hlmod.hu

Magyar Half-Life Mód közösség!
Pontos idő: 2024.03.28. 15:53



Jelenlévő felhasználók

Jelenleg 214 felhasználó van jelen :: 1 regisztrált, 0 rejtett és 213 vendég

A legtöbb felhasználó (1565 fő) 2020.11.21. 11:26-kor tartózkodott itt.

Regisztrált felhasználók: Google [Bot] az elmúlt 5 percben aktív felhasználók alapján

Utoljára aktív
Ahhoz hogy lásd ki volt utoljára aktív, be kell jelentkezned.



Az oldal teljeskörű
használatához regisztrálj.

Regisztráció

Kereső


Új téma nyitása  Hozzászólás a témához  [ 39236 hozzászólás ]  Oldal Előző 12599 2600 2601 2602 26033924 Következő
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája: Re: Írj! - Chat
HozzászólásElküldve: 2014.08.19. 12:19 
Offline
Nagyúr
Avatar

Csatlakozott: 2013.09.04. 15:21
Hozzászólások: 635
Megköszönt másnak: 1 alkalommal
Megköszönték neki: 141 alkalommal
Egyet kell értenem norbee-val hogy olyan emberek járnak ide akik a keresőt se tudják használni mert lusták

_________________
My Steam:
KépKép


Hozzászólás jelentése
Vissza a tetejére
   
 Hozzászólás témája: Re: Írj! - Chat
HozzászólásElküldve: 2014.08.19. 12:24 
Offline
Fórum Moderátor
Avatar

Csatlakozott: 2012.07.02. 17:41
Hozzászólások: 1641
Megköszönt másnak: 121 alkalommal
Megköszönték neki: 247 alkalommal
Golo írta:
Egyet kell értenem norbee-val hogy olyan emberek járnak ide akik a keresőt se tudják használni mert lusták

Gondoltam arra, hogy ha a szerveres bizbazt megcsinalta crazyboy valami hasonlo bizbasszal megtudna csinalni azt, hogy akik regisztralnak az elso kommentet ne tudjak addig megirni mig valamilyen modon a szabalyzatot at nem neztek vagy egy video alapjan stb

_________________
Kép


Hozzászólás jelentése
Vissza a tetejére
   
 Hozzászólás témája: Re: Írj! - Chat
HozzászólásElküldve: 2014.08.19. 12:37 
Offline
Tiszteletbeli
Avatar

Csatlakozott: 2014.03.07. 14:55
Hozzászólások: 939
Megköszönt másnak: 38 alkalommal
Megköszönték neki: 95 alkalommal
http://kepfeltoltes.hu/140819/asdsad_ww ... es.hu_.png
http://kepfeltoltes.hu/140819/asdsadsad ... es.hu_.png
(Utálom ezt a képmegosztót,de rövid és tömör leszek!)
Üdv,jah bocs ez olyan tornadós... Sziasztok!
Én írtam azt a posztot,ahol ugyanis,leírom az igazat,vagy legalábbis azt,amit mi megtudtunk.
Fenti két kép is bizonyítja,hogy itt nem egyszerű "névlopás" történt,hanem a 2 személy 1 és ugyanaz!
Elolvastam ezt a chatet végig (nyár elején),már akkor feltűnt,hogy nem is értem,még miért van itt Mr.Tornado,de nagyon nem foglalkoztam vele.
Na most már,mikor még megvolt a szerverek topic,ahol a szervereket meglehetett osztani,oda Anonymous (ultimate,tornado) elkezdte a csapatot minősíteni,hogy a nevecskéje nincs a leírásban,hogy ő csinálta a legtöbb munkát a weblapunkon... Ez kicsit számomra égés volt,mert én erről nem tudtam,aztán utána írt egy kommentet,hogy akkor miért szerepel a neve a weblapon(amit a weblap napló menüpontjából kimásolt,hogy tornado developer vagy weblapszerkesztő,már nem is tudom,hogyan volt) és hát itt is elköpte magát,hogy Anonymous =Tornado=Ultimat3...Ekkor egyből írni akartam egy oda nem illő szöveget,csak kicsit későn jöttem rá,hogy ez az "emberke" nem is csinált semmit a weblapunkon egy betűt nem írt bele és féltem,hogy TI (moderátorok,oldal tulajdonosok) ezért ki fogtok bannolni! DE most már ez sem érdekel,leírom és LE is fogom írni! Bár,már minden itt van már,crazyboy meg is osztotta,azt pedig én osztottam meg a csoportunkban...(meg amúgy is a mai világban könnyen lehet az ip címeket is cserélni,talán pont ezért más a 2 account ipje ;) ) Röviden és tömören,ő pont olyan ember aki szereti magát fényesíteni,másokat pedig a alsóbb rangsorba sorolni,meg,hogy ő 30 éves,meg,hogy neki gyereke van(de a facebookján a gyerekéről 1 kibaszott képet nem látni..) stb...stb... Egy beszélgetés során egy igen csak rá igaz mondatot kaptam. "Azt sem lehet neki elhinni,amit kérdezett."
Zárom soraimat,mert még jó sok sort tudnék írni róla,de azt szeretném elmondani,hogy norbeenak teljesen igaza van!

