hlmod.hu

Magyar Half-Life Mód közösség!
Pontos idő: 2024.03.29. 07:08



Jelenlévő felhasználók

Jelenleg 330 felhasználó van jelen :: 1 regisztrált, 0 rejtett és 329 vendég

A legtöbb felhasználó (1565 fő) 2020.11.21. 11:26-kor tartózkodott itt.

Regisztrált felhasználók: Medusa az elmúlt 5 percben aktív felhasználók alapján

Utoljára aktív
Ahhoz hogy lásd ki volt utoljára aktív, be kell jelentkezned.



Az oldal teljeskörű
használatához regisztrálj.

Regisztráció

Kereső


Új téma nyitása  Hozzászólás a témához  [ 16 hozzászólás ]  Oldal Előző 1 2
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája: Re: Plugin
HozzászólásElküldve: 2018.07.18. 16:13 
Offline
Tag

Csatlakozott: 2017.08.31. 12:23
Hozzászólások: 43
Megköszönt másnak: 3 alkalommal
theglorious írta:
marciko írta:
theglorious írta:
Tessék, nem biztos, hogy lesz időm. De írd le, hátha valaki segít benne.



KÖSZI!! :D Ez szuper lett!
Hova másoltad be a szöveget smaban és mit?
Dust2_xmas pályán szokás szerint ugyanott jelenik meg az ajándék, hogy kéne megoldani? :/

A fenti kódrészt másoltam csak bele az sma ba. Az alapján rájössz.

A spawn pozíciót kell változtatni vagy létrehozni ehhez a pályához. Volt már róla téma, keresd meg itt: https://hlmod.hu/search.php


:) a füstgránát, flash már megcsináltam hogy azt is kapjunk, de a +5frag még mindig nem működik :(
van valami elérhetőséged ezen az oldalon kívül? :)


Hozzászólás jelentése
Vissza a tetejére
   
 Hozzászólás témája: Re: Plugin
HozzászólásElküldve: 2019.01.05. 14:37 
Offline
Őstag
Avatar

Csatlakozott: 2017.08.21. 15:51
Hozzászólások: 1109
Megköszönt másnak: 36 alkalommal
Megköszönték neki: 195 alkalommal
marciko írta:
van valami elérhetőséged ezen az oldalon kívül? :)


Ha rányomsz a profiljára van egy gomb amivel az oldalon belül privát üzenetet küldhetsz neki. Az ilyen megadod a steamed / irsz egy plugint kérdéseket oda, ne a témák alá mert az Off ami figyelmeztetést von maga után. 3 Figyelmeztetés pedig 7 napos kitiltást a fórumról.


Hozzászólás jelentése
Vissza a tetejére
   
 Hozzászólás témája: Re: Plugin
HozzászólásElküldve: 2019.01.05. 17:21 
Offline
Tud valamit
Avatar

Csatlakozott: 2018.11.02. 12:23
Hozzászólások: 148
Megköszönt másnak: 2 alkalommal
Megköszönték neki: 19 alkalommal
Pika írta:

Ha rányomsz a profiljára van egy gomb amivel az oldalon belül privát üzenetet küldhetsz neki. Az ilyen megadod a steamed / irsz egy plugint kérdéseket oda, ne a témák alá mert az Off ami figyelmeztetést von maga után. 3 Figyelmeztetés pedig 7 napos kitiltást a fórumról.


Ezt a szabályt most találtad ki? 2013 óta vagyok tagja a fórumnak, egyszer se kapott még senki 3 figyelmeztetés után, 7 napos kitiltást, főleg nem azért, mert offolt. Szabályzat se említ ilyen dolgot. Ha tényleg 7 napos ban jár az offért, akkor jó pár ember repülhetne..

Inkább a rád bízott feladatokat lásd el, és ha már Moderátor vagy, akkor tudd a szabályzatot, tudd azt hogy mikor dobunk kukába topikot, és tudd hogy mikor reagálunk hozzászólásra..
Itt a helyes eljárás az lett volna, hogy kukába helyezed hibás téma név miatt.. Nem az hogy kitalálsz szabályokat, és miután leírtad, akkor se dobod kukába.. Jelentve..
Beteg vagyok, szeretem méregetni a f*szom a neten.

_________________
****


Hozzászólás jelentése
Vissza a tetejére
   
 Hozzászólás témája: Re: Plugin
HozzászólásElküldve: 2019.01.05. 18:37 
Offline
Őstag
Avatar

Csatlakozott: 2017.08.21. 15:51
Hozzászólások: 1109
Megköszönt másnak: 36 alkalommal
Megköszönték neki: 195 alkalommal
*tOrNaDo írta:

Ezt a szabályt most találtad ki? 2013 óta vagyok tagja a fórumnak, egyszer se kapott még senki 3 figyelmeztetés után, 7 napos kitiltást, főleg nem azért, mert offolt. Szabályzat se említ ilyen dolgot. Ha tényleg 7 napos ban jár az offért, akkor jó pár ember repülhetne..

