hlmod.hu

Magyar Half-Life Mód közösség!
Pontos idő: 2024.05.22. 03:06



Jelenlévő felhasználók

Jelenleg 317 felhasználó van jelen :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 317 vendég

A legtöbb felhasználó (1565 fő) 2020.11.21. 11:26-kor tartózkodott itt.

Regisztrált felhasználók: nincs regisztrált felhasználó az elmúlt 5 percben aktív felhasználók alapján

Utoljára aktív
Ahhoz hogy lásd ki volt utoljára aktív, be kell jelentkezned.



Az oldal teljeskörű
használatához regisztrálj.

Regisztráció

Kereső


Új téma nyitása  Hozzászólás a témához  [ 18 hozzászólás ]  Oldal Előző 1 2
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája: Re: Hud szinezés
HozzászólásElküldve: 2018.09.11. 18:14 
Offline
Tud valamit
Avatar

Csatlakozott: 2017.11.11. 23:38
Hozzászólások: 116
Megköszönt másnak: 29 alkalommal
Megköszönték neki: 11 alkalommal
Sajnos nem érted az egész dolgot Detector.
Én tényleg nem offnak szántam, egyszerüen az őszinteségem és a véleményemet írtam le neki, egyébként segítettem neki azzal, hogy elmondtam, hogy ugyan úgy csinálja meg mint a rangrendszerbe. Azután írtam a véleményemet.
Aztán írt olyant ami nem igaz, hogy én mindig ócsárolok. Na most ott kezdődik a dolog, hogy ő más pluginját ócsárolta más témába és más is le írta véleményét, én egy kicsivet többet hozzá füztem a dologhoz, ami nem is baj, már páran tudják, hogy más pluginját ócsárolja és emberekkel hiteti el, hogy ő skinrendszereket csinált és profi scripter. Az engem nem érdekel, hogy más lesz@rja, de én nem sz@rom le azt, hogy más pluginját ócsárolja és 1 hét múlva már benyal, hogy neki az legyen jó. Azt is hozzá teszem mikor regisztrált az oldalra, akkor szószerint mindenkit elküdött a p....ba, mivel hogy ő nem kapott választ a kérdéseire. Tehát te is és én, igazából mindenki el lett küldve meleg éghajlatra, de várj...most meg benyal :D Tehát oké, ha ez most neked off, akkor legyen off és legyen akkor ban. De látták páran ezt a hozzászólást és sokan egyetértenek velem. Örülök legalább ennek. Az a helyzet, hogy ismerem annyira ROl-t és ezeket nem viccből írtam, egyszerüen szánalmas amit csinál. Részemről az...

Szerk: Egyébként nem az én Team nevemet lopja, hanem másét. 1 hónapban 3x vált lopott nevet. Vannak ennél rosszabbak is, de szerintem azt nem is részletezem, főleg nem itt. Én itt a vitát lezártam részemről, én le írtam a véleményemet, hogy mit gondoltam rossznak. Akinek nemtetszett nagyon sajnálom. Én is mikor regisztráltam az oldalra nem azzal kezdtem, hogy de fos ez a plugin és buggos meg kukába való, azután meg ócsároljak mindenkit a hátuk mögött. Én úgy keztem, hogy elsőre voltak pár kérdseim amiket nagyon szerettem volna megtudni és azután fejlesztettem magamat egy annyira, hogy legalább kisebb dolgokat magamnak tudjam megcsinálni. Ő meg azzal, hogy hát köcsög hlmod-osok nem segítenek és szar buggos pluginok vannak fent ja meg hát inkább még is használnám a plugint, de nem gond majd lesz olyan hülye akit kitudok használni, hogy jó legyen a plugin. Jaj de jó.
Tehát ő így kezde az egészet én meg nem. Erről ennyit.

2.Szerk: Valójában néha nembaj az ilyen vita, ha ehez hasonló vita van. Miért is? Most gondoljon mindenki bele, hogy van 1-2 plugin vagy több, amit ti készítettetek. Van 1x szégyentelen, aki sokmindenkivel elhiteti, hogy az az ő pluginja. Na most van 1 kezdő konfigos akit nagyon érdekel a konfigolás és szereti csinálni, de jön az az 1 szégyentelen aki be segít neki, és berakja az "általa készített skinrendszert". A kis kezdő konfigos (és játékosok) olyankor nagyra értékel/értékelik egy olyan embert akinek semmi köze a scriptelésben és valójában más pluginját leszarozza meg le kukábavalózza. Azután még is használja azt a "buggos, kukába" való plugint és pofátlanul segítséget kér. Aztán jön egy ember aki le írja erről a szemétségről a véleményét és a ő sz@r ember. Nyilván azért írta, hogy töröljék a profilját és a témát mert nagy port akart keverni, hogy én még rosszabb legyek. Jaj a Kenu törölteti más profilját annyira rossz és megbántó személység. A másik amiért azt írta, mert rájött, hogy igazam van és megszégyelte magát. Mert eddig nem volt képes megszégyelje magát és átsem gondolta mit tesz.
Lehet olvasgatni a kommentjeimet, illetve ahol én még annó kérdeztem és kértem a segítségeket. Én szerényen le írtam mi a baj, hol jó hol nem, és illedelmesen megköszöntem. De ha valami nem volt jó nem azt írtam, hogy "jaj de kaka és buggos a plugin" mint ROL ahgy közölte. Szerintem azzal a moddal sokat dolgoztak. Mindenki döntse el maga, hogym i jó és mi nem. Én eldöntöttem és le írtam.