EDIT: Crazyboy,köszönöm(még ha csak a véletlen műve is,hogy ezzel most már leírhattam az igazam!)Továbá még mindig nem értem,hogy valaki,hogyan is tud hinni neki,ennyi kitiltás után.Lehet késő,de ezzel semmi csatát nem akarok elindítani,mert a chatben már elég sok ilyen volt. Meglehet keresni privátban,meglehet velem mindent beszélni,értelmes embernek tartom magam. Ezt a pár sort is sokkal támadóbbnak letudtam volna írni,de minek..semmi értelme..Az pedig,hogy ki hiszi el vagy ki ellenzi nem az én dolgom. Ez az én gondolatom,én döntésem,s ezzel én hiszem is,hogy igaz. TI pedig döntsétek el.

_________________
Hmm.
Kép

Ők köszönték meg Zeei nek ezt a hozzászólást: norbee.16 (2014.08.19. 13:40)
  Népszerűség: 2.27%


Hozzászólás jelentése
Vissza a tetejére
   
 Hozzászólás témája: Re: Írj! - Chat
HozzászólásElküldve: 2014.08.19. 13:12 
Offline
Tiszteletbeli
Avatar

Csatlakozott: 2014.03.07. 14:55
Hozzászólások: 939
Megköszönt másnak: 38 alkalommal
Megköszönték neki: 95 alkalommal
theglorious írta:
Golo írta:
Egyet kell értenem norbee-val hogy olyan emberek járnak ide akik a keresőt se tudják használni mert lusták

Gondoltam arra, hogy ha a szerveres bizbazt megcsinalta crazyboy valami hasonlo bizbasszal megtudna csinalni azt, hogy akik regisztralnak az elso kommentet ne tudjak addig megirni mig valamilyen modon a szabalyzatot at nem neztek vagy egy video alapjan stb

Ennek sem lenne sok értelme,szerinted lenne is valaki aki elolvasná?:) Valami kibújó mindig van és megfogják találni.
Nem csak lusták,hanem ez a mai generáció. 2000-es generáció. Haverom testvéréért mentünk az általános iskolába,mellette egy óvoda volt és a gyerekek már anyáztak,ebből már lehet következtetni,hogy jelenleg hol tartunk. Úgy nőnek fel a gyerekek,hogy van telefon,ps,xbox,3D tv,számítógép,laptop stb... :D de ebben élünk,muszáj lesz elfogadni,változtatni nem lehet.

_________________
Hmm.
Kép


Hozzászólás jelentése
Vissza a tetejére
   
 Hozzászólás témája: Re: Írj! - Chat
HozzászólásElküldve: 2014.08.19. 13:35 
Offline
Minden6ó
Avatar

