hlmod.hu

Magyar Half-Life Mód közösség!
Pontos idő: 2024.04.25. 19:36



Jelenlévő felhasználók

Jelenleg 286 felhasználó van jelen :: 1 regisztrált, 0 rejtett és 285 vendég

A legtöbb felhasználó (1565 fő) 2020.11.21. 11:26-kor tartózkodott itt.

Regisztrált felhasználók: Bing [Bot] az elmúlt 5 percben aktív felhasználók alapján

Utoljára aktív
Ahhoz hogy lásd ki volt utoljára aktív, be kell jelentkezned.



Az oldal teljeskörű
használatához regisztrálj.

Regisztráció

Kereső


Lezárt fórum  A témát lezárták, nem szerkesztheted a hozzászólásaid, és nem küldhetsz új hozzászólást.  [ 11 hozzászólás ]  Oldal 1 2 Következő
Szerző Üzenet
HozzászólásElküldve: 2017.06.17. 15:16 
Offline
Félisten
Avatar

Csatlakozott: 2016.03.06. 14:20
Hozzászólások: 964
Megköszönt másnak: 102 alkalommal
Megköszönték neki: 134 alkalommal
Adatok:

[align=center][S]tunt DeathRun szerver


Szerver IP: 213.181.201.77:25862
Slot: X/18


Leírás:

Ez 1 ügyességi szerver, aminek az az alapvető lényege hogy fejlődj, ezért vannak benne kés / Usp modellek amiknek van külön képességük, és ezálltal jobbá teszi a játékélményt, valamint vannak benne még más menüpontok amik fontosak a játékmenethez (de ezeket nem mondom el ,Szerver menü: M betű).




USP képességek:

A(z) USP-k pontra mennek, és van nekik különféle több sebzés képességük, és minél jobb usp-t veszel annál többet sebez.

Kés képességek:

A késeknek vannak különféle képességei , a kések szintre mennek, szintet akkor kapsz ha megvan a 100% tapasztalatod és akkor +1 szint. (Képességek: Gravitáció , Sebzés, Sebesség)

Eventek:

A szerveren megtalálható eventek azok egyediek, ami olyan hogy van 1 map és XY ládát / Pontot / Xp-t le spawnoltat az admin, és nektek azt kell felszedni (fontos: legyél bejelentkezve)

Levásárlás:

Ez a szolgáltatás úgy működik hogy, van 1 adott pénz összeg (508ft) ebből lehet venni XY ST pontot, és azt mi jóváírjuk neked, és te ha megvetted akkor le bírod vásárolni.




Gy.I.K:

► Spoiler mutatása


Ts3 IP:164.132.201.166:10021

Kép

_________________
 ! Moderátori megjegyzés (kiki):
Kérlek csekkold az aláírásra vonatkozó szabályokat!


A hozzászólást 23 alkalommal szerkesztették, utoljára The Peace 2018.08.26. 19:37-kor.

Hozzászólás jelentése
Vissza a tetejére
   
 
HozzászólásElküldve: 2017.06.18. 09:03 
Offline
Jómunkásember

Csatlakozott: 2016.06.20. 10:23
Hozzászólások: 489
Megköszönt másnak: 47 alkalommal
Megköszönték neki: 15 alkalommal
Képeket csatolsz? :)

_________________
BfS* #Team ~Global Offensive IP: 217.144.54.193:27148

Kép


Hozzászólás jelentése
Vissza a tetejére
   
 
HozzászólásElküldve: 2017.06.19. 08:36 
Offline
Félisten
Avatar

Csatlakozott: 2016.03.06. 14:20
Hozzászólások: 964
Megköszönt másnak: 102 alkalommal
Megköszönték neki: 134 alkalommal
adriansr14 írta:
Képeket csatolsz? :)

De fogok rakni, csak most eléggé elfoglalt vagyok.

