hlmod.hu

Magyar Half-Life Mód közösség!
Pontos idő: 2024.04.27. 07:56



Jelenlévő felhasználók

Jelenleg 532 felhasználó van jelen :: 1 regisztrált, 0 rejtett és 531 vendég

A legtöbb felhasználó (1565 fő) 2020.11.21. 11:26-kor tartózkodott itt.

Regisztrált felhasználók: Majestic-12 [Bot] az elmúlt 5 percben aktív felhasználók alapján

Utoljára aktív
Ahhoz hogy lásd ki volt utoljára aktív, be kell jelentkezned.



Az oldal teljeskörű
használatához regisztrálj.

Regisztráció

Kereső


Új téma nyitása  Hozzászólás a témához  [ 39242 hozzászólás ]  Oldal Előző 13219 3220 3221 3222 32233925 Következő
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája: Re: Írj! - Chat
HozzászólásElküldve: 2016.04.03. 09:01 
Offline
Őskövület
Avatar

Csatlakozott: 2012.02.27. 09:42
Hozzászólások: 2588
Megköszönt másnak: 25 alkalommal
Megköszönték neki: 418 alkalommal
Csak nem?
Kép

_________________
Kép


Hozzászólás jelentése
Vissza a tetejére
   
 Hozzászólás témája: Re: Írj! - Chat
HozzászólásElküldve: 2016.04.03. 10:51 
Offline
Lelkes
Avatar

Csatlakozott: 2016.03.26. 09:31
Hozzászólások: 22
Megköszönt másnak: 4 alkalommal
Megköszönték neki: 1 alkalommal
És még én ne káromkodjak, de raizennek elnézik a szarozást :D
Ennyit ér ez a fórum.

_________________
Kép
HLDS & REHLDS ANTICHEAT ELADÓ!


Hozzászólás jelentése
Vissza a tetejére
   
 Hozzászólás témája: Re: Írj! - Chat
HozzászólásElküldve: 2016.04.03. 10:56 
Offline
Lelkes
Avatar

Csatlakozott: 2016.03.26. 09:31
Hozzászólások: 22
Megköszönt másnak: 4 alkalommal
Megköszönték neki: 1 alkalommal
Raiz3n írta:
mert már úgy felettetek vagyunk rankban

És te mit tettél ezért? SEMMIT.
Csak az a baj bátyja hogy az átirányításnak nincs értelme mert ha szar a szervered úgyis lemennek a játékosok, és te ezt most bebizonyítottad.

_________________
Kép
HLDS & REHLDS ANTICHEAT ELADÓ!


Hozzászólás jelentése
Vissza a tetejére
   
 Hozzászólás témája: Re: Írj! - Chat
HozzászólásElküldve: 2016.04.03. 12:06 
Offline
Félisten
Avatar

Csatlakozott: 2015.03.12. 18:30
Hozzászólások: 975
Megköszönt másnak: 67 alkalommal
Megköszönték neki: 136 alkalommal
Mas f*caval konnyu verni a csolanyt, a szerverbe semmi nincs amihez kozod lenne, meg a jatekosokat is ugy veszed. XD
Meg amit most irogatsz egy nagy ostobasag!!

_________________
Fórumi aktivitásom véget ért: 2017.09.07.
Innentől esetleg steamen vagyok elérhető.


Hozzászólás jelentése
Vissza a tetejére
   
 Hozzászólás témája: Re: Írj! - Chat
HozzászólásElküldve: 2016.04.03. 13:05 
Offline
A Scripter

Csatlakozott: 2013.11.19. 19:08
Hozzászólások: 827
Megköszönt másnak: 8 alkalommal
Megköszönték neki: 315 alkalommal
CrB írta:
Csak nem?
Kép

Az 1 dolog de a garantált az csak 300mb.


Hozzászólás jelentése
Vissza a tetejére
   
 Hozzászólás témája: Re: Írj! - Chat
HozzászólásElküldve: 2016.04.03. 13:12 
Offline
Tiszteletbeli
Avatar

Csatlakozott: 2015.03.11. 20:11
Hozzászólások: 915
Megköszönt másnak: 52 alkalommal
Megköszönték neki: 317 alkalommal
raziqq írta:
Raiz3n írta:
mert már úgy felettetek vagyunk rankban

És te mit tettél ezért? SEMMIT.
Csak az a baj bátyja hogy az átirányításnak nincs értelme mert ha szar a szervered úgyis lemennek a játékosok, és te ezt most bebizonyítottad.