Csatlakozott: 2011.01.19. 12:14
Hozzászólások: 4280
Megköszönt másnak: 218 alkalommal
Megköszönték neki: 285 alkalommal
Zeei írta:
http://kepfeltoltes.hu/140819/asdsad_www.kepfeltoltes.hu_.png
http://kepfeltoltes.hu/140819/asdsadsad ... es.hu_.png
(Utálom ezt a képmegosztót,de rövid és tömör leszek!)
Üdv,jah bocs ez olyan tornadós... Sziasztok!
Én írtam azt a posztot,ahol ugyanis,leírom az igazat,vagy legalábbis azt,amit mi megtudtunk.
Fenti két kép is bizonyítja,hogy itt nem egyszerű "névlopás" történt,hanem a 2 személy 1 és ugyanaz!
Elolvastam ezt a chatet végig (nyár elején),már akkor feltűnt,hogy nem is értem,még miért van itt Mr.Tornado,de nagyon nem foglalkoztam vele.
Na most már,mikor még megvolt a szerverek topic,ahol a szervereket meglehetett osztani,oda Anonymous (ultimate,tornado) elkezdte a csapatot minősíteni,hogy a nevecskéje nincs a leírásban,hogy ő csinálta a legtöbb munkát a weblapunkon... Ez kicsit számomra égés volt,mert én erről nem tudtam,aztán utána írt egy kommentet,hogy akkor miért szerepel a neve a weblapon(amit a weblap napló menüpontjából kimásolt,hogy tornado developer vagy weblapszerkesztő,már nem is tudom,hogyan volt) és hát itt is elköpte magát,hogy Anonymous =Tornado=Ultimat3...Ekkor egyből írni akartam egy oda nem illő szöveget,csak kicsit későn jöttem rá,hogy ez az "emberke" nem is csinált semmit a weblapunkon egy betűt nem írt bele és féltem,hogy TI (moderátorok,oldal tulajdonosok) ezért ki fogtok bannolni! DE most már ez sem érdekel,leírom és LE is fogom írni! Bár,már minden itt van már,crazyboy meg is osztotta,azt pedig én osztottam meg a csoportunkban...(meg amúgy is a mai világban könnyen lehet az ip címeket is cserélni,talán pont ezért más a 2 account ipje ;) ) Röviden és tömören,ő pont olyan ember aki szereti magát fényesíteni,másokat pedig a alsóbb rangsorba sorolni,meg,hogy ő 30 éves,meg,hogy neki gyereke van(de a facebookján a gyerekéről 1 kibaszott képet nem látni..) stb...stb... Egy beszélgetés során egy igen csak rá igaz mondatot kaptam. "Azt sem lehet neki elhinni,amit kérdezett."
Zárom soraimat,mert még jó sok sort tudnék írni róla,de azt szeretném elmondani,hogy norbeenak teljesen igaza van!

EDIT: Crazyboy,köszönöm(még ha csak a véletlen műve is,hogy ezzel most már leírhattam az igazam!)Továbá még mindig nem értem,hogy valaki,hogyan is tud hinni neki,ennyi kitiltás után.Lehet késő,de ezzel semmi csatát nem akarok elindítani,mert a chatben már elég sok ilyen volt. Meglehet keresni privátban,meglehet velem mindent beszélni,értelmes embernek tartom magam. Ezt a pár sort is sokkal támadóbbnak letudtam volna írni,de minek..semmi értelme..Az pedig,hogy ki hiszi el vagy ki ellenzi nem az én dolgom. Ez az én gondolatom,én döntésem,s ezzel én hiszem is,hogy igaz. TI pedig döntsétek el.


Köszönöm hogy mellém állsz, de én ezt már jó rég tudtam csak igazán nem érdekelt, de egy idő utána úgy gondoltam hogy szólok azért hogy ne legyen mindenkinek 80 accja(tisztelet a kivételnek) és amikor írtam elsőnek offtopikba írtam nem volt reagálás rá csak anonymoustól persze az hogy nem ő az is az ip se egyezik. Én azzal tisztába voltam hogy manapság már akármit meg lehet oldani főleg egy szimpla ip cím változtatást. Utána írtam a ' Dupla felhasználók törlése' topikba és akkor kiki elvette tőle a jogot, de nem történt semmi és utána is én voltam a köcsög vagyis 'Anonymous' annak akart beállítani én erre felháborodtam és írtam egy elég szép hozászolást ami tele volt trágár szavakkal(nem annyira csúnyákkal, de azért volt benne) és ez törlésre is került. Azóta semmi nem történt mostanáig ami megint meg nem jelent és kezdte a hülyeségét ami eddig is csinált és nekem ez már túl sok hogy engem akar még hülyének nézni mindig is rossz színbe tenni. Silnet már bocsáss meg de mostanság te is adod a sok hülyeséget és ez nem állapot én nem oltani akarlak meg okoskodni csak ki nyilvánítom a saját véleményem a te hozászolásodról ami szerintem olyan sértően hangzott 'Jeriko' felé. Azt még hozzá fűzőm hogy itt se vagy és 1-2 héten épp hogy fel nézel és akkor még anyonimusal vagy mikor azt se tudod ő mit művelt/művel itt amíg te nem vagy itt szóval te is elcsúszantál a régi énedtől elég rendesen.

