hlmod.hu

Magyar Half-Life Mód közösség!
Pontos idő: 2024.03.28. 16:15



Jelenlévő felhasználók

Jelenleg 206 felhasználó van jelen :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 206 vendég

A legtöbb felhasználó (1565 fő) 2020.11.21. 11:26-kor tartózkodott itt.

Regisztrált felhasználók: nincs regisztrált felhasználó az elmúlt 5 percben aktív felhasználók alapján

Utoljára aktív
Ahhoz hogy lásd ki volt utoljára aktív, be kell jelentkezned.



Az oldal teljeskörű
használatához regisztrálj.

Regisztráció

Kereső


Lezárt fórum  A témát lezárták, nem szerkesztheted a hozzászólásaid, és nem küldhetsz új hozzászólást.  [ 4 hozzászólás ] 
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája: Skin Rendszer v1.0
HozzászólásElküldve: 2016.03.26. 17:43 
Offline
Senior Tag

Csatlakozott: 2015.08.03. 18:09
Hozzászólások: 216
Megköszönt másnak: 6 alkalommal
Megköszönték neki: 11 alkalommal
Skin Rendszer v1.0

Sziasztok!
Be szeretném mutatni egy könnyen kezelhető Skin Rendszer Pluginomat. Remélem, hogy ezzel sok mindenkinek segítek, mert anélkül szerkeszthető és testre szabható, hogy hozzányúlnánk a Forráskódhoz. Mielőtt bárki megkérdezné, igen én írtam, csak azóta változott a nevem, és mivel használom én is ezt a Plugint, ezért nem írogattam át 'Patrik3'-ra. Remélem, hogy ebből nem lesz probléma. :)


Található a .ZIP-ben egy "olvassel.txt" fájl, amiben minden le van írva, de ide is leírom, hogy lássátok, az egyszerű használatát.

Játékos Parancsok:
A Menüt a /menu paranccsal lehet megnyitni.
Belekerült egy 'impulse 201' is, ami segítségével a T betűvel is megnyithatjuk a Menüt.
Belekerült továbbá egy Addolás menü is, ami segítségével adhatunk egy játékosnak, vagy éppen magunknak Öléseket. A Mennyiséget mi tudjuk beírni ami után rányomtunk a kiválasztott játékos nevére. Ez hasznos lehet egy Frag versenynél. Ezt Immunisággal rendelkező Adminok tudják megnyitni a /adas paranccsal.

Telepítés:
-> .mdl ---> "cstrike/models/skin_rendszer_v1" mappába
-> .amxx ---> "cstrike/addons/amxmodx/plugins" mappába
-> .txt ---> "cstrike/addons/amxmodx/data/lang" mappába
-> "cstrike/addons/amxmodx/configs/plugins.ini" fájl végére bele írni a plugin nevét. Így: skin_rendszer_v1.amxx

Használat: (Saját modellek, saját nevekkel)

-> 1. Modellek feltöltése a "cstrike/models/skin_rendszer_v1" mappába. Minden skinből 5 darabot kell feltölteni. Ilyen névvel: awp_1.mdl
ak47_2.mdl
m4a1_3.mdl
deagle_4.mdl, stb.

-> 2. A modellek elnevezése a "cstrike/addons/amxmodx/data/lang/skin_rendszer_v1.txt" fájlban történik. Így:
AWP_1 = Sötétkék Awp ('AWP_1 = ' ennek használata kötelező, úgyanis ez az elérési út.)
AK47_2 = Gold Ak47 ('AK47_2 = ' ez csupa nagy betűkkel történik.)
M4A1_3 = SpitFire M4a1 ('M4A1_3 = ' ahogy megadod itt, annak a számnak megfelelően lesz elérhető a menüben is.)
DEAGLE_4 = Metál Deagle (Itt is kötelező az 5 darab, mivel annyi van előre meghatározva.)

Az "olvassel.txt" fájlban található egy olyan rész, amivel könnyen ékezetessé tehetjük az egész Skin Rendszert. Ha megfelelően rakjuk be a karaktereket, akkor még élvezetesebb lesz az egész játék.

Használjátok egészséggel, remélem, hogy segítettem, és hogyha lesz rá igény akkor tovább fejleszthető egy v1.1-es verzióban.