_________________
 ! Moderátori megjegyzés (kiki):
Kérlek csekkold az aláírásra vonatkozó szabályokat!


Hozzászólás jelentése
Vissza a tetejére
   
 
HozzászólásElküldve: 2018.06.19. 06:55 
Offline
Őstag
Avatar

Csatlakozott: 2017.08.21. 15:51
Hozzászólások: 1109
Megköszönt másnak: 36 alkalommal
Megköszönték neki: 195 alkalommal
 ! Moderátori megjegyzés (Pika):
Kérlek frissitsd a képeket, vagy töröld.


Hozzászólás jelentése
Vissza a tetejére
   
 
HozzászólásElküldve: 2018.10.30. 12:47 
Offline
Őstag
Avatar

Csatlakozott: 2015.07.27. 22:56
Hozzászólások: 1367
Megköszönt másnak: 28 alkalommal
Megköszönték neki: 351 alkalommal
Megszűnt?


Hozzászólás jelentése
Vissza a tetejére
   
 
HozzászólásElküldve: 2018.10.30. 13:40 
Offline
Félisten
Avatar

Csatlakozott: 2016.03.06. 14:20
Hozzászólások: 964
Megköszönt másnak: 102 alkalommal
Megköszönték neki: 134 alkalommal
regener írta:
Megszűnt?



Mondhatni, nem foglalatoskodom már 1.6-al.. (mehet kukába ha nem térne vissza a banner.)

_________________
 ! Moderátori megjegyzés (kiki):
Kérlek csekkold az aláírásra vonatkozó szabályokat!


Hozzászólás jelentése
Vissza a tetejére
   
 
HozzászólásElküldve: 2018.10.30. 14:30 
Offline
Tud valamit
Avatar

Csatlakozott: 2017.11.11. 23:38
Hozzászólások: 116
Megköszönt másnak: 29 alkalommal
Megköszönték neki: 11 alkalommal
Szia!

Sajnálatos látni, hogy megszűnt a szerver.
Mindenesetre jó szerver volt. Nem nagyon jártam fel, de mikor ott játszottam akkor jó telt az időtöltés a szerveren.
Mindenki nevében megköszönöm az eddigi kiváló játék élményt a szervereden!

_________________
Kép

:)


Hozzászólás jelentése
Vissza a tetejére
   
 
HozzászólásElküldve: 2018.10.30. 17:19 
Offline
Lelkes

Csatlakozott: 2018.10.24. 13:11
Hozzászólások: 26
Megköszönt másnak: 4 alkalommal
Megköszönték neki: 5 alkalommal
Nagyon jó vólt játszani a szerveren, Kenu sokkat láttalak ott fent téged és egy normális közzöség vólt annó ezelőt 2-3 hónapja tisztelettem peace előt és a stunt* közzöség előt.

_________________
Régi Hydra ツ-vagyok

Lakhely Slovakia
Életév: 23
Foglalkozás Amxx,EventScript


Hozzászólás jelentése
Vissza a tetejére
   
 
HozzászólásElküldve: 2018.10.30. 17:42 
Offline
Félisten
Avatar

Csatlakozott: 2016.03.06. 14:20
Hozzászólások: 964
Megköszönt másnak: 102 alkalommal
Megköszönték neki: 134 alkalommal
Köszönöm szépen mindannyiótoknak akik játszottak nálam / nálunk...


1 kicsit szeretnék mesélni magamról valamint a szerverekről...

2013 JANUÁR.. A scriptelés kezdete:

Van úgy hogy az ember egyedül marad a családban 1 "apuka" miatt aki elbaszta az életet, és olyankor mihez folyamodna a gyerek ha nem a külvilághoz, és ilyenkor ráébredtem hogy nem adom fel basszameg, majd elkezdtem gamerkedni(persze csak lazán, cs1.6 és semmi más)...