Anonymous-t ismét jelentetem a topikba remélem minél hamarabb lesz valami intézkedés.

Silent vissza térve arra hogy te el akarod vettetni a jogok tessék nem fogok az utadba állni és szerintem más se, de akkor én többet nem nézek fel az oldalra. Mivel csvel nem igazán foglalkozok már és gondolkoztam hogy itt hagyom az oldalt is, de úgy gondoltam hogy itt még maradok hogy kicsit segítsem a tagokat a kereső felé terelni amit viszont szép szóval nem értenek és így muszáj egy kis trágár szót használni. A kereső azért is szükséges mert nap mint nap ugyan azt kéri minden egyes tag ha nem is nap mint nap, de akkor 1 hét múlva tuti jön valaki új és rá kérdez nem az hogy a keresőt használná és hamarabb megoldaná a problémáját.

_________________
<<eb@>>Team Website - Közösség
17Buddies - Általam készített pályák.
GameBanana - Általam készített pályák/vágott hangok.

Kép
Kép


Hozzászólás jelentése
Vissza a tetejére
   
 Hozzászólás témája: Re: Írj! - Chat
HozzászólásElküldve: 2014.08.19. 13:40 
Offline
Minden6ó
Avatar

Csatlakozott: 2011.01.19. 12:14
Hozzászólások: 4280
Megköszönt másnak: 218 alkalommal
Megköszönték neki: 285 alkalommal
Zeei írta:
theglorious írta:
Golo írta:
Egyet kell értenem norbee-val hogy olyan emberek járnak ide akik a keresőt se tudják használni mert lusták

Gondoltam arra, hogy ha a szerveres bizbazt megcsinalta crazyboy valami hasonlo bizbasszal megtudna csinalni azt, hogy akik regisztralnak az elso kommentet ne tudjak addig megirni mig valamilyen modon a szabalyzatot at nem neztek vagy egy video alapjan stb

Ennek sem lenne sok értelme,szerinted lenne is valaki aki elolvasná?:) Valami kibújó mindig van és megfogják találni.
Nem csak lusták,hanem ez a mai generáció. 2000-es generáció. Haverom testvéréért mentünk az általános iskolába,mellette egy óvoda volt és a gyerekek már anyáztak,ebből már lehet következtetni,hogy jelenleg hol tartunk. Úgy nőnek fel a gyerekek,hogy van telefon,ps,xbox,3D tv,számítógép,laptop stb... :D de ebben élünk,muszáj lesz elfogadni,változtatni nem lehet.

Biztos van rá valami megoldás hogy legalább a köreinkbe értelmesebb emberek legyenek és ne ilyen ocsmány, trehány lusta emberek. Az új pluginok között is meg nézed a felét tiszta oda hányt semmi és ezért se hagyom jóvá, de remélem majd a feltöltő egyszer rájön hogy ezt igen is javítani kéne mert a hülye 'norbee.16' nem fogja jóváhagyni... Én most a kereső használatára akarnám rá szoktatni a népet csak mikor be linkelem 'DeteCT0R' témáját későbbi időbe valaki meg adja neki a választ vagy be linkeli neki a plugint és így tényleg nem fogják soha meg tanulni hogy érvényesülni kell az életbe mert nem fogok semmi lenni ha nem csinálom meg magamnak amit kell..

_________________
<<eb@>>Team Website - Közösség
17Buddies - Általam készített pályák.
GameBanana - Általam készített pályák/vágott hangok.

