hlmod.hu

Magyar Half-Life Mód közösség!
Pontos idő: 2024.03.28. 13:41



Jelenlévő felhasználók

Jelenleg 229 felhasználó van jelen :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 229 vendég

A legtöbb felhasználó (1565 fő) 2020.11.21. 11:26-kor tartózkodott itt.

Regisztrált felhasználók: nincs regisztrált felhasználó az elmúlt 5 percben aktív felhasználók alapján

Utoljára aktív
Ahhoz hogy lásd ki volt utoljára aktív, be kell jelentkezned.



Az oldal teljeskörű
használatához regisztrálj.

Regisztráció

Kereső


Új téma nyitása  Hozzászólás a témához  [ 11 hozzászólás ]  Oldal 1 2 Következő
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája: Szeretnék sok plugint onld2-re fun.ra !
HozzászólásElküldve: 2019.01.17. 22:45 
Szeretnék sok plugint onld2-re fun.ra !

ugy akkarnám hogy ide tőltötök fel ilyen össze állított plugint, meg köszönném :)


Hozzászólás jelentése
Vissza a tetejére
   
HozzászólásElküldve: 2019.01.17. 23:17 
Offline
Lelkes
Avatar

Csatlakozott: 2019.01.16. 10:17
Hozzászólások: 20
Megköszönték neki: 2 alkalommal
Tessék, kedvedre válogathatsz: amxx_pluginok.php?pnev=&pfeltolto=&pjatek=cstrike.gif&pkategoria=7&kereses=Keres%C3%A9s#

_________________
****


Hozzászólás jelentése
Vissza a tetejére
   
HozzászólásElküldve: 2019.01.18. 00:49 
Olyanra gondoltam ami már egy szerverhez van össze állítva!

de ami nektek van össze állítva nem itt a hl mod.hu-n :D


Hozzászólás jelentése
Vissza a tetejére
   
HozzászólásElküldve: 2019.01.18. 15:45 
Offline
Tud valamit
Avatar

Csatlakozott: 2018.11.02. 12:23
Hozzászólások: 148
Megköszönt másnak: 2 alkalommal
Megköszönték neki: 19 alkalommal
krisz52 írta:
Olyanra gondoltam ami már egy szerverhez van össze állítva!

de ami nektek van össze állítva nem itt a hl mod.hu-n :D


Szeretnéd hogy a szervert is megcsinálja a hlmod oldal tagjai? :lol:

_________________
****


Hozzászólás jelentése
Vissza a tetejére
   
HozzászólásElküldve: 2019.01.18. 17:19 
Jó lenne :D


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára krisz52 2023.01.02. 15:17-kor.

Hozzászólás jelentése
Vissza a tetejére
   
HozzászólásElküldve: 2019.01.18. 19:38 
Offline
Fórum Moderátor
Avatar

Csatlakozott: 2012.07.02. 17:41
Hozzászólások: 1641
Megköszönt másnak: 121 alkalommal
Megköszönték neki: 247 alkalommal
Úgy gondolom, hogy egy szerver vezetőnek vagy egy konfigosnak tudni kell miből építkezni. Ez alatt azt értem, hogy a TE meglátásod alapján olyan pluginokat válogatsz vagy írsz amiről tudod, hogy erre kapósak lehetnek a játékosok. Majdnem minden szerveren megtalálható a gyors kés, frag felező, sebzés jelző vagy egy nagyon régi plugin, a dupla ugrás, mégis az egyik szerveren sok a játékos míg a másikon a tulaj ha fent van magában. Én szeretem a rendezett, értelmes módon kialakított szervereket, gondolok itt a hud/chat szövegekre (és sok másra is), azon belül a felesleges/értelmetlen kiírásokra. Ha nem szín azonosan látok egy ilyet, elszomorodom, mivel ha már valaki az idejét szánja a munkájára, akkor illene legalább az ilyen pici hibák kijavítására is ugyan annyi időt fordítani. De ez a mai játékosokat egyáltalán nem érdekli (mivel az átlag kor 10 alatt van vagy a közösség miatt megy fel játszani).

Ennek a témának a kukában lenne a helye, de kedvem támadt regényt írni és némi segítséget nyújtani azok számára akik nem tudják mit kezdjenek, ha vesznek/bérelnek egy szervert.

Több módon kivitelezhető egy fun szerver. Én már a sebzés jelzőt is fun-nak tartom. Nos a hozzászólásom fele nem teljesen ide tartozik, hanem a Szerver Konfigok részlegbe, de nem akarok senki kezébe adni semmilyen plugint 1 gombnyomásra. Nem egyedi pluginokról lenne szó, mindenkinek elérhetőek az arra kialakított weboldalakon.

2016-ban csatlakoztam a devastators nevű szerver közösséghez, az akkori fun szervert legalább 5 ember konfigolta előttem. Nem volt könnyű dolgom, mivel a plugins.ini tartalma teljesen homály volt. Viszont szerették a szervert, hiába volt napi 10-20 sor error log. Mielőtt átálltunk volna a rehlds-re, csináltam egy mentést a hlds alapokra épülő szerverről. A mentésből leírom a pluginokat, azt választod ki amelyiket szeretnéd és úgy alakítod ahogy szeretnéd. De attól, hogy pluginokat másolgatsz, nem lesz jó szervered.

