hlmod.hu

Magyar Half-Life Mód közösség!
Pontos idő: 2024.03.28. 14:05



Jelenlévő felhasználók

Jelenleg 231 felhasználó van jelen :: 1 regisztrált, 0 rejtett és 230 vendég

A legtöbb felhasználó (1565 fő) 2020.11.21. 11:26-kor tartózkodott itt.

Regisztrált felhasználók: Google [Bot] az elmúlt 5 percben aktív felhasználók alapján

Utoljára aktív
Ahhoz hogy lásd ki volt utoljára aktív, be kell jelentkezned.



Az oldal teljeskörű
használatához regisztrálj.

Regisztráció

Kereső


Új téma nyitása  Hozzászólás a témához  [ 9 hozzászólás ] 
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája: Játkost nem engedi fel
HozzászólásElküldve: 2020.12.28. 18:46 
Offline
Jómunkásember
Avatar

Csatlakozott: 2016.03.03. 15:51
Hozzászólások: 453
Megköszönt másnak: 106 alkalommal
Megköszönték neki: 7 alkalommal
Sziasztok olyan problémával ütköztem hogy mikor jön egy jáétkos konzolba droppedel utána pedig timed out
tehát igy:
  1. Dropped SK|SLOVENC from server
  2. Reason:  Client sent 'drop'
  3. 46.248.80.76:27005:reconnect
  4. L 12/28/2020 - 18:39:17: [mod.amxx]
  5. L 12/28/2020 - 18:39:17: [mod.amxx]
  6. Dropped SK|SLOVENC from server
  7. Reason:  Timed out

Valaki ötlet esetleg hogy miért lehet ez?

_________________
Kép


Hozzászólás jelentése
Vissza a tetejére
   
 Hozzászólás témája: Re: Játkost nem engedi fel
HozzászólásElküldve: 2020.12.28. 19:21 
Offline
Őstag
Avatar

Csatlakozott: 2017.08.21. 15:51
Hozzászólások: 1109
Megköszönt másnak: 36 alkalommal
Megköszönték neki: 195 alkalommal
A beidézés menő úgyis. Miután jött elő a hiba?

DeteCT0R írta:
Pedig azt jelenti amit irt. A kliens vagy disconnectel vagy letoltes kozbe kinyomja. Nem mindenki szeret 2500 skint megvarni amig lesszedni a szerver.
Vagy a gyorsletoltesed fos.


Hozzászólás jelentése
Vissza a tetejére
   
 Hozzászólás témája: Re: Játkost nem engedi fel
HozzászólásElküldve: 2020.12.30. 08:08 
Offline
Fanatikus

Csatlakozott: 2018.05.05. 18:34
Hozzászólások: 198
Megköszönt másnak: 39 alkalommal
Megköszönték neki: 8 alkalommal
Pika írta:
A beidézés menő úgyis. Miután jött elő a hiba?

DeteCT0R írta:
Pedig azt jelenti amit irt. A kliens vagy disconnectel vagy letoltes kozbe kinyomja. Nem mindenki szeret 2500 skint megvarni amig lesszedni a szerver.
Vagy a gyorsletoltesed fos.

A fastdl lehet atto is szar ha pl a plugin meg a szerverre feltöltö fájlba van kis és nagybetű eltérés.
Ebbe a hibába bele estem anno én is és ugyan ugy lassan töltött. (Illetve az is fordult már elő velem hogy a hosting webservere szarakodot és akkor letöltésnél lassan töltött ez meg ugyan az a host.)

_________________
Kép

Ők köszönték meg konfigos312 nek ezt a hozzászólást: DaffikiD (2021.01.01. 22:10)
  Népszerűség: 2.27%


Hozzászólás jelentése
Vissza a tetejére
   
 Hozzászólás témája: Re: Játkost nem engedi fel
HozzászólásElküldve: 2020.12.30. 09:18 
Offline
Jómunkásember
Avatar

Csatlakozott: 2019.07.12. 13:47
Hozzászólások: 305
Megköszönt másnak: 15 alkalommal
Megköszönték neki: 48 alkalommal
konfigos312 írta:
Pika írta:
A beidézés menő úgyis. Miután jött elő a hiba?

DeteCT0R írta:
Pedig azt jelenti amit irt. A kliens vagy disconnectel vagy letoltes kozbe kinyomja. Nem mindenki szeret 2500 skint megvarni amig lesszedni a szerver.
Vagy a gyorsletoltesed fos.

A fastdl lehet atto is szar ha pl a plugin meg a szerverre feltöltö fájlba van kis és nagybetű eltérés.
Ebbe a hibába bele estem anno én is és ugyan ugy lassan töltött. (Illetve az is fordult már elő velem hogy a hosting webservere szarakodot és akkor letöltésnél lassan töltött ez meg ugyan az a host.)