Kép
Kép


Hozzászólás jelentése
Vissza a tetejére
   
 Hozzászólás témája: Re: Írj! - Chat
HozzászólásElküldve: 2014.08.19. 13:42 
Offline
Minden6ó
Avatar

Csatlakozott: 2011.01.19. 12:14
Hozzászólások: 4280
Megköszönt másnak: 218 alkalommal
Megköszönték neki: 285 alkalommal
theglorious írta:
Golo írta:
Egyet kell értenem norbee-val hogy olyan emberek járnak ide akik a keresőt se tudják használni mert lusták

Gondoltam arra, hogy ha a szerveres bizbazt megcsinalta crazyboy valami hasonlo bizbasszal megtudna csinalni azt, hogy akik regisztralnak az elso kommentet ne tudjak addig megirni mig valamilyen modon a szabalyzatot at nem neztek vagy egy video alapjan stb

Erre meg az a válaszom hogy ha végig is olvasná úgyse tartaná be a szabályzatot.. Nincs értelme az ilyen fajta dolgoknak mert vagy kibújnak alóla ahogy Zeei írta vagy nem foglalkoznak utána a szabályzattal és akkor ugyan ott tartunk ahol most.

_________________
<<eb@>>Team Website - Közösség
17Buddies - Általam készített pályák.
GameBanana - Általam készített pályák/vágott hangok.

Kép
Kép


Hozzászólás jelentése
Vissza a tetejére
   
 Hozzászólás témája: Re: Írj! - Chat
HozzászólásElküldve: 2014.08.19. 13:45 
Offline
Imperátor
Avatar

Csatlakozott: 2009.04.21. 09:33
Hozzászólások: 3991
Megköszönt másnak: 5 alkalommal
Megköszönték neki: 135 alkalommal
Attól, hogy obszcén, trágár szavakat használsz, az nem lendít semmit előre.

_________________
Kód:
I'm back

Kép


Hozzászólás jelentése
Vissza a tetejére
   
 Hozzászólás témája: Re: Írj! - Chat
HozzászólásElküldve: 2014.08.19. 13:47 
Offline
Minden6ó
Avatar

Csatlakozott: 2011.01.19. 12:14
Hozzászólások: 4280
Megköszönt másnak: 218 alkalommal
Megköszönték neki: 285 alkalommal
Golo írta:
Egyet kell értenem norbee-val hogy olyan emberek járnak ide akik a keresőt se tudják használni mert lusták

Mit hajtok már kb 1-2 hete mióta csak hajnalba járok fel? Szerintem itt már annyi a baj hogy a sok új tag élvezi a lazulást. Úgy vannak vele hogy úgy is sok barom van itt majd ő meg keresi nekem ezt meg azt én meg addig el megyek fagyizok 1-t vagy 2-t... Én ezért is linkelem DeteCT0R leírását a kereső használatáról és ő se volt hülye hogy szánt rá pár 10 percet hogy meg írja mert szerintem elég hasznos a közösség számára.

_________________
<<eb@>>Team Website - Közösség
17Buddies - Általam készített pályák.
GameBanana - Általam készített pályák/vágott hangok.

Kép
Kép


Hozzászólás jelentése
Vissza a tetejére
   
 Hozzászólás témája: Re: Írj! - Chat
HozzászólásElküldve: 2014.08.19. 13:48 
Offline
Minden6ó
Avatar

Csatlakozott: 2011.01.19. 12:14
Hozzászólások: 4280
Megköszönt másnak: 218 alkalommal
Megköszönték neki: 285 alkalommal
Metal írta:
Attól, hogy obszcén, trágár szavakat használsz, az nem lendít semmit előre.

Tisztába vagyok vele, de már néha ki van a nemi szervem az ilyen lusta emberekkel akik nem tudnak 2vel többet kattintani.

_________________
<<eb@>>Team Website - Közösség
17Buddies - Általam készített pályák.
GameBanana - Általam készített pályák/vágott hangok.

Kép
Kép


Hozzászólás jelentése
Vissza a tetejére
   
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása  Hozzászólás a témához  [ 39236 hozzászólás ]  Oldal Előző 12599 2600 2601 2602 26033924 Következő


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 6 vendég


Nyithatsz új témákat ebben a fórumban.
Válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség
Portal: Kiss Portal Extension © Michael O'Toole