2013 FEBRUÁR.. A scriptelés kezdete (kezdjünk bele):

Én nem játszani akarok, én szeretnék játékot adni másoknak, másoknak tenni élményt, másoknak újat, másoknak legyen jó játék élményük.

2013 ÁPRILIS.. A scriptelés kezdete (Első dolgok):

Itt elkezdtem az első dolgokat, béreltem 1 szervert(nem saját pénzből, SMS-el) majd felraktam az amxmodx-et és nézegettem hogy mit lehetne csinálni (Feladtam, nem sikerült!)..

2014.. Kezdjünk neki újból:

kijött 1 szerver 1 Knife szerver, SubbaSs Knife (kis 14 éves voltam, kaptam mindig a bant ha beszéltem mikrofonba). De felmentem még azután is és nézegettem hogy milyen egyedi és milyen jó, úgyhogy rögvest elkezdtem újra rendeltem egy szervert és most több sikerrel törtem előbbre, bár csak előre megírt publikált pluginokat raktam be a szerverre.(mondanom sem kell ha voltak 5-en nagy öröm volt)

2014-2015. Peace szerver.

Megnyitottam az első szerveremet a Peace only Dust2-t ami magyarországon elérte a TOP13 legjobb szerver rankot, el sem mertem hinni... de aztán jött a baj.. a HÁEFGÉ mint hoszting átment német szervergépre és szétlaggolt a szerver, a játékosok elmentek.. aztán átmentem 1 másikhoz, és ugyanazt megcsináltam de már nem volt jó. Kihagytam 1 kis időt, majd megcsináltam a Peace Only Knife-t ami szintén TOP1 knife szerver volt Magyarországon, és már jöttek az egyediségek, köszönet aki akkor segített a konfigba..stb...

2015-2016.. Mi ez a sok bevétel?!.

Akkor ráébredtem hogy, nagyon megéri ezt csinálni.. én hülye nem gondoltam olyankor másra csak a pénzre... volt hogy napi 10E ft-ot utaltak... és persze csak a pénz érdekelt 15 éves fejjel, és így elvesztettem a szeretetet , de a játék megmaradt és az emberek..

2016.. Nincs többé Peace.

Azután valami történt és vége lett a Peace-nak, rá 1 évre jött a Stunt DeathRun-t..

2017-2018.. STUNT SZERVEREK

Na mostmár odaraktam magam, és rendesen elkezdtem olvasgatni dolgok után és elkészíteni azokat amiket akartam.. segítséggel, de sikerült!
és a Stunt-al is befutottam..



2018... VÉGE, NINCS TÖBBÉ STUNT se PEACE...



De viszont ha tudok segíteni , segítek itt a fórumon (már ha van rá időm / kedvem)

És [profil]Dooz[/profil]-nak szeretnék sokat köszönni.. hogy ráébresztett hogy BÁRMIT MEGLEHET VALÓSÍTANI, KÖSZÖNÖM!


Néha,néha megtaláltok szervereken.. persze csak ha Steamos akkor vagyok én "Levii / The Peace" néven.. de lehet hogy mostmár "Levii / End The Peace" ;) :D Köszi puszi heló szia csá!

_________________
 ! Moderátori megjegyzés (kiki):
Kérlek csekkold az aláírásra vonatkozó szabályokat!


Hozzászólás jelentése
Vissza a tetejére
   
 
HozzászólásElküldve: 2018.10.30. 17:54 
Offline
Lelkes

Csatlakozott: 2018.10.24. 13:11
Hozzászólások: 26
Megköszönt másnak: 4 alkalommal
Megköszönték neki: 5 alkalommal
The Peace írta:
Köszönöm szépen mindannyiótoknak akik játszottak nálam / nálunk...


1 kicsit szeretnék mesélni magamról valamint a szerverekről...