Annál a hostnál vagyok én is, fastdl hiba csak annyi van, hogy ha egyszer letöltött a szerver és te kitörlöd a modelleket akkor nem fog gyorsan letölteni semmit, de jeleztem nekik konkrétan b*szt*k rá.

Nézd át azokat a dolgokat amiket letölt a szerver, vagy server.cfg-be emeld meg az sv_timeoutot, mert lehet a szerver dobja le töltés közben.

_________________
Munkáim / Segítkezésem
Serial BanSystem v3
Serial BanSystem v4
HerBoy - Avatár MultiMod


Avatár: 37.221.209.130:27350
HerBoy: 37.221.209.130:27295

Ők köszönték meg ~Shediboii nek ezt a hozzászólást: DaffikiD (2021.01.01. 22:10)
  Népszerűség: 2.27%


Hozzászólás jelentése
Vissza a tetejére
   
 Hozzászólás témája: Re: Játkost nem engedi fel
HozzászólásElküldve: 2020.12.30. 10:40 
Offline
Fanatikus

Csatlakozott: 2018.05.05. 18:34
Hozzászólások: 198
Megköszönt másnak: 39 alkalommal
Megköszönték neki: 8 alkalommal
~Shediboii írta:
konfigos312 írta:
Pika írta:
A beidézés menő úgyis. Miután jött elő a hiba?


A fastdl lehet atto is szar ha pl a plugin meg a szerverre feltöltö fájlba van kis és nagybetű eltérés.
Ebbe a hibába bele estem anno én is és ugyan ugy lassan töltött. (Illetve az is fordult már elő velem hogy a hosting webservere szarakodot és akkor letöltésnél lassan töltött ez meg ugyan az a host.)


Annál a hostnál vagyok én is, fastdl hiba csak annyi van, hogy ha egyszer letöltött a szerver és te kitörlöd a modelleket akkor nem fog gyorsan letölteni semmit, de jeleztem nekik konkrétan b*szt*k rá.

Nézd át azokat a dolgokat amiket letölt a szerver, vagy server.cfg-be emeld meg az sv_timeoutot, mert lehet a szerver dobja le töltés közben.


Ugyan ugy fogja leszedni ha egyszer leszedte gyorsan akár hányszor törlöd cs resi után gyorsan tölti.

_________________
Kép


Hozzászólás jelentése
Vissza a tetejére
   
 Hozzászólás témája: Re: Játkost nem engedi fel
HozzászólásElküldve: 2020.12.30. 11:02 
Offline
Tiszteletbeli
Avatar

Csatlakozott: 2011.09.18. 13:01
Hozzászólások: 4270
Megköszönt másnak: 55 alkalommal
Megköszönték neki: 513 alkalommal
2 fajta hosting van. Amelyik lusta es amelyik nem.

A lusta keszit egy hyperlinket a webszerverhez ( A teljes szervered linkelve lesz webszerverhez. Es csak egy fajl vagy egy random mappa valaszza el a kulvilagtol a szervered)

A masik az amelyik az uj faljokat amiket felraksz a szerveredre magatol atmasolja a webszerverre vagyis a gyosletolteshez ezt pedig minden inditasnal frissiti. Es nem az egesz szervered lesz kiteve a kulvilagra hanem csak azok a fajlok amik szukseges gyorsletolteshez.

A cs-be sok bug van es gyorsletoltesnel is vannak. Az egyik ilyen ha toltes kozbe bezarod a letoltest es ujra csatlakozol a szerverre az egesz fajlt lassan fogja leszedni amig ujra nem inditod a jatekot.


A magyar hosztingok tobbsegenek a webszerver magan a szervergepen van ahol a szerverek futnak igy maga a webszerver is osztozik a jatekszerverekkel es igy lassaban fogja leszedni a dolgokat mintha egy teljesen elkulonitett webszerver lenne. (Ha foleg sok szerver van a szolgaltato gepen akkor ez megis latszik)

Egy csomo szerveren van csomo szarsag amiket megkell varni amig letolt sokak csak jatszani akarnak es nem varni perceket amig leszedi a dolgokat. Viszont aki droppol es ismered megkerdezheted hogy hiba miatt droppolja vagy csak lusta varni.
Ha a gyors letoltes szar akkor mindent lassan szed le. Viszont a gyorsletoltest tudod tesztelni ha a server.cfg-bol kimasolod a linket majd bongeszobe megkeresed a fajlt.

(http://fastdl.com/cstrike/models/modelneve.mdl ) vagy (http://fastdl/com/models/modelneve.mdl) ha bongeszo nem kezdi el tolteni akkor fos a fastdl vagy nincs rendesen szinkronizalva a fajlok a szerverrel.

UI. Fingom sincs miert kapom innet az ertesiteseket.