Welcome to the AMX Mod X 1.8.1-300 Compiler.
Copyright (c) 1997-2013 ITB CompuPhase, AMX Mod X Team

Header size: 1596 bytes
Code size: 38852 bytes
Data size: 26404 bytes
Stack/heap size: 16384 bytes; max. usage is unknown, due to recursion
Total requirements: 83236 bytes
Done.

_________________
.:[D@nGeR]:. [1] Only Dust2:
Kép

.:[D@nGeR]:. [2] Sniper:
Kép


A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára Patrik3 2016.03.27. 10:58-kor.

Ők köszönték meg Patrik3 nek ezt a hozzászólást (összesen 5): titkos (2016.03.27. 15:25) • FonoK (2016.03.28. 19:38) • abdenather (2016.03.31. 19:13) • *GrafitY* (2016.04.02. 19:50) • csongika (2016.04.06. 19:45)
  Népszerűség: 11.36%


Hozzászólás jelentése
Vissza a tetejére
   
 
 Hozzászólás témája: Re: Skin Rendszer v1.0
HozzászólásElküldve: 2016.04.05. 21:31 
Offline
Tiszteletbeli
Avatar

Csatlakozott: 2014.09.08. 22:21
Hozzászólások: 3014
Megköszönt másnak: 96 alkalommal
Megköszönték neki: 555 alkalommal
Nem format, hanem formatex, mert egy visszacsatolód sincs. If-ek helyett switch. Fájl olvasás minden percben helyett array.
curweaponba az a skinkapcsoló lekérés is mindegyiknél felesleg, tehát a fegyóra is switch, arra először egy if. Mivel csak 4 fegyó van item_deploy bőven jobb lenne.
Sok menü helyett multimenü is jobb lenne, de az már csak esztétikai kérdés.


  1. menu_additem(menu, "\dTöbbi hamarosan..", "2", 0)


Ez meg egy rossz vicc, 100%, hogy így nem lesz elfogadva.

_________________
GitHub - mforce


Hozzászólás jelentése
Vissza a tetejére
   
 
 Hozzászólás témája: Re: Skin Rendszer v1.0
HozzászólásElküldve: 2016.04.06. 17:45 
Offline
Senior Tag

Csatlakozott: 2015.08.03. 18:09
Hozzászólások: 216
Megköszönt másnak: 6 alkalommal
Megköszönték neki: 11 alkalommal
Először is, mi a vicc? Nem mindent kell úgy csinálni, ahogy te elgondolod. Úgy kell, hogy mindenki megértse és tudja szerkeszteni. Amúgy tökre nem értem, hogy ami általad lett feltöltve, az mp.-k alatt el kell, hogy legyen fogadva, de amit más tölt, abba aztán turkálsz, de nem tudom, hogy miért(sőt, nem is érdekel)..

De annál tovább nem érdekel, mert másnak szerettem volna jót, és ha nem hagyjátok jóvá, akkor nem. Másnak akartam jót, hogy megértse, és egyszerűen tudja szerkeszteni, de az is tuti, hogy ide se hozok több plugint.

_________________
.:[D@nGeR]:. [1] Only Dust2:
Kép

.:[D@nGeR]:. [2] Sniper:
Kép


Hozzászólás jelentése
Vissza a tetejére
   
 
 Hozzászólás témája: Re: Skin Rendszer v1.0
HozzászólásElküldve: 2016.04.06. 19:58 
Offline
Tiszteletbeli
Avatar

Csatlakozott: 2014.09.08. 22:21
Hozzászólások: 3014
Megköszönt másnak: 96 alkalommal
Megköszönték neki: 555 alkalommal
Oda van írva, hogy mi a vicc. És szerintem nem véletlen én vagyok ott ahol, nem te.
Tanács megfogadás, további kérdések helyett inkább lázadsz (magyarul eszed ágában sincs jól megírni). Kuka.

_________________
GitHub - mforce


Hozzászólás jelentése
Vissza a tetejére
   
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Lezárt fórum  A témát lezárták, nem szerkesztheted a hozzászólásaid, és nem küldhetsz új hozzászólást.  [ 4 hozzászólás ] 


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 3 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség
Portal: Kiss Portal Extension © Michael O'Toole