hlmod.hu

Magyar Half-Life Mód közösség!
Pontos idő: 2024.05.10. 01:03



Jelenlévő felhasználók

Jelenleg 562 felhasználó van jelen :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 562 vendég

A legtöbb felhasználó (1565 fő) 2020.11.21. 11:26-kor tartózkodott itt.

Regisztrált felhasználók: nincs regisztrált felhasználó az elmúlt 5 percben aktív felhasználók alapján

Utoljára aktív
Ahhoz hogy lásd ki volt utoljára aktív, be kell jelentkezned.



Az oldal teljeskörű
használatához regisztrálj.

Regisztráció

Kereső


Lezárt fórum  A témát lezárták, nem szerkesztheted a hozzászólásaid, és nem küldhetsz új hozzászólást.  [ 32 hozzászólás ]  Oldal Előző 1 2 3 4 Következő

Lenne igeny egy altalam keszetitett WebAdminra?
Igen 46%  46%  [ 27 ]
Nem 49%  49%  [ 29 ]
Nem tudom mi az. (: 5%  5%  [ 3 ]
Szavazatok száma: 59
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája: Re: WebAdmin
HozzászólásElküldve: 2017.02.13. 17:41 
Offline
Félisten
Avatar

Csatlakozott: 2016.03.06. 14:20
Hozzászólások: 966
Megköszönt másnak: 107 alkalommal
Megköszönték neki: 135 alkalommal
player írta:
DeteCT0R írta:
Fogalmam sincs miert szavaztak ennyien nemre. De mindenesetre jo lett volna egy webadmin amit lehet tanulmanyozni es nem a bonyorultabb dolgok koze tartozik. (Attol fuggetlenul PM-be elkuldheted nekem mivel nemtudok pm-et iri neked)


Azt nem ertem, hogy a rosszindulatot miert kell a forumra hozni egyes embereknek. Direkt lenyomjak a szavazatot, hogy ne hogy legyen egy publikalt sajat keszitesu webadmin itt hlmodon, mert akkor semmi ertelme nem lenne megvenni draga penzekert egy webadmint. Azt nem szabad elfelejteni, hogy sajat kezuleg irtam, a magam igenyei szerint. Letisztult kornyezet, egyedi design, Admin panelbol szerkesztheto tartalom, felhasznalo jogosultsagok, es meg sorolhatnam. Termeszetesen tartozik hozza egy vBulletin forummotorral ellatott forum is, ami kozel 230$ volt. Automatikusan megkapja a hivatalos frissiteseket. Fogalmuk sincs akik nemmel szavaztak, hogy mit jelentenek ezek. Csak a rosszindulat, amit hoznak magukkal.
Elkeszitem a reszletes leirast, es amint lesz idom, felrakom. Mellesleg, 2017 et irunk, es meg mindig a jo oreg PHPBB3 nal tartotok. Csinaljatok egy donate gombot, es ha osszegyulik, vegyetek meg a vBulletint. Higyjetek el, megeri, a felhasznalok is kenyelembe erezhetik magukat, es ti is feluljarok. :)


Ezekkel nem kell foglalkozni!:)

Mindig azt nézd ami pozitív, és hát a többivel meg nem kell foglalkozni;) (mindig lesznek rosszakarók!)

ha gondolod nekem is eldobhatod PM-ben, engem is érdekel egy webadmin motorja. :D

_________________
 ! Moderátori megjegyzés (kiki):
Kérlek csekkold az aláírásra vonatkozó szabályokat!


Hozzászólás jelentése
Vissza a tetejére
   
 
 Hozzászólás témája: Re: WebAdmin
HozzászólásElküldve: 2017.02.13. 17:44 
Offline
SM Fejlesztő
Avatar

Csatlakozott: 2012.10.18. 15:58
Hozzászólások: 2486
Megköszönt másnak: 28 alkalommal
Megköszönték neki: 132 alkalommal
Erre befizetek. PM.

_________________
www.akosvagyok.hu


Hozzászólás jelentése
Vissza a tetejére
   
 
 Hozzászólás témája: Re: WebAdmin
HozzászólásElküldve: 2017.02.14. 11:52 
Offline
GFX-Designer
Avatar

Csatlakozott: 2015.03.12. 15:06
Hozzászólások: 624
Megköszönt másnak: 199 alkalommal
Megköszönték neki: 78 alkalommal
Ahogy látom 47/47 a szavazás állása ;)
Szerintem a "nem" -mel szavazók 50% -a le fogja tölteni ha felteszi.

