hlmod.hu

Magyar Half-Life Mód közösség!
Pontos idő: 2024.03.29. 00:31



Jelenlévő felhasználók

Jelenleg 225 felhasználó van jelen :: 2 regisztrált, 1 rejtett és 222 vendég

A legtöbb felhasználó (1565 fő) 2020.11.21. 11:26-kor tartózkodott itt.

Regisztrált felhasználók: Google [Bot], quil az elmúlt 5 percben aktív felhasználók alapján

Utoljára aktív
Ahhoz hogy lásd ki volt utoljára aktív, be kell jelentkezned.



Az oldal teljeskörű
használatához regisztrálj.

Regisztráció

Kereső


Új téma nyitása  Hozzászólás a témához  [ 39236 hozzászólás ]  Oldal Előző 13197 3198 3199 3200 32013924 Következő
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája: Re: Írj! - Chat
HozzászólásElküldve: 2016.03.16. 20:58 
Offline
Tiszteletbeli
Avatar

Csatlakozott: 2014.09.08. 22:21
Hozzászólások: 3014
Megköszönt másnak: 96 alkalommal
Megköszönték neki: 555 alkalommal
Mert mondjam azt, hogy használd nyugodtan? Nem zabál feleslegesen 300x annyit, mint normálisan megírva?
A hulladék az hulladék. Nem igazán van mit szépíteni.
Legalább van aki megmondja, nem a szarokat fogadja el és minden hozzá nem értő azt használja.
Szerintem így is van elég szemét itt a fórumon.

_________________
GitHub - mforce


Hozzászólás jelentése
Vissza a tetejére
   
 Hozzászólás témája: Re: Írj! - Chat
HozzászólásElküldve: 2016.03.16. 21:03 
Offline
Nagyúr

Csatlakozott: 2016.03.03. 17:37
Hozzászólások: 530
Megköszönt másnak: 4 alkalommal
Megköszönték neki: 65 alkalommal
Végülis ilyen szempontból igazad van, csak aki úgy irja meg, hogy nem ért annyira hozzá, annak azért más.

_________________
DeteCT0R írta:
Van egy kis baj a pluginnal :DEs orulnek ha a kockak megneznek egy csepet:D

Kép


Hozzászólás jelentése
Vissza a tetejére
   
 Hozzászólás témája: Re: Írj! - Chat
HozzászólásElküldve: 2016.03.16. 21:23 
Offline
A Scripter

Csatlakozott: 2013.11.19. 19:08
Hozzászólások: 827
Megköszönt másnak: 8 alkalommal
Megköszönték neki: 315 alkalommal
Én soha se mondtam el magamról, hogy jó vagyok scriptelésben. Egy fontos dolog kell hozzá: Agy. Bárki rászán pár napot valamire akkor bármit meg tud oldani az ember. Én néha vissza néztem miket csináltam és csak röhögni tudtam magamon. Mivel elégé szar gépem volt és sok szabadidőm, így nem tudtam mást csinálni mint ezzel foglalkozni. De most már nyár óta nem nagyon tud érdekelni az egész 1.6. Manapság inkább az új játékkal játszok mivel az szerintem sokkal jobb elfoglaltság mint ilyen szar sorokat írogatni a semmiért, mert amit bele fektetsz munkát az egészbe az soha a büdös életben nem fog visszatérülni. Hülye is voltam, hogy ennyi időt bele vertem.

Szóval a lényeg, hogy tanulj kicsit és aztán próbálkozz, így pik-pak megérted a dolgokat én is ezt csináltam, hogy mindig tanultam kicsit.

Ők köszönték meg DeR0iD nek ezt a hozzászólást (összesen 2): V!RUSHĐ (2016.03.16. 21:25) • CrB (2016.03.16. 22:05)
  Népszerűség: 4.55%


Hozzászólás jelentése
Vissza a tetejére
   
 Hozzászólás témája: Re: Írj! - Chat
HozzászólásElküldve: 2016.03.17. 00:14 
Offline
Félisten
Avatar

Csatlakozott: 2015.03.12. 18:30
Hozzászólások: 975
Megköszönt másnak: 67 alkalommal
Megköszönték neki: 136 alkalommal
Idézet:
Erről ennyit, többit az őrszobán. :)

_________________
Fórumi aktivitásom véget ért: 2017.09.07.
Innentől esetleg steamen vagyok elérhető.


Hozzászólás jelentése
Vissza a tetejére
   
 Hozzászólás témája: Re: Írj! - Chat
HozzászólásElküldve: 2016.03.17. 01:13 
Offline
Tiszteletbeli
Avatar

Csatlakozott: 2011.09.18. 13:01
Hozzászólások: 4270
Megköszönt másnak: 55 alkalommal
Megköszönték neki: 513 alkalommal
SmaCk írta:
1.6-nak már nincs jövője, nem lehet újat hozni :)

Sokan kitudnanak hozni viszont a mai player kozossegnek az mar lejart lenne :) mert nemlenne olyan szveg automata fegyvermenuvel ellatot szar pluginok ami miatt a jatekelmeny mar reg nemaz ami az eredeti dolga lenne.