2013 JANUÁR.. A scriptelés kezdete:

Van úgy hogy az ember egyedül marad a családban 1 "apuka" miatt aki elbaszta az életet, és olyankor mihez folyamodna a gyerek ha nem a külvilághoz, és ilyenkor ráébredtem hogy nem adom fel basszameg, majd elkezdtem gamerkedni(persze csak lazán, cs1.6 és semmi más)...


2013 FEBRUÁR.. A scriptelés kezdete (kezdjünk bele):

Én nem játszani akarok, én szeretnék játékot adni másoknak, másoknak tenni élményt, másoknak újat, másoknak legyen jó játék élményük.

2013 ÁPRILIS.. A scriptelés kezdete (Első dolgok):

Itt elkezdtem az első dolgokat, béreltem 1 szervert(nem saját pénzből, SMS-el) majd felraktam az amxmodx-et és nézegettem hogy mit lehetne csinálni (Feladtam, nem sikerült!)..

2014.. Kezdjünk neki újból:

kijött 1 szerver 1 Knife szerver, SubbaSs Knife (kis 14 éves voltam, kaptam mindig a bant ha beszéltem mikrofonba). De felmentem még azután is és nézegettem hogy milyen egyedi és milyen jó, úgyhogy rögvest elkezdtem újra rendeltem egy szervert és most több sikerrel törtem előbbre, bár csak előre megírt publikált pluginokat raktam be a szerverre.(mondanom sem kell ha voltak 5-en nagy öröm volt)

2014-2015. Peace szerver.

Megnyitottam az első szerveremet a Peace only Dust2-t ami magyarországon elérte a TOP13 legjobb szerver rankot, el sem mertem hinni... de aztán jött a baj.. a HÁEFGÉ mint hoszting átment német szervergépre és szétlaggolt a szerver, a játékosok elmentek.. aztán átmentem 1 másikhoz, és ugyanazt megcsináltam de már nem volt jó. Kihagytam 1 kis időt, majd megcsináltam a Peace Only Knife-t ami szintén TOP1 knife szerver volt Magyarországon, és már jöttek az egyediségek, köszönet aki akkor segített a konfigba..stb...

2015-2016.. Mi ez a sok bevétel?!.

Akkor ráébredtem hogy, nagyon megéri ezt csinálni.. én hülye nem gondoltam olyankor másra csak a pénzre... volt hogy napi 10E ft-ot utaltak... és persze csak a pénz érdekelt 15 éves fejjel, és így elvesztettem a szeretetet , de a játék megmaradt és az emberek..

2016.. Nincs többé Peace.

Azután valami történt és vége lett a Peace-nak, rá 1 évre jött a Stunt DeathRun-t..

2017-2018.. STUNT SZERVEREK

Na mostmár odaraktam magam, és rendesen elkezdtem olvasgatni dolgok után és elkészíteni azokat amiket akartam.. segítséggel, de sikerült!
és a Stunt-al is befutottam..



2018... VÉGE, NINCS TÖBBÉ STUNT se PEACE...



De viszont ha tudok segíteni , segítek itt a fórumon (már ha van rá időm / kedvem)

És [profil]Dooz[/profil]-nak szeretnék sokat köszönni.. hogy ráébresztett hogy BÁRMIT MEGLEHET VALÓSÍTANI, KÖSZÖNÖM!


Néha,néha megtaláltok szervereken.. persze csak ha Steamos akkor vagyok én "Levii / The Peace" néven.. de lehet hogy mostmár "Levii / End The Peace" ;) :D Köszi puszi heló szia csá!


:cry: :cry:

_________________
Régi Hydra ツ-vagyok

Lakhely Slovakia
Életév: 23
Foglalkozás Amxx,EventScript


Hozzászólás jelentése
Vissza a tetejére
   
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Lezárt fórum  A témát lezárták, nem szerkesztheted a hozzászólásaid, és nem küldhetsz új hozzászólást.  [ 11 hozzászólás ]  Oldal 1 2 Következő


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 3 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség
Portal: Kiss Portal Extension © Michael O'Toole