hlmod.hu

Magyar Half-Life Mód közösség!
Pontos idő: 2024.03.28. 18:50



Jelenlévő felhasználók

Jelenleg 252 felhasználó van jelen :: 2 regisztrált, 0 rejtett és 250 vendég

A legtöbb felhasználó (1565 fő) 2020.11.21. 11:26-kor tartózkodott itt.

Regisztrált felhasználók: GoodMan, Google [Bot] az elmúlt 5 percben aktív felhasználók alapján

Utoljára aktív
Ahhoz hogy lásd ki volt utoljára aktív, be kell jelentkezned.



Az oldal teljeskörű
használatához regisztrálj.

Regisztráció

Kereső


Új téma nyitása  Hozzászólás a témához  [ 39236 hozzászólás ]  Oldal Előző 12600 2601 2602 2603 26043924 Következő
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája: Re: Írj! - Chat
HozzászólásElküldve: 2014.08.19. 13:50 
Offline
Nagyúr
Avatar

Csatlakozott: 2013.09.04. 15:21
Hozzászólások: 635
Megköszönt másnak: 1 alkalommal
Megköszönték neki: 141 alkalommal
Énis már kevesebbet járok fel az oldalra az ilyenek miatt

_________________
My Steam:
KépKép


Hozzászólás jelentése
Vissza a tetejére
   
 Hozzászólás témája: Re: Írj! - Chat
HozzászólásElküldve: 2014.08.19. 13:53 
Offline
Őskövület
Avatar

Csatlakozott: 2011.09.26. 20:33
Hozzászólások: 2105
Megköszönt másnak: 28 alkalommal
Megköszönték neki: 33 alkalommal
Golo írta:
Énis már kevesebbet járok fel az oldalra az ilyenek miatt


Igaza van mr veterán.

Mi már rég (1 éve) kiderítettük Razzorékkal hogy csaló van köztünk és mi lett belőle? Moderátor lett mi meg húztuk a rövidebbet.


Hozzászólás jelentése
Vissza a tetejére
   
 Hozzászólás témája: Re: Írj! - Chat
HozzászólásElküldve: 2014.08.19. 13:57 
Offline
Tiszteletbeli
Avatar

Csatlakozott: 2014.03.07. 14:55
Hozzászólások: 939
Megköszönt másnak: 38 alkalommal
Megköszönték neki: 95 alkalommal
Metal írta:
Attól, hogy obszcén, trágár szavakat használsz, az nem lendít semmit előre.

Ebben is látok igazat,sőt igazság szerint ez mindent elmond,de itt a pár hétben lett pár olyan felhasználó(neveket nem írok) aki naponta gyártja az újabb témákat,olyan kérdéssel ami már megvan válaszolva. Én is voltam olyan hülye,hogy sokuknak segítettem,de rádöbbentem,hogy norbeenak igaza van abban,hogy ha már most lusta ilyenekre,mi lesz később,de mindegy is maradjunk ott,hogy felesleges topic nyitás. Elég fárasztó olvasni szerintem sokaknak,főleg a régi tagoknak,hogy ugyanazt a kérdést olvassák ezerszer.Belinkelik nekik a keresőt,hogy az segít,erre elkezdik szidni,hogy milyen egy ember,hol ott igen is igaza van annak,aki a keresőt linkelte be neki!
Így az is érthető,hogy néha olyan dologba mennek át a dolgok,amibe nem kellene és szabályzat is megsértik,így végül is nézőpont kérdése az egész. De amit írok,ne hogy valaki is okoskodásnak fogja fel,szimplán a véleményem ez az egész.

_________________
Hmm.
Kép


Hozzászólás jelentése
Vissza a tetejére
   
 Hozzászólás témája: Re: Írj! - Chat
HozzászólásElküldve: 2014.08.19. 13:59 
Offline
Minden6ó
Avatar

Csatlakozott: 2011.01.19. 12:14
Hozzászólások: 4280
Megköszönt másnak: 218 alkalommal
Megköszönték neki: 285 alkalommal
rericsi8 írta:
Golo írta:
Énis már kevesebbet járok fel az oldalra az ilyenek miatt


Igaza van mr veterán.

Mi már rég (1 éve) kiderítettük Razzorékkal hogy csaló van köztünk és mi lett belőle? Moderátor lett mi meg húztuk a rövidebbet.

Gyanakodtam én is mivel akkor már volt egy banolt accja, de annyira nem zavart mit most. Úgy vagyok vele hogy vagy ő vagy én mondjuk engem is leszarnak meg őt is, de ha nem lennék itt nem igazán foglalkozna senki az új pluginokal..

_________________
<<eb@>>Team Website - Közösség
17Buddies - Általam készített pályák.
GameBanana - Általam készített pályák/vágott hangok.