Regebb voltak jo szerverek amikor nemvolt telecsicsazva minden szarral. Ottvolt meg Metal alienmod szervere ami tenyleg egyedulalo volt viszont sokan azt se tudtak mitkell csinalni sokszor tobb kulfoldi volt mint magyar a szerveren. (Rip alienmod 2013 vagy 2014 nemtudom)
Vagy ottvolt Kiki deathrun modja (igaz copyzta de magyarorszagon egyedulalo volt) azis kihalt aztan :D tobb szerverre nem emlekszek ami tetszett nekem.

_________________
Idk. Csak ugy funbooo.
Kép


Hozzászólás jelentése
Vissza a tetejére
   
 Hozzászólás témája: Re: Írj! - Chat
HozzászólásElküldve: 2016.03.17. 06:47 
Offline
Nagyúr

Csatlakozott: 2016.03.03. 17:37
Hozzászólások: 530
Megköszönt másnak: 4 alkalommal
Megköszönték neki: 65 alkalommal
Csak az a baj, hogy annyit megtanultam, hogy egy skinmenüt megtudjak írni, de mégis hibás volt mforce szerint, és nem tudom miképpen oldjam akk meg. :(

_________________
DeteCT0R írta:
Van egy kis baj a pluginnal :DEs orulnek ha a kockak megneznek egy csepet:D

Kép


Hozzászólás jelentése
Vissza a tetejére
   
 Hozzászólás témája: Re: Írj! - Chat
HozzászólásElküldve: 2016.03.17. 09:40 
Offline
Tiszteletbeli
Avatar

Csatlakozott: 2015.03.11. 20:11
Hozzászólások: 915
Megköszönt másnak: 52 alkalommal
Megköszönték neki: 317 alkalommal
DeteCT0R írta:
SmaCk írta:
1.6-nak már nincs jövője, nem lehet újat hozni :)

Sokan kitudnanak hozni viszont a mai player kozossegnek az mar lejart lenne :) mert nemlenne olyan szveg automata fegyvermenuvel ellatot szar pluginok ami miatt a jatekelmeny mar reg nemaz ami az eredeti dolga lenne.

Regebb voltak jo szerverek amikor nemvolt telecsicsazva minden szarral. Ottvolt meg Metal alienmod szervere ami tenyleg egyedulalo volt viszont sokan azt se tudtak mitkell csinalni sokszor tobb kulfoldi volt mint magyar a szerveren. (Rip alienmod 2013 vagy 2014 nemtudom)
Vagy ottvolt Kiki deathrun modja (igaz copyzta de magyarorszagon egyedulalo volt) azis kihalt aztan :D tobb szerverre nem emlekszek ami tetszett nekem.


Hát most ide mondanám "egyszer mindennek végét".. De magyarba több a szerver, mint a player...
Most jött ez a csgo mód, jó, fasza volt ez is (egy darabig), és azzal is csak az átlag 12-13 éves srácok/lányok játszanak :D
Én bevezetném az összes hosztnál, hogy SMS-el ne lehessen fizetni szervert, és egy 16 szerver ára menjen fel vagy 10k-ig..:D
Na akkor negyed ennyi szerver lenne, és nem a túlmodolt szarok (tisztelet 3-4 kivételnek)
De itt már egy egyedi dásztkettőt sem tudsz összerakni, mert egy hét múlva máshol is megtalálod azt..

_________________
viewtopic.php?f=101&t=25611#p184899
viewtopic.php?f=114&t=29544&p=209471#p209431


Hozzászólás jelentése
Vissza a tetejére
   
 Hozzászólás témája: Re: Írj! - Chat
HozzászólásElküldve: 2016.03.17. 09:52 
Offline
Fanatikus
Avatar

Csatlakozott: 2016.02.18. 19:24
Hozzászólások: 193
Megköszönt másnak: 12 alkalommal
Megköszönték neki: 20 alkalommal
mforce írta:
Vicces az is, hogy egyedül én nem szarok az egészbe bele, és én vagyok a gechiii. De okés. :)
12 óra munka után csoportvezetőként még van energy itt is az észt osztani érted. De ez a kutyát nem érdekli, biztos szarul csinálom. :D Elvégre te vagy a helyemen. Ash Ketchup.

