hlmod.hu

Magyar Half-Life Mód közösség!
Pontos idő: 2024.03.29. 07:12



Jelenlévő felhasználók

Jelenleg 338 felhasználó van jelen :: 1 regisztrált, 0 rejtett és 337 vendég

A legtöbb felhasználó (1565 fő) 2020.11.21. 11:26-kor tartózkodott itt.

Regisztrált felhasználók: Google [Bot] az elmúlt 5 percben aktív felhasználók alapján

Utoljára aktív
Ahhoz hogy lásd ki volt utoljára aktív, be kell jelentkezned.



Az oldal teljeskörű
használatához regisztrálj.

Regisztráció

Kereső


Lezárt fórum  A témát lezárták, nem szerkesztheted a hozzászólásaid, és nem küldhetsz új hozzászólást.  [ 24 hozzászólás ]  Oldal Előző 1 2 3
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája: Re: [ NiCE ] Only Dust 2
HozzászólásElküldve: 2020.12.01. 17:56 
Offline
Jómunkásember
Avatar

Csatlakozott: 2019.07.12. 13:47
Hozzászólások: 305
Megköszönt másnak: 15 alkalommal
Megköszönték neki: 48 alkalommal
MASKED írta:
Pika írta:
Töltsd fel a képeket az oldal képfeltöltőjére, és a probléma megoldódik. Köszönöm.

Okés és a képfeltöltéshez szükséges 50 hozzászóláshoz hátramaradt 15 kommentet ide tegyem vagy a közös chatet floodoljam tele? Megpróbálok keresni valami alternatívát...

Küld el a képeket és feltöltöm neked.

_________________
Munkáim / Segítkezésem
Serial BanSystem v3
Serial BanSystem v4
HerBoy - Avatár MultiMod


Avatár: 37.221.209.130:27350
HerBoy: 37.221.209.130:27295

Ők köszönték meg ~Shediboii nek ezt a hozzászólást: MASKED (2020.12.02. 22:23)
  Népszerűség: 2.27%


Hozzászólás jelentése
Vissza a tetejére
   
 
 Hozzászólás témája: Re: [ NiCE ] Only Dust 2
HozzászólásElküldve: 2020.12.02. 22:23 
Offline
Tag
Avatar

Csatlakozott: 2015.08.03. 19:26
Hozzászólások: 38
Megköszönt másnak: 8 alkalommal
Megköszönték neki: 3 alkalommal
ultraibolya írta:
Chatet nem számolja szóval itt floodold tele.
Segítek,nehogy dupla posztért figyelmeztetést kapj.
Jó a szervered,mizu?

Köszönöm! :)
Hát igazából én szeretem, élvezettel fejlesztettem, sajnos jó ideje nem nagyon volt időm foglalkozni vele (munka/egyetem) de szeretném felújítani majd a közeljövőben.


Pika írta:
MASKED írta:
Pika írta:
Töltsd fel a képeket az oldal képfeltöltőjére, és a probléma megoldódik. Köszönöm.

Okés és a képfeltöltéshez szükséges 50 hozzászóláshoz hátramaradt 15 kommentet ide tegyem vagy a közös chatet floodoljam tele? Megpróbálok keresni valami alternatívát...


Nem értem mire akarsz kilyukadni. 15 napja kértelek meg igazából, szóval szerintem ezen ne is álljunk le vitatkozni. Értem én, hogy alternatívát akarsz keresni, csak 15 napja ugyanezt mondtad, és ha rákérdezek 2 hónap múlva, ugyanezt a kifogást fogod mondani. Ez nem kicseszés, de elkészült az oldalnak a képfeltöltője, és probléma van chromen belül a képekkel, úgyhogy szükséges lépés. Nem csak neked, mindenkinek. De a határidő lejárt, nem könyörgök hónapokat.

16 db képről van szó, ha naponta egyet megcsináltál volna, már majd nem hogy kész lennél. A frissítés alatt azt értem, hogy a régi képek melyek "elavultak" azok kerüljenek frissítésre, és nem a szervered. Amennyiben tervezel frissíteni a leíráson, mert változott a szervered, akkor jelezd, és adok időt.

Ne érts félre nem keresek kifogást, de az idei félévem munka és szakdolgozat mellett nem ez a 16 db képnek a feltöltése lesz prioritásomban. De amúgy határidőőő mire? Nem láttam hogy kötelező lenne képekkel illusztrálnom a szerverem leírását! Hidd el én érdekem, hogy mutatós legyen a leírás, amit meg is fogok oldani...


~Shediboii írta:
MASKED írta:
Pika írta:
Töltsd fel a képeket az oldal képfeltöltőjére, és a probléma megoldódik. Köszönöm.

Okés és a képfeltöltéshez szükséges 50 hozzászóláshoz hátramaradt 15 kommentet ide tegyem vagy a közös chatet floodoljam tele? Megpróbálok keresni valami alternatívát...

Küld el a képeket és feltöltöm neked.

Köszönöm, héten valamikor akkor eldobom egy zipben :D

_________________
Kép


Hozzászólás jelentése
Vissza a tetejére
   
 
 Hozzászólás témája: Re: [ NiCE ] Only Dust 2
HozzászólásElküldve: 2020.12.03. 17:46 
Offline
Őstag
Avatar

Csatlakozott: 2017.08.21. 15:51
Hozzászólások: 1109
Megköszönt másnak: 36 alkalommal
Megköszönték neki: 195 alkalommal
Ez a tripla hozzászólás feltétlen szükséges volt.

MASKED írta:
De amúgy határidőőő mire? Nem láttam hogy kötelező lenne képekkel illusztrálnom a szerverem leírását! Hidd el én érdekem, hogy mutatós legyen a leírás, amit meg is fogok oldani...


Rugalmas vagyok nagyon, de ennyire azért nem. Én is melózok, és van mellette életem, de amikor egy "felnőtt" embernek 3x leírom, hogy mi a probléma, és bedob egy ilyet: Nem láttam hogy kötelező lenne képekkel illusztrálnom a szerverem leírását!. De örülök, hogy fél hónap alatt, és 4 hozzászólással el tudtam érni, hogy a képeket frissítsd, igaz még most sem érted mi volt a probléma, sőt a szókiforgatás is megy ezerrel, de legalább kész lett. Köszi. :) A hozzászólásaid pedig egybefűztem, példának.. így várjuk el az újonnan regisztráltaktól, hogy betartsák az általános szabályokat. Ezt akkor egymást közt lezártuk, ha még mindig nem érthető mi volt a gond, lapozz vissza a 2. oldalra, és a hozzászólások között megtalálod.


Hozzászólás jelentése
Vissza a tetejére
   
 
 Hozzászólás témája: Re: [ NiCE ] Only Dust 2
HozzászólásElküldve: 2023.10.20. 08:28 
Offline
Minden6ó
Avatar

Csatlakozott: 2011.01.19. 12:14
Hozzászólások: 4280
Megköszönt másnak: 218 alkalommal
Megköszönték neki: 285 alkalommal
 ! Moderátori megjegyzés (norbee.16):
Kuka, offline.

_________________
<<eb@>>Team Website - Közösség
17Buddies - Általam készített pályák.
GameBanana - Általam készített pályák/vágott hangok.

Kép
Kép


Hozzászólás jelentése
Vissza a tetejére
   
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Lezárt fórum  A témát lezárták, nem szerkesztheted a hozzászólásaid, és nem küldhetsz új hozzászólást.  [ 24 hozzászólás ]  Oldal Előző 1 2 3


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 12 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség
Portal: Kiss Portal Extension © Michael O'Toole