hlmod.hu

Magyar Half-Life Mód közösség!
Pontos idő: 2024.06.06. 23:17



Jelenlévő felhasználók

Jelenleg 233 felhasználó van jelen :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 233 vendég

A legtöbb felhasználó (1565 fő) 2020.11.21. 11:26-kor tartózkodott itt.

Regisztrált felhasználók: nincs regisztrált felhasználó az elmúlt 5 percben aktív felhasználók alapján

Utoljára aktív
Ahhoz hogy lásd ki volt utoljára aktív, be kell jelentkezned.



Az oldal teljeskörű
használatához regisztrálj.

Regisztráció

Kereső


Lezárt fórum  A témát lezárták, nem szerkesztheted a hozzászólásaid, és nem küldhetsz új hozzászólást.  [ 5 hozzászólás ] 
Szerző Üzenet
HozzászólásElküldve: 2013.10.06. 21:47 
Üdv.
A minap láttam egy témát a "pluginok kérése" topicban, hogy egy hud-ot kért. Na már most az egyik moderátor egyből szerkesztette, hogy ne a team name legyen benne! Azért itt álljunk le egy szóra. Már az is hírdetés, hogy egy plugint direkt úgy kérek, hogy nekem ne kelljen átírnom? Ez már több a soknál. Enyhíteni kéne a dolgot.
MÁSIK:
A szerverek fórumon belül akinek frissíteni kell a leírást vagy valami...
Na, itt Ne az legyen már, hogy Holnap 12:00-ig van időd frissíteni! Mi ez, katonaság? Mivan ha valaki nem annyira aktív? a szépen megírt leírása egyből a kukában...
Remélem nem ez lesz.


Hozzászólás jelentése
Vissza a tetejére
   
 
HozzászólásElküldve: 2013.10.07. 06:24 
Offline
Minden6ó
Avatar

Csatlakozott: 2011.01.19. 12:14
Hozzászólások: 4292
Megköszönt másnak: 219 alkalommal
Megköszönték neki: 287 alkalommal
1. Szerintem felesleges ezel foglalkozni.. Mivel akinek kell bele írja.
2. Ha már kukába rakják és javítótad a hibát akkor küldesz egy pm-t egy modinak és vissza helyezi.

_________________
<<eb@>>Team Website - Közösség
17Buddies - Általam készített pályák.
GameBanana - Általam készített pályák/vágott hangok.

Kép
Kép


Hozzászólás jelentése
Vissza a tetejére
   
 
HozzászólásElküldve: 2013.10.07. 17:25 
Offline
Felfüggesztve
Avatar

Csatlakozott: 2013.06.09. 18:47
Hozzászólások: 2004
Megköszönt másnak: 1 alkalommal
Megköszönték neki: 220 alkalommal
Eeee
~TeQuiLa` írta:
Üdv.
A minap láttam egy témát a "pluginok kérése" topicban, hogy egy hud-ot kért. Na már most az egyik moderátor egyből szerkesztette, hogy ne a team name legyen benne! Azért itt álljunk le egy szóra. Már az is hírdetés, hogy egy plugint direkt úgy kérek, hogy nekem ne kelljen átírnom? Ez már több a soknál. Enyhíteni kéne a dolgot.
MÁSIK:
A szerverek fórumon belül akinek frissíteni kell a leírást vagy valami...
Na, itt Ne az legyen már, hogy Holnap 12:00-ig van időd frissíteni! Mi ez, katonaság? Mivan ha valaki nem annyira aktív? a szépen megírt leírása egyből a kukában...
Remélem nem ez lesz.


Én se tartom valami fernek azt, hogy írják: 20:00 ig van időd.. és ha én csak 9 kor jövök fel? Annyit kéne oda írni, javítsd, kapsz 1 hetet.. az korrekt de ne 5_6 órát kapjon az illető..

Az is igaz, hogy legyen benne team név...ha már elvárják a köszönömöt, akkor dolgozzanak is meg érte.. Amit kértem úgy legyen, ne más, vagy más névvel.. am meg nem azért kérik hogy úgy legyen, hogy reklámozzák az ő kis klánjukat, hanem azért mert lehet nem értenek hozzá, hogyan kell beírni, vagy szerkeszteni.

Én támogatom a javaslatot, teljes mértékben.

Üdv.
Anonymous1337

_________________
Ha elnyerte valamelyik témában a hozzászólásom a tetszésedet melyet olvastál, akkor egy egyszerű gombnyomással kifejezheted, hogy tetszett.


Hozzászólás jelentése
Vissza a tetejére
   
 
HozzászólásElküldve: 2013.10.07. 17:41 
Offline
Tiszteletbeli
Avatar

Csatlakozott: 2012.10.09. 13:48
Hozzászólások: 1439
Megköszönték neki: 174 alkalommal
viewtopic.php?f=13&t=9521
Tilos reklámozni.
Ehhez tartom magam. S ez vonatkozik a hosting megnevezésére is ( kivéve a szervereknél ).
viewtopic.php?f=83&t=5731
- Ha a gametrackeres banner már 48 órája offlinenak mutatja a szervert, akkor a moderátor kukába helyezi!
Örüljetek, hogy egyáltalán megkérünk titeket, hogy frissítsétek. Ha a fentebbihez tartanánk magunkat, még jobban nem tetszene.

Javaslatot én elutasítom.

Szerk: ez nem javaslat, ez egy megjegyzés, amit a téma nyitója írt.

_________________
Minden jót! :)


Hozzászólás jelentése
Vissza a tetejére
   
 
HozzászólásElküldve: 2013.10.07. 17:57 
Offline
Signore Senior
Avatar

Csatlakozott: 2011.09.09. 17:39
Hozzászólások: 4020
Megköszönt másnak: 12 alkalommal
Megköszönték neki: 139 alkalommal
Ha már elutasítod, nyugodtan át is helyezhetted volna...

Egyébként nem fogjuk engedni, hogy egy hétig offline szerver legyen bemutatóteremben.

Klán neves pluginokat nem szoktam moderálni. Hosztingokat, egyéb profitáló weboldalakat annál inkább.

Silent.


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára BeepBeep 2013.10.07. 18:01-kor.
Magad nevében beszélj. Akkor ebből is tanulva elengedem a klán-neves "hirdetést" plugin kérésekor. Remélem nem lesz belőle probléma, s nem viszik túlzásba. Én elutasítom, de nem vagyok góré, hogy itt eldöntsem, hogy az most a többi moderátornak


Hozzászólás jelentése
Vissza a tetejére
   
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Lezárt fórum  A témát lezárták, nem szerkesztheted a hozzászólásaid, és nem küldhetsz új hozzászólást.  [ 5 hozzászólás ] 


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség
Portal: Kiss Portal Extension © Michael O'Toole