hlmod.hu

Magyar Half-Life Mód közösség!
Pontos idő: 2024.03.28. 20:57



Jelenlévő felhasználók

Jelenleg 222 felhasználó van jelen :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 222 vendég

A legtöbb felhasználó (1565 fő) 2020.11.21. 11:26-kor tartózkodott itt.

Regisztrált felhasználók: nincs regisztrált felhasználó az elmúlt 5 percben aktív felhasználók alapján

Utoljára aktív
Ahhoz hogy lásd ki volt utoljára aktív, be kell jelentkezned.



Az oldal teljeskörű
használatához regisztrálj.

Regisztráció

Kereső


Lezárt fórum  A témát lezárták, nem szerkesztheted a hozzászólásaid, és nem küldhetsz új hozzászólást.  [ 12 hozzászólás ]  Oldal 1 2 Következő
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája: [ExTasY] Zombie Plague CSO
HozzászólásElküldve: 2020.06.04. 02:19 
Offline
Tud valamit
Avatar

Csatlakozott: 2020.05.14. 11:32
Hozzászólások: 140
Megköszönt másnak: 13 alkalommal
Megköszönték neki: 56 alkalommal
Tisztelt fórumozók!
Egy teljesen új zombis szervert szeretnék nektek bemutatni, melyet Magyarországon egyszer láttam, de az csak részlegesen hasonlított erre.
Szeretném megismertetni Magyarországgal, hogy nem csak retró, alap zombi módok léteznek. Szeretném azoknak felnyitni a szemét, akik valaha is kedvelték ezt a módot, vagy csak megvetődött bennük az a tudat, hogy ez egy lapos dolog.
Ez a mód egy általam tovább fejlesztett 4.3-mas verzió, megkeverve CSO tematikával. Teljesen más mint az alap magyar zombis szerverek.
Aki ismeri a Nexon Zombies nevű steames játékot, annak szerintem elég családbarát szerver lesz.
Kép
=========================================Alap tudni valók:=========================================
▶ Férőhely: 12 fő
▶ IP: 217.144.54.192:27143
▶ Teljesen magyar felület

=========================================Mód információk=========================================
A szerverről készült egy videó, így csak felsorolnám a tartalmát:
https://www.youtube.com/watch?v=cd21_PpP46o

[Regisztrációs Rendszer]

[Teljesítmény Rendszer]

[Egyéni Top 10]
(a szerveren elért pontok alapján nyújt helyezést)

[Szint Rendszer]
(mi értelme? - szint-függő CSO fegyvereket tudunk megvásárolni)

[Arany Rendszer]
(késeket, és egyéb termékeket tudunk belőle vásárolni, melyet killekért lehet gyűjteni)

[Kosztüm Rendszer]
(adott pénznemből (érme) tudunk vásárolni magunknak kinézeteket/kiegészítő modelleket)

[Bank Rendszer]
(autómatikusan ment, de manuálisan kell kivennünk pénzünket, valamint itt tudunk másoknak küldeni pénzt, illetve limitálva van (először 5k$, aztán 3k pontnál 10k$, majd végül 5k pontnál 15k$))

[Parti Rendszer]
(a /party-t alkalmazva ha belépünk társainkkal egy partiba, akkor megkapjuk a résztvevők gyűjtött pénzének az 50%-kát)

[V.I.P Rendszer]
(6000 dollár (mert itt a pénznem lőszercsomag helyett dollár) 3 napra, különböző jogokkal felruházva (/vip), 18:00 - 22:00-ig Free Vip korlátozott jogosultságokkal)

[Lézer Rendszer]
(ingyen elérhető 2db alapból, a szokásos bindekkel lerakható, illetve /lm menüben bőséggel testreszabható (modell, modell kinézete, effektek, színek, stb.)