_________________
„Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

-MAXHACKED Website-
-HERViD Website-
► Spoiler mutatása


Hozzászólás jelentése
Vissza a tetejére
   
 
 Hozzászólás témája: Re: WebAdmin
HozzászólásElküldve: 2017.02.14. 12:09 
Offline
Tiszteletbeli
Avatar

Csatlakozott: 2011.09.18. 13:01
Hozzászólások: 4270
Megköszönt másnak: 55 alkalommal
Megköszönték neki: 514 alkalommal
Meg mindig nemtudom ki az a 47 aki nemmel szavaz. Aki engem megkeres steamon az vagy nemtudja bealitani a letezo webadminokat vagy meg feltelepiteni se tudja vagy meg vps-t se tud kezelni.

Mindenesetre jo ha van egy webadmin amihez van leiras es magyar.

UI:
(Nemlehet hogy botok szavaznak? Maxi)

_________________
Idk. Csak ugy funbooo.
Kép


Hozzászólás jelentése
Vissza a tetejére
   
 
 Hozzászólás témája: Re: WebAdmin
HozzászólásElküldve: 2017.02.14. 21:42 
Offline
Tag

Csatlakozott: 2015.09.21. 11:57
Hozzászólások: 53
Megköszönték neki: 3 alkalommal
Hülyeség ilyet kiadni..
Most ezt ki publikálod minden 10 éves illegálisan elkezd hosztingozni.. Mert lesz "Szuper webadmin"... Ezel csak a jelenlegi hosztingokat károsítanák, ígyis van már elég fekete hoszting. Saját használatra pedig van 100 fajta ingyenes control panel csak tudni kell használni a Google-t és 1000 fajtát lehet találni.

_________________
Kép


Hozzászólás jelentése
Vissza a tetejére
   
 
 Hozzászólás témája: Re: WebAdmin
HozzászólásElküldve: 2017.02.14. 22:15 
Offline
Tiszteletbeli
Avatar

Csatlakozott: 2011.09.18. 13:01
Hozzászólások: 4270
Megköszönt másnak: 55 alkalommal
Megköszönték neki: 514 alkalommal
Es az ingyenes webadminok nem karositsak? Opengamepanel kessz webadmin WHMCS supportal hogy full automata legyen akkor az nem karosit? Termeszetesen full ingyen.

_________________
Idk. Csak ugy funbooo.
Kép


Hozzászólás jelentése
Vissza a tetejére
   
 
 Hozzászólás témája: Re: WebAdmin
HozzászólásElküldve: 2017.02.14. 22:58 
Offline
GFX-Designer
Avatar

Csatlakozott: 2015.03.12. 15:06
Hozzászólások: 624
Megköszönt másnak: 199 alkalommal
Megköszönték neki: 78 alkalommal
Nem értem ezt a sok negatív hsz-t.
Ha ő fel akarja tölteni jó szándékból, minek kell ennyit ellenezni? Akinek kell letölti, akinek nem, az meg figyelmen kívül hagyja. Gondolom [profil]smoller[/profil], és a többi "negatív hozzáálló", hogy senki nem kötelez, hogy letölts bármit is a fórumról, amit feltöltenek.

Idézem magamat.. „Szerintem a "nem" -mel szavazók 50% -a le fogja tölteni ha felteszi.” ;)

_________________
„Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

-MAXHACKED Website-
-HERViD Website-
► Spoiler mutatása


Hozzászólás jelentése
Vissza a tetejére
   
 
 Hozzászólás témája: Re: WebAdmin
HozzászólásElküldve: 2017.02.14. 23:37 
Offline
Fanatikus

Csatlakozott: 2017.02.14. 23:05
Hozzászólások: 193
Megköszönt másnak: 6 alkalommal
Megköszönték neki: 18 alkalommal
Üdvözlet mindenkinek!

