hlmod.hu

Magyar Half-Life Mód közösség!
Pontos idő: 2024.04.19. 04:55



Jelenlévő felhasználók

Jelenleg 209 felhasználó van jelen :: 1 regisztrált, 0 rejtett és 208 vendég

A legtöbb felhasználó (1565 fő) 2020.11.21. 11:26-kor tartózkodott itt.

Regisztrált felhasználók: Bing [Bot] az elmúlt 5 percben aktív felhasználók alapján

Utoljára aktív
Ahhoz hogy lásd ki volt utoljára aktív, be kell jelentkezned.



Az oldal teljeskörű
használatához regisztrálj.

Regisztráció

Kereső


Lezárt fórum  A témát lezárták, nem szerkesztheted a hozzászólásaid, és nem küldhetsz új hozzászólást.  [ 6 hozzászólás ] 
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája: Sebességkorlát
HozzászólásElküldve: 2019.01.07. 09:31 
Offline
Lelkes

Csatlakozott: 2018.07.15. 22:42
Hozzászólások: 19
Megköszönték neki: 4 alkalommal
Sebességkorlát
Mivel még nem láttam ilyen jellegű bővitményt az oldalon ezért gondoltam írok egyet.:D
Mit tud a bővitmény?
Gyakorlatilag a müködése a játékos sebesséének a lekérésén, és három ellenőrzésen(szakaszon) alapszik.
Az egész foylamat három másodpercig tart.
Az első szakaszban lekéri a sebességét a játékosnak, ha az nagyobb a megengedettnél akkor a következő
szakaszban lekéri újra (1 másodperc a szakaszok között) és ha még mindig nagyobb akkor jön a harmadik,
amiben lekéri útoljára, és ha ott is nagyobb akkor kickeli.
Az alap sebességkorlát 400, ezt vátoztathatjátok a 11. sorban.(new SebessegKorlat = Ide irhatjátok hogy mennyi legyen a sebességkorlát)


Ennyi lenne ez a kis bővitmény, tudom nem nagy valami a kód része, de hasznos ha nem szeretnétek hogy a
szervereteken 400 vagy annál nagyobb sebességel futkározzonak, miközben a többi játékos csak 320 vagy a szerveren
beállitott max sebességel mehetnek.:D

Ez a plugin igazából a strafe, bgs, vagy egyéb sebességbefoylásoló módszer ellen készült.


//AMXXPC compile.exe
// by the AMX Mod X Dev Team


//// Sebessegkorlat.sma
// Header size: 380 bytes
// Code size: 1652 bytes
// Data size: 868 bytes
// Stack/heap size: 16384 bytes; estimated max. usage=779 cells (3116 bytes)
// Total requirements: 19284 bytes
// Done.
//
// Compilation Time: 0,19 sec
// ----------------------------------------

Press enter to exit ...


A hozzászólást 4 alkalommal szerkesztették, utoljára [AK26] manuell 2019.01.26. 21:25-kor.

Hozzászólás jelentése
Vissza a tetejére
   
 
 Hozzászólás témája: Re: Sebességkorlát
HozzászólásElküldve: 2019.01.24. 18:16 
Offline
Őstag
Avatar

Csatlakozott: 2017.08.21. 15:51
Hozzászólások: 1109
Megköszönt másnak: 36 alkalommal
Megköszönték neki: 195 alkalommal
[AK26] manuell írta:
Sebességkorlát
Mivel még nem láttam ilyen jellegű bővitményt az oldalon ezért gondoltam írok egyet.:D
Mit tud a bővitmény?
Gyakorlatilag a müködése a játékos sebesséének a lekérésén, és három ellenőrzésen(szakaszon) alapszik.
Az egész foylamat három másodpercig tart.
Az első szakaszban lekéri a sebességét a játékosnak, ha az nagyobb a megengedettnél akkor a következő
szakaszban lekéri újra (1 másodperc a szakaszok között) és ha még mindig nagyobb akkor jön a harmadik,
amiben lekéri útoljára, és ha ott is nagyobb akkor kickeli.
Az alap sebességkorlát 400, ezt vátoztathatjátok a 11. sorban.(new SebessegKorlat = Ide irhatjátok hogy mennyi legyen a sebességkorlát)


Ennyi lenne ez a kis bővitmény, tudom nem nagy valami a kód része, de hasznos ha nem szeretnétek hogy a
szervereteken 400 vagy annál nagyobb sebességel futkározzonak, miközben a többi játékos csak 320 vagy a szerveren
beállitott max sebességel mehetnek.:D


Ez a plugin igazából a strafe, bgs, vagy egyéb sebességbefoylásoló módszer ellen készült.


Ezek micsodák?