++ :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

_________________
viewtopic.php?f=101&t=25611#p184899
viewtopic.php?f=114&t=29544&p=209471#p209431


Hozzászólás jelentése
Vissza a tetejére
   
 Hozzászólás témája: Re: Írj! - Chat
HozzászólásElküldve: 2016.04.03. 13:19 
Offline
Fanatikus
Avatar

Csatlakozott: 2016.02.18. 19:24
Hozzászólások: 193
Megköszönt másnak: 12 alkalommal
Megköszönték neki: 20 alkalommal
Raiz3n írta:
Menj fel steam id váltóval fiam :D Kemény lenne ha sikerülne mert még a fizetős steam id changerek is benne vannak a tiltólistába. :D

Fura hogy igy beszelsz de vedelmet a szerora nemraktal vagy elegge sz*r xD

_________________
Global Offensive Mod[5000 ft/ Sql Mentes / 6 Lada / 135 Skin]


Hozzászólás jelentése
Vissza a tetejére
   
 Hozzászólás témája: Re: Írj! - Chat
HozzászólásElküldve: 2016.04.03. 14:03 
Offline
Tiszteletbeli
Avatar

Csatlakozott: 2011.09.18. 13:01
Hozzászólások: 4270
Megköszönt másnak: 55 alkalommal
Megköszönték neki: 513 alkalommal
Ertelmetlen vitatkozas megint :D

_________________
Idk. Csak ugy funbooo.
Kép


Hozzászólás jelentése
Vissza a tetejére
   
 Hozzászólás témája: Re: Írj! - Chat
HozzászólásElküldve: 2016.04.03. 17:04 
Offline
Tag
Avatar

Csatlakozott: 2015.08.23. 14:22
Hozzászólások: 39
Megköszönt másnak: 17 alkalommal
Megköszönték neki: 4 alkalommal
1.Diginet ;) Miért kéne privátkodnom? :D Sima bejelentés szart se ér meg kell tanulni elbújni azt csá :D A kutya se fog keresgélni 50 proxy-n keresztül egy fél óráig tartó dos miatt :D
2. Nem érdekel mit gondoltok.
3. Irigykedtek , hogy nekem megengedi a pénztárcám, hogy megvegyem a játékosokat?
4. Smack nem vagyok rád kíváncsi mert pénzéhes vagy azokat meg nem szeretem.
5. Nem másokat szídtam
6. Én nem szídtam a fórumot. Nem mondtam másra csúnyát hanem magamelé mondtam senkire FŐLEG NEM A FÓRUMRA nem tettem megjegyzést.
7. Semmihez semmi közöm. hát hogyne. Te már csak tudod.
8. Ahhoz képest, még is csak 2 ember tudta elérni ezt az Anticheat szintet az országban. (Nyilván véletlen.)
9. A szerverem egyedi, nem botozok mint a magyar szerverek többsége éjszakánként. Sőt még spec botokat se rakok fel nehogy véletlen az vigye fel a rankot. Nem érdekel mit gondoltok srácok.
10. A szervereimen full ingyenes minden. Semmit nem adok pénzért mint ti. (Ez is egy érv, hogy jobb vagyok mint ti)
11. Védelmet nem telepítettem? Nem is kell védelem mert a gyenge botos programokat már az anticheat kilövi.
Minél többen vagytok ellenem én annál erősebb vagyok. Mert amíg vannak ellenségeim addig tudom, hogy ér valamit amit csinálok. Szóval nyugodtan lehet a szervereim savazni. De mindig is jobb lesz mint bárkié. ;)
Nem tud izgatni az, hogy itt vannak ezek a noname emberkék akik beszólogatnak mert bárkinél rákérdezek, hogy ki ő meg kérdezik, hogy kiről beszélek mivel isszák, viszont ha engem kérdeznek meg rá vágják, hogy igen ismerem azt a srácot aki tönkre vágta/bekonfigolta a szerverem. Van Hírnevem negatív és pozitív. És mind a kettő jól jön. :) Nektek semmitek nincs. :D Én csinálom a szervert ti bérlitek. Innentől téma lezárva barátaim. Ne veszekedésre használjuk a chat-et mert nem arra való szerintem. Gondolom nem ezért hozták létre a srácok ezt a topikot én leírtam amit gondolok rólatok ti is leírtátok amit gondoltok rólam és én ezt tiszteletben is tartom valamint le is tojom. :) Én azért jöttem vissza hlmodra, hogy lássam mi folyik itt. Mi a helyzet... Nem azért, hogy vitatkozzak egy topic-ba. Norbee gyerekhez se szoltam egy nyomorult szót se azt jött itt a hülyességeivel amire szerintem a kutya se volt kíváncsi. :) Nekem az STG fontos. Nem a pénz vágy hajt és igen komolyan veszem az anticheatet mert rengeteg csalótól megvédi a szervert. Mivel az adminok emberek nem mindig vesznek észre mindent... Ja és én nem vagyok az az author át írós szemét gyerek. ez meg a másik dolog. Erre ott van remek példának, hogy kaptam egy go modot szmekktől át volt írva az author... Becsülettel vissza írtam Deroid nevét mert tudom, hogy ő írta. Vagy amelyik modot most használom. Akármennyit javítottam benne igen BECSÜLETTEL VÁLLALOM hogy nem én írtam a modot és mai napig deroid neve ficereg az authornál. Kit érdekel ki írta. Azért van ez a fórum, hogy használjuk egymás pluginjait. vagy nem? De amit én írtam az had legyen már az enyém :)
Remélem mindenki tudja kinek melyik pont szól :)