Az hiszed hogy csak te dolgozol? :)

_________________
Global Offensive Mod[5000 ft/ Sql Mentes / 6 Lada / 135 Skin]


Hozzászólás jelentése
Vissza a tetejére
   
 Hozzászólás témája: Re: Írj! - Chat
HozzászólásElküldve: 2016.03.17. 11:25 
Offline
Senior Tag
Avatar

Csatlakozott: 2015.06.11. 01:54
Hozzászólások: 220
Megköszönt másnak: 46 alkalommal
Megköszönték neki: 13 alkalommal
Ez egy közösség lenne ahol a moderátorok/adminok kéne segítsenek ennek ellenére mikor meglátom hogy valami moderátor kommentál már attól kell félni hogy vajon most milyen módon küld el a p*csába. A hozzászólásuk abban merül ki hogy "old meg" "kuka" "off" "kereső" "figyelmeztetve" "írd meg magadnak", persze ha elkezded magadnak megírni és van benne hiba akkor egyből az jön hogy mekkora béna vagy hogy nem tudod megcsinálni mert ugye mindenki úgy született hogy pluginokat tud írni (kb ez jön le). És hidd el más is ugyan úgy dolgozik és lehet még többet mint te. ;) De legalább egy alap tiszteletet meglehetne adni, attól hogy az oldalon "nagy" ember vagy attól még lehet normálisan is közölni valamit. Persze ez nem csak Mforce-nak szól hanem társainak is. Na csak ennyit akartam, lehet bannolni meg stb.

Ja és nem rossz szándékból írtam mert minden tiszteletem hogy ennyire értetek hozzá (de tényleg), csak ahogy előttem is mondták a modoron lehetne egy kicsit változtatni. :)

_________________
Kép


A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára AlphaHun 2016.03.17. 14:58-kor.

Ők köszönték meg AlphaHun nek ezt a hozzászólást: kengurumancs (2016.03.17. 12:27)
  Népszerűség: 2.27%


Hozzászólás jelentése
Vissza a tetejére
   
 Hozzászólás témája: Re: Írj! - Chat
HozzászólásElküldve: 2016.03.17. 12:28 
Offline
Félisten
Avatar

Csatlakozott: 2015.03.12. 18:30
Hozzászólások: 975
Megköszönt másnak: 67 alkalommal
Megköszönték neki: 136 alkalommal
AlphaHun írta:
Ez egy közösség lenne ahol a moderátorok/adminok kéne segítsenek ennek ellenére mikor meglátom hogy valami moderátor kommentál már attól kell félni hogy vajon most milyen módon küld el a p*csába. A hozzászólásuk abban merül ki hogy "old meg" "kuka" "off" "kereső" "figyelmeztetve" "írd meg magadnak", persze ha elkezded magadnak megírni és van benne hiába akkor egyből az jön hogy mekkora béna vagy hogy nem tudod megcsinálni mert ugye mindenki úgy született hogy pluginokat tud írni (kb ez jön le). És hidd el más is ugyan úgy dolgozik és lehet még többet mint te. ;) De legalább egy alap tiszteletet meglehetne adni, attól hogy az oldalon "nagy" ember vagy attól még lehet normális is közölni valamit. Persze ez nem csak Mforce-nak szól hanem társainak is. Na csak ennyit akartam, lehet bannolni meg stb.

Ja és nem rossz szándékból írtam mert minden tiszteletem hogy ennyire értetek hozzá (de tényleg), csak ahogy előttem is mondták a modoron lehetne egy kicsit változtatni. :)


Ha, valaki a keresőt nem használja, annak a fejét üvöltsék is le.. :)
Többi teljes mértékben igaz! ;)

_________________
Fórumi aktivitásom véget ért: 2017.09.07.
Innentől esetleg steamen vagyok elérhető.


Hozzászólás jelentése
Vissza a tetejére
   
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása  Hozzászólás a témához  [ 39236 hozzászólás ]  Oldal Előző 13197 3198 3199 3200 32013924 Következő


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 20 vendég


Nyithatsz új témákat ebben a fórumban.
Válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség
Portal: Kiss Portal Extension © Michael O'Toole