[CSO tematika]
(sebzés szint, fegyverek, hangok, supplybox, dm (ha fejbelőve halsz meg, akkor nem tudsz újraéledni, csak a /ujra paranccsal)

[Kiegyensúlyozott játékmenet]
(amennyire tudtam, megoldottam: a zombiknak másfélszer annyi sebessége van mint az embereknek, így a kör elején ők dominálnak, viszont ha az emberek elkezdenek killeket szerezni, akkor a sebzés szintjük egyre nő, így a dominanciát megszerezve a kör végét (HA több zombit is megöltek) ők uralják, valamint ha többen vagyunk a szerveren, akkor egyre több zombi lesz normál fertőzéskor. A zombiknak egy újabb frissítésben elkészítettem egy "evolúció" nevezetű dolgot, mely minden 2. fertőzésnél ad +hp-t nem kis mértékben, ezt összesen 3x léphetjük meg.)

[Szerver parancsok összegyűjtve menübe]
(nyilván azokra kell gondolni, amik nem az alap parancsok közé tartoznak, hanem a szerver egy adott pluginja által került be)

==================================================================================

A szerverről még annyit megjegyeznék, hogy a pluginok nagyrésze nem tőlem származik, én csak szerkesztettem, javítottam, fejlesztettem. Kezdő scripterként csak pár apróbb plugin származik tőlem.
Köszönöm Neked, ha végig olvastad ezt a posztot! Szép napot/estét!


Kép

_________________
[ExTasY] Super Deathmatch [SENTRY GUN] [Soon]

ExTasY Zombie Mutation
217.144.54.193:27057
Facebook
Discord

Kép


A hozzászólást 4 alkalommal szerkesztették, utoljára DexoN 2020.06.14. 17:17-kor.

Ők köszönték meg DexoN nek ezt a hozzászólást: theglorious (2020.06.04. 21:48)
  Népszerűség: 2.27%


Hozzászólás jelentése
Vissza a tetejére
   
 
 Hozzászólás témája: Re: [ExTasY] Zombie Plague CSO
HozzászólásElküldve: 2020.06.04. 12:52 
Offline
Tiszteletbeli
Avatar

Csatlakozott: 2011.09.18. 13:01
Hozzászólások: 4270
Megköszönt másnak: 55 alkalommal
Megköszönték neki: 513 alkalommal
Lesznek neked is balance gondjaid CSO fegyok miatt.

_________________
Idk. Csak ugy funbooo.
Kép


Hozzászólás jelentése
Vissza a tetejére
   
 
 Hozzászólás témája: Re: [ExTasY] Zombie Plague CSO
HozzászólásElküldve: 2020.06.04. 14:14 
Offline
Tud valamit
Avatar

Csatlakozott: 2020.05.14. 11:32
Hozzászólások: 140
Megköszönt másnak: 13 alkalommal
Megköszönték neki: 56 alkalommal
DeteCT0R írta:
Lesznek neked is balance gondjaid CSO fegyok miatt.


Lesznek, de mindig próbálom majd kordában tartani őket, mivel nagyrészt ezekért is játszunk a szerveren.
Egyszer mi kapjuk az ívet, de egyszer meg nálunk van az élmény. :)

Mellesleg zombiként egy madnessel kilehet védeni a legtöbb fegyvert, ha okosan játszuk meg (de ezt csak megjegyzésként fűzöm hozzá), illetve statunk miatt sem kell aggódnunk, mivel a top10 nem számolja halálainkat

_________________
[ExTasY] Super Deathmatch [SENTRY GUN] [Soon]

ExTasY Zombie Mutation
217.144.54.193:27057
Facebook
Discord

Kép


Hozzászólás jelentése
Vissza a tetejére
   
 
 Hozzászólás témája: Re: [ExTasY] Zombie Plague CSO
HozzászólásElküldve: 2020.06.04. 21:48 
Offline
Fórum Moderátor
Avatar

Csatlakozott: 2012.07.02. 17:41
Hozzászólások: 1641
Megköszönt másnak: 121 alkalommal
Megköszönték neki: 247 alkalommal
Nekem tetszik, kicsi zaj és meg se unod :D

_________________
Kép


Hozzászólás jelentése
Vissza a tetejére
   
 
 Hozzászólás témája: Re: [ExTasY] Zombie Plague CSO
HozzászólásElküldve: 2020.06.04. 23:20 
Offline
Tud valamit
Avatar

Csatlakozott: 2020.05.14. 11:32
Hozzászólások: 140
Megköszönt másnak: 13 alkalommal
Megköszönték neki: 56 alkalommal
theglorious írta:
Nekem tetszik, kicsi zaj és meg se unod :D

Köszönöm. :)
Köszönöm azoknak is, akik jártak a szerveren és különféle ötletekkel, építőjellegű kritkákkal bombáztak.