Tehát nem árt tisztán ügyesen átlátni a dolgokat és le írni a helyzetet. Ezért gondolom úgy, hogy nem olyan nagy gond az ilyen féle vita. Nézd a szempontot.

_________________
Kép

:)


Hozzászólás jelentése
Vissza a tetejére
   
 Hozzászólás témája: Re: Hud szinezés
HozzászólásElküldve: 2018.09.11. 19:09 
Offline
Fanatikus
Avatar

Csatlakozott: 2018.02.06. 14:07
Hozzászólások: 182
Megköszönt másnak: 19 alkalommal
Megköszönték neki: 12 alkalommal
[K]eNu* 1 kérdésem lene mire joez hm ? :(

tévetem igen jo a mod csak nem figyeltem oda mit csinálok de ha szabad azt mondani tévedés emberi dolog ugye ? :(

vagy mert mertem segitséget kérni ? :(

_________________
Kép


Hozzászólás jelentése
Vissza a tetejére
   
 Hozzászólás témája: Re: Hud szinezés
HozzászólásElküldve: 2018.09.11. 19:18 
Offline
Tud valamit
Avatar

Csatlakozott: 2017.11.11. 23:38
Hozzászólások: 116
Megköszönt másnak: 29 alkalommal
Megköszönték neki: 11 alkalommal
ROL_MESTER írta:
[K]eNu* 1 kérdésem lene mire joez hm ? :(

tévetem igen jo a mod csak nem figyeltem oda mit csinálok de ha szabad azt mondani tévedés emberi dolog ugye ? :(

vagy mert mertem segitséget kérni ? :(


Te jó ég...El ne sírd magad légyszives. Nem 1x mondtad rossz buggos meg minden. De még konkrétan azt sem tudtad mi a baj a moddal és nem is értesz hozzá, mit néztél el komolyan? Kommentekbe is írták, másold ki azt a részt ahol hibás. Most is teszed az ártatlant. Nem értelmezted amit írtam. Hiába adod most az ártatlant, hiába nézel minket hülyéknek. Én tovább nem akarok vitázni, ez a komment maradjon így ahogy és nem kell újra elindítani egy újabb "veszekedést".
Mindenki maga dönti el, mivel ért egyet és mivel nem. Viszont én csak véleményemet fejtettem ki. Lehet kicsit durván, viszont mindenki azt kapja amit érdemel. Szerintem hagyd is a kommentelgetést, semmi értelme. Nem lesz értelmes úgy sem, már bocsi.

Tévedni emberi dolog, biztos tévedésből f@szra vettél mindenkit a forumon mert nem kaptál válaszokat. Meg tévedésből mondtad ezerszer, hogy kukába való és az egész exodus mod hibás és gagyi, még annó. Aztán 1-2 héttel ezelőtt még szét is kellett floodold az oldalon. Gondolom az is tévedés volt, hogy a modokba és sorolhatnám a te nevedet írtad bele és hogy te "készítetted".

1 kérdést mondtál, aztán lett belőle 2. Olyant mondasz ami nem igaz és át sem gondolot mit akarsz, pl 1-ből 2 lett. Valahogy hasonlít a vitára ez az egy dolog.

_________________
Kép

:)


Hozzászólás jelentése
Vissza a tetejére
   
 Hozzászólás témája: Re: Hud szinezés
HozzászólásElküldve: 2018.09.11. 19:29 
Offline
Fanatikus
Avatar

Csatlakozott: 2018.02.06. 14:07
Hozzászólások: 182
Megköszönt másnak: 19 alkalommal
Megköszönték neki: 12 alkalommal
Ugyan nem haragszom ahogy montad mindenki azt kapja mit érdemel lehet hogy én most ezt kaptam de ki tudja te mit fogsz a jövöben :)!
de remélem hamar eljön az az idö mikor nagyot fogsz kopani :)

_________________
Kép


Hozzászólás jelentése
Vissza a tetejére
   
 Hozzászólás témája: Re: Hud szinezés
HozzászólásElküldve: 2018.09.11. 19:35 
Offline
Tud valamit
Avatar

Csatlakozott: 2017.11.11. 23:38
Hozzászólások: 116
Megköszönt másnak: 29 alkalommal
Megköszönték neki: 11 alkalommal
ROL_MESTER írta:
Ugyan nem haragszom ahogy montad mindenki azt kapja mit érdemel lehet hogy én most ezt kaptam de ki tudja te mit fogsz a jövöben :)!
de remélem hamar eljön az az idö mikor nagyot fogsz kopani :)


Valószinüleg semmit, mivel én nem csinálok ilyen dolgokat amiket te. Az a vicces, hogy még ezután is fogod csinálni. Na de csináld,(Te bajod) legalább ezzel bavalottad a tetted, amit értékelek. Ezt az 1-et. Még akkor is, ha nem volt más lehetőséged.