_________________
Idk. Csak ugy funbooo.
Kép

Ők köszönték meg DeteCT0R nek ezt a hozzászólást: DaffikiD (2021.01.01. 22:10)
  Népszerűség: 2.27%


Hozzászólás jelentése
Vissza a tetejére
   
 Hozzászólás témája: Re: Játkost nem engedi fel
HozzászólásElküldve: 2020.12.30. 14:42 
Offline
Jómunkásember
Avatar

Csatlakozott: 2019.07.12. 13:47
Hozzászólások: 305
Megköszönt másnak: 15 alkalommal
Megköszönték neki: 48 alkalommal
konfigos312 írta:
~Shediboii írta:
konfigos312 írta:
A fastdl lehet atto is szar ha pl a plugin meg a szerverre feltöltö fájlba van kis és nagybetű eltérés.
Ebbe a hibába bele estem anno én is és ugyan ugy lassan töltött. (Illetve az is fordult már elő velem hogy a hosting webservere szarakodot és akkor letöltésnél lassan töltött ez meg ugyan az a host.)


Annál a hostnál vagyok én is, fastdl hiba csak annyi van, hogy ha egyszer letöltött a szerver és te kitörlöd a modelleket akkor nem fog gyorsan letölteni semmit, de jeleztem nekik konkrétan b*szt*k rá.

Nézd át azokat a dolgokat amiket letölt a szerver, vagy server.cfg-be emeld meg az sv_timeoutot, mert lehet a szerver dobja le töltés közben.


Ugyan ugy fogja leszedni ha egyszer leszedte gyorsan akár hányszor törlöd cs resi után gyorsan tölti.

Akkor kérlek szépen menj fel a szerveremre, töröld a cuccokat és indítsd újra a játékot és meglátod akkor mondj ilyet ha kipróbáltad.

_________________
Munkáim / Segítkezésem
Serial BanSystem v3
Serial BanSystem v4
HerBoy - Avatár MultiMod


Avatár: 37.221.209.130:27350
HerBoy: 37.221.209.130:27295

Ők köszönték meg ~Shediboii nek ezt a hozzászólást: DaffikiD (2021.01.01. 22:10)
  Népszerűség: 2.27%


Hozzászólás jelentése
Vissza a tetejére
   
 Hozzászólás témája: Re: Játkost nem engedi fel
HozzászólásElküldve: 2020.12.31. 14:40 
Offline
Fórum Moderátor
Avatar

Csatlakozott: 2014.05.01. 13:18
Hozzászólások: 627
Megköszönt másnak: 61 alkalommal
Megköszönték neki: 104 alkalommal
Azt nem tudom, hogy az eredeti problémát ez okozza-e, vagy teljesen más miatt ír timeout-ot, de amit meg tudok erősíteni én is, hogy azon a címen futó szervereken (3at néztem) mindenhol megjelenik ez a lassú letöltés dolog. Nem hittem el, szóval kipróbáltam ilyet még nem láttam. Más klienssel nem próbáltam, így az lett volna a tippel, hogy ip címet ellenőrizve valami erőforrás védelemre hivatkozva tiltogatja a felhasználókat a letöltés után. Mivel írtad, hogy más klienssel engedi, így nem tartom valósnak ezt az észrevételt, de megosztom, mert nincs más ötletem.

Amit esetleg lehet tenni, hogy bérelsz egy webtárhelyet és felmásolod oda a dolgait a szervernek. Ha egy mód van rá elég a resource fájlokat és akkor nem kell a jogokkal bajlódni, majd ennek a címét használod gyors letöltéshez. Annyira nem vagyok benne. Nem akarok butaságot írni ha minden kötél szakad ezt tenném én is.

Ők köszönték meg JohanCorn nek ezt a hozzászólást: DaffikiD (2021.01.01. 22:09)
  Népszerűség: 2.27%


Hozzászólás jelentése
Vissza a tetejére
   
 Hozzászólás témája: Re: Játkost nem engedi fel
HozzászólásElküldve: 2021.01.01. 22:12 
Offline
Jómunkásember
Avatar

Csatlakozott: 2016.03.03. 15:51
Hozzászólások: 453
Megköszönt másnak: 106 alkalommal
Megköszönték neki: 7 alkalommal
konfigos312 írta:
konfigos312 írta:
Ugyan ugy fogja leszedni ha egyszer leszedte gyorsan akár hányszor törlöd cs resi után gyorsan tölti.




valahogy ezt a dolgot nincs igy tapasztaltam letöröltem a models mappabol a cuccokat felmentem szerverre és már is lassan töltötte viszont egy szerver resinel mar javul a helyzet

meg olyat tapasztaltam felcsatlakozik a szerverre és utána le is dobja indoktalanul
tehát van a szerveremen egy scatlakozás plugin chatbe kiirja xy csatlakozott utána le is dobja a szerver

_________________
Kép


Hozzászólás jelentése
Vissza a tetejére
   
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása  Hozzászólás a témához  [ 9 hozzászólás ] 


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég


Nyithatsz új témákat ebben a fórumban.
Válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség
Portal: Kiss Portal Extension © Michael O'Toole