Tehát a pluginok:
    Advanced bans
    XClientDetector
    Admin wh
    Kés skin rendszer
    Hirdetés tiltó
    Alap 1.8.2-es amxx pluginok
    Név váltás tiltó
    Játékosok adatok
    Admin némítás
    Block Reconnect Respawn
    Spec botok
    Ping control
    Körvégi zenék
    Quake hangok
    Fegyver menü
    Dupla ugrás
    Rush háló
    Chat üzenetek
    Gránát csík
    Színes füst
    Fragek (késelésért 3, hs ért 2)
    Gyors kés
    Ejtőernyő
    Ultimate Gore
    Fegyver model cserélő (c4/gránátokhoz)
    Sebzés jelző
    Pisilés
    Szavak (káromkodások helyett ír mást)
    Rang rendszer (tulaj, admin, vip prefix - ölésért)
    Simply connect messages (mforce pluginja)
    C4 hangok (hatástalanítás, lerakás hud szöveg és hang)
    Statisztika nullázó
    Frag felező
    Kör nyerés hang (A magyar 1.6 hangokat használtam fel, a nyert csapat alapján lejátszik egy hangot)
    Lerakó bizonyos játékos számtól
    Auto demo recorder
    Szarás
    Jelenlévő adminok (/admin)

Ezek létező pluginok a legegyszerűbb megoldással. Nyilván ha az amxx hez elértél, akkor a meta pluginokat nem kell részleteznem. Remélem valakinek segítettem, kérdésed volna nyugodtan írd le.

Egy jó tanács, a téma nevét írd át.

_________________
Kép


Hozzászólás jelentése
Vissza a tetejére
   
HozzászólásElküldve: 2019.01.22. 22:18 
Offline
Fanatikus
Avatar

Csatlakozott: 2018.02.06. 14:07
Hozzászólások: 182
Megköszönt másnak: 19 alkalommal
Megköszönték neki: 12 alkalommal
theglorious írta:
Úgy gondolom, hogy egy szerver vezetőnek vagy egy konfigosnak tudni kell miből építkezni. Ez alatt azt értem, hogy a TE meglátásod alapján olyan pluginokat válogatsz vagy írsz amiről tudod, hogy erre kapósak lehetnek a játékosok. Majdnem minden szerveren megtalálható a gyors kés, frag felező, sebzés jelző vagy egy nagyon régi plugin, a dupla ugrás, mégis az egyik szerveren sok a játékos míg a másikon a tulaj ha fent van magában. Én szeretem a rendezett, értelmes módon kialakított szervereket, gondolok itt a hud/chat szövegekre (és sok másra is), azon belül a felesleges/értelmetlen kiírásokra. Ha nem szín azonosan látok egy ilyet, elszomorodom, mivel ha már valaki az idejét szánja a munkájára, akkor illene legalább az ilyen pici hibák kijavítására is ugyan annyi időt fordítani. De ez a mai játékosokat egyáltalán nem érdekli (mivel az átlag kor 10 alatt van vagy a közösség miatt megy fel játszani).

Ennek a témának a kukában lenne a helye, de kedvem támadt regényt írni és némi segítséget nyújtani azok számára akik nem tudják mit kezdjenek, ha vesznek/bérelnek egy szervert.

Több módon kivitelezhető egy fun szerver. Én már a sebzés jelzőt is fun-nak tartom. Nos a hozzászólásom fele nem teljesen ide tartozik, hanem a Szerver Konfigok részlegbe, de nem akarok senki kezébe adni semmilyen plugint 1 gombnyomásra. Nem egyedi pluginokról lenne szó, mindenkinek elérhetőek az arra kialakított weboldalakon.

2016-ban csatlakoztam a devastators nevű szerver közösséghez, az akkori fun szervert legalább 5 ember konfigolta előttem. Nem volt könnyű dolgom, mivel a plugins.ini tartalma teljesen homály volt. Viszont szerették a szervert, hiába volt napi 10-20 sor error log. Mielőtt átálltunk volna a rehlds-re, csináltam egy mentést a hlds alapokra épülő szerverről. A mentésből leírom a pluginokat, azt választod ki amelyiket szeretnéd és úgy alakítod ahogy szeretnéd. De attól, hogy pluginokat másolgatsz, nem lesz jó szervered.