Kép
Kép


Hozzászólás jelentése
Vissza a tetejére
   
 Hozzászólás témája: Re: Írj! - Chat
HozzászólásElküldve: 2014.08.19. 14:06 
Offline
Minden6ó
Avatar

Csatlakozott: 2011.01.19. 12:14
Hozzászólások: 4280
Megköszönt másnak: 218 alkalommal
Megköszönték neki: 285 alkalommal
Metal és te miért nem jársz fel fórumra? Esetleg munka? Mert a szerverekkel igazán nincs foglalkozva. Ezt nem szemétségből írom csak érdekel hogy te miért nem vagy már annyira aktív mit voltál. Ha több modi lenne vagyis kicsivel többet lennének online akkor még jobban lehetne figyelni a dolgokra és tényleg rendesen betartani a szabályzatot nem az hogy jaj most akkor csak törlöm meg kuka és semmi figyelmeztetés hanem úgy kéne mint 'Beepbeep' csinálta és akkor szerintem már azért kevesebb lenne az ilyen hogy 1 dolgot meg kérdezünk 100x offolunk össze vissza, rossz témanével nyitunk témát, trágárul beszélünk. Az offok nagyon elterjedtek mostanság és nekem ezért is elég csak hajnalba fel nézni és akkor meg nézegetem mi van.

_________________
<<eb@>>Team Website - Közösség
17Buddies - Általam készített pályák.
GameBanana - Általam készített pályák/vágott hangok.

Kép
Kép


Hozzászólás jelentése
Vissza a tetejére
   
 Hozzászólás témája: Re: Írj! - Chat
HozzászólásElküldve: 2014.08.19. 14:15 
Offline
Imperátor
Avatar

Csatlakozott: 2009.04.21. 09:33
Hozzászólások: 3991
Megköszönt másnak: 5 alkalommal
Megköszönték neki: 135 alkalommal
Azért remélem mindenki tudja, hogy ez ezzel jár. Mikor még Synnél voltam, egyből alkalmazott Gábor, s nagyon pöpecül ment minden. Nem voltak ott a vérpistikék, akik "konfigos"nak mondták magukat, mert be tudtak tenni egy plugint. Az oldal nem is volt még szerintem sehol, később kerültem ide fel, s akkoriban még az érettek keresték fel tanács és információcsere végett.

Ma már más a helyzet, átalakult az oldal, s az emberek is, s ez a Mi hibánk. Nem csak a moderátoroké, kikié az enyém, hanem mindnyájan, akik az oldalon vagyunk, éltetjük, olvassuk és nézzük. Ahogy terjedt a híre, s a tanácsok sorozata, úgy kerültek ide, a nebuló 12-13 évesek, akik valljuk be, még nem állnak az értelem azon szintjén, amit megkövetelne egy fórum, de "tanulni" akarnak (Igazából kérni, s nem adni). Sokatok is így kezdte, de kinőtte magát, azt is mondhatnánk megérett, mert volt benne ambíció s kitartás és alkalmazkodó képesség. A mostani generáció kér, egyből eredményt akar, nem kutakodik. Az okos-telefonok világába senki se akar a dolgok mögé látni. Nem a térképet veszik elő, hogy hogyan jutnak el Aból Bbe, hanem 2 kattintással megkapják az infót. Átalakult az értékrend, a hozzáállás, s tökéletesen egyetértek azokkal, akik azt mondják, hogy ez így emberi melléktermék, de tenni ellene nem nagyon tudnak, mint ahogy én sem. Nem lehet megnevelni egy egész generációt. Alkalmazkodni kell.

Az elmúlt időszakban sok munkám volt, teendő, meg szabi, de már én se vagyok a régi. A topicok ezrei, amiket nap mint nap nyitnak számomra kiakasztóak. Mindenre ott van a megoldás valahol, s még csak nem is feltétlen a fórumon. Többségében válaszolnak, s olyankor nem látom értelmét beleszólni...nincs kedvem sok helyre WRONGozni, mert az csak szítaná a tüzet, de esetenként reménytelen is a dolog.

moderátor: Nehéz választani. Mindenki hatalmat akar, még akkor is, ha macerával s munkával jár. (És ugyanúgy kap, de nem ad)

Szervereim: bevallom...hétvégén lett volna jailes dömping de.... találtam egy free to playes gamet steamen és..... lenyomtam benne 17-18 órát a hétvégén :]
http://www.frontline-tactics.com
Anno Gorky17tel játszottam s megragadott az egész, rengeteg helyen néztem h van-e hasonló, e nem találtam akkor. Hétvégén meg ölembe hullt egy ilyen....és áá....nagyon férfi két lába között lévő himbilimbi a játék :))

Amúgy tervezek még 1-2 tutorialt, végig kell gondolnom micsodát, s lesz ami ismétlés is lesz, mivel nyitottak oda topicokat mások is :)



Akinek nem inge, ne vegye magára.

