hlmod.hu

Magyar Half-Life Mód közösség!
Pontos idő: 2024.03.28. 15:39



Jelenlévő felhasználók

Jelenleg 227 felhasználó van jelen :: 1 regisztrált, 0 rejtett és 226 vendég

A legtöbb felhasználó (1565 fő) 2020.11.21. 11:26-kor tartózkodott itt.

Regisztrált felhasználók: Google [Bot] az elmúlt 5 percben aktív felhasználók alapján

Utoljára aktív
Ahhoz hogy lásd ki volt utoljára aktív, be kell jelentkezned.



Az oldal teljeskörű
használatához regisztrálj.

Regisztráció

Kereső


Új téma nyitása  Hozzászólás a témához  [ 7 hozzászólás ] 
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája: Jelszó változtatás, és a jövőről!
HozzászólásElküldve: 2015.06.10. 18:27 
Offline
Developer
Avatar

Csatlakozott: 2011.06.01. 21:11
Hozzászólások: 7962
Megköszönt másnak: 295 alkalommal
Megköszönték neki: 535 alkalommal
Sziasztok!

Kezdeném máris az elején! Szeretnék megkérni minden tagot hogy váltson jelszót a lehető leghamarabb. Valószínűleg az adatbázisból kerültek ki részletek, így konkrétan senkinek a fiókja nincs biztonságban, ám ezt egy egyszerű jelszóváltás megoldja. Erre hogy az adatbázis harmadik kézbe került konkrét bizonyítékunk nincs, viszont nagy a gyanú rá. Hozzátenném, hogy a PHPBB kódolása, olyan mértékben biztonságos, hogy megfelelő tudás nélkül dekódolni nem lehetséges. Oroszrulett fiókjában sem az igazi tulaj volt, s mostanában volt egy-két érdekes dolog efelől, hogy régi, nem használt accountokba került bele nem oda való személy. Ha kérdésed merült fel, írj bátran, akár a témához, akár privát üzenetet. A lehető leghamarabb módon próbálunk rá válaszolni.

Az okozott kellemetlenségért elnézést kérünk.




*A csapat tagokhoz is szólnék. Aki nem tud belépni, az kérem keressen fel hogy megkaphassa az új jeszavát, mert megváltoztattam.



A másik fontos dolog, a jövőbeli fejlesztések. Szeretnénk fejleszteni az oldalon. Szépen biztosan, és csak arra gyúrni ami megy. Egyszóval ki lesznek szedve a felesleges dolgok.

Ami biztos, hogy amxmodx résznél ki lesz szedve, a funkciók, és a dokumentációk, a sourcemodnál is csak a pluginok, a letöltések és a fordító fog megmaradni. A metamod, illetve az eventscript is részt fog kapni a bal oldali menüben. A szerverkeresőt is tervezzük újítani, teljesen más jellegűvé tenni. További felesleges dolgok is eltávolításra kerülnek. Egy új témát is megpróbálunk beüzemelni, mert a változatosság sem ártana.
Ötleteket, javaslatokat akár itt a témában hozzászólás formájában, akár privát üzenetben várunk (crazyboy, és én)

_________________
http://www.easyrankup.eu

Ők köszönték meg kiki nek ezt a hozzászólást (összesen 5): davke1 (2015.06.10. 18:31) • mforce (2015.06.10. 18:34) • norbee.16 (2015.06.10. 18:38) • oroszrulett (2015.06.10. 19:00) • laci512 (2015.06.10. 19:17)
  Népszerűség: 11.36%


Hozzászólás jelentése
Vissza a tetejére
   
HozzászólásElküldve: 2015.06.10. 18:40 
Offline
Minden6ó
Avatar

Csatlakozott: 2011.01.19. 12:14
Hozzászólások: 4280
Megköszönt másnak: 218 alkalommal
Megköszönték neki: 285 alkalommal
Beep bácsi itt a dolgok oka :) Remélem nem fogod leharapni a fejem. Elég nagy pofa kell ahhoz, hogy másnak ad ki magad és még tagad is ezt a dolgot. A képet törölte egyből(az illető amin ott volt a bizonyíték ami szerintem nem az igazi oroszrulett volt az accban.) Én részemről megint offlinébe leszek és ha esetleg megint ilyen lesz régi ismerős accjával akkor megint intézni fogom a dolgokat, de kommentek nélkül. Puszi mindenki.

_________________
<<eb@>>Team Website - Közösség
17Buddies - Általam készített pályák.
GameBanana - Általam készített pályák/vágott hangok.

Kép
Kép


Hozzászólás jelentése
Vissza a tetejére
   
HozzászólásElküldve: 2015.06.10. 19:17 
Offline
Tiszteletbeli
Avatar

Csatlakozott: 2012.10.09. 13:48
Hozzászólások: 1439
Megköszönték neki: 174 alkalommal
Na, végre valami, ami engem is érint :D

Miért lennék én mindennek az oka?

