hlmod.hu

Magyar Half-Life Mód közösség!
Pontos idő: 2024.03.28. 14:38



Jelenlévő felhasználók

Jelenleg 222 felhasználó van jelen :: 1 regisztrált, 0 rejtett és 221 vendég

A legtöbb felhasználó (1565 fő) 2020.11.21. 11:26-kor tartózkodott itt.

Regisztrált felhasználók: Google [Bot] az elmúlt 5 percben aktív felhasználók alapján

Utoljára aktív
Ahhoz hogy lásd ki volt utoljára aktív, be kell jelentkezned.



Az oldal teljeskörű
használatához regisztrálj.

Regisztráció

Kereső


Új téma nyitása  Hozzászólás a témához  [ 16 hozzászólás ]  Oldal 1 2 Következő

Legyen SQL Mentés generátorunk?
Igen legyen, használni fogom
Ne ne legyen, nem fogom használni
1 választási lehetőségre szavazhatsz.

Eredmény megtekintése
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája: SQL Mentés generátor
HozzászólásElküldve: 2015.05.23. 10:43 
Offline
Őskövület
Avatar

Csatlakozott: 2012.02.27. 09:42
Hozzászólások: 2588
Megköszönt másnak: 25 alkalommal
Megköszönték neki: 418 alkalommal
Sziasztok

Támadt egy olyan ötletem, hogy a beígért tutoriál helyett amit lehet, hogy nem is értenétek (nem tudok jól magyarázni :D) az oldalra bekerülne egy olyan funkció, hogy SQL Mentés generátor lényegében a dolog úgy működne, hogy megadjátok a tábla nevét a mezők neveit illetve a menteni kívánt változók neveit. Ha ezeket megadtátok generál nektek 1 forráskódot. Sajnos a scriptet nem tudom úgy megalkotni, hogy mindenki igényeinek megfeleljen, de még mindig könnyebb dolgokat hozzáírni, mint előröl megírni az egészet. A generált scriptbe lesznek kommentezett részek is ami leírja a bővítés folyamatát is.

Ezt a kis tervet azért írom le nektek, hogy megtudjam h van -e értelme szenvedjek vele vagy felesleges, mert nem használnátok. Indítok 1 szavazást is, kérek mindenkit, hogy a saját őszinte véleménye szerint szavazzon nem szeretném, hogy az legyen a vége mint a közös TS3 szervernek (aki nem tudja h mi volt: A szavazók 90% -a arra szavazott h legyen és 1-2 embernél több nem használta..)

EDIT: A félreértések elkerülése végett az adatbázis címét, felhasználónevét, jelszavát NEM kell megadni. Alapértelmezetten generál vmit amit átírtok. Illetve a beírt adatokat sehova NEM menti.

_________________
Kép

Ők köszönték meg CrB nek ezt a hozzászólást (összesen 6): V!rusHD (2015.05.23. 12:01) • mforce (2015.05.23. 12:18) • LostLegend (2015.05.24. 13:18) • Yeboy (2015.05.24. 14:40) • vipclan (2015.05.27. 08:52) • elmebeteg (2015.06.12. 06:15)
  Népszerűség: 13.64%


Hozzászólás jelentése
Vissza a tetejére
   
 Hozzászólás témája: Re: SQL Mentés generátor
HozzászólásElküldve: 2015.05.23. 12:17 
Offline
Tiszteletbeli
Avatar

Csatlakozott: 2014.09.08. 22:21
Hozzászólások: 3014
Megköszönt másnak: 96 alkalommal
Megköszönték neki: 555 alkalommal
Nagyon is van értelme!
Szerintem mindenki dolgát megkönnyítené, még annak is aki tud sql mentést. :) Utána meg magának össze tudja rakni,hogy mikor mentsen, mikor töltsön :)

_________________
GitHub - mforce


Hozzászólás jelentése
Vissza a tetejére
   
 Hozzászólás témája: Re: SQL Mentés generátor
HozzászólásElküldve: 2015.05.23. 15:14 
Offline
Tiszteletbeli
Avatar

Csatlakozott: 2011.09.18. 13:01
Hozzászólások: 4270
Megköszönt másnak: 55 alkalommal
Megköszönték neki: 513 alkalommal
crazyboy írta:
Sziasztok

Támadt egy olyan ötletem, hogy a beígért tutoriál helyett amit lehet, hogy nem is értenétek (nem tudok jól magyarázni :D) az oldalra bekerülne egy olyan funkció, hogy SQL Mentés generátor lényegében a dolog úgy működne, hogy megadjátok a tábla nevét a mezők neveit illetve a menteni kívánt változók neveit. Ha ezeket megadtátok generál nektek 1 forráskódot. Sajnos a scriptet nem tudom úgy megalkotni, hogy mindenki igényeinek megfeleljen, de még mindig könnyebb dolgokat hozzáírni, mint előröl megírni az egészet. A generált scriptbe lesznek kommentezett részek is ami leírja a bővítés folyamatát is.