_________________
Kép

:)


Hozzászólás jelentése
Vissza a tetejére
   
 Hozzászólás témája: Re: Hud szinezés
HozzászólásElküldve: 2018.09.11. 20:54 
Offline
Tud valamit
Avatar

Csatlakozott: 2018.02.07. 01:13
Hozzászólások: 127
Megköszönt másnak: 7 alkalommal
Megköszönték neki: 25 alkalommal
[K]eNu* írta:
ROL_MESTER írta:
Ugyan nem haragszom ahogy montad mindenki azt kapja mit érdemel lehet hogy én most ezt kaptam de ki tudja te mit fogsz a jövöben :)!
de remélem hamar eljön az az idö mikor nagyot fogsz kopani :)


Valószinüleg semmit, mivel én nem csinálok ilyen dolgokat amiket te. Az a vicces, hogy még ezután is fogod csinálni. Na de csináld,(Te bajod) legalább ezzel bavalottad a tetted, amit értékelek. Ezt az 1-et. Még akkor is, ha nem volt más lehetőséged.

istenem hogy nem lustaltok annyit veszekedni :D
egy jatekon omg-t :D


Hozzászólás jelentése
Vissza a tetejére
   
 Hozzászólás témája: Re: Hud szinezés
HozzászólásElküldve: 2018.09.11. 21:00 
Offline
Tiszteletbeli
Avatar

Csatlakozott: 2011.09.18. 13:01
Hozzászólások: 4271
Megköszönt másnak: 55 alkalommal
Megköszönték neki: 514 alkalommal
pogibanane írta:
Most jelen esettben durva volt de tényleg igaza volt [K]eNu* -nak ebben a részben ...


DeteCT0R mit szólnál hozzá konkrétan ahhoz hogy van egy saját plugin -od és jönn egy gyerek és írja hogy ez a plugin egy f*s egyenest a kukába való stb stb.
Te is hirtelen kitérnél magadból és rá 7-8 nappal meg úgyan abban a pluginba kérne segítséget...

Mielőtt írná valaki hogy védem [K]eNu* -t nem nem így van csak a megláttást kellene követni ki hogyan érzi ezt a förtelmes szituációt.

De ez a vita nem engem illet sajnálom ha ezzel valakit mélyen megsértek.

:roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:

Senki se kenyszerit senkit hogy pluginokat osszon meg. Ha pedig megosztja akkor akarkinek lehet velemenye meg ha szuperjo a plugin akkor irhatjak hogy kukaba valo mert neki ez a velemenye.

_________________
Idk. Csak ugy funbooo.
Kép


Hozzászólás jelentése
Vissza a tetejére
   
 Hozzászólás témája: Re: Hud szinezés
HozzászólásElküldve: 2018.09.11. 22:02 
Offline
Fórum Moderátor
Avatar

Csatlakozott: 2012.07.02. 17:41
Hozzászólások: 1641
Megköszönt másnak: 121 alkalommal
Megköszönték neki: 247 alkalommal
Anno már egyből töröltem volna a témát és dobtam volna a figyelmeztetést a téma nyitójának. Hogy lehet az, hogy a keresőbe nem tudják bepötyögni a random vagy a hud szín szavakat? Mert nem 1 téma van már erről, és ez nem olyan dolog amihez hozzáértés szükséges.
Off Topic
[K]eNu* írta:
Én tényleg nem offnak szántam, egyszerüen az őszinteségem és a véleményemet írtam le neki, egyébként segítettem neki azzal, hogy elmondtam, hogy ugyan úgy csinálja meg mint a rangrendszerbe.

Ez bizony off, ahogy az összes többi hozzászólásotok (nyilván az enyém is). Az őszinteségnek és a vélemény nyilvánításnak a chat-ban vagy a facebook-on a helye. Azzal hogy elmondtad hogyan csinálja meg, nem segítesz azoknak akik a fórumot figyelik.
Akármit mondhat/írhat bárki egy pluginról, mivel a készítő nem védette le az internet népe elől.

_________________
Kép


Hozzászólás jelentése
Vissza a tetejére
   
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása  Hozzászólás a témához  [ 18 hozzászólás ]  Oldal Előző 1 2


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 23 vendég


Nyithatsz új témákat ebben a fórumban.
Válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség
Portal: Kiss Portal Extension © Michael O'Toole