlt 5 percben aktív felhasználók alapján

Utoljára aktív
Ahhoz hogy lásd ki volt utoljára aktív, be kell jelentkezned.



Az oldal teljeskörű
használatához regisztrálj.

Regisztráció

Kereső


Lezárt fórum  A témát lezárták, nem szerkesztheted a hozzászólásaid, és nem küldhetsz új hozzászólást.  [ 32 hozzászólás ]  Oldal Előző 1 2 3 4 Következő

Lenne igeny egy altalam keszetitett WebAdminra?
Igen 46%  46%  [ 27 ]
Nem 49%  49%  [ 29 ]
Nem tudom mi az. (: 5%  5%  [ 3 ]
Szavazatok száma: 59
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája: Re: WebAdmin
HozzászólásElküldve: 2017.02.15. 06:05 
Offline
Lelkes
Avatar

Csatlakozott: 2012.04.03. 21:07
Hozzászólások: 18
Megköszönték neki: 1 alkalommal
smoller írta:
Hülyeség ilyet kiadni..
Most ezt ki publikálod minden 10 éves illegálisan elkezd hosztingozni.. Mert lesz "Szuper webadmin"... Ezel csak a jelenlegi hosztingokat károsítanák, ígyis van már elég fekete hoszting. Saját használatra pedig van 100 fajta ingyenes control panel csak tudni kell használni a Google-t és 1000 fajtát lehet találni.


Ezen ismételten jókat nevet aki elolvassa amit írtál.
1, A szerző, saját felelőssége, illetve döntése, hogy mit publikál.
2, 10 éves hosztingozni: ahogy írtam, nem kis pénz, feketén meg nem éri meg, hidd el.
3, így is van már elég "fekete hoszting": PM ben csak 1-et küldj el, felkeltetted a kíváncsiságomat.
4 100 fajta ingyenes kontroll panel: Van igen, de semmit sem érnek. Szerinted véletlenül ingyenes? :)
Nem értelek, de komolyan. :)


Hozzászólás jelentése
Vissza a tetejére
   
 
 Hozzászólás témája: Re: WebAdmin
HozzászólásElküldve: 2017.02.15. 08:29 
Offline
Félisten
Avatar

Csatlakozott: 2015.03.12. 18:30
Hozzászólások: 975
Megköszönt másnak: 67 alkalommal
Megköszönték neki: 136 alkalommal
[profil]player[/profil] ne torodj veluk, ne a szavazatokat nezd.. ez mind csak karogo irigy emberek. akik nem kepesek semmit ossze hozni.
En velemenyem szerint is szukseg lenne egy ilyenre.

ui.: nagyon orulok, hogy ertelemesen letudtad vezetni (meg van hozza az inteligenciad) manapsag keves ilyen tagunk van.

_________________
Fórumi aktivitásom véget ért: 2017.09.07.
Innentől esetleg steamen vagyok elérhető.


Hozzászólás jelentése
Vissza a tetejére
   
 
 Hozzászólás témája: Re: WebAdmin
HozzászólásElküldve: 2017.02.15. 09:55 
Offline
Tiszteletbeli
Avatar

Csatlakozott: 2011.09.18. 13:01
Hozzászólások: 4270
Megköszönt másnak: 55 alkalommal
Megköszönték neki: 513 alkalommal
Mindenkinek privat problemaja mit keszit es mit oszt meg. Ha valakinek mogyoro van az agya helyett es tanyahostingtol rendel szervert vessen magara a hostingok mar tobbnyire reg kivannak halva aki ert es tud kezelni vps-t az inkabb vps-t rendel mert gazdasagosabb es full hozzaferest kap a sajat szerverehez.
A sok ingyen ts3 szerver osztogato tarsasag tuti kilott licensel fut ami igen geciseg de ez ellen csak ts kellene csinaljon valamit.
Ha utana nezel a piacon a webadminoknak lehet kapni mar olcson kessz modularis webadmint (GameCP) ami kessz hosting control panel csak felkell rakd gamecp-vel is tudnak tanyahostingot inditani a verpistikek nemkell ahoz ingyen webadmin. A masik hogy ottvan a hires Opengamepanel ami ingyenes de vetekszik sok hazilag osszetakolt webadminnal ami par magyar hostingnak van OGP tamogat meg WHMCS-t is full ingyen.(Aki nemtudja mi a WHMCS nezzen utana de roviden az egy portal amit a magyarok tobbsege nem hasznal. )

Ha pedig zavarnak a verpistikek altal letrehozott vps-es hosting jelentsd fel vagy kuld rajuk a NAV-ot.