_________________
Kód:
I'm back

Kép

Ők köszönték meg Metal nek ezt a hozzászólást (összesen 3): DeteCT0R (2014.08.19. 14:49) • xXlederXxHUN (2014.08.19. 20:48) • norbee.16 (2014.08.20. 10:07)
  Népszerűség: 6.82%


Hozzászólás jelentése
Vissza a tetejére
   
 Hozzászólás témája: Re: Írj! - Chat
HozzászólásElküldve: 2014.08.19. 20:35 
Offline
Veterán
Avatar

Csatlakozott: 2011.11.17. 15:48
Hozzászólások: 1904
Megköszönt másnak: 17 alkalommal
Megköszönték neki: 54 alkalommal
Ma mixen lebuktam hogy aimozok :(
Ugye crazyboy?


Hozzászólás jelentése
Vissza a tetejére
   
 Hozzászólás témája: Re: Írj! - Chat
HozzászólásElküldve: 2014.08.19. 21:30 
Offline
Őskövület
Avatar

Csatlakozott: 2012.02.27. 09:42
Hozzászólások: 2588
Megköszönt másnak: 25 alkalommal
Megköszönték neki: 418 alkalommal
Mert még csalni se tudsz xDXDXDXD
pocok5 írta:
Ma mixen lebuktam hogy aimozok :(
Ugye crazyboy?

_________________
Kép


Hozzászólás jelentése
Vissza a tetejére
   
 Hozzászólás témája: Re: Írj! - Chat
HozzászólásElküldve: 2014.08.19. 21:34 
Offline
Signore Senior
Avatar

Csatlakozott: 2011.09.09. 17:39
Hozzászólások: 4020
Megköszönt másnak: 12 alkalommal
Megköszönték neki: 139 alkalommal
Na akkor most álljunk meg..
Miért baj ha valaki kérdez? Miért baj ha valaki kérdez egy már megválaszolt kérdést?
Kérdezem én mint a 14 éves kamaszok az anyjuktól, "és akkor mivan"?
Nem mindenki azzal kezdi a fórumos pályafutását, hogy elkezd keresgetni a témák között, valaki gyorsan túl akar esni a dolgokon és csak felteszi a kérdését. Mi ezzel a probléma? Ha valaki nem akar neki válaszolni, mert ő már olyan szinten profi, hogy egy egyszerű kérdésre már nem is tud válaszolni (holott egyszerű lenne, mert elvileg már valahol meg van válaszolva), akkor ne tegye. Nézzen más témát és válaszoljon arra. Komolyan odáig jutottunk, hogy a mai generációt szidjuk mert nem akar keresni. Hát gratulálok.

Norbi te meg mi a fészkes fenéről beszélsz? Engem hidegen hagy, hogy Anonymousnak hány ezer accountja van, hány ezerszer volt kitiltva, a lényeg, hogy most nincs tiltva és amit mondott az igaz. Ha pedig igaza van, akkor pont nem tud érdekelni, hogy mi a háttérsztorija a srácnak, felőlem lehet 3 gyerekes apuka, anyuka, vagy akár maga a Német-Római Birodalom uralkodója, ha igaza van akkor igaza van.

A keresős dologra pedig nem megoldás, hogy tutorialt írsz, mert azt se fogja megtalálni a "mai generáció" adott tagja, de ha meg is találja, az a hatalmas értelmi szint amit a topic szerzője felmutatott a topicba, lehet, hogy elveszi az illető kedvét a fórumtól.


Hozzászólás jelentése
Vissza a tetejére
   
 Hozzászólás témája: Re: Írj! - Chat
HozzászólásElküldve: 2014.08.19. 21:38 
Offline
Signore Senior
Avatar

Csatlakozott: 2011.09.09. 17:39
Hozzászólások: 4020
Megköszönt másnak: 12 alkalommal
Megköszönték neki: 139 alkalommal
Idézet:
AMX Mod X Scripting Tutorialok

Metal rövid, tömör, lényeges dolgokat tartalmazó összefoglalója az AMX Mod X nyelvéről a Pawn-ról.
Folyamatosan bővíti, észrevételeiteket osszátok meg a topicokba.


Ezt pedig kérném átnevezni, mert én is írtam oda témákat! :D


Hozzászólás jelentése
Vissza a tetejére
   
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása  Hozzászólás a témához  [ 39236 hozzászólás ]  Oldal Előző 12600 2601 2602 2603 26043924 Következő


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 19 vendég


Nyithatsz új témákat ebben a fórumban.
Válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség
Portal: Kiss Portal Extension © Michael O'Toole