Most regisztráltam, mert már nem bírtam ki, hogy ne szóljak hozzá...
Én sem díjazom az ilyennek a publikálását, persze vannak free webadminok... (sajnos, mert rontsák a bizniszt).
Mert a sok 1 napos max 1-2hónapos hosting, illetve a teljesen írástudatlan, hozzá nem értő személyek nyitják napi szinten a hostingjukat meg, hogy meg gazdagodjanak belőle...
Tehát itt nem azokról beszélek, amik régóta mentek és megszűntek, mert már a tulajdonos nem foglalkozott vele vagy valami.
Tehát pl. nem itt régi hfg.hu-ról beszélek ... Hanem a sok lehúzó hostról pl. hgt,egy másik példa: warhost.hu ----> hfg.hu lett... A tulajdonosa 33 éves, írástudatlan, nem ért csak alig hozzá...
300Ft-ért árulja a 10 slotos 1.6 szervert. Bőven áron alul árulja amivel rontja a működőképes hostingok ár skáláját, mivel a sok pistike hosting miatt kell sok hostingnak lejebb vinni az árat, azért mert különben elmennek az emberek, az árcsökkenés miatt meg kockáztatják a laggmentességüket... Magyarul, gratulálunk a sok pistikéknek, akik más megélhetését, vállalkozását teszik ezzel tönkre.
Nem véletlenül létezik Gvh... Bár gondolom ez a rövidítés senkinek semmit nem jelent, szóval kiírom teljesen: Gazdasági versenyhivatal... Nem véletlenül romlik le sok minőségi hostingnak sem a minősége, lassan veszteséges lesz szervert bérbe adni a hostingoknak mert annyi hasznot nem fog nekik hozni, hogy a szervergép illetve az adózáshoz való csomagot pl. "Kata" csomagot fizessék. Ami fő munkahely mellett (tehát legalább heti 72 órát dolgozol) Akkor lehetsz hostingra másod állásban és így a "Kata" csomag havi 25 ezer forint... A másik, itt vannak a rengeteg free ts3 hosting... ts3-at már nem is éri meg árulni... Mert soha az életben nem fognak már valószínűleg fizetni érte, mert miért is fizetnének, ha van ingyenes is nem?!... Logika barátaim, logika... Ami fontos, hogyha bele gondoltok, alapból Mo.-n hivatalos ts3 licensel míg nem 25 ezer slott fölött árulod, addig 35Ft alatt nem éri meg adni a férőhelyet mert akkor veszteséges lenne. Itt egy kis ár táblázat:

200 - 4999 Slots $0.12 - most: ez itt kb 34,86ft/slot
5000 - 9999 Slots $0.11 - most: ez itt kb 31,95ft/slot
10000 - 24999 Slots $0.10 - most: ez itt kb 29,05ft/slot
25000 - 49999 Slots $0.09 - most: ez itt kb 26ft/slot
50000+ Slots $0.08 - most: ez itt kb 23,24ft/slot


Hozzászólás jelentése
Vissza a tetejére
   
 
 Hozzászólás témája: Re: WebAdmin
HozzászólásElküldve: 2017.02.14. 23:43 
Offline
Tag

Csatlakozott: 2015.09.21. 11:57
Hozzászólások: 53
Megköszönték neki: 3 alkalommal
Hülyeség az egész...

_________________
Kép


Hozzászólás jelentése
Vissza a tetejére
   
 
 Hozzászólás témája: Re: WebAdmin
HozzászólásElküldve: 2017.02.15. 05:58 
Offline
Lelkes
Avatar

Csatlakozott: 2012.04.03. 21:07
Hozzászólások: 18
Megköszönték neki: 1 alkalommal
smoller írta:
Hülyeség az egész...


Ismételten csak magamat tudom idézni. A negatívumokat, rossz szándékokat, ne hozzátok a fórumra. Azért mert némelyitek 1 -est kapott 5.ben, nagy kaland, én is kaptam. Próbáljátok ki, hogy csak jókedvetekben léptek be. Mennyivel jobb lenne a közösség. Miért kell le hurrogni, negatív hozzászólással bombázni? Teljesen elmegy a kedvem még attól is, hogy ezentúl bármilyen építő jellegű dolgot tegyek itt. Irigység, vagy szimpla rosszindulat, nem tudom. De azt tudom, hogy ti lennétek az elsők, akik letöltenétek, de az SSH2 -t beállítani nem tudnátok. Azt hiszitek hogy egy publikált saját hosztingtól csődbe mennek a magyar hosztingok? :D Oda gépek is kellenek, hogy te eladd a szervereidet, nem csak webadmin meg hozzá weboldal. Komolyan, azt se tudjátok mi az hogy hoszting, és hogy mennyibe kerül. Nem anyucitól kapott zsebpénzekről van itt szó. Eleinte, közel 500.000Ft ba került az elindítás. Cég alapítás, havonta adózás, közjegyző, és még sorolhatnám. Nem tudjátok mit beszéltek, csak ömlik belőletek a tudatlanság. Ami nem lenne baj, ha építő jellegű lenne. De NEM AZ.

Elnézést ha valakit megbántottam, nem ez volt a szándékom.


Hozzászólás jelentése
Vissza a tetejére
   
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Lezárt fórum  A témát lezárták, nem szerkesztheted a hozzászólásaid, és nem küldhetsz új hozzászólást.  [ 32 hozzászólás ]  Oldal Előző 1 2 3 4 Következő


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 34 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség
Portal: Kiss Portal Extension © Michael O'Toole