_________________
Idk. Csak ugy funbooo.
Kép


Hozzászólás jelentése
Vissza a tetejére
   
 
 Hozzászólás témája: Re: WebAdmin
HozzászólásElküldve: 2017.02.15. 10:35 
Offline
Fanatikus

Csatlakozott: 2017.02.14. 23:05
Hozzászólások: 193
Megköszönt másnak: 6 alkalommal
Megköszönték neki: 18 alkalommal
Itt azert eleg sokan el vannak tevedve. Ha neked hostingod volt. Nem kell hozza 500e forint. Mivel nem kell hozza ceg. Lehet egyeni vallalkozokent is hosting tulajdonos. Nem szukseges hozza kft,bt lehetsz e.v. is... Es az kb nem kerul semmibe. Csak roviden: felveszed a tevekenyseget, kersz adozasi szamot, illetve kivalasztod az adozasi format "csomagot" pl Kata. Ami havi 25e ft. Illetve lehet evente is adozni, nem muszaj havi szinted. Deahhoz kepest, hogy hosting tulajdonos voltal nem nagyon veszem eszre hogy ertenel hozza. Amit detektor irt abban reszben van igazsag hogy lehet jelenteni. Csak tudod, napi szinten jelentgetni a fake hostingokat nem egyszeru dolog. Maxi majd ha gepen leszek kulfeni fogok neked legalabb 3-4dbot pmben. Bocs, ha a helyesirasom rossz. De telefonrol ezt 3 perc alatt irtam le.


Hozzászólás jelentése
Vissza a tetejére
   
 
 Hozzászólás témája: Re: WebAdmin
HozzászólásElküldve: 2017.02.15. 17:39 
Offline
Lelkes
Avatar

Csatlakozott: 2012.04.03. 21:07
Hozzászólások: 18
Megköszönték neki: 1 alkalommal
terminator100 írta:
Itt azert eleg sokan el vannak tevedve. Ha neked hostingod volt. Nem kell hozza 500e forint. Mivel nem kell hozza ceg. Lehet egyeni vallalkozokent is hosting tulajdonos. Nem szukseges hozza kft,bt lehetsz e.v. is... Es az kb nem kerul semmibe. Csak roviden: felveszed a tevekenyseget, kersz adozasi szamot, illetve kivalasztod az adozasi format "csomagot" pl Kata. Ami havi 25e ft. Illetve lehet evente is adozni, nem muszaj havi szinted. Deahhoz kepest, hogy hosting tulajdonos voltal nem nagyon veszem eszre hogy ertenel hozza. Amit detektor irt abban reszben van igazsag hogy lehet jelenteni. Csak tudod, napi szinten jelentgetni a fake hostingokat nem egyszeru dolog. Maxi majd ha gepen leszek kulfeni fogok neked legalabb 3-4dbot pmben. Bocs, ha a helyesirasom rossz. De telefonrol ezt 3 perc alatt irtam le.


Nem vitatkozom, teljesen fölösleges. Úgy is a magad igazát fogod szajkózni. :)


Hozzászólás jelentése
Vissza a tetejére
   
 
 Hozzászólás témája: Re: WebAdmin
HozzászólásElküldve: 2017.02.15. 19:43 
Offline
Fanatikus

Csatlakozott: 2017.02.14. 23:05
Hozzászólások: 193
Megköszönt másnak: 6 alkalommal
Megköszönték neki: 18 alkalommal
Ahogy gondolod, bár szerintem tudod, hogy igazat mondok :)
A másik, meg kérlek Maxi írj pm-et, mert nem tudom mi ez a korlátozás, vagy mi. De még pm-et sem tudok írni senkinek, és kérted, hogy írjak...:D
Annyit el mondok, hogy utána lehet nézni a dolgoknak... Sőt, könnyebbet mondok mint a google...:D a ***.hu -n (SMS cég) ott is meg tudjátok kérdezni, hogy hostingoláshoz, elég-e az egyéni vállalkozó.
Figyelem, nincs közöm hozzájuk, csak tudod én is régebben 1 órát telefonáltam velük, mert szépen elmagyarázott mindent.
De amúgy meg aki akar, úgy is utána néz google-ból. Csak nem szeretem azt, hogy az emberek össze vissza irkálnak mindent. Én sem tudok mindent, de mielőtt valakinek valamit mondok, utána nézek a dolgoknak. Ezt nem azért mondom, hogy személyeskedjek. De az itt lévő emberek 90% kb. 14 éves maximum, illetve nincs tisztában a dolgokkal... Nem személyeskedés, de mielőtt regisztráltam, azelőtt jártam ide a fórumra olvasgatni, mert jókat tudtam nevetni egy pár emberen... Ez nem azért van, mert valaki "béna lenne" hanem azért, mert alap dolgokkal nincs tisztában és úgy prédikál feleslegesen. Sok hibának és kérdésnek a google-n 90%-át meg lehet találni 2 perc alatt... Ehelyett inkább itt megkérdezik és ez miatt az embereket sokan osztják feleslegesen, mert ő is volt "tudatlan", csak ő használta a google-t jobb esetben. De ezt, hogy egy ilyen témában össze vissza irkáltak az emberek ezt már nem tudtam hozzászólás nélkül hagyni.
Egyébként nincs semmi bajom alapvetően a fórummal. Tehát ha lehet, mielőtt írtok dolgokat googlézzatok, vagy kérdezzétek meg mástól, mert 90%-a zagyvaság amit írsz/írtok.