Mindent megjegyeztem, és van amihez már hozzá is kezdtem.

_________________
[ExTasY] Super Deathmatch [SENTRY GUN] [Soon]

ExTasY Zombie Mutation
217.144.54.193:27057
Facebook
Discord

Kép


Hozzászólás jelentése
Vissza a tetejére
   
 
 Hozzászólás témája: Re: [ExTasY] Zombie Plague CSO
HozzászólásElküldve: 2020.06.12. 19:27 
Offline
Fórum Moderátor
Avatar

Csatlakozott: 2012.07.02. 17:41
Hozzászólások: 1641
Megköszönt másnak: 121 alkalommal
Megköszönték neki: 247 alkalommal
DexoN írta:
theglorious írta:
Nekem tetszik, kicsi zaj és meg se unod :D

Köszönöm. :)
Köszönöm azoknak is, akik jártak a szerveren és különféle ötletekkel, építőjellegű kritkákkal bombáztak.

Mindent megjegyeztem, és van amihez már hozzá is kezdtem.

Párszor felnézek majd lecsekkolni, hogy hogy haladsz a dolgokkal. Csak így tovább :)

_________________
Kép


Hozzászólás jelentése
Vissza a tetejére
   
 
 Hozzászólás témája: Re: [ExTasY] Zombie Plague CSO
HozzászólásElküldve: 2020.06.13. 01:38 
Offline
Tud valamit
Avatar

Csatlakozott: 2020.05.14. 11:32
Hozzászólások: 140
Megköszönt másnak: 13 alkalommal
Megköszönték neki: 56 alkalommal
theglorious írta:
Párszor felnézek majd lecsekkolni, hogy hogy haladsz a dolgokkal. Csak így tovább :)


Ahogy érzed, köszönöm. :)

UPDATE

    Bank limitáció elkészítve (pontokra szabtam az érték növekvését, illetve rengeteg kényelmi funkciót alakítottam neki)
    Weapon balance (buff, nerf, ár változás)
    Zombi Evolúció elkészítve (mostantól a zombiknak is van fejlődési szintjük (3), minden 2. fertőzés után a hp megnövekszik)
    Lézer rendszer hozzá adva (rengeteg testreszabási lehetőség (modell, modell kinézet, effektek, színek), 2 lézer elérhető mindenkinek)
    Jelentett bugok javítva

Biztos nagyon sok embert érdekel, viszont idővel elkészített, nagyobb frissítéseket a szerveren valószínüleg a jövőben ide is kifogom írni (és nem csak a posztot frissítem).

_________________
[ExTasY] Super Deathmatch [SENTRY GUN] [Soon]

ExTasY Zombie Mutation
217.144.54.193:27057
Facebook
Discord

Kép


Hozzászólás jelentése
Vissza a tetejére
   
 
 Hozzászólás témája: Re: [ExTasY] Zombie Plague CSO
HozzászólásElküldve: 2020.06.13. 10:41 
Offline
Senior Tag
Avatar

Csatlakozott: 2018.02.01. 16:27
Hozzászólások: 225
Megköszönt másnak: 14 alkalommal
Megköszönték neki: 18 alkalommal
Végre!

Az ilyen összetett munkákat preferálom, erre már lehet mondani, hogy van foglalkozva magával a Szerverrel, és a forráskóddal is egyaránt.

Szép munka! Csak így tovább! :good:

Sok sikert a Szerverhez! :)


Hozzászólás jelentése
Vissza a tetejére
   
 
 Hozzászólás témája: Re: [ExTasY] Zombie Plague CSO
HozzászólásElküldve: 2020.06.13. 12:17 
Offline
Tud valamit
Avatar

Csatlakozott: 2020.05.14. 11:32
Hozzászólások: 140
Megköszönt másnak: 13 alkalommal
Megköszönték neki: 56 alkalommal
Tomii írta:
Végre!