Inkább a rád bízott feladatokat lásd el, és ha már Moderátor vagy, akkor tudd a szabályzatot, tudd azt hogy mikor dobunk kukába topikot, és tudd hogy mikor reagálunk hozzászólásra..
Itt a helyes eljárás az lett volna, hogy kukába helyezed hibás téma név miatt.. Nem az hogy kitalálsz szabályokat, és miután leírtad, akkor se dobod kukába.. Jelentve..
Beteg vagyok, szeretem méregetni a f*szom a neten.


Off Topic
2015 óta vagyok a fórum tagja, és annó problémás voltam elég hosszú ideig. Minden 3. figyi után 7 napos (1 hetes) kitiltást kaptam, de nem csak én. Szerinted magamtól találtam ki? Használd az eszed. Szerinted a figyelmeztetés dísznek van? Nem Off-ért jár 7 napos kitiltás úgy érzem újra átkéne nézned a fentebb leírtakat mert nem sikerült értelmezned. Mindig mindenkinél okosabb akarsz lenni, de van amikor nem úgy sikerülnek a dolgok. Amint összegyűlik 3 figyelmeztetés azon nyomban Adminisztrátori rangot kap a felhasználó!


mforce Felhasználó kitiltása „figyelmeztetések kigyűltek” okkal
» |E|xTazYyyy^.~


[offtopic]Mforce is maga találta ki a szabályokat, theglorius is. Érdekes. Mindeki hülye csak te vagy itt az ész. Ha kell még PÜ-ben küldök. Te ne mond meg nekem mit csináljak./offtopic]


Hozzászólás jelentése
Vissza a tetejére
   
 Hozzászólás témája: Re: Plugin
HozzászólásElküldve: 2019.01.05. 22:14 
Offline
Fórum Moderátor
Avatar

Csatlakozott: 2012.07.02. 17:41
Hozzászólások: 1641
Megköszönt másnak: 121 alkalommal
Megköszönték neki: 247 alkalommal
*tOrNaDo írta:
Akkor ideje lenne frissíteni a szabályzatot..

Off Topic
A szabályzat általában azért van, hogy rendet tartson e fórumon. Na de aki nem tartja be a szabályzatot, vele is kell kezdeni valamit, nem rendetlenkedhet itt. 3 figyelmeztetés alatt bőven meglehet tanulni. Ha meg nem sikerült neki, mert amúgy pont leszarja, hogy te amúgy a szabályzatot szeretnéd betartatni, pár kattintással pihenteted, hogy legyen ideje átgondolni és megérteni a helyzetet.
Igazából a modi dönti el, hogy miként cselekszik, te mint sima felhasználó, nincs beleszólásod a modik munkájába.(persze panaszod lehet, lentebb leírja a szabályzat is hogy hol)


23. A moderátorok döntéseit fogadd el, legfeljebb velük beszéld meg (privátban), ne nyilvánosan. Ha biztos vagy benne, hogy igazságtalan moderálás született, keresd fel egyik magasabb szintű moderátort.
25. A moderátornak minden helyzetben engedelmeskedni kell, attól függetlenül hogy jogos vagy szabályos-e az eljárás A moderátorok önként dolgoznak azon hogy a fórumon rend legyen, ezért beszélj velük tisztelettel. Ha úgy érzed, hogy egy moderátornak nincs igaza, akkor is tedd amit mond, és ahelyett hogy a fórumokon reklamálnál, keress fel egy adminisztrátort. Minden üzenet amely a moderátorra nézve sértő, vagy a fenti szabályoknak ellentmondó, azonnal törölve lesz.


Offok törölhetők.

_________________
Kép


Hozzászólás jelentése
Vissza a tetejére
   
 Hozzászólás témája: Re: Karácsonyi plugin
HozzászólásElküldve: 2020.09.29. 12:00 
Offline
Tag

Csatlakozott: 2017.08.31. 12:23
Hozzászólások: 43
Megköszönt másnak: 3 alkalommal
valaki segítene megint ebben a pluginban?


Hozzászólás jelentése
Vissza a tetejére
   
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása  Hozzászólás a témához  [ 16 hozzászólás ]  Oldal Előző 1 2


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 7 vendég


Nyithatsz új témákat ebben a fórumban.
Válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség
Portal: Kiss Portal Extension © Michael O'Toole