  1. print_color(id, "asd1");


Hozzászólás jelentése
Vissza a tetejére
   
 
 Hozzászólás témája: Re: Sebességkorlát
HozzászólásElküldve: 2019.01.26. 21:19 
Offline
Lelkes

Csatlakozott: 2018.07.15. 22:42
Hozzászólások: 19
Megköszönték neki: 4 alkalommal
Pika írta:
[AK26] manuell írta:
Sebességkorlát
Mivel még nem láttam ilyen jellegű bővitményt az oldalon ezért gondoltam írok egyet.:D
Mit tud a bővitmény?
Gyakorlatilag a müködése a játékos sebesséének a lekérésén, és három ellenőrzésen(szakaszon) alapszik.
Az egész foylamat három másodpercig tart.
Az első szakaszban lekéri a sebességét a játékosnak, ha az nagyobb a megengedettnél akkor a következő
szakaszban lekéri újra (1 másodperc a szakaszok között) és ha még mindig nagyobb akkor jön a harmadik,
amiben lekéri útoljára, és ha ott is nagyobb akkor kickeli.
Az alap sebességkorlát 400, ezt vátoztathatjátok a 11. sorban.(new SebessegKorlat = Ide irhatjátok hogy mennyi legyen a sebességkorlát)


Ennyi lenne ez a kis bővitmény, tudom nem nagy valami a kód része, de hasznos ha nem szeretnétek hogy a
szervereteken 400 vagy annál nagyobb sebességel futkározzonak, miközben a többi játékos csak 320 vagy a szerveren
beállitott max sebességel mehetnek.:D


Ez a plugin igazából a strafe, bgs, vagy egyéb sebességbefoylásoló módszer ellen készült.


Ezek micsodák?

  1. print_color(id, "asd1");


Uh hát iegn ezek még a tesztről maradtak itt, de mivel nem nagyon foglalkoztatok a pluginnal, így nem is volt értelme feltöltenem a végleges verziót, de akkor most fel töltöm, illetve lecserélem a jelenlegit..


Hozzászólás jelentése
Vissza a tetejére
   
 
 Hozzászólás témája: Re: Sebességkorlát
HozzászólásElküldve: 2019.01.27. 12:22 
Offline
Őstag
Avatar

Csatlakozott: 2017.08.21. 15:51
Hozzászólások: 1109
Megköszönt másnak: 36 alkalommal
Megköszönték neki: 195 alkalommal
Miért többes számban mondod, amikor tisztában vagy vele, hogy jelenleg 0 jóváhagyó van a fórumon? Nem is lesz egy ideig még foglalkozva a pluginnal, szóval ha nem szeretnéd kivárni akkor szólj és kukázom.


Hozzászólás jelentése
Vissza a tetejére
   
 
 Hozzászólás témája: Re: Sebességkorlát
HozzászólásElküldve: 2019.01.27. 13:45 
Offline
Lelkes

Csatlakozott: 2018.07.15. 22:42
Hozzászólások: 19
Megköszönték neki: 4 alkalommal
Pika írta:
Miért többes számban mondod, amikor tisztában vagy vele, hogy jelenleg 0 jóváhagyó van a fórumon? Nem is lesz egy ideig még foglalkozva a pluginnal, szóval ha nem szeretnéd kivárni akkor szólj és kukázom.

Hát hogy őszinte legyek, NEM érdekel különösebben, csak gondoltam felrakok már egy ilyen plugint mivel látom hogy sok szerón le van korlátozva az fps 100 -ra hogy ne bírjonak bgs, vagy valami más módon gyorsulni, és ez felesleges sokan mint én is 100 fps el laggolok... És ez a pár sor meg is akadályozza ezeket a játékosokat , ez az egyetlen egy ok hogy én feltöltöttem egy plugint erre az oldalra szóval ha kukázni akarod tessék, én csak segíteni akarok de ez az oldal sem a régi :D
az én részemről off


Hozzászólás jelentése
Vissza a tetejére
   
 
 Hozzászólás témája: Re: Sebességkorlát
HozzászólásElküldve: 2019.01.27. 15:58 
Offline
Őstag
Avatar

Csatlakozott: 2017.08.21. 15:51
Hozzászólások: 1109
Megköszönt másnak: 36 alkalommal
Megköszönték neki: 195 alkalommal
[AK26] manuell írta:
Pika írta:
Miért többes számban mondod, amikor tisztában vagy vele, hogy jelenleg 0 jóváhagyó van a fórumon? Nem is lesz egy ideig még foglalkozva a pluginnal, szóval ha nem szeretnéd kivárni akkor szólj és kukázom.

Hát hogy őszinte legyek, NEM érdekel különösebben, csak gondoltam felrakok már egy ilyen plugint mivel látom hogy sok szerón le van korlátozva az fps 100 -ra hogy ne bírjonak bgs, vagy valami más módon gyorsulni, és ez felesleges sokan mint én is 100 fps el laggolok... És ez a pár sor meg is akadályozza ezeket a játékosokat , ez az egyetlen egy ok hogy én feltöltöttem egy plugint erre az oldalra szóval ha kukázni akarod tessék, én csak segíteni akarok de ez az oldal sem a régi :D
az én részemről off


Teljesen össze vissza beszélsz. Tisztán egyértelmű volt amit leírtam, szerintem félreérthetetlen de csak sikerült.
Ez a 100FPS problémádra: http://www.tomshardware.co.uk/answers/i ... laggy.html


Hozzászólás jelentése
Vissza a tetejére
   
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Lezárt fórum  A témát lezárták, nem szerkesztheted a hozzászólásaid, és nem küldhetsz új hozzászólást.  [ 6 hozzászólás ] 


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 12 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség
Portal: Kiss Portal Extension © Michael O'Toole