hlmod.hu

Magyar Half-Life Mód közösség!
Pontos idő: 2024.06.17. 00:33



Jelenlévő felhasználók

Jelenleg 468 felhasználó van jelen :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 468 vendég

A legtöbb felhasználó (1565 fő) 2020.11.21. 11:26-kor tartózkodott itt.

Regisztrált felhasználók: nincs regisztrált felhasználó az elmúlt 5 percben aktív felhasználók alapján

Utoljára aktív
Ahhoz hogy lásd ki volt utoljára aktív, be kell jelentkezned.



Az oldal teljeskörű
használatához regisztrálj.

Regisztráció

Kereső


Új téma nyitása  Hozzászólás a témához  [ 2 hozzászólás ] 
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája: Piac
HozzászólásElküldve: 2015.09.26. 16:01 
Offline
Tud valamit
Avatar

Csatlakozott: 2015.09.16. 07:38
Hozzászólások: 147
Megköszönt másnak: 7 alkalommal
Megköszönték neki: 1 alkalommal
Valaki tudna nekem piac forráskódot küldeni? Sehogy sem bírom kiszedni a CSGO módból és nagyon nagy szükségem lenne pedig rá :(


Hozzászólás jelentése
Vissza a tetejére
   
 Hozzászólás témája: Re: Piac
HozzászólásElküldve: 2015.09.26. 20:32 
Offline
Tiszteletbeli
Avatar

Csatlakozott: 2015.03.11. 20:11
Hozzászólások: 915
Megköszönt másnak: 52 alkalommal
Megköszönték neki: 317 alkalommal
SMA Forráskód: [ Mindet kijelol ]
  1. #include <amxmodx> #include <amxmisc> #include <colorchat>  #define PLUGIN "Piac" #define VERSION "1.0" #define AUTHOR "author"  new teszt[33], arany[33] new eladonev[32], vasarlonev[32] new tesztp, e_id, v_id  public plugin_init() { register_plugin(PLUGIN, VERSION, AUTHOR) register_clcmd("say /piac", "piacmenu") register_clcmd("AR", "ar_megad") register_event("DeathMsg", "halal", "a") } public halal() { new gyilkos = read_data(1) new aldozat = read_data(2)  if(gyilkos == aldozat) { teszt[gyilkos] += random_num(1,10) arany[gyilkos] += random_num(1,100) } return PLUGIN_HANDLED } public piacmenu(id) { new menu = menu_create("\\wPiac", "piac_handler")  menu_additem(menu, "\\rEladás", "1", 0) menu_additem(menu, "\\yVásárlás", "2", 0)  menu_setprop(menu, MPROP_EXIT, MEXIT_ALL) menu_setprop(menu, MPROP_EXITNAME, "Bezár")  menu_display(id, menu, 0)  return PLUGIN_HANDLED } public eladas(id) { new menu = menu_create("Válaszd ki a Tárgyat:", "eladas_handler")  if(teszt[id] >= 1) menu_additem(menu, "Teszt 1", "1", 0)  menu_setprop(menu, MPROP_EXIT, MEXIT_ALL) menu_setprop(menu, MPROP_EXITNAME, "Kilép")  menu_display(id, menu, 0)  return PLUGIN_HANDLED } public vasarlas(id) { new cim[121] new uzenet[121] read_args(uzenet, charsmax(uzenet)) remove_quotes(uzenet) new menu = menu_create("Válaszd ki a Tárgyat:", "vasarlas_handler")  if(tesztp >= 1) format(cim, charsmax(cim), "\\wTeszt\\d(Eladó: %s | Ár: %d)", eladonev, str_to_num(uzenet)) menu_additem(menu,cim,"\\wTeszt\\d(Eladó: %s | Ár: %d)", 0)  menu_setprop(menu, MPROP_EXIT, MEXIT_ALL) menu_setprop(menu, MPROP_EXITNAME, "Kiép")  menu_display(id, menu, 0)  return PLUGIN_HANDLED } public piac_handler(id, menu, item) { if( item == MENU_EXIT ) { menu_destroy(menu); return PLUGIN_HANDLED; } new data[6], szName[64]; new access, callback; menu_item_getinfo(menu, item, access, data,charsmax(data), szName,charsmax(szName), callback); new key = str_to_num(data); switch(key) { case 1: { eladas(id) } case 2: { vasarlas(id) } } menu_destroy(menu); return PLUGIN_HANDLED; } public eladas_handler(id, menu, item) { if( item == MENU_EXIT ) { menu_destroy(menu) return PLUGIN_HANDLED } new data[6], szName[64] new access, callback; menu_item_getinfo(menu, item, access, data,charsmax(data), szName,charsmax(szName), callback); client_cmd(id, "messagemode AR"); menu_destroy(menu); return PLUGIN_HANDLED; } public ar_megad(id) { new uzenet[121] read_args(uzenet, charsmax(uzenet)) remove_quotes(uzenet)  if(str_to_num(uzenet) < 0) return PLUGIN_HANDLED  get_user_name(e_id, eladonev, 31)  if(teszt[id] >= 1) { tesztp += 3131 ColorChat(id, GREEN, "[Információ] ^3%s ^1kirakott a Piacra egy ^3Tesztet ^1%d Aranyért.", eladonev, str_to_num(uzenet)) } else if(teszt[id] == 0) { ColorChat(id, GREEN, "[Információ] ^1Neked nincs egy ^3Teszted ^1sem.") } return PLUGIN_HANDLED } public vasarlas_handler(id, menu, item) { if( item == MENU_EXIT ) { menu_destroy(menu); return PLUGIN_HANDLED; } new data[6], szName[64]; new access, callback; menu_item_getinfo(menu, item, access, data,charsmax(data), szName,charsmax(szName), callback); new key = str_to_num(data); switch(key) { case 1: { vasarol(id) } } menu_destroy(menu) return PLUGIN_HANDLED } public vasarol(id) { new uzenet[121] read_args(uzenet, charsmax(uzenet)) remove_quotes(uzenet) get_user_name(e_id, eladonev, 31) get_user_name(v_id, vasarlonev, 31)  if(str_to_num(uzenet) < 0) return PLUGIN_HANDLED  if(arany[id] >= str_to_num(uzenet) && is_user_alive(id)) { tesztp -= 3131 teszt[e_id]-- teszt[v_id]++ arany[e_id] += str_to_num(uzenet) arany[v_id] -= str_to_num(uzenet) ColorChat(id, GREEN, "[Információ] ^3%s ^1Vásárolt egy Tesztet ^3%s-tol ^1%d Aranyért.", vasarlonev, eladonev, str_to_num(uzenet)) } return PLUGIN_HANDLED }

_________________
viewtopic.php?f=101&t=25611#p184899
viewtopic.php?f=114&t=29544&p=209471#p209431


Hozzászólás jelentése
Vissza a tetejére
   
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása  Hozzászólás a témához  [ 2 hozzászólás ] 


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 95 vendég


Nyithatsz új témákat ebben a fórumban.
Válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség
Portal: Kiss Portal Extension © Michael O'Toole