hlmod.hu

Magyar Half-Life Mód közösség!
Pontos idő: 2024.04.20. 03:55



Jelenlévő felhasználók

Jelenleg 256 felhasználó van jelen :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 256 vendég

A legtöbb felhasználó (1565 fő) 2020.11.21. 11:26-kor tartózkodott itt.

Regisztrált felhasználók: nincs regisztrált felhasználó az elmúlt 5 percben aktív felhasználók alapján

Utoljára aktív
Ahhoz hogy lásd ki volt utoljára aktív, be kell jelentkezned.



Az oldal teljeskörű
használatához regisztrálj.

Regisztráció

Kereső


Lezárt fórum  A témát lezárták, nem szerkesztheted a hozzászólásaid, és nem küldhetsz új hozzászólást.  [ 12 hozzászólás ]  Oldal Előző 1 2
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája: Re: [ExTasY] Zombie Plague CSO
HozzászólásElküldve: 2020.06.15. 21:15 
Offline
Tud valamit
Avatar

Csatlakozott: 2020.05.14. 11:32
Hozzászólások: 140
Megköszönt másnak: 13 alkalommal
Megköszönték neki: 56 alkalommal
ultraibolya írta:
Üdv.

Kipróbáltam a szervert. Nem volt fent senki így meg sem zavartak a magam kis tesztjében.
Észrevételek:

Podbotok. Jók,tetszik hogy lehet farmolni úgy is,ha nincs fent más játékos,viszont ezek nem funkcionálnak a legjobban.
Igazából egymást nem is kergetik,sőt,engem se sűrűn. Igazából csak befekszik néha a savas verembe és úgy jól érzi magát.
Mint mondtam farmra tökéletes,viszont olyan eh érzésem van vele kapcsolatban.
Kell egy kis balance.
És nem a fegyverek között,mert játszottam fent 10/20 percet és igazából az 5ös szintet sem értem el,ahol az első fegyver nyílik (bár itt lehet én vagyok a szar hogy nem tudok zombizni még botok ellen sem.),de az hogy bot és egy fél mapot átugrik és megfertőz szerintem néha vicc. Ha a bot tud ilyet akkor nem is tudom hogy egy játékos mit csinálhat.
Oké,biztos egy ak paladinnal ez “ez”,de én aki 4-es 20 perc múlva és egy sima ak-val futkos,ami 1 mp-n belül kifogy és sebeztél jó esetben 1000-ret ez nem easy hanem hardcore.

Túl kevés pénz. Egyedüli amikor megszeded magad az az amikor szintetlépsz. Akkor viszont dől a pénz. Kb 500 dollárt szedtem össze 4. szintig ami jó azt nézve hogy a fegyverárak alacsonyak. Aki még nem volt fent a szerveren: legalacsonyabb fegyver ami elérhető 5ös szinten az ha jól emlékszem 74-80 között mozog. Ez jó.
Viszont sebzésért itt is keveset kapsz. 1500 sebzést ha beleversz a zombiba kapsz +1 dollárt kb. Ez addig jó amíg nem vagy kb 10-es,Mert gondolom egyre nehezebb fejlődni,és így nehezebben tudsz pénzt keresni.
Ha a legdurvább fegyvert is hozod és kb 20as vagy akkor is keveset sebzel 12 játékosnál. Ha 11 játékos lövi a zombit akkor nem tudsz farmolni,szóval minuszba mész mert hiába vetted meg az extra fegyvert,mert nem hozza vissza az árát.
Legyen szintlépésnél a fele pénz jutalom és sebzésért több. Ennyi a gyors észrevétel. Remélem valamit tudtam segíteni én mint egy sima átlag játékos botokkal való tesztelésnél.

Szia, köszönöm a kritikákat és véleménykifejtéseket. :xicon_e_biggrin:

1. Podbot:
Valóban elég laposak tudnak lenni néha, és elég "buták". Általában valakit célba vesznek, és arra "koncentrálnak", másokat figyelmen kívül hagyva. Van amikor rád ront konkrétan (amikor első zombi valaki, akkor van "leap"-je, amivel egy jó nagyot előre tud ugrani, ezért játszottak tarzont), ezt a játékosok annyival tudják fokozni hogy +1 (vip esetén +2) ugrással boostolják magukat leap közben. Ennyi erősségük van. Nos, én ezzel nem nagyon tudok mit kezdeni sajnos. Próbáltam egy kicsit okosabb botokat keresni, de ennél jobbat nem nagyon találtam.