Tehát a pluginok:
    Advanced bans
    XClientDetector
    Admin wh
    Kés skin rendszer
    Hirdetés tiltó
    Alap 1.8.2-es amxx pluginok
    Név váltás tiltó
    Játékosok adatok
    Admin némítás
    Block Reconnect Respawn
    Spec botok
    Ping control
    Körvégi zenék
    Quake hangok
    Fegyver menü
    Dupla ugrás
    Rush háló
    Chat üzenetek
    Gránát csík
    Színes füst
    Fragek (késelésért 3, hs ért 2)
    Gyors kés
    Ejtőernyő
    Ultimate Gore
    Fegyver model cserélő (c4/gránátokhoz)
    Sebzés jelző
    Pisilés
    Szavak (káromkodások helyett ír mást)
    Rang rendszer (tulaj, admin, vip prefix - ölésért)
    Simply connect messages (mforce pluginja)
    C4 hangok (hatástalanítás, lerakás hud szöveg és hang)
    Statisztika nullázó
    Frag felező
    Kör nyerés hang (A magyar 1.6 hangokat használtam fel, a nyert csapat alapján lejátszik egy hangot)
    Lerakó bizonyos játékos számtól
    Auto demo recorder
    Szarás
    Jelenlévő adminok (/admin)

Ezek létező pluginok a legegyszerűbb megoldással. Nyilván ha az amxx hez elértél, akkor a meta pluginokat nem kell részleteznem. Remélem valakinek segítettem, kérdésed volna nyugodtan írd le.

Egy jó tanács, a téma nevét írd át.


Nah szép leirtál neki egy tejes OnyDust2 konfigot amúgy igazad van ennyieröböl mikor én regisztem ide énis kérhetem volna jó pénzért konfigos és meg van oldava de inkább neki kesztem tanulgatni az amxmodix-et és amire nekem szükségem van meg tudom csinálni annó nekem se ment ez igaz mikor én szerót nyitotam nekem is volt konfigosom mert magyarul sz**t se tutam :D

Nem értem a mai gyerekeket mért lusták tanulni ? ami itt van a fórumón sók sók kérdés és válasz abbol simán tudnak tanulni okosodni szerintem náluk ugy megy hogy hám gyere buci bekaplak és kész de ezt nem sértésnek szántam meg stb... csak egyszerü vélményem :D

_________________
Kép


Hozzászólás jelentése
Vissza a tetejére
   
HozzászólásElküldve: 2019.01.23. 10:37 
Offline
Őskövület
Avatar

Csatlakozott: 2012.03.22. 18:22
Hozzászólások: 2978
Megköszönt másnak: 115 alkalommal
Megköszönték neki: 368 alkalommal
Ne kanyarodjunk el a kérdéstől,de igen,mindenkinek igaza van.
Csak a legnagyobb gond hogy a mostaniak nem is akarják megtanulni,amit meg is értek,mert egy teljesen felesleges nyelvről beszélünk,nem tudod kamatoztatni a tudásod sehol ha a pawn-t mrgtanulod,maximum betekintést nyer egy olyan aki semmiféle más nyelvvel nem találkozott hogyan is épül fel a programnyelvetet. (Én is ilyen vagyok,és nem érdekelnek különféle nyelvek,ne is mondjátok hogy “áh ultra ehez semmi közve a xy nyelvhez eheheheh”,nem érdekel,nem vágom a kocka cuccokat,nem is akarom,úgy is minden második 9 éves “programozó” lesz,vagy rapper,vagy dj. A nők meg fodrászok.)

Amúgy a témához:
Egyediség. Én díjazom azokat a szervereket amik egyediséget rejtenek,és még egy only d2-ben is lehet valami egyedit csinálni. Akár a hangokkal játszani,elrejteni valami vicces üzeneteket,esetleg meme dolgokat. (Magyarokat,mert nálunk is van azért bőven,akár egy mónika showból)
Vágás,ötletelés,kivitelezés. Amikkel gond lehet az a kreativitás,legalább is ahogy én öregszek,pedig nem vagyok 30 éves,a kreativitásom nagyon megcsappant.

_________________
Blasenkampfwagen

https://discord.gg/uBYnNnZP
GTA:PURSUIT MTA


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Pika 2019.01.23. 16:28-kor.
"a kreativitásom nagyon megcsappant." - Hát jó cink vagy.


Hozzászólás jelentése
Vissza a tetejére
   
HozzászólásElküldve: 2019.01.23. 21:42 
Offline
Tud valamit
Avatar

Csatlakozott: 2017.11.11. 23:38
Hozzászólások: 116
Megköszönt másnak: 29 alkalommal
Megköszönték neki: 11 alkalommal
Sziasztok!

ROL_MESTER, igazat adok neked.

ultraibolya, neked is úgy szintén igazat adok, illetve nekem is ez a meglátásom és véleményem kb. :)

_________________
Kép

:)


Hozzászólás jelentése
Vissza a tetejére
   
HozzászólásElküldve: 2019.01.29. 12:54 
Bocsánat a téma név miatt!


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára krisz52 2019.12.05. 13:27-kor.

Hozzászólás jelentése
Vissza a tetejére
   
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása  Hozzászólás a témához  [ 11 hozzászólás ]  Oldal 1 2 Következő


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 13 vendég


Nyithatsz új témákat ebben a fórumban.
Válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség
Portal: Kiss Portal Extension © Michael O'Toole