_________________
Minden jót! :)


Hozzászólás jelentése
Vissza a tetejére
   
HozzászólásElküldve: 2015.06.10. 19:20 
Offline
Tiszteletbeli
Avatar

Csatlakozott: 2014.09.08. 22:21
Hozzászólások: 3014
Megköszönt másnak: 96 alkalommal
Megköszönték neki: 555 alkalommal
Nem rád értette :D rosszul fogalmazott

_________________
GitHub - mforce


Hozzászólás jelentése
Vissza a tetejére
   
HozzászólásElküldve: 2015.06.11. 01:18 
Offline
Fanatikus

Csatlakozott: 2009.09.26. 10:29
Hozzászólások: 171
Megköszönték neki: 54 alkalommal
Joisten mi van itt.. Most kaptam az emailt, mar amugy se foglalkozom mostanaban cs 1.6 al, de azert feljottem jelszot valtani.
De oszinten, hogy lehettek ennyire felelotlenek??? Miaz hogy 3. Fel kezebe kerult az adatbazis??? Ez hogy lehetett? Azert ennel tobbet vartam toletek.. Evek ota tag vagyok, de ilyet almomba se gondoltam volna. Gondoljatok csak bele, ha ez az alliedmoddersel esik meg.. Kicsit se lenne cink.. Nah mind egy, azert jobban figyeljetek mar erre gyerekek.. Rengeteg felhasznalo veszelyben van..


Hozzászólás jelentése
Vissza a tetejére
   
HozzászólásElküldve: 2015.06.11. 03:38 
Offline
Beavatott

Csatlakozott: 2010.08.10. 17:30
Hozzászólások: 82
Megköszönték neki: 2 alkalommal
JoZsi írta:
Joisten mi van itt.. Most kaptam az emailt, mar amugy se foglalkozom mostanaban cs 1.6 al, de azert feljottem jelszot valtani.
De oszinten, hogy lehettek ennyire felelotlenek??? Miaz hogy 3. Fel kezebe kerult az adatbazis??? Ez hogy lehetett? Azert ennel tobbet vartam toletek.. Evek ota tag vagyok, de ilyet almomba se gondoltam volna. Gondoljatok csak bele, ha ez az alliedmoddersel esik meg.. Kicsit se lenne cink.. Nah mind egy, azert jobban figyeljetek mar erre gyerekek.. Rengeteg felhasznalo veszelyben van..


Megesett. Többször is. Legutóbb 2x is 1 héten. Bármikor megtud esni továbbra is. Bénák akik ott vannak. Bénák akik itt vannak. 2 dolog miatt történik az ilyen. Béna aki a kódót írja. És idő kérdése hogy egy még bénább user megtalálja a rossz kódót.

Leiratkoznék a zöld piros rózsaszín szöveggel ellátott üzenetekrő köszi -_-'


Hozzászólás jelentése
Vissza a tetejére
   
HozzászólásElküldve: 2015.06.11. 08:42 
Offline
Őskövület
Avatar

Csatlakozott: 2012.02.27. 09:42
Hozzászólások: 2588
Megköszönt másnak: 25 alkalommal
Megköszönték neki: 418 alkalommal
Nem tudom, hogy ezt fogod e olvasni vagy nem, de azért leírom. Ha minden a hétköznapokban megszokott dolgok szerint folyt volna az adatbázis nem kerülhetett volna ki. Ez nem az oldal x hibája miatt történt hanem egy emberi döntés miatt amire álmunkban sem gondoltunk volna..

JoZsi írta:
Joisten mi van itt.. Most kaptam az emailt, mar amugy se foglalkozom mostanaban cs 1.6 al, de azert feljottem jelszot valtani.
De oszinten, hogy lehettek ennyire felelotlenek??? Miaz hogy 3. Fel kezebe kerult az adatbazis??? Ez hogy lehetett? Azert ennel tobbet vartam toletek.. Evek ota tag vagyok, de ilyet almomba se gondoltam volna. Gondoljatok csak bele, ha ez az alliedmoddersel esik meg.. Kicsit se lenne cink.. Nah mind egy, azert jobban figyeljetek mar erre gyerekek.. Rengeteg felhasznalo veszelyben van..

_________________
Kép

Ők köszönték meg CrB nek ezt a hozzászólást: kiki (2015.06.11. 08:48)
  Népszerűség: 2.27%


Hozzászólás jelentése
Vissza a tetejére
   
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása  Hozzászólás a témához  [ 7 hozzászólás ] 


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség
Portal: Kiss Portal Extension © Michael O'Toole