Hát körülbelül ennyi. Megfogalmaztam szerintem mindent, aztán, ha lesz válasz szívesen olvasom. Elnézést, ha valakit megbántottam nem az volt a cél.
:)


Hozzászólás jelentése
Vissza a tetejére
   
 
 Hozzászólás témája: Re: WebAdmin
HozzászólásElküldve: 2017.02.15. 19:46 
Offline
Jómunkásember
Avatar

Csatlakozott: 2016.02.10. 12:46
Hozzászólások: 429
Megköszönt másnak: 61 alkalommal
Megköszönték neki: 157 alkalommal
Engem is érdekelne ez a dolog.
Viszont szerintem érdemes lenne megnézni, hogy kik szavaztak "Nem"-el.
Kétlem, hogy ennyi embert "Nem"-re szavazott volna.


Hozzászólás jelentése
Vissza a tetejére
   
 
 Hozzászólás témája: Re: WebAdmin
HozzászólásElküldve: 2017.02.16. 04:51 
Offline
Lelkes
Avatar

Csatlakozott: 2012.04.03. 21:07
Hozzászólások: 18
Megköszönték neki: 1 alkalommal
2x szajkóztad azt el, hogy nem személyeskedés. Nem vagy tisztába a fogalmakkal. Az hogy az oldal többsége fiatal, se rád, se senki másra nem tartozik. Továbbá, nem szólok hozzá a témához, WebAdmin nem lesz feltöltve, mert ide fölösleges. Az ember valami hasznosat akar tevékenykedni, erre leosztják, a 2 hetes regjükkel, mert ti csak azért regisztráltok, hogy a suliban szerzett feszültséget, itt levezessétek.

Megkérnék egy Moderátort, hogy a témát zárja, és mehet a kukába. Köszönöm.


Hozzászólás jelentése
Vissza a tetejére
   
 
 Hozzászólás témája: Re: WebAdmin
HozzászólásElküldve: 2017.02.16. 06:58 
Offline
Félisten
Avatar

Csatlakozott: 2016.03.06. 14:20
Hozzászólások: 964
Megköszönt másnak: 102 alkalommal
Megköszönték neki: 134 alkalommal
player írta:
2x szajkóztad azt el, hogy nem személyeskedés. Nem vagy tisztába a fogalmakkal. Az hogy az oldal többsége fiatal, se rád, se senki másra nem tartozik. Továbbá, nem szólok hozzá a témához, WebAdmin nem lesz feltöltve, mert ide fölösleges. Az ember valami hasznosat akar tevékenykedni, erre leosztják, a 2 hetes regjükkel, mert ti csak azért regisztráltok, hogy a suliban szerzett feszültséget, itt levezessétek.

Megkérnék egy Moderátort, hogy a témát zárja, és mehet a kukába. Köszönöm.


Nem gondolod , hogy azért nem rakod ki mert nincs semmi ilyen? És csak azert csinaltad ezt a topicot hogy több "ismeretseged" legyen es nagyra tartsanak?!!

Ilyen noname nevvel itt hihetetlenkedsz , es honnan tudod hogy az oldal többsége fiatal?(elég érdekes vagy :'D)

_________________
 ! Moderátori megjegyzés (kiki):
Kérlek csekkold az aláírásra vonatkozó szabályokat!


Hozzászólás jelentése
Vissza a tetejére
   
 
 Hozzászólás témája: Re: WebAdmin
HozzászólásElküldve: 2017.02.16. 11:14 
Offline
Tiszteletbeli
Avatar

Csatlakozott: 2011.09.18. 13:01
Hozzászólások: 4270
Megköszönt másnak: 55 alkalommal
Megköszönték neki: 513 alkalommal
The Peace írta:
player írta:
2x szajkóztad azt el, hogy nem személyeskedés. Nem vagy tisztába a fogalmakkal. Az hogy az oldal többsége fiatal, se rád, se senki másra nem tartozik. Továbbá, nem szólok hozzá a témához, WebAdmin nem lesz feltöltve, mert ide fölösleges. Az ember valami hasznosat akar tevékenykedni, erre leosztják, a 2 hetes regjükkel, mert ti csak azért regisztráltok, hogy a suliban szerzett feszültséget, itt levezessétek.

Megkérnék egy Moderátort, hogy a témát zárja, és mehet a kukába. Köszönöm.


Nem gondolod , hogy azért nem rakod ki mert nincs semmi ilyen? És csak azert csinaltad ezt a topicot hogy több "ismeretseged" legyen es nagyra tartsanak?!!


Bennevan a pakliba :lol: :lol: :lol: 8-)

_________________
Idk. Csak ugy funbooo.
Kép


Hozzászólás jelentése
Vissza a tetejére
   
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Lezárt fórum  A témát lezárták, nem szerkesztheted a hozzászólásaid, és nem küldhetsz új hozzászólást.  [ 32 hozzászólás ]  Oldal Előző 1 2 3 4 Következő


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 27 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség
Portal: Kiss Portal Extension © Michael O'Toole