Az ilyen összetett munkákat preferálom, erre már lehet mondani, hogy van foglalkozva magával a Szerverrel, és a forráskóddal is egyaránt.

Szép munka! Csak így tovább! :good:

Sok sikert a Szerverhez! :)

Köszönöm a kedves és bíztató szavakat. :xicon_e_biggrin:

_________________
[ExTasY] Super Deathmatch [SENTRY GUN] [Soon]

ExTasY Zombie Mutation
217.144.54.193:27057
Facebook
Discord

Kép


Hozzászólás jelentése
Vissza a tetejére
   
 
 Hozzászólás témája: Re: [ExTasY] Zombie Plague CSO
HozzászólásElküldve: 2020.06.15. 05:56 
Offline
Őskövület
Avatar

Csatlakozott: 2012.03.22. 18:22
Hozzászólások: 2978
Megköszönt másnak: 115 alkalommal
Megköszönték neki: 368 alkalommal
Üdv.

Kipróbáltam a szervert. Nem volt fent senki így meg sem zavartak a magam kis tesztjében.
Észrevételek:

Podbotok. Jók,tetszik hogy lehet farmolni úgy is,ha nincs fent más játékos,viszont ezek nem funkcionálnak a legjobban.
Igazából egymást nem is kergetik,sőt,engem se sűrűn. Igazából csak befekszik néha a savas verembe és úgy jól érzi magát.
Mint mondtam farmra tökéletes,viszont olyan eh érzésem van vele kapcsolatban.
Kell egy kis balance.
És nem a fegyverek között,mert játszottam fent 10/20 percet és igazából az 5ös szintet sem értem el,ahol az első fegyver nyílik (bár itt lehet én vagyok a szar hogy nem tudok zombizni még botok ellen sem.),de az hogy bot és egy fél mapot átugrik és megfertőz szerintem néha vicc. Ha a bot tud ilyet akkor nem is tudom hogy egy játékos mit csinálhat.
Oké,biztos egy ak paladinnal ez “ez”,de én aki 4-es 20 perc múlva és egy sima ak-val futkos,ami 1 mp-n belül kifogy és sebeztél jó esetben 1000-ret ez nem easy hanem hardcore.

Túl kevés pénz. Egyedüli amikor megszeded magad az az amikor szintetlépsz. Akkor viszont dől a pénz. Kb 500 dollárt szedtem össze 4. szintig ami jó azt nézve hogy a fegyverárak alacsonyak. Aki még nem volt fent a szerveren: legalacsonyabb fegyver ami elérhető 5ös szinten az ha jól emlékszem 74-80 között mozog. Ez jó.
Viszont sebzésért itt is keveset kapsz. 1500 sebzést ha beleversz a zombiba kapsz +1 dollárt kb. Ez addig jó amíg nem vagy kb 10-es,Mert gondolom egyre nehezebb fejlődni,és így nehezebben tudsz pénzt keresni.
Ha a legdurvább fegyvert is hozod és kb 20as vagy akkor is keveset sebzel 12 játékosnál. Ha 11 játékos lövi a zombit akkor nem tudsz farmolni,szóval minuszba mész mert hiába vetted meg az extra fegyvert,mert nem hozza vissza az árát.
Legyen szintlépésnél a fele pénz jutalom és sebzésért több. Ennyi a gyors észrevétel. Remélem valamit tudtam segíteni én mint egy sima átlag játékos botokkal való tesztelésnél.

_________________
Blasenkampfwagen

https://discord.gg/uBYnNnZP
GTA:PURSUIT MTA


Hozzászólás jelentése
Vissza a tetejére
   
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Lezárt fórum  A témát lezárták, nem szerkesztheted a hozzászólásaid, és nem küldhetsz új hozzászólást.  [ 12 hozzászólás ]  Oldal 1 2 Következő


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 5 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség
Portal: Kiss Portal Extension © Michael O'Toole