_________________
✯ℝaiz3n✯ツ
Kép
Egy tökéletes világban nincsenek csalók. Mi megvalósítottuk a tökéletes világot.
http://www.switchtogaming.hu


Hozzászólás jelentése
Vissza a tetejére
   
 Hozzászólás témája: Re: Írj! - Chat
HozzászólásElküldve: 2016.04.03. 17:12 
Offline
Tiszteletbeli
Avatar

Csatlakozott: 2014.09.08. 22:21
Hozzászólások: 3014
Megköszönt másnak: 96 alkalommal
Megköszönték neki: 555 alkalommal
norbee.16 írta:
Raiz3n kedves ez elég szép és jó csak túl hülyeség. :D "Egy tökéletes világban nincsenek csalók. Mi megvalósítottuk a tökéletes világot." Felmenyek egy tiltót steam id váltóval? :D Sajnos túl komolyan veszitek ezt az anti cheat rendszert és annyira nem ér semmit igazából steam id váltó ellen, hogy az hihetetlen. :) Voltam a te szervereden és az mforce szereverén is. Ami tiltva van azzal voltam fent és nevettem, hogy feltudtam menni. :lol: :D

Plusz érdemes lenne figyelni a helyes írásra. Ami hibás aláhúzza pirosan. :D(Ez azoknak szól akik kicsit nagyon nem bírnak ékezettel és egyéb karakterekkel helyesen írni.)


Jól van te meg játszod az okost, csak az a baj messze állsz tőle. Már 60 éve le vannak szarva az ilyen témák, fél évszázada kész az AC, azt még agyilag most jutnak el oda az emberek, hogy egyáltalán felfogják hogy működik. Kemény vagy, hogy te értesz hozzá hogy kell átírni egy fájlnevet, ez aztán karrier a javából. A kutyát nem érdekli az egész, de valakinek még mindig nagy szám úgy néz ki. xD
Mellesleg tudom most pofázni fogsz, hogy neked más téged nem érdekel a fájlnév mert windows ~1 meg blabla, nem érdekel szerintem senkit. Még annyira sincs úgy hatékony, mint az enyém, csak logikusan gondolj bele dll verziószám azt más a hash csókolom. Ahelyett, hogy bevágod ismeretlenbe az egyértelműket azt csókolom. Hülyeség ha fájna ... ...

Itt vagy 60 éve a fórumon, azt csak chaten tudsz okoskodni. Felesleges is feljárnod.

Megjegyzés: Sok észlény még a recheckerrel sem boldogul, nekem azelőtt volt mindenem, mielőtt bárkinek lett volna bármije.
Lehet feszengeni. :D

_________________
GitHub - mforce

Ők köszönték meg mforce nek ezt a hozzászólást: Raiz3n (2016.04.03. 17:36)
  Népszerűség: 2.27%


Hozzászólás jelentése
Vissza a tetejére
   
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása  Hozzászólás a témához  [ 39242 hozzászólás ]  Oldal Előző 13219 3220 3221 3222 32233925 Következő


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 63 vendég


Nyithatsz új témákat ebben a fórumban.
Válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség
Portal: Kiss Portal Extension © Michael O'Toole