Ezt a kis tervet azért írom le nektek, hogy megtudjam h van -e értelme szenvedjek vele vagy felesleges, mert nem használnátok. Indítok 1 szavazást is, kérek mindenkit, hogy a saját őszinte véleménye szerint szavazzon nem szeretném, hogy az legyen a vége mint a közös TS3 szervernek (aki nem tudja h mi volt: A szavazók 90% -a arra szavazott h legyen és 1-2 embernél több nem használta..)

EDIT: A félreértések elkerülése végett az adatbázis címét, felhasználónevét, jelszavát NEM kell megadni. Alapértelmezetten generál vmit amit átírtok. Illetve a beírt adatokat sehova NEM menti.

Azzal hogy legeneralod neki nem er el sokat. Jo menteni menteni fogja de ha mondjuk valami bonyorultabbat akar akkor a peniszere huzhassa a generator weboldalad. Egy rendes tutorial sokkal jobb es atlathatobb mintha te neki phpn keresztul legeneralod a forraskodot amibol fingot se fog tudni. Jo lehet letrehozza a tablakat meg kitorli a segget vele de neki nemlessz jobb.
Aki pedig kezdo az kerulje mysql-t.

+ ezzel is azt fogod elerni hogy 2000023041930195325932094 tema fog keszulni hogy "Valaki beleirna?"

_________________
Idk. Csak ugy funbooo.
Kép


Hozzászólás jelentése
Vissza a tetejére
   
 Hozzászólás témája: Re: SQL Mentés generátor
HozzászólásElküldve: 2015.05.23. 15:39 
Offline
Nagyúr

Csatlakozott: 2015.02.01. 11:40
Hozzászólások: 670
Megköszönt másnak: 16 alkalommal
Megköszönték neki: 99 alkalommal
tutorial + a generátor <3

_________________
http://steamcommunity.com/id/floxay/


Hozzászólás jelentése
Vissza a tetejére
   
 Hozzászólás témája: Re: SQL Mentés generátor
HozzászólásElküldve: 2015.05.23. 18:40 
Offline
Tiszteletbeli
Avatar

Csatlakozott: 2014.09.08. 22:21
Hozzászólások: 3014
Megköszönt másnak: 96 alkalommal
Megköszönték neki: 555 alkalommal
DeteCT0R írta:
crazyboy írta:
Sziasztok

Támadt egy olyan ötletem, hogy a beígért tutoriál helyett amit lehet, hogy nem is értenétek (nem tudok jól magyarázni :D) az oldalra bekerülne egy olyan funkció, hogy SQL Mentés generátor lényegében a dolog úgy működne, hogy megadjátok a tábla nevét a mezők neveit illetve a menteni kívánt változók neveit. Ha ezeket megadtátok generál nektek 1 forráskódot. Sajnos a scriptet nem tudom úgy megalkotni, hogy mindenki igényeinek megfeleljen, de még mindig könnyebb dolgokat hozzáírni, mint előröl megírni az egészet. A generált scriptbe lesznek kommentezett részek is ami leírja a bővítés folyamatát is.

Ezt a kis tervet azért írom le nektek, hogy megtudjam h van -e értelme szenvedjek vele vagy felesleges, mert nem használnátok. Indítok 1 szavazást is, kérek mindenkit, hogy a saját őszinte véleménye szerint szavazzon nem szeretném, hogy az legyen a vége mint a közös TS3 szervernek (aki nem tudja h mi volt: A szavazók 90% -a arra szavazott h legyen és 1-2 embernél több nem használta..)

EDIT: A félreértések elkerülése végett az adatbázis címét, felhasználónevét, jelszavát NEM kell megadni. Alapértelmezetten generál vmit amit átírtok. Illetve a beírt adatokat sehova NEM menti.