2. Balance:
Ami a szintezést illeti, hidd el, folyamatosan próbálom követni ki hogy fejlődik, mennyi idő alatt mit ér el. De sajnos közbe lép az is, hogy van aki 1 nap alatt játszik pl. 10 órát (igen, volt rá példa), és valaki meg játszik 1 órát. Jelenesetben aki játszik 10 órát, és gyors a szinteződés, az lép 1 nap alatt mondjuk 30 szintet. 1 hét alatt kiviszi a max szintet (90). Próbálok mindent mérlegelni, és próbálom megadni a tökéletes szinteződést kis és nagy szintűeknek egyaránt. Ami most van jelenleg az persze nem maradandó szinteződés, mert folyamatosan tesztelgetem a megfelelő értékeket. Ami a fegyvereket illeti, azok nyilván egyre erősebbek amiket egyre nagyobb szinten tudunk megvásárolni. Szerintem így azért lehet belőle pénzt szerezni magasabb létszám esetén (de ez amúgyis eltörpül amellett, hogyha fullos létszámról van szó (most én is erre hivatkozok), akkor a /party-t használva bődületesen megtudjuk szedni magunkat, persze ha benne is vagyunk a partiban.

3. Pénzszerzés
Ebben igazad van, hogy azzal "túl" jól megtudod szedni magad ahhoz képest, hogy alapból mennyi dollárt tudsz kifacsarni pl. 1 szint lépés alatt. Ezt belátom, túlságosan unbalanced. A VIP azért olyan drága, mert azzal meg rohadt gyorsan tudod szerezni a pénzt. Ezt mindenképp állítani fogom. A napokban nekem is megfordult a fejemben az, hogy bizonyos szinttől bizonyos szintig x pénzt kapsz. Pl. 1-10-ig 50-et, 10-20-ig 100-at (csak példa). Azt is belátom, hogy az elején extrák nélkül nincs olyan sok esélyed. Erre már van 1-2 kisebb ötletem, ami szerintem javítani fogja a játékélményt.

Már egy ideje dolgozom a következő UPDATE packon, remélem az majd kiegészíti a hiányosságokat, illetve javítja az említett néhány dolgot.

U.I: Ha jól tudom utána amikor voltunk páran akkor te voltál az egyik játékos. Jókat nevettem a legtöbb megszólalásodon... :lol: Remélem még látunk majd. :xicon_e_biggrin:

_________________
[ExTasY] Super Deathmatch [SENTRY GUN]
213.181.206.27:27069

[ExTasY] Zombie Mutation [ZOMBIE NPC]
217.144.54.193:27057
Facebook
Discord

Kép


Hozzászólás jelentése
Vissza a tetejére
   
 
 Hozzászólás témája: Re: [ExTasY] Zombie Plague CSO
HozzászólásElküldve: 2020.08.30. 01:21 
Offline
Minden6ó
Avatar

Csatlakozott: 2011.01.19. 12:14
Hozzászólások: 4280
Megköszönt másnak: 218 alkalommal
Megköszönték neki: 285 alkalommal
 ! Moderátori megjegyzés (norbee.16):
Kuka! Szerver név nem egyezik a leírással, ha változás történne véletlen akkor írj valamelyik joggal rendelkező személynek és vissza helyezi.

_________________
<<eb@>>Team Website - Közösség
17Buddies - Általam készített pályák.
GameBanana - Általam készített pályák/vágott hangok.

Kép
Kép


Hozzászólás jelentése
Vissza a tetejére
   
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Lezárt fórum  A témát lezárták, nem szerkesztheted a hozzászólásaid, és nem küldhetsz új hozzászólást.  [ 12 hozzászólás ]  Oldal Előző 1 2


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 7 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség
Portal: Kiss Portal Extension © Michael O'Toole