Azzal hogy legeneralod neki nem er el sokat. Jo menteni menteni fogja de ha mondjuk valami bonyorultabbat akar akkor a peniszere huzhassa a generator weboldalad. Egy rendes tutorial sokkal jobb es atlathatobb mintha te neki phpn keresztul legeneralod a forraskodot amibol fingot se fog tudni. Jo lehet letrehozza a tablakat meg kitorli a segget vele de neki nemlessz jobb.
Aki pedig kezdo az kerulje mysql-t.

+ ezzel is azt fogod elerni hogy 2000023041930195325932094 tema fog keszulni hogy "Valaki beleirna?"


Mivel tudom,hogy néz ki az SQL mentés nyugodtan kijelenthetem,ha annyit csinál,hogy elkészíti mondjuk putinserver- meg disconnectre alapból a php, akkor csak bele másolja valahova azt jónapot minden működik. Azután már,hogy valaki,hogyan módosítja magának az egyénfüggő. Aki ért hozzá az úgyis átírja magának, hogy változások után vezessen a mentésre, stb. Ha ez így lenne megoldva szerintem nem lennének ilyen témák egyáltalán, hogy segítsünk bele írni. Kezdjük ott aki az SQL mentést választja annak alapból van szerintem egy kis gógyija hozzá, hogy mit miért.

_________________
GitHub - mforce


Hozzászólás jelentése
Vissza a tetejére
   
 Hozzászólás témája: Re: SQL Mentés generátor
HozzászólásElküldve: 2015.05.24. 11:30 
Offline
Őskövület
Avatar

Csatlakozott: 2012.02.27. 09:42
Hozzászólások: 2588
Megköszönt másnak: 25 alkalommal
Megköszönték neki: 418 alkalommal
Deci van igazság abba amit mondtál :D

Gondolom mindenki ismeri vex menügenerátorát nos én ezt az oldalt hasonlóképpen képzeltem el. Ha összegyűlik 30 igen szavazat megcsinálom tutoriállal együtt.

_________________
Kép


Hozzászólás jelentése
Vissza a tetejére
   
 Hozzászólás témája: Re: SQL Mentés generátor
HozzászólásElküldve: 2015.05.24. 11:32 
Offline
Tiszteletbeli
Avatar

Csatlakozott: 2014.09.08. 22:21
Hozzászólások: 3014
Megköszönt másnak: 96 alkalommal
Megköszönték neki: 555 alkalommal
Ha nem úgy működik,mint a compiler,hanem rendesen akkor nagyon jó ötlet :D

_________________
GitHub - mforce


Hozzászólás jelentése
Vissza a tetejére
   
 Hozzászólás témája: Re: SQL Mentés generátor
HozzászólásElküldve: 2015.06.11. 03:41 
Offline
Beavatott

Csatlakozott: 2010.08.10. 17:30
Hozzászólások: 82
Megköszönték neki: 2 alkalommal
Inkább írj egy plugin generátort ami mindent megcsinál csak 2 checkboxot kell kiválasztani.


Hozzászólás jelentése
Vissza a tetejére
   
 Hozzászólás témája: Re: SQL Mentés generátor
HozzászólásElküldve: 2015.06.11. 08:38 
Offline
Őskövület
Avatar

Csatlakozott: 2012.02.27. 09:42
Hozzászólások: 2588
Megköszönt másnak: 25 alkalommal
Megköszönték neki: 418 alkalommal
Vicces de gondolkodtam ezen is :D 1x már meg is valósítottam csak nem sok értelmét láttam ezért töröltem :D

EDIT: A következő nagy fejlesztési munkák ideje alatt fogunk foglalkozni ezzel is!

_________________
Kép


Hozzászólás jelentése
Vissza a tetejére
   
 Hozzászólás témája: Re: SQL Mentés generátor
HozzászólásElküldve: 2015.06.29. 22:57 
Offline
Nagyúr
Avatar

Csatlakozott: 2014.04.10. 15:32
Hozzászólások: 776
Megköszönt másnak: 122 alkalommal
Megköszönték neki: 60 alkalommal
mikor készül el?

_________________
Kép


Hozzászólás jelentése
Vissza a tetejére
   
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása  Hozzászólás a témához  [ 16 hozzászólás ]  Oldal 1 2 Következő


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 5 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség
Portal: Kiss Portal Extension © Michael O'Toole